Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

QUOTE(zuzla @ 2018 04 20, 12:09)
pasirinkus gerus produktus, tikriausiai gautusi ne ekonominis variantas smile.gif

Turbut su kokiais baldininkais palyginsi. Nes ir pas juos tas pats baldas gali kainos svyruoti trigubai.
Idomumo delei reiketu pabandyti susidelioti savo birtuve ikejoj.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2018 04 20, 10:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="erikiuxxx" data-cid="72076110" data-time="1524177194"><div><p>o man pasirode tos virstuves visiskai neblogos vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>jums pasirodė ar naudojates? smile.gif vyras darbe turėjo, tai nebuvo patenkintas naudojimu, kokybe, draugai korpusinius vaiko kambario baldus turi, tai po metų kampai apsilupinėjo..</p><p>nesu nusiteikusi prieš ikea, pati turiu spintelę prie lovos, spintą knygoms savaitgalį pirksiu, bet žiūriu tik tokius baldus, kurie būtų mažai naudojami, kad po metų kitų nekiltų noras keisti.</p>

Draugai visus baldus namui susipirko is ikejos. Apart virtuves. Turbut nepagalvojo. Man ikea labai patinka ir virtuves taip pat=)
Atsakyti
man irgi virtuves Ikea patinka smile.gif
Atsakyti
sveikos,

klausimas tom, kurios daret granitine virtuve ir kuriom nepasiseke turet ja ilga biggrin.gif reikia daryt sujungima, neapsisprendziu, kaip geriau jungt- ar per kriaukles viduri, ar jungt is gabalu , kad siules butu abipus kriaukles 4u.gif

patarkit, prasau smile.gif
Atsakyti

Laba,

kai sakot virtuvės metro kainą, tai čia be buitinės technikos, kriauklių, kranų ir pan? 

Atsiliepkite prašau, jei kuri turit Grohe Comopolitan dozatorių!!! https://www.voniapli...us-cosmopolitan

Maniškis paspaudus labai kliba, nesuprantu ar taip turi būti ar brokas, ar baldininkai kokią tarpinę pametė :))

Atsakyti
QUOTE(muone @ 2018 04 29, 20:15)
<p>Laba,</p><p></p><p>kai sakot virtuvės metro kainą, tai čia be buitinės technikos, kriauklių, kranų ir pan? </p><p></p><p>Atsiliepkite prašau, jei kuri turit Grohe Comopolitan dozatorių!!! <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.voniaplius.lt/grohe-skysto-muilo-dozatorius-cosmopolitan'>https://www.voniaplius.lt/grohe-skysto-muilo-dozatorius-cosmopolitan</a></p><p></p><p>Maniškis paspaudus labai kliba, nesuprantu ar taip turi būti ar brokas, ar baldininkai kokią tarpinę pametė smile.gif)</p>

labai idomu,nes irgi noreciau dozatoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2018 04 20, 13:48)
Ikea yra ir geru ir "pigiu" produktu. Virtuviu pasirinkime yra tikrai gana kokybisku fasadu ir tikrai galima susikomplektuoti toki varianta, kurs niekuom nenusileis pagamintam individualiai. Furnitura Ikea'jai gamina Blumas, aksesuaru ten galybe, mokant rinktis tikrai yra is ko.

Vis galvojau, ar dera šioje temoje prasižioti apie ikea, ar tai visiškai "ne lygis". biggrin.gif Man susidaręs vaizdas, kad nemažai perkančiųjų virtuves iš ikea, stalviršius kažkodėl užsisakinėja kitur. Gal kas galite žmoniškai paaiškinti, kas su tais ikea stalviršiais negerai? Į kokius dar trūkumus vertėtų atkreipti dėmesį?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2018 04 30, 17:09)
Vis galvojau, ar dera šioje temoje prasižioti apie ikea, ar tai visiškai "ne lygis". biggrin.gif Man susidaręs vaizdas, kad nemažai perkančiųjų virtuves iš ikea, stalviršius kažkodėl užsisakinėja kitur. Gal kas galite žmoniškai paaiškinti, kas su tais ikea stalviršiais negerai? Į kokius dar trūkumus vertėtų atkreipti dėmesį?

Užsakinėja kitur gal dėl to kad nori akmeninio ar kad neišsirenka. Pirkau į skalyklą ikea stalvirsi, kriauklę, kraną. Išsipjovėm, pasistatėm. Viskas puiku.
Atsakyti
Noriu pasakyti kad esam patenkinti ikea virtuve. Bute naudojomes 9 metus. Dabar i nama net nedvejodami nusipirkom vel. I buta ir buitine technika is ikea turejom. Indaplove ir indukcine kaitlente naudojam iki siol jau 11 metu. Taigi tik teigiami atsiliepimai.
Atsakyti
Sakykit, o tos durelės be rankenėlių nenusiteplioja? Man kažkaip atrodo, kad po kiekvieno pasisukaliojimo virtuvėje tektų jas valinėti, be rankenėlių man gražiau, išsirinkau blizgią nebaltą plokštę, baldininkas pataria, viršuj dėti be rankenėlių, o apačioj su.
Papildyta:
QUOTE(zorzet @ 2018 04 16, 12:45)
o jūs išmąstėt įkišti į spintelę virš orkaitės į uždaromą lentyną. Sumaniai. Ar patogu naudotis?</p>


Aš lygiai taip pat sumasčiau virš orkaitės į spintelę kišt, nemontuot, o paprastai dėt, ten kaip tik bus rozetė orkaitėj tai ir mikrobangei bus pajungimas, nepatogumas, kad gan aukštai gaunasi nuo 150 cm, nes stalviršis ~90 cm, +orkaitė ir virš jos tik mikrobangė, kas turi mažų vaikų ar daug ją naudojasi tai nepatopgu, bet mum vos ne tik pop corn pasispragint kadangi ji reikalinga tai tiks.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2018 05 15, 09:47)

Aš lygiai taip pat sumasčiau virš orkaitės į spintelę kišt, nemontuot, o paprastai dėt, ten kaip tik bus rozetė orkaitėj tai ir mikrobangei bus pajungimas, nepatogumas, kad gan aukštai gaunasi nuo 150 cm, nes stalviršis ~90 cm, +orkaitė ir virš jos tik mikrobangė, kas turi mažų vaikų ar daug ją naudojasi tai nepatopgu, bet mum vos ne tik pop corn pasispragint kadangi ji reikalinga tai tiks.


Aš vis neapsisprendžiu ką naujoje virtuvėje su mikrobange daryti reikės, apačioje aukoti stalčių man atrodo neverta, ne taip dažnai ją ir naudojame. Virš šaldytuvo per aukštai - dabar taip turim, tai tikrai nėra patogu, toks iš bėdos reikalas. Į viršutines spinteles netelpa dėl gylio. įmontuoti viršuje man negražu, aš jei galėčiau, tai ir orkaitę durelėmis paslėpčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2018 05 15, 14:24)
Aš vis neapsisprendžiu ką naujoje virtuvėje su mikrobange daryti reikės, apačioje aukoti stalčių man atrodo neverta, ne taip dažnai ją ir naudojame. Virš šaldytuvo per aukštai - dabar taip turim, tai tikrai nėra patogu, toks iš bėdos reikalas. Į viršutines spinteles netelpa dėl gylio. įmontuoti viršuje man negražu, aš jei galėčiau, tai ir orkaitę durelėmis paslėpčiau  biggrin.gif

Mes nusprendeme isvis atsisakyti mikrobanges. Kazkaip naturaliai ir be diskusijų. Jai naujuose namuose neatsiras vietos smile.gif
Atsakyti