Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(Vitalija @ 2019 03 10, 21:13)
Internete susiradau rusišką knygos variantą, kai perskaičiau „ant spintelės viršaus irgi kilojo įspūdinga krūva numerių“ (на поверхности тумбочки тоже высилась внушительная стопка номеров) ar pelė, „trikdydama tylą dalykišku šnarėjimu“ unsure.gif (мышь, по словам бабушки, оказалась умнее дедушки, стащила эдамский сыр еще до ночи и спряталась с ним где-то за шкафом в спальне, нарушая тишину сосредоточенным шуршанием).


blink.gif Čia, matyt, šv. Googlas padėjo... biggrin.gif

Pascal Quignard " Nė vienas pasaulio rytas ". Toliau tęsiu pažintį su Paskaliu Kinjaru. Knyga plonytė, perskaitoma per pusvalandį arba per vakarą, jei skaitoma mąsliau. Kaip jau minėjau, teksto nedaug ir jis, atrodytų, labai paprastas, bet jame telpa ir asmeninė kompozitoriaus pono de Sent Kolombo drama, ir jo dukters tragiška meilė, ir tuometinė politinė aplinka, ir mokytojo bei mokinio santykis…. Tačiau svarbiausia čia - muzika. Kuo skiriasi muzika nuo muzikavimo ? Pagal Sent Kolombą atrodytų, jog tai beveik sacrum ir profanum skirtis ... Ar galima atiduoti savo kūrybą publikai, kuri galbūt nieko neišgirs ir nesupras, o galbūt net neverta muzikos užrašyti, o tiesiog pasilikti ją sau ir gyventi ja iki mirties. Kas tingi skaityti, siūlau pasižiūrėti 1991 m. sukurtą Alain’o Corneau filmą « Visi pasaulio rytai ». Šis tapybiškas filmas - beveik tobula knygos vizualizacija, tačiau ši simbiozė visai jo negadina...
Papildyta:
QUOTE(Helianta @ 2019 03 11, 15:21)
Peter Wohlleben "Paslaptingas medžių gyvenimas".
Su meile parašyta knyga apie medžius - gyvas būtybes, apie kuriuos daugelis žinome labai mažai.


Jau seniai noriu ją perskaityti, tačiau vis pasipainioja kiti tekstai. smile.gif
Atsakyti
As perskaiciau vaikiska...bet labai graziom iliustracijom ir svelnia knyga "Ilga kelione" wub.gif
Atsakyti
Ilgai manęs laukė M. Miller "Achilo giesmė" ir pagaliau sulaukė. biggrin.gif Prie to prisidėjo ir G. Juzefovič rekomendacija. Knyga žiauriai (kokia pagunda parašyti žeurei biggrin.gif )įtraukia, emocijos tiesiog verda. Ir labai laukiu to momento, kai baigusi šitą, pasiimsiu Homero "Iliadą". Savo valia to nebūčiau net planavus, o prašau, kokie nežinomi knygų keliai. biggrin.gif
Atsakyti

Rimti skaitiniai. Šiandien kaip tik rodė reportažą apie tarptautinius Homero kūrinių skaitymus.

Atsakyti

Man patiko R. Galbraith, aka J. Rowling detektyvai apie Kormoraną Straiką. Jau yra keturios knygos, viena už kitą geresnės.
Lars Kepler detektyvai kabina labai, jei dar neteko skaityti

 
Ačiū! Būtinai rasiu ir paskaitysiu.  :) 

Atsakyti
O aš vėl su Kingu smile.gif Klausau 'Кто нашел, берет себе". Labai produktyvus tas Kingas smile.gif
Atsakyti

Saintlina, yra jau ir 4 dalis Mersedeso istorijos :)

Aš Klausau Ruth Ozeki knygą laiko būčiai, kur, merginos, čia aptarinėjote. Bais liūdna, bet tokia... ne beviltiška. Panašus jausmas buvo kai Zuleichą klausiau. Bendrai paėmus, geras jausmas...

Atsakyti
Erendira, o šita, kurią aš klausau, kuri? Antra?
Atsakyti

Erendira, o šita, kurią aš klausau, kuri? Antra?

Taip, antra,

Pirmoji yra Ponas Mersedesas  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 03 28, 16:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="72397759" data-time="1553779166"><div><p>Erendira, o šita, kurią aš klausau, kuri? Antra?</p></div></blockquote><p>Taip, antra,</p><p>Pirmoji yra Ponas Mersedesas  rolleyes.gif​ </p>


aha, pirmą skaičiau. O trečia kaip vadinasi? Nors iki trečios dar su šita yr kas veikt smile.gif
Atsakyti

Trečia rusiškai būtų Пост сдал, ketvirta - Чужак. Prie šios dar nepriėjau  :rolleyes:  Nes eilėje ketvirta Kormorano Straiko istorija, gaila ne Kniazevo įgarsinta, ir dar radau įskaitytą Cabre Prisipažįstu, nes du kartus nesugebėjau jos pradėti skaityti...

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 03 28, 17:18)
<p>Trečia rusiškai būtų Пост сдал, ketvirta - Чужак. Prie šios dar nepriėjau  rolleyes.gif  Nes eilėje ketvirta Kormorano Straiko istorija, gaila ne Kniazevo įgarsinta, ir dar radau įskaitytą Cabre Prisipažįstu, nes du kartus nesugebėjau jos pradėti skaityti...</p>


ačiū smile.gif

Cabre labai gera, būtinai paklausyk wub.gif
Atsakyti