Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Maniškė irgi darželyje lanko logopedę, kuo aš labai džiaugiuosi, nes iškart matosi progresas smile.gif

O kokios jūsų logopedinės bėdos?  :)​ 

Atsakyti

Maniškė irgi darželyje lanko logopedę, kuo aš labai džiaugiuosi, nes iškart matosi progresas smile.gif

Aš saviškį pas logopedę irgi vedžiau... tai vaikis nesišnekėjo... išėjau nieko nepešus... sakė ateit po 3 mėn. tai mano jaunuolis pareiškė, kas jis ir po 3 mėn. su ja nesikalbės... tai lieka tikėtis kad išaugs paprastai iki mokyklos..

Maniškis maišo raides s-š, ž-z, kitas irgi kartais sumaišo.

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 11 25, 17:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72552074" data-time="1574686248"><div><p>Maniškė irgi darželyje lanko logopedę, kuo aš labai džiaugiuosi, nes iškart matosi progresas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O kokios jūsų logopedinės bėdos?  smile.gif​ </p>

Juos visus aną pavasarį patikrino ir sudarė sąrašus, kam reikės lankyti. Maniškė iki šiol netardavo R raidės ir kartais nepasako Š Ž, nors juos moka ištarti, bet prapuola kai kuriuose žodžiuose.
Kiek va lanko nuo spalio, jau pradėjo R sakyt, neatsistebiu kaip greit pasitaisė situacija smile.gif

QUOTE(ale-ruta @ 2019 11 25, 19:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72552074" data-time="1574686248"><div><p>Maniškė irgi darželyje lanko logopedę, kuo aš labai džiaugiuosi, nes iškart matosi progresas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš saviškį pas logopedę irgi vedžiau... tai vaikis nesišnekėjo... išėjau nieko nepešus... sakė ateit po 3 mėn. tai mano jaunuolis pareiškė, kas jis ir po 3 mėn. su ja nesikalbės... tai lieka tikėtis kad išaugs paprastai iki mokyklos..</p><p>Maniškis maišo raides s-š, ž-z, kitas irgi kartais sumaišo.</p>

Pas mus grupiniai užsiėmimai, po kažkiek vaikų eina vienu metu, tai viską kartu ir daro, ne tik garsus, žodžius mokinasi, bet ir su rankom, pirštais pratimus, kiek man parodė maniškė.
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2019 11 25, 11:34)
Saldumynai lopšelyje? blink.gif


Aha🤦‍♀️ Ir pakuos kartu viską. Bijau, ar ne gausim knygutės+pieštukų+saldumynų+mandarinų košės 🤔 Kitos mamos pasakė, kad aš durna, jei taip galvoju, nes viskas bus gerai...

QUOTE(sima_1 @ 2019 11 25, 14:50)
Maniškė irgi darželyje lanko logopedę, kuo aš labai džiaugiuosi, nes iškart matosi progresas smile.gif


Aleksas irgi lanko, nors jokių bėdų nėra 🙂 Eina kartu su grupioku 🙂 Kostas irgi jau antrus metus lanko, tai jau nebemaišo s-š, c-č, z-ž, dz-dž 🙂 Aišku, kai skuba, visko pasitaiko 🙂
Atsakyti

Pas mus irgi grupiniai užsiėmimai. Progreso nematau, nes ir bėdų jokių nematau  :hmm:  R, s, š, z, ž taria, kaip ir visus kitus garsus. Nebent kažką pasakodama užsikerta, stilistiškai sakiniai netaisyklingi, dar maišo gimines, pvz gali pasakyti du mašinos  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 11 25, 14:45)
Dzeuse, na tu duodi, kodėl tiek metų nesitikrinai?  blink.gif

Nezinau, tingejau, nes reikejo sena israsa nestis, viska pasakoti, versti, kas ivyko man tada..

Darbo kolege su kuria biski draugaujam, kviecia koki ryta, kai Adelia darzely, ateiti pas ja, kepti sausainiu kalediniu ar siaip. Nesu nieko kepus, ji jau savo recepta susirado, as nenoriu eksperimentuot su receptu tiesiog is interneto, nes garantija nesigaus.

Gal turit koki patikrinta recepta, kuri jau isbandet ne karta? Su cinamonais kazka pvz. ar siaip kazka skanaus, bet kad nereiketu kremu keliu rusiu sukti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeuse: 26 lapkričio 2019 - 16:55

Nezinau, tingejau, nes reikejo sena israsa nestis, viska pasakoti, versti, kas ivyko man tada..

Darbo kolege su kuria biski draugaujam, kviecia koki ryta, kai Adelia darzely, ateiti pas ja, kepti sausainiu kalediniu ar siaip. Nesu nieko kepus, ji jau savo recepta susirado, as nenoriu eksperimentuot su receptu tiesiog is interneto, nes garantija nesigaus.

Gal turit koki patikrinta recepta, kuri jau isbandet ne karta? Su cinamonais kazka pvz. ar siaip kazka skanaus, bet kad nereiketu kremu keliu rusiu sukti..

Pas mus yra pirkti imbierinės tešlos. Manau, ir pas jus turi būti. Toliau viskas super lengva, vaikai gali susitvarkyti: tešlą atšildyti mikrobangėje, iškarpyti formelėm ir kepti ant kepimo popieriaus orakaitėje, kiek min ir prie kokios t parašyta ant pakuotės  :) Galima prieš kepant papuošti pabarstukais. Gan skanūs meduoliai gaunasi ir praktiškai jokios terlionės. Ir Kalėdiška  :)​ 

Atsakyti
Dontstop - iš kur pirkot imbierinę tešlą? mes iš Lidlo pirkom. Repetavom kepti Kalėdinius sausainius. Gavosi tokie cheminiai ir su daug cukraus. Tai nelabai... Nors pagaminti juos tai tikrai paprasta. Vaikai su vyru iš tešlos formeles Kalėdines darė. Geras užsiėmimas buvo. smile.gif

Dzeuse - gerų Tau rezultatų. 4u.gif

Man ši savaitė pilna veiklos vaikų darželyje. Pirmadienį buvo pas mažąją tėvų susirinkimas. Vaikai gruodžio pabaigoje važiuoja į lėlių teatrą, kur ir bus išdalintos dovanėlės. Nutarėm pirkti po koliziuką, auklėtojom čekiai į Megą. Gaunasi iš viso 15 eurų išlaidų. Išsisukau nuo tėvų komiteto pareigų, bet turėsiu pravesti edukaciją grupėje šiais mokslo metais. gun_bandana.gif gun_bandana.gif kažką reikės galvot.
Šiandien vakare pas vyresnėlę sporto šventė su tėvais. Vėl reikės dalyvauti. doh.gif
Atsakyti

Semtama, aš Norfoj tą tešlą pirkau  :4u: Apie ką edukaciją vesi?  :bigsmile: 

Pas mane irgi daug vaikiškų renginių artimiausiom dienom. Užvakar važiavau į sūnaus mokyklą, buvo organizuojami susitikimai su mokytojais. Pirmą kartą ėjau į tokį "renginį", buvau užsirašius pas 3 mokytojus, nžn, gal reikėjo pas visus iš eilės rašytis. Laiko sugaišinau be galo daug, nes prie kiekvieno kabineto teko laukt eilėse, nepaisant išankstinės rezervacijos  :oh: Sužinojau daug visokių dalykų, ko vaikas nepasakojo, blogiausias iš jų - kad pasirodo papuolė į itin prastą klasę  :lol:  :oh:  Visi mokytojai skundėsi, kad tokios blogos klasės dar nematė, elgesys siaubingas, jokios tolerancijos, nevaldomi, nemotyvuoti ir tt. 

Kitą sav pas mus net keli renginiai. Visų pirmą, bus bendras tėvų ir vaikų susirinkimas vėlgi mokykloje, dėl to paties - klasės auklėtoja gavo bart iš direktoriaus, kad visi mokytojai jau skundžiasi klase, kad neįmanoma joje  dirbt, vaikai neklauso ir tt. Labai nenoriu važiuot, ypač turint omeny, kad maniškis tai ramiakas, tikrai ne prie tų blogiukų, o išklausyt visą negatyvą vis tiek reikės  :hmm: 

Ryt nebus pamokų, vaikams edukacija kažkur prie Soboro apie porą val, anksti paleis, tai galvoju važiuot kartu, pavaikščiot po Akropolį, o edukacijai pasibaigus nueit kur su sūnum, dar galvoju kur  :hmm: 

Kitą sav eglutės įžiebimo šventės darželyje ir mokykloje. Darželyje tai tiesiog įžiebimas, o mokykloje - fakyrų šou, grupės 16H koncertas, fejerverkai, laužas, vaišės ir tt  :blink: , aišku, reikės vežti,o  kadangi vakare bus, dar ir sesę temptis ...

O dar vieną vakarą dviese su vyru esam užrašyti į alaus degustaciją   :sutinku:   :lol: 

Atsakyti
Sveikos. O kur jūs lankot tuos logopedus? unsure.gif čia darže? Kažkaip net nesugalvojau vesti. Netaria R, bet kažkaip nematau bėdos dar dėl to unsure.gif
Atsakyti

Sveikos. O kur jūs lankot tuos logopedus? unsure.gifčia darže? Kažkaip net nesugalvojau vesti. Netaria R, bet kažkaip nematau bėdos dar dėl to unsure.gif

Darže, bet bent jau pas mus nėra taip, kad nori ir vedi. Logopedas patikrina visus ir pats atrenka tuos, kurie pas jį lankysis. Pirmenybė būna vyresniems, dėl mažiukų tikimasi, kad gal patys išaugs savo bėdas. Visų priimti bent pas mus logopedas negali, nespėja tiesiog  :) 

Aišku privačiai gali nuvesti į polikliniką, bent pasitikrinti  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 11 29, 23:19)
Sveikos. O kur jūs lankot tuos logopedus?  unsure.gif  čia darže? Kažkaip net nesugalvojau vesti. Netaria R, bet kažkaip nematau bėdos dar dėl to  unsure.gif

Darželyje patikrina ir lanko užsiėmimus, tėvams nereikia nieko daryt. Aš džiaugiuosi, kad lanko, nes manau, jog naudinga, po kelių savaičių progresas pasimatė, smagu smile.gif
Atsakyti