Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(semtama @ 2019 05 15, 11:28)
Taip, visi vaikai tie patys lieka. Mūsų darželio grupėse vaikai suskirstyti pagal gimimo metus. Nėra mišrių.
O priešmokyklinėje irgi mokestis būna mažesnis nei darželio grupėse. Dalį jau kompensuoja mokinio krepšelis. Šiaip daug mokyklų turi priešmokyklines grupes. Svarstau, kad mažąją gal reikėtų leisti priešmokyklinę lankyti mokykloje. Tiesiog dėl patogumo, nes vis tiek vyresnėlę reikės pasiiminėti iš mokyklos. Tuo pačiu abi paimtume.
Apskritai situacija pas mus tragiška su mokyklomis. Neseniai kaimynai sužinojo ar pateko į norimas mokyklas būsimi pirmokai. Daugumos į artimiausias nepateko  unsure.gif

IruteB - sveikatos jums visiems  4u.gif  Jau neduok D kai virusai įsisuka. Nors dabar orai šiltėja, turėtumėt neįsisirgti.


Ačiū – atsilaikiau ax.gif

Priešmokyklinėje grupėje tiems, kurių šeimos pajamos nedidelės, skiriama parama mokinio reikmenims įsigyti ir nemokami pietūs. Čia jei kam prireiktų mirksiukas.gif
Atsakyti


Trečiadienį Kostą virusas pagriebė, tai visi paeiliui prasirgo, vyras šiandien neatsilaikė, tai jau galvoju, ar man pavyks atsilaikyti 🤔

Sveikit :4u:

Mano pana kosti ir sloguoja. Vyras kitą savaitę išvažiuoja į komandiruotę... Bet kadangi aš vis tiek greit išeisiu iš darbo, tai nebebijau imti biuletenio. Lai pyksta, kiek nori :P

Atsakyti

Apskritai situacija pas mus tragiška su mokyklomis. Neseniai kaimynai sužinojo ar pateko į norimas mokyklas būsimi pirmokai. Daugumos į artimiausias nepateko unsure.gif
 

 

O jūs patekot, kur norėjot? :unsure:
 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 05 15, 12:59)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72433674" data-time="1557908908">
<div>
<p>
Apskritai situacija pas mus tragiška su mokyklomis. Neseniai kaimynai sužinojo ar pateko į norimas mokyklas būsimi pirmokai. Daugumos į artimiausias nepateko vartotojo įkelta nuotrauka

 </p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>O jūs patekot, kur norėjot? unsure.gif

 </p>



Mes dar simet liekam darzelio priesmokyklineje. Niekur kol kas patekt nenorejom. Bet kitais metais aktualu bus mokykla, tai domiuosi kaip kas aplink.


Kada galvoji iseiti is darbo? Neisisirkit ir jus 4u.gif
Atsakyti

Mes dar simet liekam darzelio priesmokyklineje. Niekur kol kas patekt nenorejom. Bet kitais metais aktualu bus mokykla, tai domiuosi kaip kas aplink.


Kada galvoji iseiti is darbo? Neisisirkit ir jus 4u.gif

Galvoju nuo liepos :)

Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2019 05 15, 14:57)
Ačiū – atsilaikiau ax.gif

Priešmokyklinėje grupėje tiems, kurių šeimos pajamos nedidelės, skiriama parama mokinio reikmenims įsigyti ir nemokami pietūs. Čia jei kam prireiktų mirksiukas.gif

Tas pats ir mokykloje. Pas mane kalseje nemazai tokiu vaiku.
Labas,
Paskaitau, bet nerasau. Paskutiniu metu laiko trukumas. Darbo daug, dar sportuot pradejau. Nera kada normaliai pailseti. Laukiu atostogu.
Siemet pagaliau apsisprendem vaikus paskiepinti nuo erkinio encefalito. Kita savaite laukia antras skiepas.
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2019 05 16, 15:25)
Tas pats ir mokykloje. Pas mane kalseje nemazai tokiu vaiku.
Labas,
Paskaitau, bet nerasau. Paskutiniu metu laiko trukumas. Darbo daug, dar sportuot pradejau. Nera kada normaliai pailseti. Laukiu atostogu.
Siemet pagaliau apsisprendem vaikus paskiepinti nuo erkinio encefalito. Kita savaite laukia antras skiepas.


Mokykloje taip pat, bet akcentavau būtent priešmokyklinę grupę darželyje, nes žmonės to dažnai nežino 🙂
Atsakyti

Mokykloje taip pat, bet akcentavau būtent priešmokyklinę grupę darželyje, nes žmonės to dažnai nežino 🙂

Aš tikrai nežinojau :bigsmile:

Atsakyti

Tas pats ir mokykloje. Pas mane kalseje nemazai tokiu vaiku.
Labas,
Paskaitau, bet nerasau. Paskutiniu metu laiko trukumas. Darbo daug, dar sportuot pradejau. Nera kada normaliai pailseti. Laukiu atostogu.
Siemet pagaliau apsisprendem vaikus paskiepinti nuo erkinio encefalito. Kita savaite laukia antras skiepas.

Relita, tai jau turi nuolatinį darbą mokykloje? :) Su ilgom atostogom? :D

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 05 17, 09:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="relita" data-cid="72434660" data-time="1558009526"><div><p>Tas pats ir mokykloje. Pas mane kalseje nemazai tokiu vaiku.
Labas,
Paskaitau, bet nerasau. Paskutiniu metu laiko trukumas. Darbo daug, dar sportuot pradejau. Nera kada normaliai pailseti. Laukiu atostogu.
Siemet pagaliau apsisprendem vaikus paskiepinti nuo erkinio encefalito. Kita savaite laukia antras skiepas.</p></div></blockquote><p>Relita, tai jau turi nuolatinį darbą mokykloje? smile.gif Su ilgom atostogom? biggrin.gif
</p>

Taip smile.gif laukiu tu ilgu atostogu, nes visi jau pavarge, nesukoncentruoja demesio
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Savaitgalis buvo nuostabus  :) 

Net 3 kartus važiavom į Kauno miesto šventę. 1 k su vaikais, 1 k su vyru dviese ir 1 k visi kartu su mano tėvu. Labai smagi programa šiais metais, grojančių fontanų šou išvis nerealus buvo  :wub: 

Dar buvom Megos nuolaidose, sūnaus KTU metų užbaigimo šventėje, žo mažai ir namie buvau  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 05 20, 08:23)
<p>Labas rytas  4u.gif </p><p>Savaitgalis buvo nuostabus  smile.gif </p><p>Net 3 kartus važiavom į Kauno miesto šventę. 1 k su vaikais, 1 k su vyru dviese ir 1 k visi kartu su mano tėvu. Labai smagi programa šiais metais, grojančių fontanų šou išvis nerealus buvo  wub.gif </p><p>Dar buvom Megos nuolaidose, sūnaus KTU metų užbaigimo šventėje, žo mažai ir namie buvau  biggrin.gif​ </p>


Mes irgi šeštadienį buvom Kauno dienose. Labiausiai patiko šokantys fontanai. Dar Pink Floyd koncerte buvom ir fejerverkus žiūrėjom. Šiaip labai geras oras pasitaikė smile.gif

Ši savaitė įtempta mano vyresnėlei dukrai. Trečiadienį vaidina spektaklyje. Deja aš negalėsiu dalyvauti, nes kaip tik tuo metu darbe renginys. Teks tėčiui su mažąja sese palaikyti. Ketvirtadienį šokių konkursas. Šeštadienį visi važiuojam su jos grupe į ekskursiją.
Atsakyti