Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Tuoj degsim Advento žvakes...

O kokios KNYGOS jus gali uždegti?.. mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Mūsų svetainė:
http://smknyguklubas.net/

Mūsų foto albumas:
http://s774.photobuc...itytoju-klubas/

Ankstesnė tema:
http://www.supermama...?...5182&st=576
Atsakyti
O tai Drakone? nuo 17 val?
Atsakyti
taip
Atsakyti
"Drakonas" valdo! hihihi.gif
Vėl buvo smagu susitikti, jauku ir "knygiška".
Aptarėm kalėdinio meet`o, kuris turėtų vykti 2017-01-07, šeštadienį (datą nelabai yra iš ko rinktis) "Drakone", planus.
Taigi, pradėkim svarstyti... mirksiukas.gif
Papildyta:
P.s.
Forumas vėl "lagina" ninja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 30 lapkričio 2016 - 21:20
Labos naujoje temoje 4u.gif
QUOTE(saintlina @ 2016 11 29, 13:17)
Radau jau, ką skaityt smile.gif http://www.tytoalba.lt/sleido-namas
Kadangi D. Mitchell sugebėjo sukurt vieną šedevrą, tikiuosi, ir kita knyga nebus prasta.

Perskaičiau, patiko, bet...na tokia paprasta knygelė, neįžvelgiau kažko ypatingo joje. Bet užsimaniau Debesų atlasą perskaityti (mačiau tik filmą).

QUOTE(Alchemie @ 2016 11 29, 15:01)
O as ntycia uzkliuvau uz Anna Dale, Raganu knygos paslaptis", nu laaaaabai idomi, vaikiska, bet vakar niekaip miegot negalejau nueit.
Zis, Sofija, jei neskaitet, rekomenduoju 4u.gif

Na reiks paaidomėti. Tokios net negirdėjau.

Naujoje temoje prisiduodu su ką tik perskaityta Carl Johan Vallgren "Nuostabios meilės istorija". Paėmiau šią knygą dėl to, kad aprašyme buvo lyginama su P. Suskind "Kvepalais. Vieno žudiko istorija". Ir eilinį kartą likau nusivilusi. Turbūt nėra daugiau (kol kas) tokios knygos, kuri bent truputį prilygtų kvepalams. Istorija neįtikinama, neįtraukianti ir banali. Nerekomenduoju.
Dabr svarstau ar imtis skaityti "Raktas" ar iš bibliotekos parsineštą "Sugulovė iš rusijos" (nelabai suprantu kodėl ją pasiėmiau, ne mano tipo knyga...).
Atsakyti
Telepatija, po n laiko atsiverčiu 95 temą ir Maksas Frajus Maksas Frajus. Tik dabar skaitau tą Maksą Frajų. Tokia nesąmonė, bet kaip juokinga smile.gif
Skaitėt Rowling "Netikėta vakansija" ? Uch kokia gera knyga.
Atėjau sąrašų pasipildyt. Kur Dolitle, nematau postų ? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexia @ 2016 11 30, 23:35)
Telepatija, po n laiko atsiverčiu 95 temą ir Maksas Frajus Maksas Frajus. Tik dabar skaitau tą Maksą Frajų. Tokia nesąmonė, bet kaip juokinga  smile.gif
Skaitėt Rowling "Netikėta vakansija" ?  Uch kokia gera knyga.
Atėjau sąrašų pasipildyt. Kur Dolitle, nematau postų ?  unsure.gif

Dar buvo paminėta Tart Mažasis draugas, jos kaip supratau išleistos nėra. Kur skaitot ?
Atsakyti
Naujoje temoje "prisirašau" su Terry Pratchett "Wyrd Sisters" - apsižiūrėjau, kad šiemet dar neskaičiau "Discworld" serijos (kai prieš kelerius metus ją atradau, tai sugalvojau kasmet po knygą skaityti, kad keliems dešimtmečiams užtektų rolleyes.gif ).

QUOTE(klopedija @ 2016 11 30, 21:22)
Vėl buvo smagu susitikti, jauku ir "knygiška".
Aptarėm kalėdinio meet`o, kuris turėtų vykti 2017-01-07, šeštadienį (datą nelabai yra iš ko rinktis) "Drakone", planus.

aš irgi paskutinę minutę sudalyvavau meet'e, nors ir mini variante, nors ir autobuse, bet vis tiek biggrin.gif
Kalėdinio meet'o datą pasižymėta 4u.gif
Dilema: ar norėti "Silva Rerum IV", ar anksčiau nusipirkti ir iki meet'o jau perskaičius būti? ax.gif

QUOTE(Alexia @ 2016 11 30, 22:40)
Atėjau sąrašų pasipildyt.

Norint sąrašus pasipildyti dar reikia mėnesį palaukti, kol sausio pradžioje pasipils metinės ataskaitos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2016 11 30, 23:22)
"Drakonas" valdo! hihihi.gif
Vėl buvo smagu susitikti, jauku ir "knygiška".
Aptarėm kalėdinio meet`o, kuris turėtų vykti 2017-01-07, šeštadienį (datą nelabai yra iš ko rinktis) "Drakone", planus.
Taigi, pradėkim svarstyti...  mirksiukas.gif
Papildyta:
P.s.
Forumas vėl "lagina"  ninja.gif


Išrinkot ir šventa. Tos , kurios nedalyvavo rinkimuose, pačios kaltos smile.gif
Greičiau registruojames ir skelbiam geidaraščius:)
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2016 11 30, 22:40)
Atėjau sąrašų pasipildyt.

Dar buvo paminėta Tart Mažasis draugas, jos kaip supratau išleistos nėra. Kur skaitot ?


aš tai laukiu, kol tamsta mano sąrašą papildysi biggrin.gif

siunčiausi iš rutrackerio. Jei skaitai rusiškai arba angliškai, labai rekomenduoju net tik "Mažąjį draugą", bet ir "Dagilį'. Dagilis man dar stipresnė wub.gif
Atsakyti
Aha, meetas geras buvo. Bet rimtokas.... senstam, matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 12 01, 10:09)
aš tai laukiu, kol tamsta mano sąrašą papildysi biggrin.gif

siunčiausi iš rutrackerio. Jei skaitai rusiškai arba angliškai, labai rekomenduoju net tik "Mažąjį draugą", bet ir "Dagilį'. Dagilis man dar stipresnė  wub.gif

Ojoj 100 metų rusiškai neskaičius. Pasidomėsiu kad ras rutrackeris, ačiū. Kad mano sąrašai nebus labai įspūdingi nes skaitau nedaug.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2016 12 01, 11:01)
Ojoj 100 metų rusiškai neskaičius. Pasidomėsiu kad ras rutrackeris, ačiū.


rutracker.org
Atsakyti