Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Nesusigyvenu iki galo su biblioteka...žinau ir suprantu, kad tai didelis gėris. Pati tai patiriu, bet tas jausmas, kai kažkas kvėpuoja į nugarą laukdamas knygos-nepakeliamas. Bibliotekininkė įspėja , kad didelė eilė, greičia skaitykit, prasitęsti negalėsit - ir viskas. Basta. Nebesiskaito, o jei skaitosi, tai malonumo daug mažiau...Liūdesys.
čia kalbu apie Marinos Abramovič "Eiti kiaurai sienas" . Labai patinka, bet kartais jaučiuos persisotinus, norisi atsikvėpt nuo jos, bet kvėpuoja į nugarą terminas.
Labai šiaip rekomenduoju šią knygą. Ypač visoms nepritapėlėms mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O as skaitau dabar visai smagia knyga..pagal savo vaiku literaturos magistro laispni biggrin.gif Katinas rieduciais biggrin.gif
Atsakyti

Abramovič dar neskaičiau, bet labai noriu. Po metų žada būtibjos perfomansas Londone, bandysiu pakliūti, bet negana to, kad bilietai šimtais kainuos, tai dar ir mažai šansų juos gauti.

Aš skaitau tik iš biblioteko dabar, pas mane viskas savitarna, jokio kontakto, tai bibliotekininkės nekvėpuoja į nugarą,  aišku ir palaukti reikia ir terminai trumpi. Dabar net pats atsirakini biblioteką su kortele ir kodu ir pats grąžini ir pasiskolini su aparatu. Tikras intravertų tojus😂

 Pradėjau Patti Smith “Tiesiog vaikai”, man ji nereali, skaičiau “M train”

Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2019 09 20, 08:52)
Nesusigyvenu iki galo su biblioteka...žinau ir suprantu, kad tai didelis gėris. Pati tai patiriu, bet tas jausmas, kai kažkas kvėpuoja į nugarą laukdamas knygos-nepakeliamas. Bibliotekininkė įspėja , kad didelė eilė, greičia skaitykit, prasitęsti negalėsit - ir viskas. Basta. Nebesiskaito, o jei skaitosi, tai malonumo daug mažiau...Liūdesys.
čia kalbu apie Marinos Abramovič "Eiti kiaurai sienas" . Labai patinka, bet kartais jaučiuos persisotinus, norisi atsikvėpt nuo jos, bet kvėpuoja į nugarą terminas.
Labai šiaip rekomenduoju šią knygą. Ypač visoms nepritapėlėms  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Galiu paskolinti šią knygą, jei norisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(P.A.R.I.S @ 2019 09 20, 11:57)
Galiu paskolinti šią knygą, jei norisi  4u.gif


labai dėkoju 4u.gif , bet liko apie 60 psl. ir grąžint reik 10,03, tai spėsiu ax.gif
Atsakyti
Kai toks ruduo kazkaip labai patrauke prie Sidabro amziaus poetu. Pasiemiau...ir..koks geris...kazkaip ir pamirsusi buvau, kokia pilnatve gali duoti poezija wub.gif
Atsakyti

Ko taip tylu? Aš tai skaitau kaip patrakus😂 kažkoks gerų knygų metas. Noriu dominančias iš Bookerio sąrašų spėt perskaityt, tik biški jau nespėju.

 
Oyinkan Braithwaite “My sister, the serial killer”, net neabejoju, kad LT sulauktų didelio dėmesio ir pagyrų. Plona lengva knygutė apie seseris, kurių viena seselė, o kita žudo vyrus ir  pirmoji jai padeda jais atsikratyti. Satyra, humoras, lengvumas. Pradžioje nesupratau kas kaip ir kokiu būdu ji atsidūrė kandidatuose, paskui paaiškėjo. Gale pasuka į tamsią pusę ir nėra ta knyga lėkšta, kaip galėjo pasirodyti.

Dabar pradėjau kitą kandidatą Valerija Luiselli “Lost children archive”, dar nieko negaliu pasakyti, stilius labai geras.

Eilėje laukia Salman Rushdie nauja knyga - “Quichotte”, naujų laikų savotiška Don Kichoto versija.

Nu aišku nesusilaikiau ir šiandien nusipirkau Margaret Atwood “Testamentus” 

Ką aš galiu pasakyt, tik sėdėknir skaityt😂

Atsakyti
Nu man svarainiu pjaustumo metas, tai nebent audio galeciau klausyt, bet jau rankos patemptos, skauda, sesiu skaityt biggrin.gif
Atsakyti
Baigiau Ursulos Poznanksi "Saeculum" visai idomiai parasytas trileris, tik ne komputeriniu, o islikimo zaidimas miske viduramziu tema.
Atsakyti

Aš perskaičiau Atwood “The Testaments” ir man labai patiko. Nesuprantu kodėl jo taip kritikuojama.

dabar pasiėmiau 2 Robert Seethaler, tai pradėjau nuo “Visas gyvenimas”

Atsakyti
Laikausi pazado, skaitau Kaledine dovana biggrin.gif Gutausko " Pravardes"
Atsakyti
Savaitgali kamsau issilavinimo spraga ir skaitau A. Lindgren "Kerstina ir as", dar imu skaityt (pedagoginaiasi tikslais, ar tiks dukrai) Burtininku amzius, zodziu skaitymas pagal nuotaika biggrin.gif
Atsakyti