Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

Labos smile.gif

Oi diskusija puiki buvo nesikišau, nes žinau viena vienos tiesos nėra ir negali būti, nes kiekvienas įvykis, žodis ir t.t. labai skirtingai suvokiamas, kiek tave liečia, kiek arti tavo skūros priėjo, kiek tai lietė tavo artimą aplinką ir t.t. Taip, kad gerbiu visus ir tikinčius ir netikinčius tikinčio neverčiu netikėti, netikinčio nepriversiu tikėti 4u.gif
Sveikata š su bruknėm verysad.gif apsirengiau ir visa šlapia buvau, bet į darbą atvilkau kojas gavau 1001 nepagrįstą kaltinimą dabar sėdžiu apsiašarojusi verysad.gif ai tuščia jo... tai tik darbas. Sugnybė oi sugnybė dar ir priš.... in dūšia verysad.gif Užtat dabar dar viena valdžia pasikeis 4u.gif dar vis nauji iššūkiai 4u.gif
EX eina sau net 5 anūkai sveikinimai dideliausi 4u.gif
Pou širdelę tu stipri moteris 4u.gif
Justdi įsivaizduoju kaip garžu o man nėra noro nei puoštis nei ruoštis verysad.gif
Čiumpu kavoas ir einu ieškoti uspakajoncų ....
Atsakyti
Labos,
Sveikinimai Ex 4u.gif 4u.gif 4u.gif 5 skaručių baba biggrin.gif Didžiausias džiaugsmas mano sapratimu anūkai .Nei auklėti nei rūpintis - tik palepinti ir tegul tvarkosi vaikai biggrin.gif
Teoriškai norėčiau , praktiškai mano vaikams anksti . Ypač sūnui. Daktarantūra įpusėta, ambicijų karjeros srityje pilnos kišenės... Laiko ir taip trūksta jam.
"Botaniką" mokėsi , gal susipras , kad iki 30 vaikus reikia susigraibyti ? Iki 30 gandarai atneša, po 30 dažnai reikia daktarų pagabos .
Ingrida nuo pat ryto pyragais maitina ax.gif Nepilpsim į Kalėdines kleides biggrin.gif
Dekui Brangioji , man tik kavos 4u.gif
Nuo ryto prisidaviau kraują, paskui susitvarkiau reikalus mieste dabar jau sėdu prie kompo iki pavakarių. TY iki sporto . O kada megzti ???? Gerai , kad maisto yra nereiks gaminti . Labai puikiai gavosi lėtai kepta kiaulės mentis . Užskaitau , dažniau gaminsiu .
Muka širdele imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nei patarsim , nei padėsim . Sprendimus turi priimti pati . Jei savo kantrybės "gumą" nutrauksi ar bus gerai ? Ne su Tavo kvalifikacija kažkokių priekaištų klausyti! Kaip MB koja ? Kada fizioterapija prasideda ?
Atrodo vakar pavyko nusipirkti neslidžius batus vaikščiojimui . Mano žieminiai storu padu , šiltu kailiu , bet ant ledo kaip karvė slystu . Ejau šiandien iki klinikos ryte , kad prasivaikščioti , tai visai tvirtai jaučiausi . Ale sportiniai , sąlyginai nebrangūs ... Kai eini koja nešala, svarbu neslidu . Ot senatvė - grožis nebesvarbu , svarbu patogu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pou viskas bus gerai 4u.gif Tik toks laiko tarpas. Paauglystė visada labai sunki . Mano mergaitės paauglystė buvo sunki ... Tėvas pražilo, aš susiraukšlėjau . Ir visai ne tą standartinę puse, kai bernai plotai ir tt. Kaip tik į kitą pusę . Prefekcionizmas. Tai sunkiau . Gerai ten kur mūsų nėra.
Gražios dienos 4u.gif Lauke tai šalta ...
Atsakyti
MB nuo kito pirmadienio fizioterapija smile.gif
Ai žinai kaip nuo tavo kvalifikacijos ir žinių nepriklauso o tiksliau neklauso va taip ir būna verysad.gif nieko išsilaižysiu, tik gaila, kad vodovai dabar kaip stručiai galvos sukištos į smėlį, kapstykis o gal geriau iškapstyk ....
Atsakyti

Labai ačiū visoms už linkėjimus.

Dusia, pas maniškį nustatyta reta liga, tačiau gydymas visiškai neveikia. Pas jį visai kitokia medžiagų apykaita, dauguma vaistų veikia paradoksiškai, atvirkščiai.

Paprasčiausias pavyzdys, kai būna hiperkinezinis sutrikimas, jo būklei valdyt skiriami vaistai, kurie "nuima hyperaktyvumą", tačiau sveikiems jie jį sukelia. Taip ir mano vaikui, - veikia atvirkščiai. Arba simptomai būna absoliučiai nebūdingi.

Atsakyti
Pou aš nemedikė, bet gal laikas ir augimas suteikia vilties ?
Medicina nevadina to liga? Būna ir gerų istorijų ta tema ...
Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti

Dusia, vaikas serga ne viena liga. Ta tema būna gerų istorijų, bet pas jį įvairialypė problema. Dabar dėl kitų problemų esame akligatvy, reta liga, konsultacijos su Izraelio gydytojais vyksta, siųsti tyrimai į Švediją, Vokietiją. Pavargau, bet neturiu teisės pasiduoti.

Prieš tris metus, jei nebūčiau buvus atkakli, savo vaiko neturėčiau, prieš pusantrų metų taip pat pagavau siūlo galą.  O aš juk ne gydytoja, mano žinojimas, gebėjimas surasti priežastį, suprasti, kuria linkme ieškoti tikrai turi ribas.

Atsakyti
Labos smile.gif

Pou lenkiu galvą prieš tave kaip vaikas serga .... Bet svarbu tikėti ane? 4u.gif O tu viską darai ir dar daugiau nei gali ...mamos jau tokios 4u.gif Apie Izraelio gydytojų kompetenciją esu girdėjus nė vieną istoriją laimingai besibaigusią ... :Laikykis širdelę 4u.gif
O aš ką vėl darbe kumelė įsikinkiusi į vėžimą vėl šiandiena pjūtynės ir kada jos baigsis unsure.gif
Vakar mislinau kokio bieso lindau aš į šitą š... ko man trūko būčiau sėdėjusi kaip anksčiau vargo nemačiusi o dabar pinigai panašūs o nervų verysad.gif
Tiesa o aš ne ta baba anūkų nenoriu o ir santykiai tokie, kad anūkų nelabai matysiu, nebent šiame fronte įvyks stebuklas ax.gif
Laukiu kavos smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pou,Muka,nemoku gražiai paguosti,bet laikykitės Mergaitės.

Pas mus šalčiausia LT,KAIP SAKO LABRYTAS -15.
Vakar grįžome kaimukan,vanduo užšąlęs vamzdyje.Apšltintas visur,tik keli cm virš žemės,nors uždėtas namelis apšiltintas ant vamzdžių,su jūros puta,bet tiek reikėjo.Mb apšiltino,tuos kelis cm,dabar ramu. ax.gif
Atsakyti
IngridaB dėl šios priežasties lekiam šiandiena sodan pas mus hidroforas neatjungtas MB sako nors apkloti kažkuom nes šalčiai tik šią savaitę pranašaujama ax.gif O naujus noris sutikti sode ax.gif pernai patiko ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Mmmm... kokia kava 4u.gif Dėkui Ingrida 4u.gif
Pou 4u.gif Stipri Tu. Viliuosi ,kad viskas išsispręs gerai 4u.gif Pati didžiausia neteisybė esanti šiame pasaulyje vaikų ligos. Nuostabi MAMA esi , duokdieve judviems sveikatos 4u.gif Neprarask vilties 4u.gif
Muka , koks onoras neleidžia visko trenkti ir vėl sėdėti ramiai ir šiltai ? Ne 30 metų , kad dėl kažkieno naudos drąskytis ... Bent pagalvok apei tai , ir kokia 10 CV išsiųsk . Tikrai yra darbas Kaune kuriame Tu džiaugtumeisi ir tu būtumei mylima. Bent jau kaip savo darbo žinovė .
Mano kaime nieko naujo . Kaune lyg 12 minuso buvo . Visai noriu į pirtį savaitgalį. Kažin kaip tie orai bus . Jei daugiau negu -10 man pirtis nesmagi.
O man Naujieji metai labai gerai namuose , dviese... Nuvažiuojam iki senamiesčio apie 7-8 valandą vakaro . Pasivaikštom kokią valandukę, apeinam ratą paupiu . Grįže vyno atsidarom su kokiu menku užkanduku , o 12 valandą fejerverkus iš balkono požiūrim ir šampės butelį sugadinam . Matosi iš bakono pusę Kauno . Vis tik 7 aukštas , langai į fortus . Šampės nemėgstu , todėl sakau sugadinam . Jokių ten keptų ančių ar kt nebegaminu , nes visi apsunkę dar būnam nuo Kalėdinio maratono .
Gražios ir darbingos dienos 4u.gif




Atsakyti
Pas mus jau Naujieji užsakyti ir anra kalėdų diena.Tai norisi bent kūčių vakarienė ir kalėdų antra dien kad liktų laisva.Na jie ką važiuosime į butą? ax.gif Bet verslas yra verslas.Matysime..........vaikai planuoja vistiek pas mus suvažiuoti kalėdų švęsti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi naujakas tik dviese tikrai nei ančių nei krevečių na kokie paštetukai ir viskas o sode pernai smagu buvo ir fejerverkai kaimynai triūbijo ant viso sodo es tai ką paveizėjom šampės nesugadinom mėgstu ją ax.gif ir ką apsirengimas halatukas ax.gif nes pritis kūrenama buvo tongue.gif
Dusia tai va kad dupce sunku judinti o ir mislinu nuo vilko ant meškos .... bet gal tikrai atėjo laikas nenoriu plėšytis noriu dirbti unsure.gif
Atsakyti