Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(dontstop @ 2019 06 14, 07:06)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72451071" data-time="1560324110">
<div>
<p>IruteB, dontstop - na ir šaunuoliai jūsų vaikai vartotojo įkelta nuotraukasmagu, yra kuo pasigirti. vartotojo įkelta nuotrauka
Aš užsikasus darbais, netoli atostogos, tai norisi iki jų visus reikalus pabaigti.
Praeitą savaitgalį ir mes vyresnėlės išleistuvių proga važiavom į Anykščius su visa jos grupe. Buvom lajų take, labirintų parke ir žiemos rogutėse. Ekskursija visiems labai patiko. Kai kurie tėvai sako, kad ir kitais metais reikės kažką panašaus susiorganizuoti, kai bus jau tikros išleistuvės iš darželio.

Nuo birželio pradžios mano didžioji jau priešmokyklinėje grupėje. Laukė, norėjo ten eiti baisiausiai, o po trijų dienų ašaros, kad nepatinka. Priežastys, nes liepia valgyti, turi pati pasikloti lovą pietų miegui (atsinešti gultus, čiužinius ir patalynę, po miego viską išnešti atgal į kitą patalpą), po anglų kalbos būrelio pati turi susirasti savo grupę, kuri paprastai būna lauke, neaišku kurioje aikštelėje. Ir šiaip, tikėjosi, kažko stebuklingo-ypatingo, o kaip pati sako, nieko tokio nebuvo. vartotojo įkelta nuotraukaKągi, tenka priprasti prie realybės. vartotojo įkelta nuotrauka
Mažoji nuo savaitgalio su temperatūra. "Parėjo" gerklė. Šiąnąkt tik pusę nakties miegojau, dabar darbe kaip zombis, vartotojo įkelta nuotraukavyras namie su ja. Ryt vežu pas senelius. Jei iki kitos savaitės nepasveiks, nežinau ką reikės daryti. Taip nesinori imti biuliotenius prieš atostogas. Nekalbant apie darbus, nusimuštume atostoginius tiek aš, tiek vyras.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Tikriausiai buvot visgi vasaros rogutėse, ne žiemos smile.gif</p>
<p>Sveikatos mažajai  4u.gif</p>
<p> </p>
<p>--------------</p>
<p>Pas mus darbe mažina etatus. Per šią sav atleido 2 žmones. Visi sėdi dreba ir galvoja, kas sekantis  unsure.gif</p>
<p>--------------</p>
<p>Pradėjau planuoti svetainės remontą. Kadangi savaitgalis nusimato karštas, slėpsimės prekybcentriuose, pradėsim nuo Senukų ir Ermitažo  smile.gif​ </p>

Sveikos.

Dontstop, o kas nutiko įmonei? Dar pernai rašei, kokios geros algos, įsivaizdavau, kad gera, stabili įmonė. Iš kur čia ta krizė pas jus? 🙁 kiek liko dirbti tau?
Prisiminiau, ką vis dar noriu paklaust, ar Jogailė dar nešioja akinius?
Atsakyti

Sveikos.

Dontstop, o kas nutiko įmonei? Dar pernai rašei, kokios geros algos, įsivaizdavau, kad gera, stabili įmonė. Iš kur čia ta krizė pas jus? 🙁 kiek liko dirbti tau?
Prisiminiau, ką vis dar noriu paklaust, ar Jogailė dar nešioja akinius?

Žinai, kalbama, kad į Lietuvą ateina krizė, ir kalbama, kad būtent transporte ji pajutoma anksčiausiai. Pas mus įmonėje nuo naujųjų metų sumažėjo pelningumas 60 %. Tai mažina etatus dabar. Bet kai kam didina algas  :D  Aišku, tiems 2 žmogučiams, kam užkraus mano darbus, padidins, tas suprantama  :) 

Aš dirbu iki šio mėn pabaigos. T y 2 sav liko.

Taip, dar nešioja, mum prognozuojama, kad visą gyvenimą nešios  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 06 14, 07:06)

</blockquote>
<p>Tikriausiai buvot visgi vasaros rogutėse, ne žiemos smile.gif</p>
<p>Sveikatos mažajai  4u.gif</p>
<p> </p>
<p>--------------</p>
<p>Pas mus darbe mažina etatus. Per šią sav atleido 2 žmones. Visi sėdi dreba ir galvoja, kas sekantis  unsure.gif</p>
<p>--------------</p>
<p>Pradėjau planuoti svetainės remontą. Kadangi savaitgalis nusimato karštas, slėpsimės prekybcentriuose, pradėsim nuo Senukų ir Ermitažo  smile.gif​ </p>


Tikrai taip, vasaros. blush2.gif

Ne kokia darbe atmosfera pas jus, kai neaišku kaip bus toliau.
Šiaip liūdna, kad pajutot krizės požymius. Iš transporto rinkos greičiausiai persikels ir į kitas sritis. unsure.gif

O aš sulaukiau skambučio iš vienos sanatorijos. Siūlo įdarbinti pacientų konsultacijoms. Užtikrino, kad žmonių per metus bus max 5. Taigi, tiek kartų turėsiu ten važiuoti. Sutikau, nors ir stengiuosi neapsikrauti darbais.


Mes irgi draugaujam dabar su Senukais ir Ermitažu. Vyras daro terasą. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sima_1 @ 2019 06 14, 08:00)
Sveikos.

Dontstop, o kas nutiko įmonei? Dar pernai rašei, kokios geros algos, įsivaizdavau, kad gera, stabili įmonė. Iš kur čia ta krizė pas jus? 🙁 kiek liko dirbti tau?
Prisiminiau, ką vis dar noriu paklaust,  ar Jogailė dar nešioja akinius?


Kaip jūs gyvenat? smile.gif Kaip auga mažoji sesė? smile.gif Ar nepervargsti su dviem pupom? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 06 14, 10:22)
Tikrai taip, vasaros.  blush2.gif

Ne kokia darbe atmosfera pas jus, kai neaišku kaip bus toliau.
Šiaip liūdna, kad pajutot krizės požymius. Iš transporto rinkos greičiausiai persikels ir į kitas sritis.  unsure.gif

O aš sulaukiau skambučio iš vienos sanatorijos. Siūlo įdarbinti pacientų konsultacijoms. Užtikrino, kad žmonių per metus bus max 5. Taigi, tiek kartų turėsiu ten važiuoti. Sutikau, nors ir stengiuosi neapsikrauti darbais.
Mes irgi draugaujam dabar su Senukais ir Ermitažu. Vyras daro terasą.  smile.gif
Papildyta:
Kaip jūs gyvenat?  smile.gif  Kaip auga mažoji sesė?  smile.gif  Ar nepervargsti su dviem pupom?  rolleyes.gif

Mes neblogai. Kol neserga ir kol Aurėja eina i darzeli, tai lengva 🙂 mazajai jau 7,5men, rami palyginus 🙂 Kai abi namie, lengvai isproteti galima 😄
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2019 06 14, 09:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72452347" data-time="1560492051"><div><p>Sveikos.

Dontstop, o kas nutiko įmonei? Dar pernai rašei, kokios geros algos, įsivaizdavau, kad gera, stabili įmonė. Iš kur čia ta krizė pas jus? 🙁 kiek liko dirbti tau?
Prisiminiau, ką vis dar noriu paklaust, ar Jogailė dar nešioja akinius?</p></div></blockquote><p>Žinai, kalbama, kad į Lietuvą ateina krizė, ir kalbama, kad būtent transporte ji pajutoma anksčiausiai. Pas mus įmonėje nuo naujųjų metų sumažėjo pelningumas 60 %. Tai mažina etatus dabar. Bet kai kam didina algas  biggrin.gif  Aišku, tiems 2 žmogučiams, kam užkraus mano darbus, padidins, tas suprantama  smile.gif </p><p>Aš dirbu iki šio mėn pabaigos. T y 2 sav liko.</p><p></p><p>Taip, dar nešioja, mum prognozuojama, kad visą gyvenimą nešios  4u.gif​ </p>

Girdejau apie neva ateinancia krize, bet nepastejau is aplinkos dar..
Tai visai nedaug jau liko tau, liuks, vasara pailsesi 🙂
Atsakyti
Labas 4u.gif
Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Savaitgalį pradėjom rūpintis remonto reikalais. Apvažiavom 2 Senukus, Ermitažą ir kokias 6 baldų parduotuves. Nusipirkom kol kas tik skystus tapetus luboms. Laisvalaikiu žiūrinėju visokius video apie interjerus, o darbe - nuotraukas, skaitau straipsnius. Kol kas aiškios vizijos neturiu, kaip noriu, kad viskas atrodytų galutinai, surinkinėju vaizdą po gabaliuką. Vakar, pvz, išgirdau, o paskui ir perskaičiau, kad pasirodo dabar nemadinga, negražu ir blogas tonas derinti baldus iš vieno komplekto. Nu nieko sau, o aš taip laužiau galvą, kur reikės rasti vienodos spalvos komodą, pietų stalą, stelažą ir kompiuterio stalą  :D 

Semtama, aišku imkis to papildomo darbo, jei ten tėra tokios retos konsultacijos  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 06 18, 09:30)
<p>Sveikos  4u.gif </p><p>Savaitgalį pradėjom rūpintis remonto reikalais. Apvažiavom 2 Senukus, Ermitažą ir kokias 6 baldų parduotuves. Nusipirkom kol kas tik skystus tapetus luboms. Laisvalaikiu žiūrinėju visokius video apie interjerus, o darbe - nuotraukas, skaitau straipsnius. Kol kas aiškios vizijos neturiu, kaip noriu, kad viskas atrodytų galutinai, surinkinėju vaizdą po gabaliuką. Vakar, pvz, išgirdau, o paskui ir perskaičiau, kad pasirodo dabar nemadinga, negražu ir blogas tonas derinti baldus iš vieno komplekto. Nu nieko sau, o aš taip laužiau galvą, kur reikės rasti vienodos spalvos komodą, pietų stalą, stelažą ir kompiuterio stalą  biggrin.gif </p><p></p><p><strong>Semtama</strong>, aišku imkis to papildomo darbo, jei ten tėra tokios retos konsultacijos  4u.gif </p>


Aš daryčiau, kaip man patinka, kad ir ne madingai, nes mados kasmet (arba dažniau) keičiasi 🙂

Pas mus virtuvė kartu su svetaine, bet greitu metu reiks atskirti kampą Agnei, tai irgi apmąstymuose, kaip geriau ir gražiau tai padaryti 🙂
Atsakyti

Aš daryčiau, kaip man patinka, kad ir ne madingai, nes mados kasmet (arba dažniau) keičiasi 🙂

Pas mus virtuvė kartu su svetaine, bet greitu metu reiks atskirti kampą Agnei, tai irgi apmąstymuose, kaip geriau ir gražiau tai padaryti 🙂

Niu nemanau, kad interjero mados taip greit keičiasi, nu gal  :)  Bėda ta, kad aš nežinau, kaip noriu, kad būtų  :D Na nesvarbu, ką nors išsirinksim  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 06 18, 08:30)
<strong>Semtama</strong>, aišku imkis to papildomo darbo, jei ten tėra tokios retos konsultacijos  4u.gif </p>



Sutikau. smile.gif
Galvoju, nauja patirtis, naujos pažintys bus į naudą smile.gif



Dėl svetainės remonto, pritariu IruteiB. Daryčiausi, kaip man patinka. Nors sutinku, kad surasti geriausią variantą nelengva.

Mus vieni draugai per Mindaugines pakvietė plaukti baidarėmis. Sutikom. Nors dabar neramu, kaip tokį plaukimą atlaikys dukros, ypač mažoji. Upe plauksim apie 15km. Tiesa, tie draugai latviai. Plaukimas taip pat Latvijoj, kažkur link Venspilio. Kompanija - jaunos šeimos su vaikais, bet kiek supratau "užsieniečiai" būsim tik mes. Na mes su vyru susikalbėsim, bet kaip vaikai - nežinau... rolleyes.gif

Dar galvoju ir apie kitą kelionę. Viena pažįstama sako, kad bilietus į Koperniko mokslo centra reikia užsisakyti/ maždaug prieš dvi savaites. Ar tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 06 20, 07:49)
Sutikau.  smile.gif
Galvoju, nauja patirtis, naujos pažintys bus į naudą  smile.gif
Dėl svetainės remonto, pritariu IruteiB.  Daryčiausi, kaip man patinka. Nors sutinku, kad surasti geriausią variantą nelengva.

Mus vieni draugai per Mindaugines pakvietė plaukti baidarėmis. Sutikom.  Nors dabar neramu, kaip tokį plaukimą atlaikys dukros, ypač mažoji. Upe plauksim apie 15km. Tiesa, tie draugai latviai. Plaukimas taip pat Latvijoj, kažkur link Venspilio. Kompanija - jaunos šeimos su vaikais, bet kiek supratau "užsieniečiai" būsim tik mes. Na mes su vyru susikalbėsim, bet kaip vaikai - nežinau...  rolleyes.gif

Dar galvoju ir apie kitą kelionę. Viena pažįstama sako, kad bilietus į Koperniko mokslo centra reikia užsisakyti/ maždaug prieš dvi savaites. Ar tiesa?  g.gif

Aš liepos menesi irgi leisiu Aureja su teciu plaukti baidaremis su kompanija, be to, ir palapinej nakvoti 🙂
Atsakyti

Sutikau. smile.gif
Galvoju, nauja patirtis, naujos pažintys bus į naudą smile.gif



Dėl svetainės remonto, pritariu IruteiB. Daryčiausi, kaip man patinka. Nors sutinku, kad surasti geriausią variantą nelengva.

Mus vieni draugai per Mindaugines pakvietė plaukti baidarėmis. Sutikom. Nors dabar neramu, kaip tokį plaukimą atlaikys dukros, ypač mažoji. Upe plauksim apie 15km. Tiesa, tie draugai latviai. Plaukimas taip pat Latvijoj, kažkur link Venspilio. Kompanija - jaunos šeimos su vaikais, bet kiek supratau "užsieniečiai" būsim tik mes. Na mes su vyru susikalbėsim, bet kaip vaikai - nežinau... rolleyes.gif

Dar galvoju ir apie kitą kelionę. Viena pažįstama sako, kad bilietus į Koperniko mokslo centra reikia užsisakyti/ maždaug prieš dvi savaites. Ar tiesa? g.gif

Mes važiuojam į Ventspilį šį savaitgalį. Kiek nerimauju dėl Ligo, spėju oš kempingas visą naktį  :D

Per Mindaugines užsirezervavom namuką Gyžicke. Būsim 4 dienas ten, į Mikolaikas užsuksim.

Dėl rugpjūčio dar neaišku, norim per sūnaus gimtadienį kažkur nuvažiuot. Beje, viena iš jo idėjų yra Kopernikas, nors ir buvo jau ten  :)  Dėl 2 sav nesu tikra, bet kad iš anksto reikia rezervuotis bilietą, tai faktas. Nesirezervavus vietoj  eilėj tektų stovėti minimum 2 val, jei išvis išeitų tą pat dieną patekt...

Dar rezervavom rugsėjui Liepoją, bandysim vaikus mano mamai primest ir nuvažiuot su vyru dviese  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 20 birželio 2019 - 09:50

Aš liepos menesi irgi leisiu Aureja su teciu plaukti baidaremis su kompanija, be to, ir palapinej nakvoti 🙂

Nu ir viskas bus gerai  :4u:​ 

Atsakyti