Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

Kur moteris yra – tylos nėra.
R. Rolanas.




vartotojo įkelta nuotrauka

L'aurore 01 03
Vego 02 06
Selika 03.08
Kavasucitrina 06.09
Ate42 06.09
Reina 06.19
Dusia37 06.19
Amorosa 06 24
Voriux 06 24
Muka 06 26
Luety 07 18
Melsvaižalia 12 16
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 gruodžio 2016 - 07:49
Pirma naujuos namuos!Aciu,Muka.
Muka,kodel nieko nesakysi? unsure.gif
Dusia37,iseina gal 2-3x per savaite tu mankstu.Tai salta ryte,tai MB buvo namuose,nenoriu,kad matytu stora besivartancia nepatraukliai tongue.gif Taip taip,surandu 101 priezasti...Bet atsils, bus smagiau,MB iseis i pensija,abu eisim prasieit.
Vakar ir as tvarkiau kampus,ismeciau pilna maisa nenaudojamu daiktu,man tai labai sunku,as kaipike ir vis svarstau,o gal reiks dar?!:oh:MB but daugiau ismetes,jis nesicackina.
Susitvarkiau seklas,pomidoru,chiliu,moliugu ,arbuzu seklu uzteks ilgam.doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2016 12 02, 14:26)
Pirma naujuos namuos!Aciu,Muka.
Muka,kodel nieko nesakysi? unsure.gif
Dusia37,iseina gal 2-3x per savaite tu mankstu.Tai salta ryte,tai MB buvo  namuose,nenoriu,kad matytu stora besivartancia nepatraukliai tongue.gif Taip taip,surandu 101 priezasti...Bet atsils, bus smagiau,MB iseis i pensija,abu eisim prasieit.
Vakar ir as tvarkiau kampus,ismeciau pilna maisa nenaudojamu daiktu,man tai labai sunku,as kaipike ir vis svarstau,o gal reiks dar?!:oh:MB but daugiau ismetes,jis nesicackina.
Susitvarkiau seklas,pomidoru,chiliu,moliugu ,arbuzu seklu uzteks ilgam.doh.gif

ką jau čia besakyti pati va nerandu ...
Šaunuolė mano planuose kitą savaitę susidelioti šitą aruodą rolleyes.gif
Atsakyti
As nemanau,kad vakare gerai tie kokteiliai,nors man labai patiktu,nes vakarienes mano problema.Su pusryciais ir pietumis susitvarkau,bet vakare tai tas neskanu,tai anas,tai saldumo noriu,tai dar ko,o kokteilis but gerai.Bet juk negerai angliavandeniau vakare,nors man ju tik ir norisi vakare.
Atsakyti
sveikos, naujuose namučiuos 4u.gif

Nu negerai, Luety, su TB. Dieną geriau, tai atsipalaiduojat, vėl darbuotis, pvz. šiltnamių rinkt ar, kaip pati sakai, į vėjuotą garažą... tai gal užtata ir neišsikapanojat iš to užburto rato... Bet čia mano nuomonė...
Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
labas,
Mukai ačiū už namus 4u.gif
Visos tik tvarkosi... Kas pas mane sutvarkys? unsure.gif

Jūs rašykit, rašykit - skaityt man patinka, o va rašymui tai matyt žodžių atsargą sunaudoju savo darbuose "moksliniuose" unsure.gif
Atsakyti
Ir aš paršliaužiu po penktadienio darbų ... Dėkui Muka , kad lauke šalt nereikia . Žiūrėjau žiūrėjau ir nesupratau kuri ten prie židinio vyną gurkšnojat ? Prisipažinkit ...
KSC pas mane irgi niekas nieko netvarko .... Kažkokie apsileidėliai visi namuose smile.gif smile.gif smile.gif

Gal kuri žiūrėjot yra kaip yra su Roku ? Labai jau švelniai jis ten kalbėjo .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2016 12 02, 17:10)
Ir aš paršliaužiu po penktadienio darbų ... Dėkui Muka , kad lauke šalt nereikia . Žiūrėjau žiūrėjau ir nesupratau kuri  ten prie židinio vyną gurkšnojat ? Prisipažinkit ...
KSC pas mane irgi niekas nieko netvarko .... Kažkokie apsileidėliai visi namuose smile.gif smile.gif smile.gif

Gal kuri žiūrėjot yra kaip yra su Roku ? Labai jau švelniai jis ten kalbėjo .

Na vyna gurksnoja Kavasucitrina su Muka,tai tik vienos is ju ranka matosi,o kita uzkulisuose.
Musu gatvej muge naktine verslininku,zmoniu marios sliauzia,o lauke sala.
Mb gryzo puikiai nusiteikes ir be jokiu pozymiu ligos.
Apie Roka nieko nezinau...
Atsakyti
o pas mane tvarko biggrin.gif
Na, ne viską ir ne visada, bet va kaip tik dabar sūnus viršų tvarko, o dukra tvarkys apačią rytoj arba poryt biggrin.gif Gyvenimas vacation1.gif
O aš va ką tik po pigu.lt pasidraskiau - dovanų už 140Eur nupirkau rolleyes.gif ir tai dar ne viskas... Nupirkau mamai, tėtei, vyrui, sesers vaikams... Dar lieka sesuo su vyru, mano vaikai, na ir ką nors sau...
Beje, rytoj dar turėčiau laikytis whole, bet ryškiai teks rišti.... Važiuosim į metines, tai aišku valgysiu ką duos, o kadangi aš mėsų visokių nelabai, ypač visokiose tokiose kavinėse, tai greičiausiai liks bulvės su garnyru ir kokios nors salotos, silkės, nežinau, dar kokie užkandžiai, nežinia kaip ir su kuo gamintos....
na, bet... pabandžiau, nenusivyliau... na, man patiko... manau, kartosiu kada nors mirksiukas.gif o ir šios malonios patirties paskatinta, kiek keisiu mitybą... Mažiau mažiau mažiau (nesakau, kad visai be jo) cukraus, mažiau mažiau labai labai mažiau miltų (na, kartais jų tikrai pasitaikys...) ir kruopų mažiau mažiau.... valgysiu kiaušinius pilnais zabtais - grįžo jie į racioną ir garbingoj vietoj įsitaisė biggrin.gif bulves irgi kiek nuo pjedestalo nukelsiu - jų bus, tik mažiau smile.gif Atradimas - daržovių sriuba įmanoma be bulvių bigsmile.gif ir šiaip - daug apie paleo sm pasiskaičiau.. tobulai niebus (ir siekimo tokio neturiu), bet krypies ketinu laikytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melsvaižalia @ 2016 12 02, 21:28)

na, bet... pabandžiau, nenusivyliau... na, man patiko... manau, kartosiu kada nors mirksiukas.gif  o ir šios malonios patirties paskatinta, kiek keisiu mitybą... Mažiau mažiau mažiau (nesakau, kad visai be jo) cukraus, mažiau mažiau labai labai mažiau miltų (na, kartais jų tikrai pasitaikys...) ir kruopų mažiau mažiau.... valgysiu kiaušinius pilnais zabtais - grįžo jie į racioną  ir garbingoj vietoj įsitaisė biggrin.gif bulves irgi kiek nuo pjedestalo nukelsiu - jų bus, tik mažiau smile.gif  Atradimas - daržovių sriuba įmanoma be bulvių bigsmile.gif  ir šiaip - daug apie paleo sm pasiskaičiau.. tobulai niebus (ir siekimo tokio neturiu), bet krypies ketinu laikytis  mirksiukas.gif

O tai kiek numetei?Ko nepasigiri? Sveikos 😊
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2016 12 02, 20:20)
* Na vyna gurksnoja Kavasucitrina su Muka,tai tik vienos is ju ranka matosi,o kita uzkulisuose.
Musu gatvej muge naktine verslininku,zmoniu marios sliauzia,o lauke sala.
* * Mb gryzo puikiai nusiteikes ir be jokiu pozymiu ligos.
* * * Apie Roka nieko nezinau...

* oi, ne mano ten ranka, ten graži, smulki rankytė, tai bus Mukos smile.gif
* * smagu girdėti smile.gif
* * * tai turbūt Rokas Balčiūnas. Jei meluoju, merginos pataisys.
http://www.zintis.lt/
o laida turbūt šita (Rokas pabaigoj)
http://lnkgo.alfa.lt...ra-kaip-yra-375
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2016 12 02, 22:17)
* oi, ne mano ten ranka, ten graži, smulki rankytė, tai bus Mukos smile.gif
* * smagu girdėti smile.gif
* * * tai turbūt Rokas Balčiūnas. Jei meluoju, merginos pataisys.
http://www.zintis.lt/
o laida turbūt šita (Rokas pabaigoj)
http://lnkgo.alfa.lt...ra-kaip-yra-375



Labas rytas,
Apie tai kalba. Labai jaunai atrodo Rokas , o jei ko gero vienmečiai ... Man labai logiškai atrėmė argumentus apie mėsos puvimą ir apie jos atsisakymą. Reina , ko gero vienintelis žmogus Lietuvoj , kuris Tave su Tavo bėdom galėtų prakonsultuoti . Nežinau kiek kainuoja . Bet ne už dyką .
Kam kavos ?
vartotojo įkelta nuotrauka
Lyg sloga nori kabinti , persidėliosiu šiandien meniu , padarysiu kvėpavimo pratimus . Tikiuosi ryt kaip ridikas būsiu , nes nėra kada sirgt smile.gif
Atsakyti