Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai


2015 METŲ SAUSINUKAI

vartotojo įkelta nuotrauka

Sausinukų ir ne tik mamytės:

Astulkinas (36), Turkija. Eva Aleksandra 2006, Aras 2014-12-13
relita (32), Marijampolė. Airina 2010, Osmundas 2014-12-19
Azazella (43), Vilnius. Laimonas 1995, Motiejus 2014-12-28
Jurachka, Panevėžys. Goda 2007, Miglė 2009, Giedrė 2014-12-28
Kate25 (36), JAV. Kajus 2009, Majus 2015-01-04
Bee_happy (32), Vilnius. Elzė 2012, Barbora 2015-01-06
SADNESS, Kėdainiai. Trečias vaikas, berniukas 2015-01-07
Dzeuse (37), Vokietija. Adelia 2015-01-10
Mergina_ (28), UK. Pirmas vaikas, berniukas 2015-01-10
Sinsin (31), UK. Adrijana 2005, Benas 2015-01-11
aggree (31), Vilnius. Tadas 2015-01-13
kissiulka, (25), Klaipėda. Gabrielė 2015-01-14
Kusiuka (33), Lentvaris. Ketvirtas vaikas, sūnelis 2015-01-14
BiteRite (37). Povilas 2007, Martynas 2009, Barbora 2015-01-15
dontstop (31), Kaunas. Joringis 2008, Jogailė 2015-01-15
IruteB (32), Šilalės r. Tadas 2009, Kostas 2013, Aleksas 2015-01-16
Simkaa (29), Alytus. Oskaras 2009, Kasparas 2015-01-16
Aguončikas (44), Alytus. Dukra 1996, dukra 1999, Patrikas 2015-01-18
u0gienė (28), Vilnius. Antras vaikas, mergaitė 2015-01-20
Risaulyte (30). Gabija 2012, Nojus 2015-01-20
akvilla, (31) Alytus. Pijus 2015-01-22
Drugelis Rozinis (31m), UK. Trečias vaikas, mergaitė 2015-01-23
Rutast (38), Vilnius. Simona 2002, Saulius 2004, Gvidas 2015-01-25
La Lobe (31), Vilnius. Austėja 2009, Paulius 2015-01-28
Klajokle, (30), Skuodo r. Dukra 2004, sūnus 2009, sūnus 2015-01-30
ciku_caku (29), Klaipėda. Vakaris 2009, Mėta 2015-02-02
Kometa_G (26), Klaipėda. Motiejus 2015-02-04
Fifinella (25), Suomija. Mergaitė 2015-02-04

Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 02, 15:16)
Jauti negerumus kokius? Užjaučiu. Laikykis, stiprybės ir sveikatėlės tau  4u.gif


Su sveikata viskas lyg ir gerai, bet nuotaikos paskutiniu metu nėra...
Atsakyti
Azazella, as buciau 5 diena klaususi, nezinau kodel, bet galvojau, kad ta diena eisit.
Aisku, tai jau buvot.. ka cia ir rasyt.. gaila aisku..
O kada darys testa?
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2016 12 02, 21:23)
Azazella, as buciau 5 diena klaususi, nezinau kodel, bet galvojau, kad ta diena eisit.
Aisku, tai jau buvot.. ka cia ir rasyt.. gaila aisku..
O kada darys testa?



Tai nezinia, laukiam skambucio trecias menuo ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 02, 20:57)
Tai nezinia, laukiam skambucio trecias menuo ... verysad.gif

Eiles sakes, kas per tvarka ir is kur tokie kruviai pas juos..
Tai ir nevaiksciojimas bus susijes su viskuom, nieko neminejo?
Bet kaip keistai, vaikas protauja gerai, o va kazkas 'trukdo' kalbet, aisku, dabar tu sutrikimu visokiu yra, kad tik rastu priezasti ir jau zinotum, ka daryt konkreciai.
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2016 12 02, 23:14)
Eiles sakes, kas per tvarka ir is kur tokie kruviai pas juos..
Tai ir nevaiksciojimas bus susijes su viskuom, nieko neminejo?
Bet kaip keistai, vaikas protauja gerai, o va kazkas 'trukdo' kalbet, aisku, dabar tu sutrikimu visokiu yra, kad tik rastu priezasti ir jau zinotum, ka daryt konkreciai.



Kruviai pas juo, manau, tikrai dideli, nes vaziuoja is visos Lietuvos, o ir paslaugu pobudis platus, tyrimai ilgai trunkantys. Man uzvakar logopede paaiskino, kad tas disko testas, sakykim, atliekams vidutiniskai per 2-8 apsilankymus, priklausomai nuo to, kaip vaikas leidziasi. nes jei darysi ant greicio, rezultatai bus klaidingi. Pvz. yra uzduotis rasti ir paduoti zaisla is po stalo. Tai jei vaikas pavarges, issigandes, sirguliuoja, jis gali nepaduoti ne todel kad nesupranta komandos, o todel, kad yra nenusiteikes. Tas pats mano M, namie buna tokiu vaizdeliu, i lenda i brolio kambari ir ten bardakina ka nors, as ji kvieciu visokiais budais, sakau, ateik, valgysim banana, jis toks jausmas, kad nei manto nei girdi, bet kai tik pasakau, ateik ziuresim filmukus, jis sureaguoja zaibiskai, tuoj pat ateina ir stumia savo kedute, kad sodinciau. Va todel ivertinti vaiko gebejima vykdyti tam tikras komandas yra labai sudetinga.

O kiek dar kitokiu funkciju jie turi, neigalumo nustato syacionare, reikia gultis trim savaitem. Va tau ir eiliu pagrindimas. Pirmenybe ten kudikeliams, neisnesiotukams. Toks kai mano jau skaitosi paaugintas, jis neturi pirmumo.

Zodziu reik laukti. As ir skubu ten patekti, ir tuo paciu bijau, Kol nezinau kas yra, tol turiu vilties, kad nieko blogo nera. O kai jau kals i kakta rezultata, reikes su tuo kazkaip gyventi.

Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 03, 08:01)
Kruviai pas juo, manau, tikrai dideli, nes vaziuoja is visos Lietuvos, o ir paslaugu pobudis platus, tyrimai ilgai trunkantys. Man uzvakar logopede paaiskino, kad tas disko testas, sakykim, atliekams vidutiniskai per 2-8 apsilankymus, priklausomai nuo to, kaip vaikas leidziasi.

Sunui yra dare disko testa, kol iki metu raida dar puse velnio buvo, gulejom Kauno raidos centre, bet kai jis toks, tai as tiesiog atsakinejau i klausimus, atsimenu, kad ten daug ju buvo, keli lapai..
Atsakymai buvo % kiek kurioj srity atsilieka ir koki amziu atitinka jo raida.

Tikiu, kad reikes ne vieno karto, nes vaikas gali is vis nieko nedaryt svetimoj vietoj.

Dar taip pagalvojau, ir vieni zmones sako, mano vaikas nekalba, kiti, mano irgi nekalba, bet matyt ju kalba tuos bent kelis zodzius, tiesiog nekalba kiek kiti, tai taip ir sako.
Todel geriausia kitu neklausyt ir jeigu viduj jauti, kad kazka ne taip, kreiptis i gydytoja, kiekvieno atvejis individualus kaip matom.


Atsakyti
Aš kažkodėl manau, kad viskas su juo gerai. Tiesiog pradės kalbėt vėliau. Juk jis viską supranta, daug ką moka. Na normalus vaikas!
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2016 12 02, 16:26)
Aguončikai, dėkui už išsamų aprašymą  4u.gif išsisaugosiu. nemoku želatinos daryt, man ji š guzą sušoka.  blink.gif jeigu mažiaus gimtadienį darysim sekamdienį nuo kokios 16 val, kada geriau daryt tortą - penktadienį vakare ar šeštadienį dieną? jaučiu penktad vakare.

Irute,
jei tik gyvent galima, tai ne kas tada.  unsure.gif


Tikrai penktadieni vakare, geresnis jo susistovejimas bus. Papasakok man apiezelatina, kada ji tau susoka, nes zelatina- ypatingai lengvas reikalas, tai pasakysiu, ka darai ne taip
QUOTE(dzeuse @ 2016 12 02, 18:59)
Mano irgi taip buvo isimylejus besmegeni is Ice princeses, o dabar Garfielda.
Parduotuves is kuriu internetu esu kazka pirkus, atsiuncia katalogus, kaip knygutes juos varto Adelia ir va, kaip kris kas i aki..
Nupirkau lipduku knygute su ta princese ir seniu, tai nesiojos nesiojos jo lipdukus kol sutryne.  biggrin.gif
Pliusini Garfielda nupirkau aliexpress, nesulaukiau Kaledu, atidaviau, kokia laiminga, visur dabar su juo.

Aguoncikai, vis noriu parasyt, sakai, tavo bernas nei raidziu, nei skaiciu nezino, o va ant puoduko prasosi.. maniske jau tuoj abecele mokes, o sisioja bet kur ir bet kada, visai nedaeina. Panasu, kad kiekvienam savo laikas.  smile.gif

Nu tikekimes smile.gif

QUOTE(Azazella @ 2016 12 02, 21:05)
M irgi zino visas raides, visus skaicius, visas spalvas, bet puodas jam toli kaip kosmosas  blink.gif

Prajuokinai su apibudinimu smile.gif

QUOTE(Azazella @ 2016 12 02, 21:21)
Buvom, vakar. Subjuro tik nuotaika, tai galvojau ir nerasysiu nieko jei niekas nepaklaus.

Is esmes zinojau, kad pasakys tai ka ir pasake, bet giliai sirdy vis gi pasakys, kad ai, nu viskas normaliai, bus laikas ir prades kalbetis.

O pasake, kad tikrai tikrai be jokiu abejoniu ner gerai, kad iki siol tyli. Niekas nereikalauja, kad jis kalbetu kai sakiniais, arba viska tartu taisyklingai, bet tikrai turi buti kazkokiu dviskiemeniu zodziu, mama, tete, bubu, kaka, ate , brrr, lialia ir t.t. Metuku vaikas tokiu zodeliu turetu tarti apie 10, o dvieju jau link 30. Ir be abejo jugti po du orasmingus zodelius, pvz. duok am am ir etc.
Pasake, kad zandikaulio tonusas per mazas, del to daznai buna siek tiek prasiziojes, tas irgi nera gerai. Didesniems vaikams tai koreguojama pratimais, musu atveju - masazais. Aisku jie tik privaciai ir mokami.
O del nekalbejimo priezasciu, tai irgi nieko naujo nepasake. Tik tiek, kad be pilno vaiko raidos istyrimo, taip vadinamo disko testo, ji nieko negali pasakyti. Nes priezastis greiciausiai ne liezuvyje, gomury ar etc, o galvoje.



QUOTE(Azazella @ 2016 12 03, 10:01)
Kruviai pas juo, manau, tikrai dideli, nes vaziuoja is visos Lietuvos, o ir paslaugu pobudis platus, tyrimai ilgai trunkantys. Man uzvakar logopede paaiskino, kad tas disko testas, sakykim, atliekams vidutiniskai per 2-8 apsilankymus, priklausomai nuo to, kaip vaikas leidziasi. nes jei darysi ant greicio, rezultatai bus klaidingi. Pvz. yra uzduotis  rasti ir paduoti zaisla is po stalo. Tai jei vaikas pavarges, issigandes, sirguliuoja, jis gali nepaduoti ne todel kad nesupranta komandos, o todel, kad yra nenusiteikes. Tas pats mano M, namie buna tokiu vaizdeliu, i lenda i brolio kambari ir ten bardakina ka nors, as ji kvieciu visokiais budais, sakau, ateik, valgysim banana, jis toks jausmas, kad nei manto nei girdi, bet kai tik pasakau, ateik ziuresim filmukus, jis sureaguoja zaibiskai, tuoj pat ateina ir stumia savo kedute, kad sodinciau. Va todel ivertinti vaiko gebejima vykdyti tam tikras komandas yra labai sudetinga.

O kiek dar kitokiu funkciju jie turi, neigalumo nustato syacionare, reikia gultis trim savaitem. Va tau ir eiliu pagrindimas. Pirmenybe ten kudikeliams, neisnesiotukams. Toks kai mano jau skaitosi paaugintas, jis neturi pirmumo.

Zodziu reik laukti. As ir skubu ten patekti, ir tuo paciu bijau, Kol nezinau kas yra, tol turiu vilties, kad nieko blogo nera. O kai jau kals i kakta rezultata, reikes su tuo kazkaip gyventi.

Eik tu sau, as irgi sunerimau dabar... Gi pas musiski tik 4 dviskiemeniai, ne 20 ... Cia tau viska logopede susake? Nu blyn, reikia ir man. Blogiau nebus, kad tik ta musu daktarka siuntima duotu...
Laikykis, nesinervink, dabar labai svarbu sulaukt to tyrimo ir jo rezultatu. O paskui bus aisku, kokio sprendimo reikia. Laikykis, nenusimink.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 03, 10:01)
Kruviai pas juo, manau, tikrai dideli, nes vaziuoja is visos Lietuvos, o ir paslaugu pobudis platus, tyrimai ilgai trunkantys. Man uzvakar logopede paaiskino, kad tas disko testas, sakykim, atliekams vidutiniskai per 2-8 apsilankymus, priklausomai nuo to, kaip vaikas leidziasi. nes jei darysi ant greicio, rezultatai bus klaidingi. Pvz. yra uzduotis  rasti ir paduoti zaisla is po stalo. Tai jei vaikas pavarges, issigandes, sirguliuoja, jis gali nepaduoti ne todel kad nesupranta komandos, o todel, kad yra nenusiteikes. Tas pats mano M, namie buna tokiu vaizdeliu, i lenda i brolio kambari ir ten bardakina ka nors, as ji kvieciu visokiais budais, sakau, ateik, valgysim banana, jis toks jausmas, kad nei manto nei girdi, bet kai tik pasakau, ateik ziuresim filmukus, jis sureaguoja zaibiskai, tuoj pat ateina ir stumia savo kedute, kad sodinciau. Va todel ivertinti vaiko gebejima vykdyti tam tikras komandas yra labai sudetinga.

O kiek dar kitokiu funkciju jie turi, neigalumo nustato syacionare, reikia gultis trim savaitem. Va tau ir eiliu pagrindimas. Pirmenybe ten kudikeliams, neisnesiotukams. Toks kai mano jau skaitosi paaugintas, jis neturi pirmumo.

Zodziu reik laukti. As ir skubu ten patekti, ir tuo paciu bijau, Kol nezinau kas yra, tol turiu vilties, kad nieko blogo nera. O kai jau kals i kakta rezultata, reikes su tuo kazkaip gyventi.

Tikrai sudėtingas testo atlikimas.. Maniškė pavyzdžiui svetimoj vietoj svetimo žmogaus liepiama išvis nieko nedarytų turbūt. Čia nemažai niuansų susideda.
Nepergyvenk labai, aš manau, kad viskas bus gerai, viskas koreguojama, pataisoma 4u.gif Juk tu pati matai, kad jis viską suprata, moka, žino.
Šiandien beje buvom svečiuose, buvo beveik 2m berniukas, absoliučiai nieko nešneka, išskyrus vieną vienintelį mam-mam. Aš labai neklausinėjau, bet tėvai visiškai neiman galvon to. Tik nustebo, kad Aurėja šneka tiek.
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 03, 11:36)
Tikrai penktadieni vakare, geresnis jo susistovejimas bus. Papasakok man apiezelatina, kada ji tau susoka, nes zelatina- ypatingai lengvas reikalas, tai pasakysiu, ka darai ne taip

Nu tikekimes smile.gif
Prajuokinai su apibudinimu smile.gif
Eik tu sau, as irgi sunerimau dabar... Gi pas musiski tik 4 dviskiemeniai, ne 20 ... Cia tau viska logopede susake?  Nu blyn, reikia ir man. Blogiau nebus, kad tik ta musu daktarka siuntima duotu...
Laikykis, nesinervink, dabar labai svarbu sulaukt to tyrimo ir jo rezultatu. O paskui bus aisku, kokio sprendimo reikia. Laikykis, nenusimink.

na retai aš naudoju želatiną, bet paskutįsyk kai dariau, jei neklystu reikia brinkinti šiltam vandeny, tai suberiu, o ji neištirpsta normaliai, guzas gaunasi. gal labai ilgai maišyt reikia. parašyk kaip tu darai. 4u.gif

Irute 4u.gif gal pervargai, kad nuotaikos nėra?

dėl to kalbėjimo, mano moka tik kelis žodžius - mama rėkia kai ko nors reikia, tėtė, iki, ate, ačiū, lyja, arklys (ako), lia lia lia. bet viską supranta, pasakai ką daryt ir daro. bet svetimoj aplinkoj visi stebisi, koks ramus geras vaikas, o namie sienom lipa, rėkauja, laksto, šokinėja ant sofos, lovos, neklauso, lipa visur.
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2016 12 03, 23:23)
na retai aš naudoju želatiną, bet paskutįsyk kai dariau, jei neklystu reikia brinkinti šiltam vandeny, tai suberiu, o ji neištirpsta normaliai, guzas gaunasi. gal labai ilgai maišyt reikia. parašyk kaip tu darai.  4u.gif


Na, taip ir nesupratau, kada tu tã guzà gauni, ar kai brinkini, ar kai tirpini, bet ne esme, pasakysiu, kaip daryt. Imi zelatinos reikiama kieki, beri i dubeneli ar koki nors kità indelį, kuris įsistatytù veliau į kokį nors indà. Aš dažniausiai imu mažesnį nei sriubinis dubenėlį. Tai va, beri želatinã, užpili vandeniu kad gerai apsemtù, nu koks cm tai turetù būt virš želatinos. Po 10 min dirstelk, jei zelatina visaà vandenį sugėrė, o greičiausiai taip ir bus, pili dar, kad apsemtù. Kad sugèrė, matosi kad nėra virš jos vandens, želatinos kruopytės pabalę, pavertus indelį truputį į šonà, vanduo nesisunkia... Taigi, greičiausiai užpylei antrà kartà, tada po kokiù 10 min dar pažiūrėk, jei sugėrė viskã, pilk dar kartà, kad apsemtù. Kai kelis kartus padarysi, tai pajusi iškart, kiek pilt, o dabar pasipilstyk. Ir tas laikas, kà parašiau, tai čia tik taip sau, gali ir po valandos papildyt, žiūrint, kaip greit tau želatinos reikia. Vienu žodžiu, pili vandens tol, kol pakankamai išbrinksta, t.y., daugiau nebegeria. Kaip ir sakiau, per kelis kartus pajausi, iškart pamatysi, kada jau viskas OK, o dabar tau orientacijai sakau, kad pilk, kol negers, t.y., kaip ir turėtum turėt išbrinkusià želatinà su virš jos esančiu nesugertu vandens sluoksneliu. Geriau, kai tau to vandens atliks, negu išbrinkinsi per mažai, nes gerai neišbrinkinta netirpsta, lieka grūdeliai. Grįžtam prie to indelio. Paimk šaukštelį ir nusemk virš želatinos esantį vandenį. Nepergyvenk, jei koks šaukštelis vandens liks, nieko tokio, svarbu nepalikti dauuuug vandens, nes atsiskies želatina, nebus tokio stiprumo, kokio reikia. Užvirk vandens, pilk jo truputį į didesnį indà ir įstatyk indà su želatina, tik kad neapsemtù ir per viršù nepribègtù vandens. Gali maišyt, gali tik pribėgom pamaišyt. Aš tirpdau želatinà tada, kai jau jos neužilgo reiks, pvz, kai plaku kremà, nes jei ištirpinsi ir nieko nedarysi, ji atvės ir sustengs,. Žinoma, jà ir vèl galèsi ištirpint, bet kam bereikalingos veiklos. Jei karšto vandens kiekis nedidelis, gali tekt tau po keliù minučiù indà su želatina išimt ir kitame dubenyje esantį pravèsusį vandenį pakeist karštu. Želatinà į plakamà kremà pilk maža srovele ir tokià dar šiltokà, nes jei ji bus ant stingimo ribos ir dar įpilsi į šaltà kremà, jà irgi jau sutrauks į tokià snarglinê konsistencijà. Labai šiltos nepilk, kad labai nepraskystintum, bet jei pilsi maža srovele, tai net ir šiltesnê nepraskystins. Nu gal ir tiek, nebent kà pamiršau smile.gif
Va, paskaičiau dar kartà tavo postà ir atsiminiau, ko tau dar neparašiau - nugi brinkint želatinà reikia tik šaltam vandeny, jokiam ne šiltam, nes jei užpilsi šiltu, jà tiesiog kaip ir užplikysi, išbrinks tik dalis grūdelio, o kita dalis nebrinks ir netirps. Brinkinama šaltam, tirpinama šiltam(karštam) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguončikas: 03 gruodžio 2016 - 23:55