Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Pati paskutinė tik pabaigta - Algimanto Čekuolio „Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos”. Kaip visada, Čekuolis ir šįkart nenuvylė!  :D Dalinuosi apžvalga, jeigu kam įdomu:

 

https://www.cotrynac...nygos-apzvalga/

 

 

 

 

Atsakyti
QUOTE(P.A.R.I.S @ 2019 09 09, 13:01)
As pasivadinusi savo vardu ir pavarde Laura Niaure

Susiradau mirksiukas.gif
Aš kaunietė, tik daug dirbu ir Vilniuje. Bibliotekose pastaruoju metu nesilankau.

QUOTE(P.A.R.I.S @ 2019 09 20, 10:57)
Galiu paskolinti šią knygą, jei norisi  4u.gif

Abramovič norėčiau paskaityti bigsmile.gif
Tik nebent po Kalėdų, nes dabar darbymetis, laiko knygoms labai mažai lieka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2019 10 10, 00:31)
Susiradau  mirksiukas.gif
Aš kaunietė, tik daug dirbu ir Vilniuje. Bibliotekose pastaruoju metu nesilankau.
Abramovič norėčiau paskaityti bigsmile.gif
Tik nebent po Kalėdų, nes dabar darbymetis, laiko knygoms labai mažai lieka verysad.gif


Aš ir dažnai Vilniuje dirbu, važinėju smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Negaliu nepasidalinti atsiliepimu. Jau senokai perskaičiau, bet vis vaidenasi ši knyga mano mintyse. Gabriel Barylli "Balerina". Rašoma, kad detektyvas, bet detektyvo joje mažai, nors lavonų netrūksta. Sužavėjo rašymo stilius, lėtumas, aistra, pasišventimas. Sustabdanti, įtraukianti knyga. Pretenduojanti į metų geriausią. Nuoširdžiai rekomenduoju 4u.gif
Ir dar daug daug visokių detektyvų ir meilės romanų mano skaitiniuose gausu, bet nieko ypatingo.
O ką jūs šiuo metu skaitote?
Atsakyti
Emilis is Lionebergos ir Mio mano Mio biggrin.gif
Atsakyti

Aš tai pabaigiau Man booker tarptautinį prizą gavusią Olgos Tokarczuk “Drive your plow over the Bones of the dead”, tikiuosi išvers ją į LT kalbą, nes toks daugialypis puikus tekstas. Ir astrologijos ir kriminalo ir gamtos ir išprotėjusių moteriškių. Pavydžiu kas moka lenkiškai ir gali originalo kalba skaityt

dar netikėtai laimėjau konkurse pas “Aš skaitau” Alex North “Šnabždėtoją”, tai kriminalų mėgėjams labai rekomenduotinis skaitinys. Tiesa, vertimas itin prastas, labai nenatūralūs pokalbiai. Dar prisideda, kad lietuviškai visai neskaitau

Žinau? Kad daugumą buvo apžavėjęs Tobert Seethaleris su “Visas gyvenimas”, man tai vidutiniškai. Sakyčiau, paviršutiniškas toks, rašymas labai geras, bet vat isorija visai neįtikino.

Tai tiek. Su Langana ir keliomis kitomis narėmis, tai susitinkam Good reads. Tas appsas mano nauja aistra😀 tiek įdomių žmonių sutikau! Galiu pasakyti, kad skaitantys žmonės turi savitą ir gerą aurą, puikus pavyzdys mūsų dešimtmetį trunkanti draugystė

Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2019 10 19, 18:59)
Emilis is Lionebergos ir Mio mano Mio biggrin.gif

Aš šiandieną porą Kristinos Ohlsson knygų sugraužiau. Patiko, noriu dar 4u.gif

QUOTE(Forget @ 2019 10 19, 23:35)
<p>Aš tai pabaigiau Man booker tarptautinį prizą gavusią Olgos Tokarczuk “Drive your plow over the Bones of the dead”, tikiuosi išvers ją į LT kalbą, nes toks daugialypis puikus tekstas.

O gal Bėgūnus skaitei? Aš dabar jos ieškau, nes Vilniaus skaitytojų klubas išrinko ją kito mėnesio knyga. Bus pirma pažintis smile.gif
Beje, prisiskaičiusi liaupsių Madeline Miller "Kirkei", perskaičiau jos "Achilo giesmę". Esu nustebinta. Patiko biggrin.gif Nors maniau, kad graikų mitų tema nieko naujo negali būti parašyta, o bet tačiau, gali. Gal ir iš įdomaus kampo papasakota istorija, tačiau negalėjau atsiplėšti. Įtikino. Meilė yra amžina. Kirkę kada nors irgi skaitysiu.
Atsakyti

Bėgūnų noriu, bet angliškai mano bibliotekoje nėra, o lietuviškai nežinia kada gausiu. Man atrodo kai juos tik išleido čia daug kas skaitė. Berods ir klopedija ir prieplauka, jei neklystu

Atsakyti
Kaip tik atsiverčiu "Bėgūnus". Pasiėmiau iš bibliotekos dar be premijos, o paskui tik šast, giržiu, kad nobelinę knygą turiu smile.gif Ta proga įkišau vyrui paskaityt, nes pati dar skaičiau kitą. Jam nepatiko pradžia, gal tokio stiliaus nemėgsta. Bandysiu aš. Įspūdžius parašysiu greit, nes tikiuosi paskaityti liogoninėje per procedūras.
Ką tik baigiau "Tobuli gyvenimai liepsnoja skaisčiau". Pati knyga gal nėra tobula, net aš pastebėjau psichologinių momentėliu, nevisai atitinkančių realybę (ko dažnai nematau, kai knyga patinka). Bet šiaip sakyčiau, kad gana neblogas skaitinys, palieka daug minčiu, kurias gromuluoji ir svarstai dar ilga laiką. Tokia pavadinčiau, "šešėlių knyga", kai nėra tik juoda ir balta, bet daugybė gyvenimo atspalvių, kai sunku nuspręsti, kas teisinga, o kas ne.

„Taisyklių bėda ta, kad jos rodo teisingą ir neteisingą kelią. O juk dažniausiai egzistuoja tiesiog keliai ir nė vienas iš jų nėra absoliučiai teisingas arba neteisingas.“
Atsakyti

Man “Tobuli gyvenimai liepsnoja skaisčiau”, tai turbūt blogiausia ką šeimet skaičiau. Toks grynai meksikietiškas serialas, plius atrodo, kad į Young adult taiko. Čia tas variantas kur nesuprantu kaip ji gali visiems patikti 🙄

Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2019 10 21, 01:06)
<p>Bėgūnų noriu, bet angliškai mano bibliotekoje nėra, o lietuviškai nežinia kada gausiu. Man atrodo kai juos tik išleido čia daug kas skaitė. Berods ir klopedija ir prieplauka, jei neklystu</p>


Skaičiau tik "Praamžiai ir kiti laikai". Patiko. Bėgūnai dar laukia eilės.
Atsakyti
Man O. Tokarczuk „Bėgūnai“ labai patiko. Aišku, tai knyga-koliažas, tad vienos istorijos labai patiko, kitos – mažiau, kai kurių gal iki galo nesupratau, stilius ir struktūra savotiški, ne visada lengva išlaikyti dėmesį, bet bendras įspūdis liko tikrai geras. Ypač įdomūs buvo anatominiai-istoriniai pasakojimai. Jei kam reikia, tebeturiu šią knygą rusų kalba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalija: 21 spalio 2019 - 18:44