Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

QUOTE(Dusia37 @ 2020 05 25, 10:06)
Muka , pas mane daugiau kaip 10  metų ale oda namie . Balta ...  Man  nieko , nei plyšta nei kažkas darosi  ax.gif , nusivalo lengvai . O  gražu tuo metu buvo man  kai pirkau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  patogu  kavą gerti , nes lovos galas minkštas smile.gif Patalynės dėžė didelė . Kiek žinau iš draugų ir pažįstamu - jei bute 1 aukštas, ar name  pirmas aukštas ir grindys nešildomos žiema ima pelyti patalynės dėžė . Tada geriau kojos, kad oras vaikščiotų . Bet name gal nereikia taupyti vietos , galima  normalias spintas - kambariukus pasidaryti ir nereikia ant turto miegoti ?
Man šiuo metu gražu medis , ir ant kojų ... Bet čia keičiasi laikas nuo laiko supratimas , kad gražu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Geriausias sprendimas buvo kaime įsitaisyti lova, nemiegoti ant kokių ten ale sofu . Kitas patogumas.

o man po dvieju metu nutrupėjo verysad.gif o va paskutinė lova ir ant kojyčiu bet labai mažu oro tarpas yra po lova. Oi sode tai tikrai tik lova wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2020 05 25, 10:13)
o man po dvieju metu nutrupėjo verysad.gif o va paskutinė lova ir ant kojyčiu bet labai mažu oro tarpas yra po lova. Oi sode tai tikrai tik lova  wub.gif


Man kažkaip vadinasi kokybiška eko oda papuolė. Jokio nutrupėjimo , jokio plyšimo , kaip nauja . Dulkes nuo galo nuvalau ir ramu . Kai pirkau - man taip reikėjo ir taip gražu buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Labai mažas tarpas ir pas mane yra po lova ( po patalynes dėže) , tokios ale kojytė syra ir vienas plovimo šepetys patelpa ax.gif Bet jau darbas katės pūkus ir po lovos išgaudyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kas niekad nebuvo gražu miegamajam - juoda spalva. Nežinau kodėl . Nei juoda patalynė , nei juoda lova . Žinau kad ne man .
Ps - va tokia su kraštais man lova labai nepatogi, kažkada turėjom- kojos būdavo vien mėlynės :
vartotojo įkelta nuotrauka
Tokios irgi nebenoriu smile.gif
O šiaip tai norėčiau ąžuolinės , ant kojų ...
Senstu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2020 05 25, 06:13)
Labas rytas,
Ačiū už kavą. Imu.
Mukute, jei tenka būti miške, pievose, tik skiepas. Būtinai. Mums kai Anužis skaitė paskaitas, skiepų nuo gripo ir panašių, sakė labai gerai pagalvot ir papasakojo kodėl. Suprast davė, kad ne ne ne. O va nuo encefalito, pagal gyvenimo būdą. Jis tik už skiepą.
Kaip pačios sveikatos?
Luety, pasakoji apie savo baimmes dėl coronos. Atrodo kaip mano praeitas etapas. Buvo iki negaliu baisu vienu momentu. Bet ačiū mūsų Dusiai. Taip aiškiai viską sudėstė į vietas....ačiū. Luety, stenkis neklausyt ir nežiūrėt to negatyvo.  4u.gif
Merginos, patarimo reikia. Ieškom naujos miegamojo lovos. Gražu ir jauku atrodo būtų tos audiniu trauktos, bet kaip jų priežiūra, kaip valyt? Ar darytis medinę? Kokios jūsų patirtys?



Labas rytas,

skauda galva,imu kava.
Su baimem kovoju,.dabar ziuriu youtubej apie regresines hipnozes,is smalsumo ir man labai padeda,atrodo lyg man skirta.Bet tik dabar pradejau dometis,todel nieko nezinau ,tik pradines stadijos,bet kazkaip uzkabino,nuramino.Nors pasamonej tos baimes tuno,net ateina toks beprasmybes jausmas,bet jau geriau.Be to radau NEURO 3 tableciu nepilna lapeli,tai nakciai labai gerai,nebeprabundu ilgam,o jei ir prabundu kazkaip susitvarkau su mintimis.
Lova Lietuvoj turejom medine nauja,zema,liko viskas.Cia atvaziave pirkom aptraukta medziaga,lengvai isardoma,nes kraustemes,kaip cigonai,buvo lengva transportuot.Bet ciuzini buvom pirke pas indusa labai gera,tada jie buvo nebrangus,bet puikiai islaike 15 metu ir dar butu laikes,bet jau moraliskai paseno.Jokiu idubimu,jokiu nepatogumu,ortopedinis.Dabar pirkom lova medine,vietnamietiska,labai patogi ir auksciu ir viskuo,su stalciais,bet pakelta nuo zemes,ir ciuzini ne foam memory grieztai,o su daugybinem sprunzynom,keistas zodis,kieta,atrodo stipraus kietumo.Tai irgi patenkinti.Brolis pirko minksta ,su memory foam(nezinau kaip versti),tai dumba ir iduba lieka,nesmagu miegot,nors minkstas.
Sode issodinau kaliaropes,palaisciau,parisau agurkus,ispenciravau ir pataisiau prie virviu pomidorus.Zydi jau antros kekes ir jau yra mazu pomidoriuku.Agurkiuku irgi apatinese dalyse uzm egzta daug.Kovoju su vedareliais vabalais,eda mano silpnesnes paprikas,siandien vesiuos acto ir purksiu zeme,laistyt bijau,gal jie isnyks.Jie yra visur,po vazonais,po lentom,zemej prakapscius,kur tik bepazvelgsi ir esu skaicius,kad jie minta daigais.Jau 7 paprikas nuede ir jauciu dar ne pabaiga.Ne sraiges,nes esu joms pabarscius,o ju snargliu ant pabarstu nematau.Jei jau butu sraiges,matyciau.
Tai va tiek.
Atsakyti
Labos smile.gif

Norėjau parašyti dievo skurzdės ir kodėl.... gal iš tiesų mes tokios ęsame smile.gif
Luety na žinau nervai neduoda nei miegoti bet žinok ir sveikatos nedade.. pažiūrim iš kitos pusės... tu nervuojiesi, pakeisti kaži ar ką gali, sveikata vistiek negerėja, spaudimas, galva žiū širdies problemos ptfu ptfu ptfu ir ką ... geriau.. nė velnio... žinau esi jautruolė ir man stinga išminties kaip Dusiai37, bet pažiūrėk iš tos pusės sūnaus ir dukters šeimai ( tiesa kaip jie laikosi) ar nuo to bus geriau, kad tu blogai jausies dėl sveikatos?
Skambino šeiminstė per 5 minutes diangozė krūva vaistų, priežasties na paieškosim po karantino smile.gif
Kavos, kavos kavos smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas
Imu kavos , dėkui Muka 4u.gif
PS Ate42, dėl lovos: išėjo vakar kalba su protingu žmogumi - tai pasirodo , jei nori geresnio ir protingesnio čiužino , reikia , kad grotelių būtų daugiau smile.gif Prieš perkant lovą reikia žinoti koks bus čiužinys smile.gif Ir dar, senatvėje geriau aukštesnė lova...Aukštį kažkiek gali reguliuoti čiužiniu -20 ar 24 cm jaučiasi . Sėkmės renkantis smile.gif Apčiupinau parėjus savo lovą- nu niekur ta eko oda nesuplyšus, nenušiurus ...
Dėl baimių - visi jų turim... Tik jei ištisai baimėse gyventi , susivarysi sveikatą. Tai ir ieškai išeičių . Jei jau labai durnos mintys galvoj , labai padeda fizinis darbas smile.gif kai rankos užimtos galva prasivalo smile.gif O mezgimas tokiu metu netinka man - mezgimas meditacija smile.gif mezgu kai galva šviesi, mintys geros ...
Muka čia vaistai Tau ?
PS pasiskaityk apie autoimuninį protokolą : AP AP 2
Gal Tau verta pabandyti ? Ir Keto Tau visai netinka ....
Vakar pačiai teko kalbėti su savo daktaru ... Biški sveikatos ir pas mane striginėja smile.gif Tai prakalbėjom 15 min gal , pasitarėm smile.gif Parašė ir man piliulių bei vitaminu ... Kaip fainai tas elektroninis receptas smile.gif Man tinka, kai nereikia poliklinikose trintis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 26 gegužės 2020 - 07:07
QUOTE(Dusia37 @ 2020 05 26, 08:06)
Labas rytas
Imu kavos , dėkui Muka 4u.gif
PS Ate42, dėl lovos:  išėjo vakar kalba su protingu žmogumi - tai pasirodo , jei nori geresnio ir protingesnio čiužino , reikia , kad grotelių būtų daugiau smile.gif Prieš perkant lovą reikia žinoti koks bus čiužinys smile.gif  Ir dar, senatvėje geriau aukštesnė lova...Aukštį kažkiek gali reguliuoti čiužiniu  -20 ar 24 cm jaučiasi . Sėkmės renkantis smile.gif  Apčiupinau parėjus savo lovą- nu niekur ta eko oda nesuplyšus, nenušiurus ...
Dėl baimių - visi jų turim... Tik jei ištisai baimėse gyventi , susivarysi sveikatą. Tai ir ieškai išeičių . Jei jau labai  durnos mintys galvoj , labai padeda fizinis darbas smile.gif kai rankos užimtos galva prasivalo smile.gif  O mezgimas tokiu metu netinka man - mezgimas meditacija smile.gif mezgu  kai galva šviesi, mintys geros ...
Muka čia vaistai Tau ?
PS pasiskaityk apie autoimuninį protokolą : AP AP 2
Gal Tau verta pabandyti ?  Ir Keto Tau visai netinka  ....
Vakar pačiai teko kalbėti su savo daktaru ... Biški sveikatos ir pas mane striginėja smile.gif Tai  prakalbėjom 15 min gal , pasitarėm smile.gif Parašė ir man piliulių bei  vitaminu ... Kaip fainai tas elektroninis receptas  smile.gif Man tinka, kai nereikia poliklinikose trintis smile.gif

Aha man nuo spaudimo.
Žinai Dusia37 esu tokioje stadijoje kad nus... ant visu mitybos planu ir t.t. nes su MB abu apie tai šnekėjome, kuo tipo sveikiau, protarpiniai badavimai ir t.t. tuo toliau mūsų sveikatos tik blogėja. MB su virškinimu man kitos... tesiybe pasakius net nežinau kur toliau....
Pritariu dėl grotelių ir dėl čiužinio aukščio naminis 24 cm tuo laaaabai patenkita. O va dėl eko odos tai tau Dusia37 pasisekė 4u.gif mano patirtis nekokia verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 26 gegužės 2020 - 09:19
Labutis,

na nera,mergaites,kad as istisai gruzinciau save tomis blogomis mintimis ir esciau savo imunine ir save is vidaus,Nera taip.Tas baisusis nerimas jau dingo,nes isjungiau visus straipsnius,video,zinias,kas mane nervina,neleidziu ir MB ziuret,jei nori eik i an tra auksta ir ziurek.Bet sieloj dar nera tokios ramybes,kokia buvo pries,todel ieskau jos,klausau muzika,ziuriu jumoristinius video atlege yra daug.Gyvenam toliau su viltimi.
Megzti negaliu,kada yra ytampa,net rankos nekyla,o dabar jau pasiem iau,baigiau lele,zuikis laukia,kita lele baigt ir dar kita,bet dabar vien sielos ramybes neuztenka,reikia ir sode pasidarbuot.Vakar vaziavom po pietu,daug smagiau,vesiau.Lape nervina,vercia pugas mano sode,Visi takeliai isknisti,kaip kokio serno,po suolu issirausus ola,matyt per karscius ten ilenda ir guli.Mums ateinant stovi ir ziuri,ar tikrai mes jai drumsim ramybe.Anksciau gelbedavo vyriskas sisiukas,dabar kazkodel ne.Vakar acto pripurskiau,kur ji lankosi visus takus.Ir vedareliam uzvariau.bet po vazonu radau labai pripampusias dvi sraiges,ko gero jos ede,bet gudriai apeidamos kazkokiu budu mano pabarstus,arba turi jau imuniteta jiems.Buvo nukautos.
Dukra buv o su tempera praejusia savaite,buvo visiems neramu,bet ,skaudejo gerkle,sunku ryt,tikriausiai angina buvo.Sekmadieni jau buvo daug geriau,be temperos.
Suinaus seimyna sveika.Aciu,Muka,kad pasidomejai. mirksiukas.gif
Kai mes p[irkom lova,atejo patarejas ,irgi patare aukstesne lova pirkt ir ciuzini su daug tu vamzdeliu,kaip Dusia sako.Kuo ju daugiau,tuo ciuzinys lygesnis atsigulus buna ir neriedi ir neidumbi.
Pradejau skaiciuot angliavandenius,ruostis naujam keliui,gal ne tokiam grieztam,bet pereit bent ant vieno maitinimo.
Del vistu,tai viena diena uz,kita pries,Labai neramina lape,iniko ,o pas mus ir pas kai,yna vistos butu,tai ji eis is proto,kol isigaus i vidu.Vistu sake visi perka is kiausiniu fabriku birzelyje,kai jie po metu laiko ismeta arba uz simboline kaina parduoda norintiems dedekles,kurios tik seriamos ir deda kiausus.Jos nezino,kas yra diena,kas naktis,nemate zoles,nemoka lest normaliai,bet po savaites pripranta sake prie visko,tik reik pamokint,padet joms susigaudyt.Atsiseria,ismoksta visko ir buna puikios dedekles dar keleta metu,nes jie tik metus jas taip kankina ir po to ismeta.Taip patare sodo kaimynas ir brolienes bendradarbe,kuri gyvena kaime.Bet kyla daug bet visumoj.Pradzia visada sunki.
Orai karsti,vedinam ventiliatorium,langais,but gerai turet kondicionieriu miegamajame. bigsmile.gif
Elektroninius receptus pas mus pastoviai geriantiem tuos pacius vaistus,israso metams,po metu reikia paskambint vel,arba pasitikrint spaudima pas juos ir tesia toliau.Man irgi patinka.
Anksciau buvo,kai reikia vaistu,jie eina i pabaiga,ieini i savo poliklinikos puslapi,suvedi duomenis ir patenki i savo ligos istorija,o ten parasyta,kokius vaistus jie tau yra paskyre ilgam vartojimui,padedi varnele prie ju ir parasai,kokioj vaistinej pasiimsi ir viskas,o dabar metus laiko ir to nebereikia.Patogu labai.
Atsakyti
Muka, sveikata blogėja su amžiumi , visiems ax.gif Imk 4u.gif
Mano MB visą gyvenimą gyvena protarpiniu badavimu , natūraliai . Jis iki pietu nenori valgyti , iki kokios 13-14 nevalgo ... Tik kavos .O jei užsidirba gali visą dieną nevalgyti iki 5-6. Jam natūrali būsena . Kudas. Su sveikata bėdų neturi . Bele ko nevalgo smile.gif vištą tik namine ir tt... Kiek darė kraujo tyrimus tai viskas kol kas ok. Man asmeniškai buvo skydliaukė užsivedus ir kepenu ar kasos fermentai pakitę prieš paleo ... Po metų paleo ( 80-90 pr. ) nebebuvo jokių bėdų. bet čia jau labai senai buvo ,dar jauna buvau smile.gif Tik virš 40, dabar jau tuoj būsiu virš 50. Kai baigsisi karantinas reiks kartoti mokamus kraujo tyrimus unsure.gif
Keto man neatrodo sveika mityba, ji man svorio metimui - metams ar dviems. Paleo taip, sveikatos reguliavimui tinka .
Luety vienas valgymas dienoje lėtina medžiagų apykaita... Kiek aš skaičius žmonių atsiliepimų . Tiek kas meta ir ant savęs išsibandinėja smile.gif Aš už du valgymus ax.gif
Smagiausia valgyti vieną kartą - ryte pradedi - vakare baigi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Apie vaistus ir daktarus nelabai išmanau Lietuvoje smile.gif Per metus 2 kartus pas ginekologę , 1 kartą kokio kraujo tyrimo pas savo šeimistą ... Tokia paskutinių 3 metų patirtis smile.gif
Vakar buvo nestandartinė konsultacija . Supratau , kad man visai patiko tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 26 gegužės 2020 - 10:11
Nu bet kaip faina buvo,kai buvau gilioj ketozej,valgyt nenoriu iki vakaro.Siaip dabar du m aitinimaisi,paskutinis tarp 17-18 val.bet ryte kava su lasu pieno,ar grietineles,ko turiu.Dazniausiai su migdolu pienu ir truputi grietineles.
Muka,gal kasnors aplinkoje pasikeite,kad taip veikia judvieju abieju sveikata?Dar jauni zmones,neturetu taip but.Sunku uir patart,bet atsimenu save vos virs 50,tai kalnus verciau,atvykus i UK,begom i darba,begom is darbo,energija liejos per krastus.Sunku rast priezasti abiems,gal netradicine pabandyt,kokias akupunkturas ir siaip LT yra tu netradicinio gydymo kliniku,idomu but pasiziuret gal,jei jau tradicinis gydymas nieko gero neduoda.
Atsakyti

Luety šamanai man labiau tinka, Mukai tikrai ne ...
Atsakyti
Labos smile.gif

Man turbūt niekas netinka smile.gif nei šamanai nei šeiministės nei kiti daktarai...nes esu nusivylusi ... rankos kartais svyra kaip pradeda pezėti nesamones o dar jeigu papildų pasiūlo iš stalčiaus. Nieko laukiu karantino pabaigos ir bandysiu pati įtikinti šeiminstė, kad man reikia tirtis insktus ( viena iš apatinio spaudimo kilimų priežasčių).
Luety kaip ir nieko nepasikeitė pas mumi per 4 metus tai kad priaugau 25 kg. Tai tikrai šis faktas nepagerina sveikatos. Manau ansktyvas ruduo svorio augimą paspartino.
O Dusia37 kokius vaistus paskyrė ir kas su sveikata?
Kavos?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
labas rytas,

Muka,aciu uz kava.siandien puse septyniu atsikeliau,nemegstu tamsos,naktu,man smagiau atsikelus ir kada jau prasvinta.
Del ankstyvo rudens,tai jis nera jau toks ankstyvas.Sakyciau vidutinio ankstumo.Mase moteru nuo 45 m.jau rudenyje.As 54.
As nekalbu apie samanus.As nezinau,kaip LT vadinasio,bet yra alternatyvios medicinos klinika kazkokia,reiktu dukros klaust,kurie gydo ne liga,bet priezasti ,ne chemija,o matyraliais budais.Bet rinktis kiekvieno valia.
Kas kas,bet svoris rudeny auga suoliais.Reikia dideliu valios pastangu ,kad ji islaikyt.O kitoms atvirksciai,kusta,cia kaip kieno estrogenai palikdami ,paveikia kuna.
Sode buvom,bet tik paliejau,nieko nedirbau,kazkaip noro nebuvo,be to karsta labai,jokio vejelio,Palikau siltnamy kiaurai adara,nors naktis vesoka,bet reikia jau pratint,tuoj birzelis.Zinoma agurkam nepatinka,bet atskiro siltnamio jiems neturiu,tures dziaugstis,kad isvis auginu juos,popinu.
Nuotaika zemiau plintuso.Bet nors miegojau gerai.
Atsakyti