Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

HELIANTA, dėkoju už puikią Oskarų ceremoniją! Kaip visad, informatyvu ir prabangu!
Atsakyti

Atsakymas prieplaukai.

 

Aš pradėčiau nuo "Aušros pažado" ir po to - "Karaliaus Saliamono baimės".

Bet tai tik mano nuomonė. Turbūt jokio tikro, logiškai pagrįsto plano nėra. 

Lbiausiai jo apdovanota lyg "Dangaus šaknys". Bet man ji nėra "gariškaiusia" knyga.

 

Aš kažkaip nemoku protingai naudotis šios svetainės funkcijomis, todėl atsiprašau už chaosą.

 

Helianta - AČIŪ. Kaip visada, fantastika.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintarelia: 21 sausio 2019 - 20:06
Aš pradėjau skaityti A. Diuma "trys muškietininkai", visą seriją rusų kalba. Nežinau kokio didumo tai būtų knyga, planšetėj 12000 puslapių visos trys knygos. Lietuviškai radau tik vidurį, "Po dvidešimties metų", tai labai abejoju, ar taip maišysiu kalbas - rusiškai, paskui lietuviškai, tada vėl rusiškai. Požiūris, aišku, kitoks nei paauglystėj, kai kada tuos muškietininkus norisi papurtyti. biggrin.gif Bet iš esmės smagiai skaitosi. Tuo pačiu norisi užlopyti visas šito romano skaitymo skyles, nes tikrai kažką praleidau ir neskaičiau pabaigos. O tada dar pažiūrėsiu filmą. bigsmile.gif
O muškietininkai atsirado todėl, kad perskaičiau A. Perez-Reverte "Diuma klubas". Tiesiog nežinau kaip vertinti knygą. Įtraukianti, savotiška, paslaptinga istorija. Bet "Būgno oda" ir "Pietų karalienė" man patiko labiau.
Helianta, kaip tu ir suruoši tokį "Oskarų" vakarą. Dabar vėl reikės visus metus laukti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2019 01 21, 21:27)
  O muškietininkai atsirado todėl, kad perskaičiau A. Perez-Reverte "Diuma klubas". Tiesiog nežinau kaip vertinti knygą. Įtraukianti, savotiška, paslaptinga istorija. Bet "Būgno oda" ir "Pietų karalienė" man patiko labiau.



O pati puikiausia jo knyga man buvo 'Flamandų meistro portretas' wub.gif labai patiko wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Helianta @ 2019 01 20, 00:34)
Mielosios brangiosios "knygės", sveikos atvykę į 11-ąjį mūsų "Oskarų" vakarą!


Helianta! Beprotiškai fantastiškai organizuoji iškilmes thumbup.gif tokia puiki šventiška aplinka ir kompanija wub.gif ačiū ačiū ačiū!!!
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2019 01 20, 22:30)
Tiesa, tai pirmoji mano skaityta knyga naujoje skaityklėje rolleyes.gif  Visai gerai ir "batareikė" laiko ilgiau nei planšetės biggrin.gif

kokią skaityklę išsirinkai?

QUOTE(giluze @ 2019 01 21, 21:27)
Helianta, kaip tu ir suruoši tokį "Oskarų" vakarą. Dabar vėl reikės visus metus laukti.  4u.gif

perskaitau jūsų panegirikas, susikaupiu ir paruošiu blush2.gif
per tiek metų "atidirbau" sistemą, man patinka, jūs irgi laukiat, tai ir gyvuoja tradicija kol kas ax.gif

Perskaičiau Michelle Obama "Becoming". Lietuviškai išversta "Mano istorija". Gaila, kad nepaieškojo artimesnio originalui pavadinimo (tapsmas? tapimas?). Mačiau, kad lietuviškame leidime net keturios vertėjos nurodytos - matyt, kad greičiau išverstų.
Michelle yra labai stipri ir įkvepianti asmenybė. Nelabai daug apie ją žinojau - kad protinga, išsilavinusi, kad jai teko savo profesinę veiklą paaukoti dėl vyro politinės karjeros ir aštuoneriems metams tapti "pirmąja JAV dama" ir pan.
Skaičiau ir žavėjausi. Ypač įtraukė pirmoji dalis - apie Michelle vaikystę, mokslus ir profesinės karjeros pradžią. Antra dalis - nuo susipažinimo su Barack iki jo tapimo prezidentu. Ten labai daug aprašymų apie politinę kampaniją, kurioje ir Michelle teko aktyviai dalyvauti. Ta dalis man buvo kiek mažiau įdomi, bet gerai atskleidžia užkulisius - kiek laiko, energijos, pasiruošimo, žmonių ir, žinoma, pinigų JAV reikia šitam politiniam "žaidimui" prieš rinkimus. Trečioji dalis - aštuoneri metai Baltuosiuose rūmuose. Iššūkiai, tenkantys Michelle kaip mamai, žmonai, "pirmajai JAV damai", moteriai.
Stiprios moters istorija. Atvirai moteriška, nuoširdi ir įkvepianti.
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2019 01 21, 22:31)
kokią skaityklę išsirinkai?

Perskaičiau Michelle Obama "Becoming".


Tokią biggrin.gif Turėjau Akropolio dovanų kuponą, tai nedaug to pasirinkimo ir buvo ax.gif

Šitą knygą ir aš noriu perskaityt, labai jau įdomu smile.gif
Atsakyti

O pati puikiausia jo knyga man buvo 'Flamandų meistro portretas' wub.giflabai patiko wub.gif

 

O man ji tik pusėtina tokia pasirodė   :hmm:

*Mielosios brangiosios "knygės", sveikos atvykę į 11-ąjį mūsų "Oskarų" vakarą!
**Pagrindinis metų įvykis - liepos 18d. knygių ekskursija VU bibliotekoje ir jos pratęsimas smile.gif
***Knygų klausytojos "Oskaru" apdovanojama Erendira (68 audio knygos)

* Labai lauktas renginys :super:

**Ačiū dalyvavusioms už puikią popietę ir už galimybę pasijusti savo mieste turistu. Labai džiuginantis jausmas, beje  :rolleyes:

***Oho  :blink:   :D   :bis​ 

Baiginėju skaityti Leila Slimani Žmogėdros sode. Užbaigsiu, bet kažkaip man ne itin patinka... Blogiausia, kad kliūna vertimas, Ar čia man vienai atrodo, kad už vertimo neturėtum atspėti kitos kalbos (šiuo atveju, prancūzų) konstrukcijų, išsireiškimų ir pan? Arba iki galo suprasti sakinį tik tuomet, kai įsivaizduoji jį originalo kalba? Tada taip sunku pamatyti apie ką knyga...  :huh2:  :)  Na, man šiuo atveju. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 22 sausio 2019 - 08:33
prisiskaičiusi ataskaitų ėmiau ir prisisakiau bibliotekoje knygų smile.gif bandysiu nors kiek grįžti prie popierinių smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Erendira @ 2019 01 22, 09:23)
O man ji tik pusėtina tokia pasirodė   hmm.gif


tai buvo mano pirmoji pažintis su A. Perez-Reverte, gal dėl to paliko stipriausią įspūdį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2019 01 21, 18:29)
Klausimas Gary gerbėjoms...nuo kurios knygos pradėt pažinį su Gary?

klausiau jau gal du kartus,bet altzhaimeris progresuoja,musėt smile.gif

Ausros pazadas ir Aitvarai wub.gif

O as Kamiu " Mara" perskaiciau...ir "Svetima"...ir supratau, kad as dabar taip ir gyvenu, absurde unsure.gif
Atsakyti

Perskaičiau Michelle Obama "Becoming". Lietuviškai išversta "Mano istorija". Gaila, kad nepaieškojo artimesnio originalui pavadinimo (tapsmas? tapimas?). Mačiau, kad lietuviškame leidime net keturios vertėjos nurodytos - matyt, kad greičiau išverstų.
 


Aš šią knygą irgi nuspirkau, paklausiusi pagyrų. Skaitysiu, kai pabaigsiu Venclovą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintarelia: 22 sausio 2019 - 14:43
QUOTE(giluze @ 2019 01 21, 22:27)

  O muškietininkai atsirado todėl, kad perskaičiau A. Perez-Reverte "Diuma klubas". Tiesiog nežinau kaip vertinti knygą. Įtraukianti, savotiška, paslaptinga istorija. Bet "Būgno oda" ir "Pietų karalienė" man patiko labiau.




QUOTE(saintlina @ 2019 01 21, 22:57)
O pati puikiausia jo knyga man buvo 'Flamandų meistro portretas'  wub.gif  labai patiko 

Pritariu. Man šitos trys A. Perez-Reverte knygos pačios pačiausios wub.gif
Ar kuri nors skaitėte Vyras, kuris šoko tango? Aš pernai jos neįveikiau, bet kažkodėl ir vėl pasiėmiau iš bibliotekos hmm.gif

Perskaičiau John Grisham Kamino sala - taip įtraukė, kad pamiršau net savo paskutiniu metu suprastėjusią sveikatą. Nemoku uždėti spalvų telefonu rašydama, todėl apie savo bėdas nesiplėsiu. Žodžiu, lyg ir Grisham, lyg ir truputį ne jis. Patiko. Ir dar ten tra daaug knygų ir rašytojų, ir rankraščių, ir juodoji knygų rinka. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Helianta,

Ačiū už "oskarus". Net į plepučių dešimtuką sugebėju patekti.... biggrin.gif Tikrai malonu, skaityti visų metų temos santrauką. Džiaugiuosi, kad tau patinka šitai daryti. Mums tai irgi didelis smagumas.

Sofija5, laikykis, kad ir kokios bėdos pultų 4u.gif Viskas anksčiau ar vėliau praeina, su(ap)sitvarko.

Ką tik perskaičiau S.van der Vlugt "Nakties mėlis". Pati knyga, istorija kaip ir nieko ypatingo literatūrine prasme, bet įdomu buvo "pagyventi" Delfto keramikos atsiradimo laikmetyje.

greit sugraužiau E.Umbrasaitės "Paskolink man savo gyvenimą". Nors "Vienos krūties istoriją" skaičiau dukartus, "Moteris katė ir jaunas mėnulis" taip pat labai patiko, bet sekančios jos knygos man jau tokios "iš reikalo užsidirbti'. Be skambančio ir humoristinio žurnalistinio stiliaus, daugiau nematau jokios vertės. Kažkokia buitiška pasirodė, absoliučiai jokios literatūrinės vertės.

Ruošiuosi į kelionę, tai viena kuprinė pilna knygų smile.gif Pora mano, pora vyro, vaikams dar po vieną.... tokiais atvejis imu galvoti apie skaitykle, bet... grįžtu iš kelionės ir vėl pamirštu apie tokią smile.gif
Atsakyti