Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Sveikos  :4u: 

Vakar buvom Vilniuj, sūnus sudalyvavo ilgai lauktam GameOn'e. Buvo jis ten vienas, mes tik ryte nuvežėm, pavakary pasiėmėm. Absoliučiai laimingas, nori kitais metais vėl, tik jau 2 dienom  :ax: 

Mes buvom nuvažiavę į 2 PC ir Ikeją. Supirkom likusias smulkmenas svetainei ir štai, remontą galim laikyti oficialiai baigtu  :lietuva: 

Panikė mano nuo ketvirtadienio neina  darželį, serga. Šią sav bent pirmom dienom irgi nevesiu dar... 

Abu vaikai parašė laišką K. Seniui (tiksliai, sūnus surašė už abu). Tai pana nori šviečiančio ponio (jau nupirktas, pasinaudojom savaitgalio maximos nuolaida žaislams), o vyresnėlis: išmaniojo laikrodžio ir Playstation 4  :oh:  Nu ir vėl verks, kad niekad negauna to, ko nori, bet kad jo norai nerealūs  :sleep:​ 

Atsakyti

Bus matyt 🙂

Pas mus darželyje valgo 8.30val, 11.30val, 15.30val. Net jei valgytų 16.15val, namie vistiek valgytų dar kartą 😁 Ryte bent arbatos/kakavos ir nedidelį sumuštinį visada suvalgo...

Ar keliatės daug anksčiau, nei einat į darželį? 

Atsakyti

Dontstop - jauciasi padidintas kruvis. Dvieju dienu per savaite nebeturiu visai. Na nesakau, pats darbas man patinka, tik, kad seimai ir savo poreikiams nelieka laiko. Antradieni is vis visur begom, kad nepaveluot, nes baseino diena.😢
Kelione i Varsuva tikrai nebutu priezastis nepriimti i darba. Tuo labiau sventiniu laikotarpiu daug kur tik imituojamas darbas,☺. Mes vasario menesiui nusipirkom kelione i Malta. Is darbu irgi kazkaip reikes issisukti- issiprasyti. Blogiausiu atveju imsiu nemokamas atostogas.


Gerai bent tai, kad turi galimybę rinktis, o kol kas, kol krūvis didesnis, ir pinigų daugiau  :) 

Malta labai smagiai skamba, kokia temperatūra ten būna vasarį?  :)​  

Atsakyti

Sveikos gyvos. Apie dovanas mačiau užsiminėt. Mes kažkaip stengiamės nesišvaistyti ir neprisidėti prie šiukšlinimo kiek įmanoma biggrin.gifšiemet vėl kukliai, mano tėvų šeimoje traukiam po du vaikus ir vieną suaugusį. Va vyro tėvai niekad nepasirašo traukimams.. tai bet nors su smulkmenom apsieinam (arbatos, riešutai, šokoladas..). Darže jau irgi idėja sklando dovanoti kažką simboliško arba pačiam daržui kažkokį didesnį daiktą. Smagu, kad dauguma sąmoningėja aplink. Pati užsiprašiau silikoninį kepimo padėklą į skardą arba silikoninį maišelį, kad galėčiau mėsą dėti iš turgaus

Darbe sukuosi kaip voverius, o dar patekau į tokį projektą, plius kursus pasiėmiau pakartoti, tai bus reikalų nuo gruodžio..o dar namo reikalai..žodž. Sveikata žiūriu irgi neblizga, amžiais nervuojuos dėl visko, nerimas pastovus unsure.gif

Pas mus darže dovanoja IR didesnį daiktą grupei (šiemet planuoja pirkti šviesos stalą), IR po dovaną kiekvienam vaikui (žinoma, ir auklėtojom bei auklytei)... :unsure: 

Aš turiu silikoninį kepimo padėklą  :bigsmile:  O kas per silikoninis maišelis? Reiks paguglint  :ax: 

Ar kursus tuos pačius kartosi, už tą pat kainą?

Ar praėjo jau bandomasis?  :) 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 11 18, 07:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IruteB" data-cid="72541253" data-time="1573501435"><div><p>Bus matyt 🙂

Pas mus darželyje valgo 8.30val, 11.30val, 15.30val. Net jei valgytų 16.15val, namie vistiek valgytų dar kartą 😁 Ryte bent arbatos/kakavos ir nedidelį sumuštinį visada suvalgo...</p></div></blockquote><p>Ar keliatės daug anksčiau, nei einat į darželį? </p>


6.45val jau būnam atsikėlę 🙂
Atsakyti
Dontstop, kurso kartojimas nemokamas, tai ir kartoju todėl biggrin.gif bandomasis praėjo. Algos nekelia biggrin.gif darbo šiaip dafiga, nespėju nieko išmokti normaliai, namie irgi pasėdžiu. Tas biški nervina, kad toks chaosas. Atleido neseniai mano komandos narę su kuria sutarėm, tai biški nefaina atmosfera..tikiuosi greit susitvarkys viskas. Nes man kartais trūksta to pasipliotkinimo. Kita vertus nėra kada jam biggrin.gif
Ryt programos atidarymas kur minėjau. Bus net Grybauskaitė biggrin.gif tingėsiu trenktis per visą miestą..o dar grįžti su autiku vėlai...tikiuosi gausiu normalų mentorių bent unsure.gif programos esmė įgyti patirties savo srityje, tam skiriamas mentorius, būna paskaitos, renginiai..gal bus kažkokios naudos
Atsakyti

Uoga_saujoj, kaip pas tave įdomiai dabar verda gyvenimas  :)  Ar džiaugiesi visumoj, kad ryžaisi keisti darbą? Ar patenkinta atlyginimu, kad ir nepakėlė, vis vien turbūt gauni dabar daugiau, nei ankstesniam darbe? Kad kursą galima nemokamai kartot, tai super, bet kaip rasti tam laiko?  :D  Aš su siaubu prisimenu savo kursus, nė už ką nenorėčiau vėl kažko mokytis  :oh:  O jei dar dirbt IR mokytis tuo pačiu, tai išvis  :mega_shok: Smagaus šiandieninio renginio  :4u:​ 

Atsakyti
Dontstop - rašo, kad vasario mėnesį temperatūra pakyla iki 20 laipsnių. Aš tikiuosi, kad bus apie 15. smile.gif Šiaip labiau norėjau kelionės į Ispaniją, bet kaina vienam žmogui aukštesnė beveik 100 eurų, o ir skrydžiai naktiniai. Tai atidėjom dar metams. Gal rasim geresnių pasiūlymų. O į Maltą neplanavom, bet kaip tik buvo geri pasiūlymai.

Kiek planuojat vaikų Kalėdinėm dovanom išleisti? smile.gif Paskaičiavau, kad sūnaus norams išpildyti geriausiu atveju reikėtų 200 eurų. blink.gif O jei pirktum truputį
"šūstriau", tai drąsiai 1000 eurų sueitų. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(IruteB @ 2019 11 18, 14:05)
6.45val jau būnam atsikėlę 🙂


Oho blink.gif
Mes darbo dieną keliamės 7 val.
Atsakyti

Dontstop - rašo, kad vasario mėnesį temperatūra pakyla iki 20 laipsnių. Aš tikiuosi, kad bus apie 15. smile.gifŠiaip labiau norėjau kelionės į Ispaniją, bet kaina vienam žmogui aukštesnė beveik 100 eurų, o ir skrydžiai naktiniai. Tai atidėjom dar metams. Gal rasim geresnių pasiūlymų. O į Maltą neplanavom, bet kaip tik buvo geri pasiūlymai.

Kiek planuojat vaikų Kalėdinėm dovanom išleisti? smile.gifPaskaičiavau, kad sūnaus norams išpildyti geriausiu atveju reikėtų 200 eurų. blink.gifO jei pirktum truputį
"šūstriau", tai drąsiai 1000 eurų sueitų. rolleyes.gif
 

Eina sau, tobula temperatūra man  :bigsmile:

Įsirašau į ateities planus  :ax:

 

Sūnaus užgaidų neplanuojam tenkinti. Jau n metų nieko neperkam iš jo pageidavimų, nes vis būna neatitinkantys realybės  :oh: Pernai beje jis buvo patenkintas tuo, ką aš išrinkau, o va ankstesniais metais būdavo ir ašarų, bet negi dėl to pulsim pirkti ko jis prašo... Dėl žaidimų konsolės išvis, milijoną kartų jam aiškinta, kad esmė ne kainoje (buvusiam darbe bendradarbė man siūlė nemokamai atiduoti seną, kai savo vaikams pirko naujesnio modelio - neėmiau  :devil: ), o tame, kad aš nepritariu tokiam daiktui iš principo. Buvo rimtų bėdų su priklausomybe nuo kompiuterinių žaidimų, dabar, kai aš nedirbu ir nuolat tupiu namie, tai prižiūriu, kad nežaistų, dėka to po truputį grįžo ankstesni pomėgiai. O žaidimų konsolė tik skatintų nesitraukti prie kompo...

 

Mes dovanojam po 4 dovanas kiekvienam iš vaikų (Kalėdų 1, 2rą dd, per Naujuosius ir per 3 Karalius). Vyras turi tokią galimybę nemokamai išsirinkti kažkiek prekių iš vieno gamintojo katalogo už taškus (tai lyg toks priedas prie atlyginimo). Kelis sykius ėmė sau visokius daiktus, o paskutinį kartą nusprendė išrinkti po dovaną vaikams. Tai sūnui išrinko sportinį dviratį triukams, o dukrai - rožinį vaikišką lagaminą. Manau, abu labai apsidžiaugs. Sūnus tokio dviračio labai norėjo, taupė, spalį jau buvo sutaupęs reikiamą sumą, bet atkalbėjom nuo pirkinio, nes būtų tik pastatęs į rūsį iki pavasario. Kalėdos irgi ne pats tinkamiausiais sezonas tokiam daiktui, bet kai gavom nemokamai, tai tiks. Dar nupirkau jam bliuzoną iš HM už 20 eur, kokio jis labai norėjo, bet gali būti, kad grąžinsiu, nes per black friday jis ir pats jį ketina užsisakyti už kišenpinigius. Jei grąžinsiu bliuzoną, paieškosiu kitų dovanėlių nebrangių - 20-25 eur norėčiau išleisti visom 3 likusiom dovanom kartu sudėjus  :wink:

Dukros ponis su nuolaida kainavo ~20 eur, lagaminas nemokamai ir kitos 2 dovanėlės bus tikrai nebrangios, po kelis eur manau  :)

Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 11 20, 12:48)
Kiek planuojat vaikų Kalėdinėm dovanom išleisti?  smile.gif 

Adelia gaus dovanu is filmuko CryBabies, viena lele ir du pliusinius Paw patrol suniukus trukstamus. Gausis 40 euru. Skaitau, kad daugokai, plius sausio 10d. jos gimtadienis, bet kad ta lele 27 eurus kainuoja. Laukiu, gal black friday proga gausiu is tos pardes nuolaidu kupona koki, bent siuntimo i namus, kad nereiketu moketi.

Paskui dar ateis siuntinys is Lietuvos, nuo sesers ir mamos.

I Lietuva namiskiams viskas nupirkta, reikes supakuoti kokia diena ir gruodzio pradzioj issiusti.
Atsakyti
dontstop, parasyk tris knygas, nuotykiu, kurios sunui labiausiai patiko, padare ispudi, ka jis isimines yra kaip super istorijos.
Sesuo iesko kazko savo sunui, dave man uzduoti pasidometi is bendraamzio SM. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeuse: 22 lapkričio 2019 - 10:42
QUOTE(dzeuse @ 2019 11 22, 10:39)
dontstop, parasyk tris knygas, nuotykiu, kurios sunui labiausiai patiko, padare ispudi, ka jis isimines yra kaip super istorijos.
Sesuo iesko kazko savo sunui, dave man uzduoti pasidometi is bendraamzio SM.  smile.gif


Tadui 10m. Patiko Rebekos Unos „Labas, aš Tadas“ abi dalys, „Seklys Tomas“ abi. Dabar skaito „Nevykėlio dienoraštį“, patiko „Seklio Bliumkvisto nuotykiai“...
Atsakyti