Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(semtama @ 2019 07 16, 16:39)
O ka gydytojai sako,  nuo ko isbere rankas ir kojas?  unsure.gif  Mano aplinkoje yra nemazai zmoniu,  kurie nuo ziedadulkiu sloguoja.  Bet tiesa,  drauges vaika ypatingai beria nuo zoliu. Kodel tiek ilgai gulesit ligonineje?  unsure.gif

Tai va uztai ir daro tyrimus, nes negali pasakyti, nuo ko isbere. As galvoju gal vis tik nuo zoliu. Osmundui buna sloga pavasari nuo berzu. Turejom namo vaziuoti ketvirtadieni, bet siandien nedare provokaciju del berimo, taigi ryt provokacijos, poryt stebejimas, penktadieni israso. Ta stebejimo diena iavia cia nuobodu, tik ateina paklaust, ar neislindo jokia reakcija ir vsio. Iki pietu reikia buti skyriuje, veliau galima kazkur eiti. Bet kad aplinkui nera kur
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2019 07 16, 14:42)
Tai va uztai ir daro tyrimus, nes negali pasakyti, nuo ko isbere. As galvoju gal vis tik nuo zoliu. Osmundui buna sloga pavasari nuo berzu. Turejom namo vaziuoti ketvirtadieni, bet siandien nedare provokaciju del berimo, taigi ryt provokacijos, poryt stebejimas, penktadieni israso. Ta stebejimo diena iavia cia nuobodu, tik ateina paklaust, ar neislindo jokia reakcija ir vsio. Iki pietu reikia buti skyriuje, veliau galima kazkur eiti. Bet kad aplinkui nera kur


Aisku. Gaila, kad nuo zoliu tokia reakcija. Vasara neimanoma ju isvengti. Bet gal isaugs... Beja, vaikysteje mane irgi berdavo nuo kazkokios zoles vasara. Kojos budavo pastoviai nukasytos ir kruvinos. Tevai ypatingai priezasciu neieskojo, o man su laiku ir baigesi sios bedos.

Del letai ligonineje slenkanciu valandu - zinau. Jei siaip laikas lekia, tai ten trunka visa amzinybe. Uzjauciu...
Atsakyti

Relita, laikykitės jūs ten  :4u:  Nemalonu ligoninės... :sad:  Linkiu, kad bent naudos būtų  :4u: 

Semtama, kokiu maršrutu į Lenkiją važiuojat? Apie tą parką nieko negirdėjau. Paguglinsiu, gal ir mums tiks, norim kažkur trumpai išvažiuot rugpjūtį...

Aš galų gale išsirinkau kursus  :D  Tikiuosi, neprašoviau, pusę metų galvojau, kur savo pinigus išmest   :D Kursai finansų srities, apie mokesčius pažengusiems  :) Visgi tęsiu tai, ką pradėjau paskutinėje darbovietėje, jau bijau bandyt naują sritį, jau matyt amžius sako, kad gana  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 07 17, 06:06)
<p><strong>Relita</strong>, laikykitės jūs ten  4u.gif  Nemalonu ligoninės... sad.gif  Linkiu, kad bent naudos būtų  4u.gif </p><p><strong>Semtama</strong>, kokiu maršrutu į Lenkiją važiuojat? Apie tą parką nieko negirdėjau. Paguglinsiu, gal ir mums tiks, norim kažkur trumpai išvažiuot rugpjūtį...
</p><p></p><p>Aš galų gale išsirinkau kursus  biggrin.gif  Tikiuosi, neprašoviau, pusę metų galvojau, kur savo pinigus išmest   biggrin.gif Kursai finansų srities, apie mokesčius pažengusiems  smile.gif Visgi tęsiu tai, ką pradėjau paskutinėje darbovietėje, jau bijau bandyt naują sritį, jau matyt amžius sako, kad gana  biggrin.gif​ </p>


Marsrutas: ryt anksti ryte isvaziuojam ir apsistojam Varsuvoje. Ketvirtadienis - zoologijos sodas,
Penktadienis - Koperniko mokslo centras. Kiek pavyks vakare apziuresim Varsuvos senamiesti.
Sestadieni vaziuojam i Velickos drusku kasyklas. Sekmadienis - Zakopanes kalnai (ten busim 1-2 dienas priklausomai nuo oro ir nuotaikos), pirmadieni-antradieni - Krokuva ( pramogu parkas Energylandia ir vakare senamiestis). Tada griztam i Lt. Nuo Krokuvos iki Kauno ilgas atstumas, tai gali buti, kad dar kazkur apsistosim nakvynei.
Nusipirkom paspirtukus suaugusiems, kad su vaikais galetume apziureti miestu senamiescius. Joms pedinti tuoj atsibosta, su paspirtukais turetu patikti vazinetis.

O tau sekmes beieskant geriausios srities 4u.gif

Beja, mano dukterecia isidarbino salyginai netoli tavo namu, kur reikalingas uzsienio kalbu mokejimas, dideliame moteriskame kolektyve. Dar pagalvojau, ar tik ne ta pati darboviete, kur tu dirbai pries dekreta. smile.gif


Atsakyti

Marsrutas: ryt anksti ryte isvaziuojam ir apsistojam Varsuvoje. Ketvirtadienis - zoologijos sodas,
Penktadienis - Koperniko mokslo centras. Kiek pavyks vakare apziuresim Varsuvos senamiesti.
Sestadieni vaziuojam i Velickos drusku kasyklas. Sekmadienis - Zakopanes kalnai (ten busim 1-2 dienas priklausomai nuo oro ir nuotaikos), pirmadieni-antradieni - Krokuva ( pramogu parkas Energylandia ir vakare senamiestis). Tada griztam i Lt. Nuo Krokuvos iki Kauno ilgas atstumas, tai gali buti, kad dar kazkur apsistosim nakvynei.
Nusipirkom paspirtukus suaugusiems, kad su vaikais galetume apziureti miestu senamiescius. Joms pedinti tuoj atsibosta, su paspirtukais turetu patikti vazinetis.

O tau sekmes beieskant geriausios srities 4u.gif

Beja, mano dukterecia isidarbino salyginai netoli tavo namu, kur reikalingas uzsienio kalbu mokejimas, dideliame moteriskame kolektyve. Dar pagalvojau, ar tik ne ta pati darboviete, kur tu dirbai pries dekreta. smile.gif

Maršrutas geras, Zakopanės tik norėtųsi daugiau  :) 

Sūnus Energylandią atmetė, vakar užsibukinom namuką Lenkijos pajūryje Krynica morska, paskui atšaukėm  :oh:  :D  Žodžiu, dar blaškomės  :D 

Smagios kelionės  :4u: 

Dėl darbovietės parašiau a.ž. :)​ 

Atsakyti
Labukas,
Panašu, kad vaikinas galės valgyti kiaušinius. bigsmile.gif vakar darė provokacijas kiaušinio baltymo milteliais, šiandien su pasterizuotu žalio kiaušinio baltymj, reakcijos nebuvo. Ir kraujo tyrimai rodo, kad alergija beveik išnykusi. Labai dżiaugiamės. ax.gif Ryt keliausim namučių.
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2019 07 18, 13:51)
Labukas,
Panašu, kad vaikinas galės valgyti kiaušinius.  bigsmile.gif vakar darė provokacijas kiaušinio baltymo milteliais, šiandien su pasterizuotu žalio kiaušinio baltymj, reakcijos nebuvo. Ir kraujo tyrimai rodo, kad alergija beveik išnykusi. Labai dżiaugiamės.  ax.gif Ryt keliausim namučių.


👍👍👍
Atsakyti

Labukas,
Panašu, kad vaikinas galės valgyti kiaušinius. bigsmile.gifvakar darė provokacijas kiaušinio baltymo milteliais, šiandien su pasterizuotu žalio kiaušinio baltymj, reakcijos nebuvo. Ir kraujo tyrimai rodo, kad alergija beveik išnykusi. Labai dżiaugiamės. ax.gifRyt keliausim namučių.

Puikios naujienos  :super:​ 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Grizom is keliones po Lenkija. Prabuvom visa savaite. Marsruta ispildem beveik 100proc. Neaplankem Krokuvos senamiescio, vietoj jo pasirinkom pili.
Kas labiausiai nustebino - Varsuva. Nesitikejau tokio grazaus sutvarkyto miesto. Parkeliuose daug zaidyniu vaikams. Zakopane priesingai, kaip kurortinis miestelis, galetu labiau pasitempti. Nors ju kalnai viska atperka. smile.gif Energylandia buvo man tikra kankyne. Visiems kitiems seimos nariams patiko. Vyras isbande ir pacius ekstremaliausius atrakcionus.

Dukros keliones metu buvo gana sukalbamos ir maloniai nustebino . smile.gif Matyt auga. biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif
Grizom is keliones po Lenkija. Prabuvom visa savaite. Marsruta ispildem beveik 100proc. Neaplankem Krokuvos senamiescio, vietoj jo pasirinkom pili.
Kas labiausiai nustebino - Varsuva. Nesitikejau tokio grazaus sutvarkyto miesto. Parkeliuose daug zaidyniu vaikams. Zakopane priesingai, kaip kurortinis miestelis, galetu labiau pasitempti. Nors ju kalnai viska atperka. smile.gifEnergylandia buvo man tikra kankyne. Visiems kitiems seimos nariams patiko. Vyras isbande ir pacius ekstremaliausius atrakcionus.

Dukros keliones metu buvo gana sukalbamos ir maloniai nustebino . smile.gifMatyt auga. biggrin.gif

Mus irgi maloniai nustebino Varšuva. Gėda pasakyti, tik šiemet pirmą kartą aplankėm senamiestį. Kone kasmet būnam, kai kuriais metais net po 2 kartus, bet visad tik šopingui  :D O va sutapo taip, kad nedirbo parduotuvės tą dieną, kai šiemet buvom, tai dėka šio sutapimo atradom visai gražiais vietas  :)

O kaip Koperniko centras, ar patiko?  :)

Į Energylandią verta vien dėl jos važiuot?  :)

Atsakyti

Pas mus tai naujienų nelabai nėra. Kaifuoju nuo dabartinės savo veiklos (ar nuo nieko doro neveikimo?  :D ). Daugmaž susidėliojo dienotvarkė, nors tuoj viskas keisis. Kadangi pusdieniui vedu dukrą į darželį, pirma dienos pusė būna skirta sūnui. Neleidžiu sėdėt prie kompo. Matau, kad mano darbymetis "nepraėjo veltui" -  skaitau dabar tokią knygą "Vaikystė tarp ekranų", kuri leido nustatyti, kad jam išsivysčius tikrų tikriausia priklausomybė. Be kompiuterinių žaidimų  lomkės ir nieks nebedomina, nutrūko visi socialiniai ryšiai, naktį paslapčia keliasi ir ieško telefoną, jei randa, žaidžia po antklode pasislėpęs. Žo, dabar jis po mano priežiūra 24 val per parą, aš jau ir prieš knygą pradėjau planą tokį pat, kaip ten rekomenduojama - sudaryta dienotvarkė su kitokiom veiklom, visą laiką kažką darom, kažkur einam, namie žiūrim filmus ar žaidžiam stalo žaidimus.

 

Popiet imam sesę iš darželio, tada jie kurį laiką žaidžia kartu (aš pažiūriu filmą ar youtube), tada aš sportuoju, tada sėdam mokytis skaityti. Nors pradėjom mokytis labai seniai (berods, lygiai nuo 3 gimtadienio, t y prieš pusantrų metų), nereguliarūs prisėdimai prie užduočių nebuvo labai vaisingi, o kai pradėjom užsiimti kasdien, progresas jau po pirmos savaitės buvo milžiniškas! Vasaros pradžioj tvirtai ji  mokėjo tik raides, skiemenys kurias išmokdavom per vieną užsiėmimą iki sekančio jau spėdavo pamiršti, ir vis atrodė, kad darom tą patį beprasmišką darbą ir nejudam iš vietos bent jau paskutinį pusmetį. Na o kasdienių užsiėmimų pirmos savaitės pabaigoje ji op - ir pradėjo skaityti skiemenimis  :yahoo:

 

Taigi, kasdien pasipraktikuojam skaityme trumpai, tada žaidžiam visokius žaidimus, ypač panai dabar patinka dėlionės. Išmoko per šį mėnesį iš stalo žaidimų domino, šaškes ir vieną iš kortų žaidimų variantų.

 

Į lauką išeinam, gėda man, bet trumpam - nu labai nemėgstu ir negaliu prisiversti  :blush-anim-cl:  Šią sav padariau žygdarbį - truliku nuvažiavom su visa manta prie Kauno marių, ten vaikai ir maudėsi, ir pikniką pasidarėm, ir nemažai pasivaikščiojom aplink vienuolyną ir tt visur kur ten galima. 5 val praleidom  :karsta:  Nežinau, ar kada kartočiau, vaikams aišku viskas labai patiko, bet man tai, pripratusiai visur būt vežiojamai vyro, nelabai  :laugh:

 

Vyras dabar komandiruotėj (kaip visad), savaitgalį buvom pravažiavę po Panemunės pilis, nežinau, ar kokia šventė buvo, ar šių metų naujovės - prie kiekvienos iš pilių vyko mugės, buvo galima pajoti poniais, taip pat užlipti į Raudonės bokštą  :)

 

Šį savaitgalį vyras grįš tik sekmadienį, tai planų be buitinių nėra, o nuo kito savaitgalio jau eis atostogų, tai prasidės mūsų remontas. Su kelionėm turbūt viskas, norėčiau nebent šiokią dieną nuvažiuot apžiūrėt naujo apžvalgos bokšto Birštone  :)​ Visgi aukščiausias Lietuvoje  :)

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 07 26, 18:25)

<p>Mus irgi maloniai nustebino Varšuva. Gėda pasakyti, tik šiemet pirmą kartą aplankėm senamiestį. Kone kasmet būnam, kai kuriais metais net po 2 kartus, bet visad tik šopingui  biggrin.gif O va sutapo taip, kad nedirbo parduotuvės tą dieną, kai šiemet buvom, tai dėka šio sutapimo atradom visai gražiais vietas  smile.gif</p>
<p>O kaip Koperniko centras, ar patiko?  smile.gif</p>
<p>Į Energylandią verta vien dėl jos važiuot?  smile.gif</p>


Del Koperniko, turbut mes dar nedaaugom. smile.gif Buvo kelios uzduotys, kur dukroms patiko, bet daugumos arba nesuprato, arba nepadare ispudzio. Net mazuju zonoje, bent jau man pritruko spalvu, zaismingumo. Tiesa, tiesiog pamirsom nueiti i botanikos soda ant stogo blush2.gif Siaip sakyciau, labiau ten pritaikyta mokyklinukams.


Energylandia - didziulis atrakcionu kompleksas. Mes didziaja laiko dali praleidome mazuju zonoje. Tai reiskia, kad gali dalyvauti visi vaikai iki 120 cm kartu su tevais. Pradejom nuo paciu leciausiu atrakcionu, bet greit mano panelems reikejo greicio, ekstrymo. Man jau ten buvo per baisu, per bloga. Ejo vyras su jomis. Nemazai atrakcionu padaryta ant vandens, su vandeniu. Buvo ir baseinu kompleksas su pramogomis, bet mes ten nejome, nes ta diena buvo vesoka (apie +20). Dar buvo 7D kino teatras, bet jo neaplankem del laiko stokos. Na ir dar ekstremaliausi kompleksai, i kuriuos manes ir su pagaliu nenuvarytu. Tuo tarpu mano vyras ejo i pacius baisiausius ( kas man per 13 musu pazinties metu buvo naujiena). Siaip atrakcionu labai daug. Mes prabuvome ten visa diena, bet nei puses neisbandem. Taigi, jei klaustum manes, ar verta - sakyciau ne. Jei vaiku ir vyro - sakytu taip. smile.gif

O ka jus perkat Varsuvoje? Kur shopinates? Pries ivaziuojant i miesta matosi ivairiu parduotuviu eiles. Dar pagalvojom, kad idomu butu ten uzsukti...
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2019 07 26, 18:48)
<p>Pas mus tai naujienų nelabai nėra. Kaifuoju nuo dabartinės savo veiklos (ar nuo nieko doro neveikimo?  biggrin.gif ). Daugmaž susidėliojo dienotvarkė, nors tuoj viskas keisis. Kadangi pusdieniui vedu dukrą į darželį, pirma dienos pusė būna skirta sūnui. Neleidžiu sėdėt prie kompo. Matau, kad mano darbymetis "nepraėjo veltui" -  skaitau dabar tokią knygą "Vaikystė tarp ekranų", kuri leido nustatyti, kad jam išsivysčius tikrų tikriausia priklausomybė. Be kompiuterinių žaidimų  lomkės ir nieks nebedomina, nutrūko visi socialiniai ryšiai, naktį paslapčia keliasi ir ieško telefoną, jei randa, žaidžia po antklode pasislėpęs. Žo, dabar jis po mano priežiūra 24 val per parą, aš jau ir prieš knygą pradėjau planą tokį pat, kaip ten rekomenduojama - sudaryta dienotvarkė su kitokiom veiklom, visą laiką kažką darom, kažkur einam, namie žiūrim filmus ar žaidžiam stalo žaidimus.</p>
<p> </p>
<p>Popiet imam sesę iš darželio, tada jie kurį laiką žaidžia kartu (aš pažiūriu filmą ar youtube), tada aš sportuoju, tada sėdam mokytis skaityti. Nors pradėjom mokytis labai seniai (berods, lygiai nuo 3 gimtadienio, t y prieš pusantrų metų), nereguliarūs prisėdimai prie užduočių nebuvo labai vaisingi, o kai pradėjom užsiimti kasdien, progresas jau po pirmos savaitės buvo milžiniškas! Vasaros pradžioj tvirtai ji  mokėjo tik raides, skiemenys kurias išmokdavom per vieną užsiėmimą iki sekančio jau spėdavo pamiršti, ir vis atrodė, kad darom tą patį beprasmišką darbą ir nejudam iš vietos bent jau paskutinį pusmetį. Na o kasdienių užsiėmimų pirmos savaitės pabaigoje ji op - ir pradėjo skaityti skiemenimis  yahoo.gif</p>
<p> </p>
<p>Taigi, kasdien pasipraktikuojam skaityme trumpai, tada žaidžiam visokius žaidimus, ypač panai dabar patinka dėlionės. Išmoko per šį mėnesį iš stalo žaidimų domino, šaškes ir vieną iš kortų žaidimų variantų.</p>
<p> </p>
<p>Į lauką išeinam, gėda man, bet trumpam - nu labai nemėgstu ir negaliu prisiversti  blush-anim-cl.gif  Šią sav padariau žygdarbį - truliku nuvažiavom su visa manta prie Kauno marių, ten vaikai ir maudėsi, ir pikniką pasidarėm, ir nemažai pasivaikščiojom aplink vienuolyną ir tt visur kur ten galima. 5 val praleidom  karsta.gif  Nežinau, ar kada kartočiau, vaikams aišku viskas labai patiko, bet man tai, pripratusiai visur būt vežiojamai vyro, nelabai  laugh.gif</p>
<p> </p>
<p>Vyras dabar komandiruotėj (kaip visad), savaitgalį buvom pravažiavę po Panemunės pilis, nežinau, ar kokia šventė buvo, ar šių metų naujovės - prie kiekvienos iš pilių vyko mugės, buvo galima pajoti poniais, taip pat užlipti į Raudonės bokštą  smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Šį savaitgalį vyras grįš tik sekmadienį, tai planų be buitinių nėra, o nuo kito savaitgalio jau eis atostogų, tai prasidės mūsų remontas. Su kelionėm turbūt viskas, norėčiau nebent šiokią dieną nuvažiuot apžiūrėt naujo apžvalgos bokšto Birštone  smile.gif​ Visgi aukščiausias Lietuvoje  smile.gif</p>


Dontstop, tu tikra supermama. ☺ Jei visos mamos tiek su vaikais uzsiimti, mokytojai neturetu ka veikti mokykloje. Del kasdienio vaiku mokymo tau tikrai pritariu. Ir as pastebejau, kai prisedi kasdien rezultatas matosi tikrai greiciau. Tik man vasara su vaiku mokslais sunku, nes tiesiog kai geras oras nesinori sedeti namie. O ir dukros didziaja laiko dali praleidzia su kaimynu vaikais kiemuose.

Kita vertus atsirado ir pas mus naujos problemos. Vyresnele pradejo atsisnekineti. Mazosios kalboje jau gal antra savaite atsirado zodis '' durnius'' Bandom ir graziai aiskinti ir ignoruojam, bet rezultato nera. Jei nesikeis, rudeni teks eiti pas darzelio psichologe konsultuotis. blink.gif
Atsakyti