Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Labas 🙂 Dontstop Naujųjų metų sutikimas 👍

Mes šiemet kažkaip lengvai - be jokių rimtų ligų... 🙂 Kad tik neprisišnekėčiau 😁 Didieji kol kas nei vienos dienos mokykloje nepraleido👍

Vyras vėl be darbo 🤦‍♀️ 12.30d pasiūlė jam eit iš darbo savo noru, tai pasakė, kad 01.02d nuspręs. Nuvažiavo tada, parašė prašymą atleisti, o priešpiet gavom laišką, kad atleidžiamas nuo 01.04d dėl nepatenkintų lūkesčių bandomuoju laikotarpiu 🤦‍♀️ Dar vienas kolega taip pat 🤦‍♀️ Vėl registruosis darbo biržoje.

Mano vienintelis tikslas šiems metams – susirasti darbą 🙂 Gal prie to ir studijuot pradėsiu 🙂

IruteB, tai jūs dabar abu be darbo, ar tu kažkiek mokytojauji?  :unsure:  Laikykitės  :4u: 

Aš ieškau darbo nuo spalio vidurio, kol kas buvo 8 pokalbiai, iš jų paskutinis - šiandien. Nu nieko gero. Nei vieno normalaus skelbimo per 3 mėnesius  :blink:  Jau būčiau pradėjus gailėtis, kad išėjau iš ankstesnio darbo, tik kad žinau, kad visą mano skyrių jau atleido per tą laiką, būtų atleidę ir mane... Nesąmonė kažkokia su darbo pasiūla, aš pasipiktinus  :protest:​ 

Atsakyti

Semtama, pagrindinėj šventimo vietoj lyg turėjo būti šviesos šou vietoj fejerverkų, bet kitur, senamiesty bei Vyslos pakrantėje, žmonės patys leido kiek norėjo, tuos ir stebėjom  :) 

Jei važiuosit į Gdanską, tai tuo pačiu aplankysit Gdynę ir Sopotą, nes jie trise sudaro vieną miestą - Trojmiasto, tik toliausias nuo Lietuvos iš jų Gdynė. Pakeliui galit aplankyti Malborką - didelė pilis (tarkim, daug didesnė, nei Trakų) su teritorija aplink su mugėmis ir tt, suplanuokit bent pusdienį ten su pikniku  :4u: 

Pačiam Gdanske yra Jūrų muziejus. Pakeliui dar yra Hitlerio bunkeris "Vilko guolis", bet mes ten nebuvom, nemėgstu tokių vietų  :bijau2: 

Sveikit visi galutinai  :4u: 

Tai prilipo plaukimas tavo vyresnėlei, ką, jei net varžybose dalyvauja  :super:​ 

Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2020 01 06, 09:27)
Labas 🙂 Dontstop Naujųjų metų sutikimas 👍

Mes šiemet kažkaip lengvai - be jokių rimtų ligų... 🙂 Kad tik neprisišnekėčiau 😁 Didieji kol kas nei vienos dienos mokykloje nepraleido👍

Vyras vėl be darbo 🤦‍♀️ 12.30d pasiūlė jam eit iš darbo savo noru, tai pasakė, kad 01.02d nuspręs. Nuvažiavo tada, parašė prašymą atleisti, o priešpiet gavom laišką, kad atleidžiamas nuo 01.04d dėl nepatenkintų lūkesčių bandomuoju laikotarpiu 🤦‍♀️ Dar vienas kolega taip pat 🤦‍♀️ Vėl registruosis darbo biržoje.

Mano vienintelis tikslas šiems metams – susirasti darbą 🙂 Gal prie to ir studijuot pradėsiu 🙂


Eina sau 4u.gif
Kokio darbo vyras ieško? unsure.gif
Manau, kad tau mokykloje įsidarbinti problemų nebūtų, tik aišku, reikia tinkamų dokumentų.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 01 07, 11:01)
<p><strong>Semtama</strong>, pagrindinėj šventimo vietoj lyg turėjo būti šviesos šou vietoj fejerverkų, bet kitur, senamiesty bei Vyslos pakrantėje, žmonės patys leido kiek norėjo, tuos ir stebėjom  smile.gif </p><p>Jei važiuosit į Gdanską, tai tuo pačiu aplankysit Gdynę ir Sopotą, nes jie trise sudaro vieną miestą - Trojmiasto, tik toliausias nuo Lietuvos iš jų Gdynė. Pakeliui galit aplankyti Malborką - didelė pilis (tarkim, daug didesnė, nei Trakų) su teritorija aplink su mugėmis ir tt, suplanuokit bent pusdienį ten su pikniku  4u.gif </p><p>Pačiam Gdanske yra Jūrų muziejus. Pakeliui dar yra Hitlerio bunkeris "Vilko guolis", bet mes ten nebuvom, nemėgstu tokių vietų  fear.gif </p><p></p><p>Sveikit visi galutinai  4u.gif </p><p>Tai prilipo plaukimas tavo vyresnėlei, ką, jei net varžybose dalyvauja  thumbup.gif​ </p>


Ačiū, Donstop, - įtrauksiu juos į planą. Marlboro pilį, "Vilko guolį" ir Jūrų muziejų norėtume aplankyti. O kas yra Sopote ir Gdynėje ? g.gif
Dar galvoju pakeliui važiuojant į Augustavą užsukti paplaukioti laivukais. Na ir atrakcionų parką būtų gerai pakeliui surasti. hmm.gif

Taip, vyresnėlei plaukimas tinka. Priprato prie trenerio, tvarkos, susirado draugių. Varžybos tokios vaikiškos, labiau kaip šeimos šventė. Nors prieš jas maniškė baisiausiai jaudinosi, kad tik viską pavyktų padaryti. O šiaip visi dalyviai gavo po medalį ir kvietimą į snack king užkandinę. Aš pati džiaugiuosi pirmiausia dėl to, kad vaikas sportuoja, dėl laikysenos, o ir smagu, kad išmoko nardyti, plaukia ir ant nugaros, ir "varlyte", dabar sakė, mokinsis delfinu.

Taigi, su vyresnėle dėl sporto ramu, bet nežinau kur reikės vesti mažąją. Ji labai lanksti, spėju, kad tiktų gimnastika, bet laiko atžvilgiu mums patogiau būtų kartu jas vežioti į baseiną. Nežinau, vasarą reikės apsispręsti ir nuo rudens vežioti.
Aš lankausi nuostatos, kad bent vienas sporto būrelis vaikui yra privalomas.
Atsakyti

Ačiū, Donstop, - įtrauksiu juos į planą. Marlboro pilį, "Vilko guolį" ir Jūrų muziejų norėtume aplankyti. O kas yra Sopote ir Gdynėje ? g.gif
Dar galvoju pakeliui važiuojant į Augustavą užsukti paplaukioti laivukais. Na ir atrakcionų parką būtų gerai pakeliui surasti. hmm.gif

Taip, vyresnėlei plaukimas tinka. Priprato prie trenerio, tvarkos, susirado draugių. Varžybos tokios vaikiškos, labiau kaip šeimos šventė. Nors prieš jas maniškė baisiausiai jaudinosi, kad tik viską pavyktų padaryti. O šiaip visi dalyviai gavo po medalį ir kvietimą į snack king užkandinę. Aš pati džiaugiuosi pirmiausia dėl to, kad vaikas sportuoja, dėl laikysenos, o ir smagu, kad išmoko nardyti, plaukia ir ant nugaros, ir "varlyte", dabar sakė, mokinsis delfinu.

Taigi, su vyresnėle dėl sporto ramu, bet nežinau kur reikės vesti mažąją. Ji labai lanksti, spėju, kad tiktų gimnastika, bet laiko atžvilgiu mums patogiau būtų kartu jas vežioti į baseiną. Nežinau, vasarą reikės apsispręsti ir nuo rudens vežioti.
Aš lankausi nuostatos, kad bent vienas sporto būrelis vaikui yra privalomas.

Sopotas yra kaip mūsų Palanga  :) Jis taip pat turi pėsčiųjų tiltą, išsikišusį į jūrą. Pagrindinė gatvė kaip mūsų Basanavičiaus  :) Daugiau ką - akvaparkas, pležai, kavinės, šurmulys. Turistinių objektų nelabai, nes ir pats Sopotas mažutytis.

Gdynėje yra promenada palei jūrą, laivas-muziejus, kaip mūsų Meridianas. Paplūdimiai, kavinės, suvenyrai  :)

Iš atrakcionų parkų  - dinozaurų parkas Malborke  :4u:

Augustavas irgi pakeliui, tikrai galit užlėkt pasiplaukiojimui  :super:  Dar pakeliui būtų ir Mikolaikos (akvaparkas, pasiplaukiojimai), ir Olštynas (įspūdinga viduramžių architektūra)  :bigsmile:

 

Dėl vaikų sportinių būrelių aš irgi laikausi tokios nuostatos  :sutinku:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 07 sausio 2020 - 14:39
QUOTE(dontstop @ 2020 01 07, 15:38)

<p>Sopotas yra kaip mūsų Palanga  smile.gif Jis taip pat turi pėsčiųjų tiltą, išsikišusį į jūrą. Pagrindinė gatvė kaip mūsų Basanavičiaus  smile.gif Daugiau ką - akvaparkas, pležai, kavinės, šurmulys. Turistinių objektų nelabai, nes ir pats Sopotas mažutytis.</p>
<p>Gdynėje yra promenada palei jūrą, laivas-muziejus, kaip mūsų Meridianas. Paplūdimiai, kavinės, suvenyrai  smile.gif</p>
<p>Iš atrakcionų parkų  - dinozaurų parkas Malborke  4u.gif</p>
<p>Augustavas irgi pakeliui, tikrai galit užlėkt pasiplaukiojimui  thumbup.gif  Dar pakeliui būtų ir Mikolaikos (akvaparkas, pasiplaukiojimai), ir Olštynas (įspūdinga viduramžių architektūra)  bigsmile.gif</p>
<p> </p>
<p>Dėl vaikų sportinių būrelių aš irgi laikausi tokios nuostatos  drinks_cheers.gif​ </p>


Na va, kelionės gairės kaip ir sudėliotos. smile.gif Ačiū Dontstop, dabar reikia sulaukti vasaros, su vyru sudėlioti visus taškus ir pirmyn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 01 07, 09:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IruteB" data-cid="72578442" data-time="1578292029"><div><p>Labas 🙂 Dontstop Naujųjų metų sutikimas 👍

Mes šiemet kažkaip lengvai - be jokių rimtų ligų... 🙂 Kad tik neprisišnekėčiau 😁 Didieji kol kas nei vienos dienos mokykloje nepraleido👍

Vyras vėl be darbo 🤦‍♀️ 12.30d pasiūlė jam eit iš darbo savo noru, tai pasakė, kad 01.02d nuspręs. Nuvažiavo tada, parašė prašymą atleisti, o priešpiet gavom laišką, kad atleidžiamas nuo 01.04d dėl nepatenkintų lūkesčių bandomuoju laikotarpiu 🤦‍♀️ Dar vienas kolega taip pat 🤦‍♀️ Vėl registruosis darbo biržoje.

Mano vienintelis tikslas šiems metams – susirasti darbą 🙂 Gal prie to ir studijuot pradėsiu 🙂</p></div></blockquote><p>IruteB, tai jūs dabar abu be darbo, ar tu kažkiek mokytojauji?  unsure.gif  Laikykitės  4u.gif </p><p>Aš ieškau darbo nuo spalio vidurio, kol kas buvo 8 pokalbiai, iš jų paskutinis - šiandien. Nu nieko gero. Nei vieno normalaus skelbimo per 3 mėnesius  blink.gif  Jau būčiau pradėjus gailėtis, kad išėjau iš ankstesnio darbo, tik kad žinau, kad visą mano skyrių jau atleido per tą laiką, būtų atleidę ir mane... Nesąmonė kažkokia su darbo pasiūla, aš pasipiktinus  protest.gif​ </p>



QUOTE(semtama @ 2020 01 07, 10:57)
Eina sau  4u.gif
Kokio darbo vyras ieško?  unsure.gif
Manau, kad tau mokykloje įsidarbinti problemų nebūtų, tik aišku, reikia tinkamų dokumentų.


Abi be darbo – matysim 🙂 Badu nemirštam, pajamos tokios, kad ir pašalpos nepriklauso, tai viskas gerai šiuo metu 🙂
Atsakyti

Sveikos  :4u:

Atšventėm panikės 5 gimtadienį. Taip sutapo, kad tą pat dieną buvo ir šokių konkursas darželyje. Iš pradžių planavom neit, bet kad labai norėjo, ilgai tam ruošėsi... Taigi iš pradžių šokom, paskui važiavom į Kakės Makės kambarį, paskui užkandom Hesburgeryje ir namo grįžom jau tik miegot. 

Kakės Makės kambarys paliko teigiamą įspūdį, bet turint omeny, kad į tokias vietas nelabai vaikštom, buvom tik Curiosityje, kaip ir nėra su kuo palyginti. Kaina 5 eur valanda šiokiadienį, nuo 14 m nemokamai. Valandos pakako pilnai, apžiūrėt visus kampus užtenka 10 min. Kambarys skirtas vaikams nuo 3 iki 14 m, na 11mečiui buvo tik viena pramoga - čiuožimas linu užsikabinus už virvės (vadinamoji "tarzankė"). Iš tikro labiausiai apsimoka eiti nuo 5 metų, nes tada visos atrakcijos bus prieinamos (patikslinu - nuo 5 m ir 110 cm ūgio). Iš principo ten yra kelios pramogos: čiuožimas per vamzdį nuo antro aukšto, kamuoliukų baseinas, virvių labirintas, šokiai su xbox ir ta tarzankė. Tėvai "pramogauja" sukišę nosis į telefonus  :D

 

Trumpai apibūdinsiu ir visus metus, kas liečia kažkokius pasiekimus.

Šiai dienai pana mano jau neblogai skaito skiemenimis, rašo raides, parašo savo vardą, skaičiuoja iki 100, moka sudėti ir atimti skaičius iki 10. Skaičiavimas, loginės užduotys sekasi geriau, nei kalbinės. Užsiėmimai su logopede sakyčiau neduoda jokios naudos.Namuose mėgsta kalbėti ir dainuoti savo sugalvota kalba, šiaip taria nerišlius garsų junginius ir sako neva čia ji angliškai kalba ar rusiškai. Sūnui nieko panašaus nebuvo, nors jis irgi žiūrėdavo filmukus rusų ir anglų kalba, anei vieno žodžio iki mokyklos nebuvo įsiminęs. Lyginant su sūnum, sesei mūsų daug geriau sekasi eilėraščiai, dainelės, ji moko jų begalę. Žino daug pasakų siužetų mintinai, mėgsta sekti jas. Išgirdus per radiją naują dainą greit gali įsiminti jos žodžius. Apskritai labiausiai iš visų veiklų mėgsta šokti ir dainuoti. Dar puoštis, rengtis, dažytis, kvėpintis - visa tai, kas vadinama pas mus "grožintis"  :D Jei bus pasirinkimas, naujas žaislas ar naujas drabužis - visuomet pasirinks drabužį. Va ir iš dovanų, gautų per gimtadienį, labiausiai patiko ne koks žaidimas, o pižama  :D  Ypatinga jos silpnybė - lankeliai  :wub:  Turi jų visą kolekciją.

Darželyje ji turi vieną draugę, tą pačią nuo lopšelio laikų. Per gimtadienį, kaip ir pernai, draugė padovanojo jai gėlę ir dovanėlę  :wub:

Ko ji visai nesupranta, tai savokų šiandien, rytoj, vakar. Metų laikai, savaitės dienos irgi iki galo neaiškūs. 

Iš žaislų, žaidimų, sakyčiau pirmoj vietoj dėlionės, antroj - piešimas. Patinka stalo žaidimai, klasikiniai, tokie kaip šaškės, domino ir tt.

Koks bruožas man joje patinka, tai savarankiškumas. Brolis mūsų tai dar net dabar vis tikisi, kad kas paduos, padės ar padarys už jį, na bet pana jokios pagalbos nelaukia, ima ir padaro ką reikia, net nieko nesakydama. Buityje ji labai savarankiška, vėlgi gal pasekmė to, kad darželio grupėje ji vyriausia. Auklėtojos terliojasi su mažiukais, o jai nelieka nieko kito, kad išmokti pilnai apsitarnauti pačiai.

Kažkokių auklėjimo sunkumų mes su ja nepatyriam visiškai, auksinis vaikas  :D  Sutarti dėl bet ko galima - sukalbama lengvai, draugiška, nekonfliktiška. Visiška sūnaus priešingybė, kaip ir anksčiau  :)

 

Atsakyti
Dontstop - su penktuoju gimtadieniu jus birthday.gif 000552.gif
O jau kokia matematikė dukrelė bigsmile.gif

Mes sia svente paminejom praeita savaitgali. Buvom Megos zoosode. Grižę pasigaminom tortą, bet maniškė tokiu gimtadieniu nebuvo patenkinta. Sakė, kad be vaikų nebus jokio gimtadienio. Išėjo į gatvę ir pasikvietė keturis vaikus. blink.gif Aš tik nesuprantu, kaip tėvai taip greitai sugebėjo suorganizuoti dovanas. rolleyes.gif Taigi, atšventėm pagal pilną programą. tongue.gif

Pas mus vaikai irgi priešingybės. Tik jei didžioji turi sveiko užsispyrimo pasiekti tikslą, tai mažoji, priešingai, galvos, kaip išsisukti, ir kažko nedaryti. Taisykles bandys interpretuoti savaip, taip kaip jai patogiau. Kantrybės su ja reikia daugiau nei su didžiaja.
Skaičiuoja iki 10. Bandom skaityti, bet vėlgi, dažnai bando spėlioti, arba man rašyti skiemenis, žodžius, kad aš skaityčiau. rolleyes.gif
Atsakyti

Semtama, ačiū, ir jus su praėjusiu  :4u:  :birthday2: 

Kaip patiko Megos zoosodas?  :) 

--------------------

Beje, ryt-poryt Akademijos miestelyje vyks Petshow gyvūnų paroda. Bus visokių jūrų kiaulyčių, triušių ir naminių paukščių. 3 eur suagusiems, vaikams nemokamai. Eisim  :) 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 01 17, 17:15)
<p><strong>Semtama</strong>, ačiū, ir jus su praėjusiu  4u.gif  birthday.gif </p><p>Kaip patiko Megos zoosodas?  smile.gif </p><p>--------------------</p><p>Beje, ryt-poryt Akademijos miestelyje vyks Petshow gyvūnų paroda. Bus visokių jūrų kiaulyčių, triušių ir naminių paukščių. 3 eur suagusiems, vaikams nemokamai. Eisim  smile.gif </p>


Mums patiko. Jau buvau nusiteikusi, kad jis mažas, nesitikėjom pamatyti daug gyvūnų. Gimtadienio proga netaupėm ir leidom dukrom pirkti gyvūnams maistą ir maitinti kol atsibos. Praleidom ten 1, 5val.

Girdėjau apie tą parodą. Tik dar nežinau ar eisim.
Atsakyti
Dontstop, sveikinimai mažąjai! 🎂🎈🎉🌹

Aleksas vakar ryte pareiškė, kad kitų mamos geros, nes leidžia vaikams pasilikti namie, kai serga 😁 Auklėtojos juokėsi, kai papasakojau 😁

Pateikiau prašymą dalyvauti konkurse į pareigas Šilalės rajono savivaldybėje – darbas daugiausia su dokumentais, atlyginimas arti 900eu į rankas, tai visai neblogai 🙂
Atsakyti