Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos draugai, laisvalaikis ir pasilinksminimai

Noriu padiskutuoti su jumis šia tema, trumpa istorija:
Žmona bendrauja su vyrais (draugais) pažinčių portaluose, hobių užsiėmimuose, vakarėliuose, klubuose, kartais kituose miestuose lanko draugus ir pan. Mes pasitikime vienas kitu ir turime abipusę meilę, jaukų namų "židinį". Galų gale aš esu tolerantiškas bei neriboju jos jokiais būdais ir neprieštarauju smulkiems flirtams ar kitokiems pasilinksminimams, nes svarbiausia yra man dvasinė/moralinė ištikimybė smile.gif

Mano klausimas Jums (gal turite patirties) - ar net ir turint tvirtą santykių pagrindą, nėra pavojaus santykiams tokia mano antros pusės "veikla" ir mano tolerancijos ribos? Kada tai yra neištikimybė dvasinė, moralinė?

Pastebėjau, kad taip gyvendami neturime santykiuose įtampos ir gyvename santarvėje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Suinteresuotas @ 2016 11 24, 12:34)
Noriu padiskutuoti su jumis šia tema, trumpa istorija:
Žmona bendrauja su vyrais (draugais) pažinčių portaluose, hobių užsiėmimuose, vakarėliuose, klubuose, kartais kituose miestuose lanko draugus ir pan. Mes pasitikime vienas kitu ir turime abipusę meilę, jaukų namų "židinį". Galų gale aš esu tolerantiškas bei neriboju jos jokiais būdais ir neprieštarauju smulkiems flirtams ar kitokiems pasilinksminimams, nes svarbiausia yra man dvasinė/moralinė ištikimybė  smile.gif

Mano klausimas Jums (gal turite patirties) - ar net ir turint tvirtą santykių pagrindą, nėra pavojaus santykiams tokia mano antros pusės "veikla" ir mano tolerancijos ribos? Kada tai yra neištikimybė dvasinė, moralinė?

Pastebėjau, kad taip gyvendami neturime santykiuose įtampos ir gyvename santarvėje  wub.gif

Jei tu gerai jauties, tai neturetu kilt klausimu.
Vadinasi tavo jausmai tau kazka kuzda, taves netenkina moters elgesys, juk taip?
Na, jei myli, tai daug ka toleruoji, tik meile neturi kelt kancios. Meile, tai ne tik pasitikejimas ir pagarba, bet ir ramybe. Jauti ramybe?
Atsakyti
QUOTE(Suinteresuotas @ 2016 11 24, 11:34)
Mano klausimas Jums (gal turite patirties) - ar net ir turint tvirtą santykių pagrindą, nėra pavojaus santykiams tokia mano antros pusės "veikla"


Kiekvienas pavojus supranta skirtingai. Neaisku, kas jus risa?
Civilinis santuokos statusas?
Bendra pagrindine gyvenamoji vieta?
bendras turtas?
Vaikai?
Seksas?

Idomu nes sakysim mane su MB risa poreikis kartu praleisti laisvalaiki.

Zinant kas risa, galima p ot analizuot, ka galima prarasti, nes jei nieko nera tai ir nera pavojaus ka prarasti.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2016 11 24, 13:41)
Jei tu gerai jauties, tai neturetu kilt klausimu.
Vadinasi tavo jausmai tau kazka kuzda, taves netenkina moters elgesys, juk taip?
Na, jei myli, tai daug ka toleruoji, tik meile neturi kelt kancios. Meile, tai ne tik pasitikejimas ir pagarba, bet ir ramybe. Jauti ramybe?


Iš tikro nėra jokių nepasitenkinimų, o ir ramybę visumoje jaučiu, nebent kartais suintriguoja tokie dalykai dar labiau ir prideda papildomo oro gūsio į santykius. Be to ir antra pusė visada gerai jaučiasi, "galvos neskauda" ir gerai sutariam rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 11 24, 14:02)
Kiekvienas pavojus supranta skirtingai. Neaisku, kas jus risa?
Civilinis santuokos statusas?
Bendra pagrindine gyvenamoji vieta?
bendras turtas?
Vaikai?
Seksas?

Idomu nes sakysim mane su MB risa poreikis kartu praleisti laisvalaiki.

Zinant kas risa, galima p ot analizuot, ka galima prarasti, nes jei nieko nera tai ir nera pavojaus ka prarasti.


Riša pirmi tavo 4-uri išvardinti dalykai, bet ne jie svarbiausiai, o svarbiausiai mums artumas, veiklos bendrumas, pasitikėjimas ir supratimas.
Atsakyti
Labai keista tema, skamba kaip provokacija, nes ne kartą ir ne du čia forumo nariai iki kruajų aiškinosi tas ribas: lįsti į rankinuką, telefoną ar nelįsti, dėti slaptažodžius ant facebooko ar nedėt, laisvalaikis tik kartu ar daugiau netgi atskirai, vedusi gali eiti į klubus su draugėm ar ne... ir žiū tokia tema išdygsta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kam ją daiginti, jei viskas tenkina? Tai arba visgi netenkina, baisu arba gryna provokacija, nes forumas miršta ir gal administracija šposus krečia, dirbtinius pokalbius kuria, kad tik narius išlaikyti ir vėl kad apie tas pačias nesąmones rašinėtų kas jau išdiskutuota tarp forumiečių n kartų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 11 24, 14:23)
Labai keista tema, skamba kaip provokacija, nes ne kartą ir ne du čia forumo nariai iki kruajų aiškinosi tas ribas: lįsti į rankinuką, telefoną ar nelįsti, dėti slaptažodžius ant facebooko ar nedėt, laisvalaikis tik kartu ar daugiau netgi atskirai, vedusi gali eiti į klubus su draugėm ar ne... ir žiū tokia tema išdygsta biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif kam ją daiginti, jei viskas tenkina? Tai arba visgi netenkina, baisu arba gryna provokacija, nes forumas miršta ir gal administracija šposus krečia, dirbtinius pokalbius kuria, kad tik narius išlaikyti ir vėl kad apie tas pačias nesąmones rašinėtų kas jau išdiskutuota tarp forumiečių n kartų? biggrin.gif



Cha biggrin.gif
Smagus požiūris į naują vartotoją (tikrai skaičiau daug panašių temų) tongue.gif , bet įdomi ne teorinė riba, o praktinės patirtys forumiečių, t.y. ar tokia situacija neprivedė Jūsų asmeniškai prie tokios situacijos, kad gailėtumėtes dabar. Ar tiesiog tai yra normalu, ar vis dėl reikėtų imtis korekcijų jau dabar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suinteresuotas @ 2016 11 24, 13:30)
Cha  biggrin.gif
Smagus požiūris į naują vartotoją (tikrai skaičiau daug panašių temų) tongue.gif , bet įdomi ne teorinė riba, o praktinės patirtys forumiečių, t.y. ar tokia situacija neprivedė Jūsų asmeniškai prie tokios situacijos, kad gailėtumėtes dabar. Ar tiesiog tai yra normalu, ar vis dėl reikėtų imtis korekcijų jau dabar  bigsmile.gif

Aišku, kad nenormalu, ką čia diskutuoti? Tai kam ženyjotės? Galėjot taip laisvai ir gyventi, susibėgate kada ne kada, kai pavargstat vienas nuo kito, ilsitės ir t.t. O jei bendrų vaikų ir turtų norisi, tai bendrai ir gyventi reikia, į kitus nesidairant bei po kitus nelakstant, kad po to vaikai neverktų ir turtai nenukentėtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 11 24, 14:32)
Aišku, kad nenormalu, ką čia diskutuoti? Tai kam ženyjotės? Galėjot taip laisvai ir gyventi, susibėgate kada ne kada, kai pavargstat vienas nuo kito, ilsitės ir t.t. O jei bendrų vaikų ir turtų norisi, tai bendrai ir gyventi reikia, į kitus nesidairant bei po kitus nelakstant, kad po to vaikai neverktų ir turtai nenukentėtų rolleyes.gif


Esmė, kad šiuo metu laimingi esam tiek savo santykiais, tiek "turtais" ir vaikais rolleyes.gif
Tik neramu, ar ilgalaikėje perspektyvoje niegiamai nepaveikia tokie dalykai, nors dabar viskas lyg ir "tobula" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suinteresuotas @ 2016 11 24, 15:39)
Esmė, kad šiuo metu laimingi esam tiek savo santykiais, tiek "turtais" ir vaikais  rolleyes.gif
Tik neramu, ar ilgalaikėje perspektyvoje niegiamai nepaveikia tokie dalykai, nors dabar viskas lyg ir "tobula"  mirksiukas.gif

Čia jūs tokį revanšą susigalvojot, va, žmona su vyrais aplink hobius bendrauja, tai tamsta su moteriškėmis mamkų forume plepėsit? Žinot, o juk ir jūs galit čia bendrais hobiais užsiimt su mumis, va, yra mezgėjų ar kitų darbščiųjų rankų būrelių, skanumynų gamybos, daržininkių, gėlininkių, prisijunkit. biggrin.gif o kai surinksit daug žinučių, net į miegamąjį priims biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2016 11 24, 14:54)
Čia jūs tokį revanšą susigalvojot, va, žmona su vyrais aplink hobius bendrauja, tai tamsta su moteriškėmis mamkų forume plepėsit? Žinot, o juk ir jūs galit čia bendrais hobiais užsiimt su mumis, va, yra mezgėjų ar kitų darbščiųjų rankų būrelių, skanumynų gamybos, daržininkių, gėlininkių, prisijunkit.  biggrin.gif  o kai surinksit daug žinučių, net į miegamąjį priims  biggrin.gif


Nesitikėjau tokio atsakymo, kad nuo daržininkystės temų iki miegamojo tik vienas žingsnis biggrin.gif
Na bet tema aktuali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suinteresuotas @ 2016 11 24, 15:58)
Nesitikėjau tokio atsakymo, kad nuo daržininkystės temų iki miegamojo tik vienas žingsnis  biggrin.gif 
Na bet tema aktuali  smile.gif

Ne vienas žingsnis, o 100 žinučių biggrin.gif
Nors..o kuo jau daržas miegamąjam trukdo ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2016 11 24, 15:02)
Ne vienas žingsnis, o 100 žinučių  biggrin.gif
Nors..o kuo jau daržas miegamąjam trukdo ?  biggrin.gif


Asmeninė patirtis? biggrin.gif
Atsakyti