Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 03 18, 22:58)
Ar dažnai jūsų vaikai pasižymi darže blogąja prasme? T.y. kažką tyčia užgauna, erzina ir pan.? Maniškis kaip ir iš geriečių, bet šiandien vos infarkto neįvarė. Vienam berniukui iš oro pylė per lūpą, kad ta visa ištino ir užsikraujavo, baisiai atrodė. Auklėtoja pasakoja, o man sunku susivokti. Pats dažnai gauna į skūrą, jau mes papratę. Ir va tau. Žiauriai nemalonu buvo 'atstovėti'..fe

Cia gal berniukams aktualiau, mergos taip nesimusa, neteko patirt to.
Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 03 18, 22:58)
Ar dažnai jūsų vaikai pasižymi darže blogąja prasme? T.y. kažką tyčia užgauna, erzina ir pan.? Maniškis kaip ir iš geriečių, bet šiandien vos infarkto neįvarė. Vienam berniukui iš oro pylė per lūpą, kad ta visa ištino ir užsikraujavo, baisiai atrodė. Auklėtoja pasakoja, o man sunku susivokti. Pats dažnai gauna į skūrą, jau mes papratę. Ir va tau. Žiauriai nemalonu buvo 'atstovėti'..fe


Kostas porą kartų sėdėjo ant kėdutės, nes auklėtojos neklausė, Tadas niekad ne nusikalsta ir mokykloj, o Aleksas kol kas irgi ne 🙂 Tik kartą juokėsi auklėtoja, kad visą dieną kaip nuo grandinės nutrūkęs lakstė ratais, kad net pagaut negalėjo 😁 Klausė, ką vaikui padarėm, nes niekad taip nebūna 🙂
Atsakyti

Darže, kol kas nėr buvę, kad susimuštų ar ką užgautų, bet ir draugauja tik su mergaitėm.

Namie pasistumdo, bet, kad jau taip galėčiau sakyt, kad mušas tai nėra.

Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 03 18, 22:58)
Ar dažnai jūsų vaikai pasižymi darže blogąja prasme? T.y. kažką tyčia užgauna, erzina ir pan.? Maniškis kaip ir iš geriečių, bet šiandien vos infarkto neįvarė. Vienam berniukui iš oro pylė per lūpą, kad ta visa ištino ir užsikraujavo, baisiai atrodė. Auklėtoja pasakoja, o man sunku susivokti. Pats dažnai gauna į skūrą, jau mes papratę. Ir va tau. Žiauriai nemalonu buvo 'atstovėti'..fe

Adelia is rimtesniu, rudeni mete vienai mergaitei smeli i veida, neaisku, kas tarp ju ivyko.
O siaip stumdytis megeja, atiminet zaislus.
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2019 03 19, 11:03)
Kostas porą kartų sėdėjo ant kėdutės, nes auklėtojos neklausė, Tadas niekad ne nusikalsta ir mokykloj, o Aleksas kol kas irgi ne 🙂 Tik kartą juokėsi auklėtoja, kad visą dieną kaip nuo grandinės nutrūkęs lakstė ratais, kad net pagaut negalėjo 😁 Klausė, ką vaikui padarėm, nes niekad taip nebūna 🙂

Maniškis tai dūksta belekaip darže, auklėtoja vis užsimina..bet sako ten visi taip daro. Bet taip jau būna, jei tik yra šalia kas užveda tai jis ir pasileidžia rėkdamas. Namie taip nedaro..
Atsakyti

Maniškis tai dūksta belekaip darže, auklėtoja vis užsimina..bet sako ten visi taip daro. Bet taip jau būna, jei tik yra šalia kas užveda tai jis ir pasileidžia rėkdamas. Namie taip nedaro..

Maniškiai darže irgi elgias kitaip nei namie... Džiugu, kad darže elgias geriau, bet namie tai siaubas būna, kai tą visą darže sukauptą įtampą išlieja...

Atsakyti
QUOTE(ale-ruta @ 2019 03 22, 18:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Uoga_saujoj" data-cid="72388879" data-time="1553028359"><div><p>Maniškis tai dūksta belekaip darže, auklėtoja vis užsimina..bet sako ten visi taip daro. Bet taip jau būna, jei tik yra šalia kas užveda tai jis ir pasileidžia rėkdamas. Namie taip nedaro..</p></div></blockquote><p>Maniškiai darže irgi elgias kitaip nei namie... Džiugu, kad darže elgias geriau, bet namie tai siaubas būna, kai tą visą darže sukauptą įtampą išlieja...</p>

Va pas mus irgi po darželio dažnai būna namie isterijos.. 😒 ar pavargsta labai, ar prikaupia ko. Nesuprantu. Nes lyg viskas jai patinka ten, su auklėtojom sutaria puikiai
Atsakyti

Labas rytas :4u:

Ketvirtadienį su sūnum važiavom į atvirų durų dieną į KTU licėjų. Pasakyt, kad buvau sužavėta - tai nepasakyt nieko. Iki 2 nakties negalėjau užmigt :D  Buvau pilna įspūdžių. Iki to laiko aš maniau, kad mūsų mokykla nebloga, bet dabar kai turiu su kuo palyginti suprantu, kad nieko gero :D  Žo, kad neišsiplėst labai - bandys vaikis stot, bus gerai, jei pavyks :rolleyes: Pati ta vieta jam ten būtų, manau.

Penktadienį abu su vyru mamadieniavom, šventėm jo gimtadienį. Pusę dienos tvarkėm reikalus, paskui papietavm kavinėje, vakare tortuką namuose suvalgėm. Dieną ėjom į mokyklą koliotis su mokytoja :aggressive: Tempiau ir vyrą su savim, kad nors kartą pamatytų, ką man tenka iškęsti, nes mane gi nuolat ten kviečia  :dry2: 

Šeštadienis buitiškas.

Sekmadienį važiavom į kačių parodą. Nesuprantu, kodėl kartais tos parodos būna nemokamos, o kartais mokamos ir dar ganėtinai brangios. Programa būna ta pati :hmm:Tai ką, pakaifavom tarp pūkių, bet jaučiuosi kiek per daug sumokėjus ...

Trečiadienį eisiu į tėvų susirinkimą, jau dėl išleistuvių :rolleyes:

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 25, 08:30)
<p>Labas rytas 4u.gif
</p><p>Ketvirtadienį su sūnum važiavom į atvirų durų dieną į KTU licėjų. Pasakyt, kad buvau sužavėta - tai nepasakyt nieko. Iki 2 nakties negalėjau užmigt biggrin.gif  Buvau pilna įspūdžių. Iki to laiko aš maniau, kad mūsų mokykla nebloga, bet dabar kai turiu su kuo palyginti suprantu, kad nieko gero biggrin.gif  Žo, kad neišsiplėst labai - bandys vaikis stot, bus gerai, jei pavyks rolleyes.gif Pati ta vieta jam ten būtų, manau.
</p><p></p><p>Penktadienį abu su vyru mamadieniavom, šventėm jo gimtadienį. Pusę dienos tvarkėm reikalus, paskui papietavm kavinėje, vakare tortuką namuose suvalgėm. Dieną ėjom į mokyklą koliotis su mokytoja aggressive.gif Tempiau ir vyrą su savim, kad nors kartą pamatytų, ką man tenka iškęsti, nes mane gi nuolat ten kviečia  dry.gif 
</p><p></p><p>Trečiadienį eisiu į tėvų susirinkimą, jau dėl išleistuvių rolleyes.gif
</p>


Aišku, kad tavo sūnus įstos. smile.gif Čia net kalbos nėra. smile.gif
O ką koliotis su mokytoja? Atrodo, tavo vaikas nėra išdykęs, moksliukas, tiek, kad sunkaus charakterio. Bet mokytojoms tokie vaikai turėtų būti patogūs.

Su vyru mes šį penktadienį "mamadieniausim-tėvadieniausim". Vaikus išvešim pas senelius, o mudu varysim į baseiną. smile.gif

Apie išleistuves vyresnėlės grupėje mes jau irgi kalbėjom. Auklėtoja planuoja gegužę organizuoti išvyką į Anykščius. Daug tėvų, įskaitant ir mus - pritaria. Visai smagu turėtų būti. Tik nežinau kiek tas malonumas kainuos.

Šį šeštadienį buvome švęsti vienos šešiametės gimtadienį batutų parke. Mes ten pirmą kartą. Nors man pačiai nelabai, bet mano panelėms patiko. Galvoju ir mano vyresnėlės reikės gimtadienį ten organizuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semtama: 25 kovo 2019 - 12:18

Aišku, kad tavo sūnus įstos. smile.gifČia net kalbos nėra. smile.gif
O ką koliotis su mokytoja? Atrodo, tavo vaikas nėra išdykęs, moksliukas, tiek, kad sunkaus charakterio. Bet mokytojoms tokie vaikai turėtų būti patogūs.

Su vyru mes šį penktadienį "mamadieniausim-tėvadieniausim". Vaikus išvešim pas senelius, o mudu varysim į baseiną. smile.gif

Apie išleistuves vyresnėlės grupėje mes jau irgi kalbėjom. Auklėtoja planuoja gegužę organizuoti išvyką į Anykščius. Daug tėvų, įskaitant ir mus - pritaria. Visai smagu turėtų būti. Tik nežinau kiek tas malonumas kainuos.

Šį šeštadienį buvome švęsti vienos šešiametės gimtadienį batutų parke. Mes ten pirmą kartą. Nors man pačiai nelabai, bet mano panelėms patiko. Galvoju ir mano vyresnėlės reikės gimtadienį ten organizuoti.

Na, nebūtinai įstos, jie atrenka ne tai kad moksliukus ar pirmūnus, o būtent turinčius "ryškų talentą inžinerijai"... o ar turi jis tą talentą, bala žino, pats mano, kad nelabai :D Bet nori ten...

Su mokytoja koliojomės, nes, prabuvus 4 mėn ant biuletenio, ji grįžo tiesiog sužvėrėjusi :dry2:  Kasdien varo piktas žinutes, vaikas to nepadaro, ano.. Užkniso, pastebėjau, kad kelis kartus bereikalingai apkaltino, turėjau įrodymų, kad buvo darbai atlikti laiku, tai ėjau aiškintis, kame reikalas...Išsiaiškinom, atsiprašė, bet dar buvo paruošus visą sąrašą priekaištų :oh: Sunku su mano vaiku dirbti, jis atsikalbinėja, pasiplauna po pamokų (jei reikia pasilikti, dabar, pvz kasdien reikia, nes klasė ruošiasi egzaminams), nedaro ko prašoma, nieko nenori, neturi entuziazmo - viską per prievartą :oh:Reikia gaudyt už rankovės ir timpte tempt, kad pvz, budėtojo pareigas atliktų :oh:  Ir namie jis toks, mum irgi sunku su juo, jeigu ką :sleep:

Batutai labai populiarūs, sūnus jau kelis kartus buvo gimtadieniuose :didis:

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 25, 13:59)

Na, nebūtinai įstos, jie atrenka ne tai kad moksliukus ar pirmūnus, o būtent turinčius "ryškų talentą inžinerijai"... o ar turi jis tą talentą, bala žino, pats mano, kad nelabai biggrin.gif Bet nori ten...
</p><p></p><p>Su mokytoja koliojomės, nes, prabuvus 4 mėn ant biuletenio, ji grįžo tiesiog sužvėrėjusi dry.gif  Kasdien varo piktas žinutes, vaikas to nepadaro, ano.. Užkniso, pastebėjau, kad kelis kartus bereikalingai apkaltino, turėjau įrodymų, kad buvo darbai atlikti laiku, tai ėjau aiškintis, kame reikalas...Išsiaiškinom, atsiprašė, bet dar buvo paruošus visą sąrašą priekaištų doh.gif Sunku su mano vaiku dirbti, jis atsikalbinėja, pasiplauna po pamokų (jei reikia pasilikti, dabar, pvz kasdien reikia, nes klasė ruošiasi egzaminams), nedaro ko prašoma, nieko nenori, neturi entuziazmo - viską per prievartą :oh:Reikia gaudyt už rankovės ir timpte tempt, kad pvz, budėtojo pareigas atliktų doh.gif  Ir namie jis toks, mum irgi sunku su juo, jeigu ką sleep.gif
</p><p></p><p>Batutai labai populiarūs, sūnus jau kelis kartus buvo gimtadieniuose didis.gif
</p>


Na bet ir mokytoja blink.gif blink.gif
Gerai, kad pasako pastabas, bet jau tik ne kasdien. Tuo labiau, kad mato kaip rūpinatės vaiku. O dėl sunkaus būdo, ką jums padaryti... Bent gerai, kad atsiprašė.

Pagal ką rinkotės pradinių klasių mokytoją? Kažkas rekomendavo?
Atsakyti

Na bet ir mokytoja blink.gifblink.gif
Gerai, kad pasako pastabas, bet jau tik ne kasdien. Tuo labiau, kad mato kaip rūpinatės vaiku. O dėl sunkaus būdo, ką jums padaryti... Bent gerai, kad atsiprašė.

Pagal ką rinkotės pradinių klasių mokytoją? Kažkas rekomendavo?

Mokytoją rinkausi gyvai, buvo galima ateiti, su kiekvieną pabendrauti. Ir aš ja iš tikrųjų esu patenkinta :D  Rekomendavom ir pažįstamam vienam, kurio vaikas eis į mokyklą nuo rugsėjo, ji šiemet kaip tik "atsilaisvina" , kitais metais ims pirmokus. Iš tų mokytojų, kurios pas mus yra, šita tikrai geriausia. Reikli, aišku, labai - grąžins darbą tiek kartų, kiek reikės, iki kol bus padarytas tobulai. Man patinka, kad ji vos tik kas skambina, rašo, ir tada, kai būna kažkokių pasikeitimų tvarkaraštyje, ir tada, kai kas nors nutinka, nes vaikas visiškai nieko nepasakoja...

O vaiku mes rūpinamės neypatingai, ypač tai pasijunta, kai ateinu į tėvų susirinkimus  :D  Ten kitos supermamos žino viską, pvz kokias temas šiuo metu vaikai eina, visus kasdienius klasės įvykius - aš ateinu ir ausim karpau ten :P Nes dažniausiai nė nesiorientuoju apie ką kalba, vaikis nieko nepasakoja, mokykloje aš retas svečias, einu tik kai iškviečia mokytoja, t y apie kartą per mėn. Jos, matyt, ten dažniau lankosi, įsitraukia į mokyklos bendruomenės veiklą ir tt :hmm:

Atsakyti