Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Sveikos. Nenoriu kelti panikos, bet tiesiog tyliai parašau (ypač aktualu kaunietėms). Šiandien (gana patikimom žiniom) jau nustatytas vienas viruso atvejis Kaune. Tik dar slepiama. Tai tiesiog užsipirkit maisto kažkiek, nes gali visko būti, kad bus apribotas judėjimas ir pan. Mano vyras jau aną savaitę užpirko biggrin.gif
Tiesiog mano tėvų kaimynė dirba klinikose ir jai pranešė gydytoja. Viliuosi, kad gal vis dėlto tai nebus tiesa..žinot kai sklinda gandai paskui visokie..
Atsakyti

Sveikos. Nenoriu kelti panikos, bet tiesiog tyliai parašau (ypač aktualu kaunietėms). Šiandien (gana patikimom žiniom) jau nustatytas vienas viruso atvejis Kaune. Tik dar slepiama. Tai tiesiog užsipirkit maisto kažkiek, nes gali visko būti, kad bus apribotas judėjimas ir pan. Mano vyras jau aną savaitę užpirko biggrin.gif
Tiesiog mano tėvų kaimynė dirba klinikose ir jai pranešė gydytoja. Viliuosi, kad gal vis dėlto tai nebus tiesa..žinot kai sklinda gandai paskui visokie..

Patvirtinu, girdėjau ir aš  :bijau2:​ 

Atsakyti
Bet žiauru, kad slepiama..o dar varo ant Rusijos tuo klausimu, kai patys slepia..matyt po rungtyniu pasakys biggrin.gif
Atsakyti

Manau, kad tai nesamonė... nes jau prieš mėnesį girdėjau, kad santariškės vieną turėjo ir irgi slėpė..

Atsakyti
Laba diena 🙂

Jau patvirtintas viruso atvejis Šiauliuose. Sveikatos jai.

Pas mus mokykloje irgi panikuojančių yra, nes 4 vaikai ir 2 mokytojos buvo Pietų Italijoje (Erasmus), parskrido per Milano oro uostą. 2d buvo mokykloje ir nuo trečiadienio vaikams namų mokymas, o mokytojos biuletenius pasiėmė, nes kitų mokinių tėvai pradėjo panikuoti, kad gal užsikrėtę ir kitus gali užkrėsti 🤦‍♀️ Yra ir tokių tėvų, kurie dabar irgi 2sav žada neleisti (jau neleidžia) vaikų į mokyklą-darželį, nes gal turėjo kontaktą su grįžusiais iš Italijos ir yra užsikrėtę 🤦‍♀️
Atsakyti
QUOTE(ale-ruta @ 2020 02 28, 09:00)
<p>Manau, kad tai nesamonė... nes jau prieš mėnesį girdėjau, kad santariškės vieną turėjo ir irgi slėpė..</p>

Na nežinau sąmonė ar ne, bet gal medikai medikams nemeluotų ir nejuokautų taip unsure.gif bet kuriuo atveju nestebina visai tie užsikrėtimai, nes laisvai visi grįžta iš Italijos, kontaktuoja. Nereikia bijoti tų virusų. Realiai tik gali kilti nepatogumų jei pvz sugalvos liepti sėdėt namie. Mūsų direktorė irgi grįžo iš Italijos prieš kelias savaites, buvo ofise savaitę, ir tik dbr susizgribo iš namų dirbt biggrin.gif tuoj prapliups čia tų atvejų daugiau
Atsakyti

Sveikos :4u:

Vakar su sūnaus klase važiavom į Vilnių, į TV3 laidos "Lietuvos talentai. Supervaikai" filmavimą. Buvom žiūrovų tarpe, ne dalyvių.. Nu žinokit, nerealios emocijos ir labai įdomi patirtis  :) Vieno klasioko tėvas dirba ten, tai suorganizavo mum ekskursiją po užkulisius, kurią pravedė Samas  :) Buvo galimybė ir su vedėjais, teisėjais pabendrauti, nusifotkinti. Žo, laidą rodys nuo kovo 15 d iki gegužės 31 d, pirmose keliose laidose ir mes su sūnum turėtume matytis   :D

 

Dėl koronaviruso. Mokykloje visiems vaikams, kurie pastarąjį mėn buvo ne tik Kinijoje ir Italijoje, bet vos ne visoje Europoje (pateikė sąrašą šalių), uždraudė lankytis, organizuotas nuotolinis mokymasis. Klases kasdien dezinfekuoja, visur pristatė dezinfekcinio skysčio rankoms. Kiekvienai klasei pravedė po paskaitą apie tai, kaip elgtis ir tt. Darželis nedaro nieko. Mes nepanikuojam, maisto iš parduotuvių nešluojam, tiesa, praeitą savaitgalį buvom Lenkijoje užsipirkti  :D , bet tai sutapimas, važiavom pagal grafiką. Galvoju neit į Grožio ir Kaziuko muges  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 01 kovo 2020 - 12:58
QUOTE(dzeuse @ 2020 02 24, 13:19)
As turejau ja pries du metus kokius, bet kitokie simptomai buvo, tino veidas, nekamavo jokios rugstys, nereikejo mitybos keisti, tiesiog atsikeldavau sutinusiom lupom, veidas aptines, pasirodo irgi del jos taip buna. Man tokia kankyne buvo antibiotikus gerti, labai blogai pernesiau.
Antibiotikus dvejus iskart skiria, pykino istisai, ant sofos tunojau kiauras dienas, nieko daryt negalejau.


Ar padejo gydymas?
Man rado ta bakterja, padare skrandzio tyrima. Kadangi skrandyje viskas ok, nusprende bakterijos visai nenaikinti, nueme pries tai skirtus vaistus ir rekomendavo laikytis dietos, sportuoti ir stiprinti psichika. Na... dietos laikytis galiu, sportui bandau laiko atrasti bent po pusvalandi per diena, bet kaip su psichologiniais dalykais tvarkytis, nezinau. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2020 03 01, 13:43)
<p>Sveikos 4u.gif</p>
<p>Vakar su sūnaus klase važiavom į Vilnių, į TV3 laidos "Lietuvos talentai. Supervaikai" filmavimą. Buvom žiūrovų tarpe, ne dalyvių.. Nu žinokit, nerealios emocijos ir labai įdomi patirtis  smile.gif Vieno klasioko tėvas dirba ten, tai suorganizavo mum ekskursiją po užkulisius, kurią pravedė Samas  smile.gif Buvo galimybė ir su vedėjais, teisėjais pabendrauti, nusifotkinti. Žo, laidą rodys nuo kovo 15 d iki gegužės 31 d, pirmose keliose laidose ir mes su sūnum turėtume matytis   biggrin.gif</p>
<p> </p>
<p>Dėl koronaviruso. Mokykloje visiems vaikams, kurie pastarąjį mėn buvo ne tik Kinijoje ir Italijoje, bet vos ne visoje Europoje (pateikė sąrašą šalių), uždraudė lankytis, organizuotas nuotolinis mokymasis. Klases kasdien dezinfekuoja, visur pristatė dezinfekcinio skysčio rankoms. Kiekvienai klasei pravedė po paskaitą apie tai, kaip elgtis ir tt. Darželis nedaro nieko. Mes nepanikuojam, maisto iš parduotuvių nešluojam, tiesa, praeitą savaitgalį buvom Lenkijoje užsipirkti  biggrin.gif , bet tai sutapimas, važiavom pagal grafiką. Galvoju neit į Grožio ir Kaziuko muges  hmm.gif</p>


Oho, kokia idomi patirtis? O kodel ne dalyviai? Tavo sunui ten tiktu. smile.gif

Mano vyresnelei plaukimo treneris pasiule vykti liepos menesi i stovykla Smiltyneje. Baisiausiai nori, bet nezinau ar leisti. Galvoju, ar dar ne per maza visa savaite isgyventi be tevu stovyklos salygomis. unsure.gif

Del koronaviruso, pas mus darzelyje prasoma nevesti vaiku, kurie lankesi Kinijoje ir siaures Italijoje. Vaikams pravesta instrukcija del dazno ranku plovimo. Mes penktadieniais turim tradicija po darzelio vaziuoti i Maxima, ir is ten dukros issirenka daikta iki 3 euru. Tai penktadieni didzioji sako, nevaziuojam, kai praeis korona virusas, tada galesim. ax.gif

Na bet pasiziurim, kaip atpigo keliones. blink.gif Dabar uz 300 euru galima pragyventi Tenerifeje geram viesbutiyje savaite. Musu kaimynai uz super maza kaina nusipirko kelione i Singapura, ir juokauja, kad skris verslo klase, mat lektuve daug tusciu vietu. Jie isvis aktyvus keliautojai, kas menesi keliauja i uzsieni ir neplanuoja mazinti tempo.

Dontstop - ar padarei kainu lyginima apsiperkant Lt ir Pl? Ar dar apsimoka Suvalkuose apsipirkineti ?
Kaip naujas darbas? Ar tai ta vieta, apie kuria svajjojai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semtama: 01 kovo 2020 - 15:19


Oho, kokia idomi patirtis? O kodel ne dalyviai? Tavo sunui ten tiktu. smile.gif

Mano vyresnelei plaukimo treneris pasiule vykti liepos menesi i stovykla Smiltyneje. Baisiausiai nori, bet nezinau ar leisti. Galvoju, ar dar ne per maza visa savaite isgyventi be tevu stovyklos salygomis. unsure.gif

Del koronaviruso, pas mus darzelyje prasoma nevesti vaiku, kurie lankesi Kinijoje ir siaures Italijoje. Vaikams pravesta instrukcija del dazno ranku plovimo. Mes penktadieniais turim tradicija po darzelio vaziuoti i Maxima, ir is ten dukros issirenka daikta iki 3 euru. Tai penktadieni didzioji sako, nevaziuojam, kai praeis korona virusas, tada galesim. ax.gif

Na bet pasiziurim, kaip atpigo keliones. blink.gifDabar uz 300 euru galima pragyventi Tenerifeje geram viesbutiyje savaite. Musu kaimynai uz super maza kaina nusipirko kelione i Singapura, ir juokauja, kad skris verslo klase, mat lektuve daug tusciu vietu. Jie isvis aktyvus keliautojai, kas menesi keliauja i uzsieni ir neplanuoja mazinti tempo.

Dontstop - ar padarei kainu lyginima apsiperkant Lt ir Pl? Ar dar apsimoka Suvalkuose apsipirkineti ?
Kaip naujas darbas? Ar tai ta vieta, apie kuria svajjojai? smile.gif

Tai ten ne protmušiai buvo  :)  Vaikai šoko, dainavo ir pan. Negabus maniškis tokiems dalykams nei kiek  :D

 

Stovyklos paprastai būna jau mokyklinio amžiaus vaikams, ir tai, pirmokai dažniausiai važiuoja nebent su vyresniais broliais-seserimis. Leisti turbūt galima, bet gali viskas baigtis prašymu jau po pirmos dienos atsiimti atgal namo  :) Pabandykit gal pradžiai dienos stovyklą? Su plaukimo programa Girstučio baseinas irgi siūlo, būna ir ne vasarą, o pvz, rudens, pavasario atostogoms...

 

Aš tai net neplanuoju kelionių, kol tokia padėtis  :blink:

 

Kainų lyginimą padariau  :)  Užtrukau, kol surinkau visas mūsiškes kainas. Mama padėjo dėl daugelio produktų, ji labai akylai stebi visas akcijas, veda užrašus... Bet ko ji neperka, tą teko man sužiūrėti. Tai žodž, permokėjo tik su vienu produktu - vištienos kepenėlėm. Ir tai, jei skaičiuoti pas mus su maximalia nuolaida, kuri būna tik Norfoj  :D  Visa kita iš to, ką mes perkam, tebepigu Lenkijoj. Labiausiai apsimokantys produktai šį kartą išėjo (daugiau nei perpus pigiau, nei pas mus pigiausias variantas): sausi pusryčiai, vynuogių kauliukų aliejus, arbata, mineralinis vanduo, saldūs pieniški desertai, jogurtai, grietinė, varškė kibire po 1 kg (apkepams), vištienos ketvirčiai, šlaunelių mėsa be kaulo ir vištienos filė. Kitos mėsos, pieno produktai, kruopos, makaronai, miusliai, padažai, prieskoniai, aliejai apie trečdalį pigiau. Gan panaši kaina UHT pieno, jei lygint su Lidlo nuolaidiniu, tai kitą kartą nepirksim, jei vėl Lidle bus tokia akcija (nežinau, kaip dažnai būna?). Ko mes ten neperkam: vaisių ir daržovių, kefyro (brangiau, nei pas mus), kiaušinių (ta pati kaina), duonos (nėra juodos). Ką jūs ten perkat paprastai?

 

Na o darbas ką... Pradirbau jau mėnesį, prasidėjo antras. Šį vieta tikrai geresnė, nei ankstesnė, užduotys sudėtingesnės, įdomesnės, bet kad tai būtų svajonių darbas - aš seniai praradau viltį surasti bent patinkantį  :D  Svajoju aš apie sekantį dekretą  :wub:  Su vyru jau aptarta, planas toks, kad laukiam bandomojo laikotarpio pabaigos, tikiuosi padidins atlyginimą, kaip žadėjo, tada kelis mėn padirbsiu ir startuojam. Reikia apskaičiuoti, kad metus prieš išeinant į dekretą aš uždirbčiau tą jau didesnę sumą, kad pašalpa gautųsi normali. Ir viskas, nieko nelauksiu  :ax:  Šiais metais jau turbūt nepsėsiu, bet sekančiais tikrai norėčiau pastot  :bigsmile:​ 

Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2020 03 01, 14:59)
Ar padejo gydymas?
Man rado ta bakterja,  padare skrandzio tyrima.  Kadangi skrandyje viskas ok,  nusprende bakterijos visai nenaikinti,  nueme pries tai skirtus vaistus ir rekomendavo laikytis dietos,  sportuoti ir stiprinti psichika.  Na...  dietos laikytis galiu,  sportui bandau laiko atrasti bent po pusvalandi per diena, bet kaip  su psichologiniais dalykais  tvarkytis,  nezinau.  smile.gif


Padejo gydymas. Baigiau antibiotikus ir praejo visi tinimai.
Idomiai su ta dieta, man visai nieko apie tai nesake.. kokiu produktu atsisakei?
Atsakyti
Dontstop, faina, kad vyras sutinka del antro biggrin.gif pas mus problema tuo klausimu biggrin.gif nors ir as nesiverziu vel gimdyt, bet ir nepriestarauciau labai, labiau gal kankina suvokimas, kad laikas lekia, metai eina ir jau šakutės, nebebus nieko.. kažkoks keistas nepilnavertiškumo jausmas unsure.gif bet su dabartiniu vaiku kažkaip nelengva mums, todėl ir nesirįžtam antram..nei kur išeinam normaliai, diedukai padaboja tik retais atbejais, jei apserga, savaitgaliai išvis dabar kominiai su pykčiais, nes nenori niekur išeiti, nori sėdėt namie ir žiūrėt multikus. Zyzia, lipa..kažkoks košmaras, atrodo ne didyn ir protingyn, o atvirkščiai ..nors kai buvo ne toks gudras, sakyčiau lengviau buvo. Dabar susikalbėt sunku, mandras pasidarė.. sunku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2020 03 02, 14:11)
Padejo gydymas. Baigiau antibiotikus ir praejo visi tinimai.
Idomiai su ta dieta, man visai nieko apie tai nesake.. kokiu produktu atsisakei?


Šokolado, kavos, kepto ir rūkyto maisto, citrusininių vaisių, išskyrus bananus, tortų, pyragų.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2020 03 01, 20:09)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72620522" data-time="1583067588">
<div>
<p>

Oho, kokia idomi patirtis? O kodel ne dalyviai? Tavo sunui ten tiktu. vartotojo įkelta nuotrauka
Mano vyresnelei plaukimo treneris pasiule vykti liepos menesi i stovykla Smiltyneje. Baisiausiai nori, bet nezinau ar leisti. Galvoju, ar dar ne per maza visa savaite isgyventi be tevu stovyklos salygomis. vartotojo įkelta nuotrauka
Del koronaviruso, pas mus darzelyje prasoma nevesti vaiku, kurie lankesi Kinijoje ir siaures Italijoje. Vaikams pravesta instrukcija del dazno ranku plovimo. Mes penktadieniais turim tradicija po darzelio vaziuoti i Maxima, ir is ten dukros issirenka daikta iki 3 euru. Tai penktadieni didzioji sako, nevaziuojam, kai praeis korona virusas, tada galesim. vartotojo įkelta nuotrauka
Na bet pasiziurim, kaip atpigo keliones. vartotojo įkelta nuotraukaDabar uz 300 euru galima pragyventi Tenerifeje geram viesbutiyje savaite. Musu kaimynai uz super maza kaina nusipirko kelione i Singapura, ir juokauja, kad skris verslo klase, mat lektuve daug tusciu vietu. Jie isvis aktyvus keliautojai, kas menesi keliauja i uzsieni ir neplanuoja mazinti tempo.
Dontstop - ar padarei kainu lyginima apsiperkant Lt ir Pl? Ar dar apsimoka Suvalkuose apsipirkineti ?

Kaip naujas darbas? Ar tai ta vieta, apie kuria svajjojai? vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Tai ten ne protmušiai buvo  smile.gif  Vaikai šoko, dainavo ir pan. Negabus maniškis tokiems dalykams nei kiek  biggrin.gif</p>
<p> </p>
<p>Stovyklos paprastai būna jau mokyklinio amžiaus vaikams, ir tai, pirmokai dažniausiai važiuoja nebent su vyresniais broliais-seserimis. Leisti turbūt galima, bet gali viskas baigtis prašymu jau po pirmos dienos atsiimti atgal namo  smile.gif Pabandykit gal pradžiai dienos stovyklą? Su plaukimo programa Girstučio baseinas irgi siūlo, būna ir ne vasarą, o pvz, rudens, pavasario atostogoms...</p>
<p> </p>
<p>Aš tai net neplanuoju kelionių, kol tokia padėtis  blink.gif</p>
<p> </p>
<p>Kainų lyginimą padariau  smile.gif  Užtrukau, kol surinkau visas mūsiškes kainas. Mama padėjo dėl daugelio produktų, ji labai akylai stebi visas akcijas, veda užrašus... Bet ko ji neperka, tą teko man sužiūrėti. Tai žodž, permokėjo tik su vienu produktu - vištienos kepenėlėm. Ir tai, jei skaičiuoti pas mus su maximalia nuolaida, kuri būna tik Norfoj  biggrin.gif  Visa kita iš to, ką mes perkam, tebepigu Lenkijoj. Labiausiai apsimokantys produktai šį kartą išėjo (daugiau nei perpus pigiau, nei pas mus pigiausias variantas): sausi pusryčiai, vynuogių kauliukų aliejus, arbata, mineralinis vanduo, saldūs pieniški desertai, jogurtai, grietinė, varškė kibire po 1 kg (apkepams), vištienos ketvirčiai, šlaunelių mėsa be kaulo ir vištienos filė. Kitos mėsos, pieno produktai, kruopos, makaronai, miusliai, padažai, prieskoniai, aliejai apie trečdalį pigiau. Gan panaši kaina UHT pieno, jei lygint su Lidlo nuolaidiniu, tai kitą kartą nepirksim, jei vėl Lidle bus tokia akcija (nežinau, kaip dažnai būna?). Ko mes ten neperkam: vaisių ir daržovių, kefyro (brangiau, nei pas mus), kiaušinių (ta pati kaina), duonos (nėra juodos). Ką jūs ten perkat paprastai?</p>
<p> </p>
<p>Na o darbas ką... Pradirbau jau mėnesį, prasidėjo antras. Šį vieta tikrai geresnė, nei ankstesnė, užduotys sudėtingesnės, įdomesnės, bet kad tai būtų svajonių darbas - aš seniai praradau viltį surasti bent patinkantį  biggrin.gif  Svajoju aš apie sekantį dekretą  wub.gif  Su vyru jau aptarta, planas toks, kad laukiam bandomojo laikotarpio pabaigos, tikiuosi padidins atlyginimą, kaip žadėjo, tada kelis mėn padirbsiu ir startuojam. Reikia apskaičiuoti, kad metus prieš išeinant į dekretą aš uždirbčiau tą jau didesnę sumą, kad pašalpa gautųsi normali. Ir viskas, nieko nelauksiu  ax.gif  Šiais metais jau turbūt nepsėsiu, bet sekančiais tikrai norėčiau pastot  bigsmile.gif​ </p>


I stovykla kitam Lt gale nusprendziau neleisti. Bet dieniniu stovyklu vasarai reikes paieskoti. Vienas is variantu - katalikiska stovykla Silainiu parapijos namuose. Religiniai pasakojimai, zaidimai, giesmes turetu patikti. Girdejau daug geru atsiliepimu. Apie stovykla Girstutyje zinau, bet nenoriu ten leisti. Vasara tegul maximaliai laika leidzia lauke.

Lenkijoje jau seniai buvom. Ten dazniausiai perkam mesa, paukstiena, desra, varske, sviesta, alieju, drabuzius, batus.

Kagi, sekmingo plano igyvendinimo nestuke.gif
Atsakyti