Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

kam dar vyrisku striukyciu ? wub.gif


andrew marc


vartotojo įkelta nuotrauka



moteriskos basutes wub.gif

TH

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 25 vasario 2020 - 21:01
[quote=daliux78,2020 02 25, 19:27]
pagaliau islaukiau bigsmile.gif
Daliukai, nu bet negi tas striukytes reik imti dviem dydžiais mažesnes? Taip atsiliepimuose rašo....
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2020 02 25, 23:15)
Daliukai, nu bet negi tas striukytes reik imti dviem dydžiais mažesnes? Taip atsiliepimuose rašo....

Apie tas jus kur visokiu spalvu yra? Tai jos tikrai didintos
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2020 02 25, 23:15)

Daliukai, nu bet negi tas striukytes reik imti dviem dydžiais mažesnes? Taip atsiliepimuose rašo....



QUOTE(zaliass @ 2020 02 25, 23:34)
Apie tas jus kur visokiu spalvu yra? Tai jos tikrai didintos


as M pasiemiau, tai negi iskrisiu unsure.gif ? nezinau as ju dydziu isvis, Ingossa gaus tai pakomentuos gal unsure.gif


fainuoliai new balance ir taiko 10 % koduka , super kaina !

New balance

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 25 vasario 2020 - 22:43
QUOTE(zaliass @ 2020 02 25, 22:34)
Apie tas jus kur visokiu spalvu yra? Tai jos tikrai didintos

Dviem dydžiais? Kaip jos, Renata? Man gal labai blizgios, bet apie baltą pagalvojau ax.gif
Tai rašo, kad s kaip L.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaja: 25 vasario 2020 - 22:44
QUOTE(Ramaja @ 2020 02 25, 23:42)
Dviem dydžiais? Kaip jos, Renata? Man gal labai blizgios, bet apie baltą pagalvojau ax.gif
Tai rašo, kad s kaip L.


bet jos tokios biski oversized yra, kai kas raso kad dviem dydziais, kai kas kad vienu,skaitau review, kaip kam patinka tas oversided ko gero ,bet jauciu kad reiks grazinti biggrin.gif et neidomu tada visai ax.gif



rinkinukas dailus is wub.gif

swarovski

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 25 vasario 2020 - 23:07
QUOTE(Ramaja @ 2020 02 25, 23:42)
Dviem dydžiais? Kaip jos, Renata? Man gal labai blizgios, bet apie baltą pagalvojau ax.gif
Tai rašo, kad s kaip L.

Balta nebus labai blizgi,vat man is ju kazkodel pati negraziausia juoda,nesiziuri ji rolleyes.gif
As pirkciau vienu dydziu mazesne negu iprastai nesioju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 25 vasario 2020 - 23:18
Merginos, gavau Samsonite populiariaja kuprine wub.gif wub.gif wub.gif Sia:

https://shop.samsoni...gidmaster=deals

Super, rekomenduoju, jei kas iesko kuprines, kur galima susideti ir daiktus, ir PC+placete. Labai patiko sios kuprines kokybe. Ji tvirta, puikiai laiko forma, bet nera sunki. Labai labai labai talpi. Patinka kad daug skyriu skyreliu, tikrai labai tvarkingai galima susirusiuoti daiktus. Uztrauktukai labai lengvai vazineja. Vyrui daviau ivertint (jis pas mane kritiskas zmogus biggrin.gif ), tai nerado prie ko prikibti, sako iskart jauciasi, kad daiktas kokybiskas jau palietus biggrin.gif
Zodziu nerealiai faina. Senoji jau tikrai buvo ziauriai nugyventa, tai gavus sia Samsonite bus negaila senosios ismest biggrin.gif

P.S. kokie faini shopping bags'ai ju, dabar tik po 2.99:
https://shop.samsoni...aster=Clearance
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta1477: 26 vasario 2020 - 00:23
QUOTE(asta1477 @ 2020 02 26, 01:19)
Merginos, gavau Samsonite populiariaja kuprine  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Sia:

https://shop.samsoni...gidmaster=deals

Super, rekomenduoju, jei kas iesko kuprines, kur galima susideti ir daiktus, ir PC+placete. Labai patiko sios kuprines kokybe. Ji tvirta, puikiai laiko forma, bet nera sunki. Labai labai labai talpi. Patinka kad daug skyriu skyreliu, tikrai labai tvarkingai galima susirusiuoti daiktus. Uztrauktukai labai lengvai vazineja. Vyrui daviau ivertint (jis pas mane kritiskas zmogus biggrin.gif ), tai nerado prie ko prikibti, sako iskart jauciasi, kad daiktas kokybiskas jau palietus  biggrin.gif
Zodziu nerealiai faina. Senoji jau tikrai buvo ziauriai nugyventa, tai gavus sia Samsonite bus negaila senosios ismest  biggrin.gif

P.S. kokie faini shopping bags'ai ju, dabar tik po 2.99:
https://shop.samsoni...aster=Clearance


super kaip wub.gif
Atsakyti
vyrus prasom apipirkti tongue.gif

va


dzinsinis svarkas

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Gavau MK striuke juoda , blizgi, bet tas blizgumas neerzina , nu bet man ji wau wub.gif wub.gif wub.gif emiau L dydi , manyciau atitinka , ji tokia taip oversize tipo , butu gera ir M , bet pabijojau del mano didesniu (.)(.) ir peciai platesni pas mane , na bet neiskritau ir is L . Lengvute kaip pukas Labai cool striuke bis.gif Prie jos taip graziai ziurisi martensai , ir dar martens kuprine uzsimetu yahoo.gif
Swarovski dekliukai , kaip dukra sako olig wub.gif wub.gif wub.gif grozis nerealus , prie lempu apsvietimo blizga nerealiai flirt.gif
Aciu mergaites uz gerius oro_buckis.gif
Atsakyti
Labas rytas!
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Ingošša @ 2020 02 26, 09:27)
Aciu mergaites uz gerius  oro_buckis.gif

Aciu jums wub.gif
Atsakyti