Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Kažko bronchitas kabinasi, p jau sloga.. , nosis šašuota. Ką reiškia neit į darbą.
Į Žalią stotelę atvežė geltonų bijūnų ir šiaip visokių įvairiausių gėlių. Gal ir nebus tokio ryškaus geltonumo, bet ai, vistiek man jo reikia biggrin.gif
Ryt Kaune viešasis transportas veš nemokamai. Aš tai nesuprantu iš kokių lėšų tokios labdaros, kai miestas faktiškai paskendęs skolose. Geriau vairuotojams algas padidintų, toks vergiškas ir atsakingas darbas.
Mes tai dirbam, tik leido vėliau pradėti darbą, kad tik pirkėjų būtų.
Gundot pyragiukais, keksiukais, valgykit kol galit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 02 15, 17:21)
Vakar iškilmingai Valentino vakarienei gaminau vištieną rytietiškai. Visiems patiko, dar šiandien pašildymui liko. Nieko kito nespėjau nuveikti. Laksčiau pas pirkėjus.
O nuo pietų sužinojau , kad VMI reikia ne senąją aaagpm formą pristatyti, o naują . Reikėjo atitaisyti kelis šimtus PKV kvitų programoje. doh.gif Pabandžiau formuoti ataskaitą, klaidas meta. Nu blyn, kol klaidas susiradau. Visokiais necenzūriniais žodžiais keikiau Bilą Geitsą ir jo motiną. doh.gif
Vakare bandysiu sukišti į VMI. Jeigu ten neišeis paruoštą formą sukelti, tai prasidės man pasiutligė blink.gif

Ik,Panevėžio VMI,tragedija.Mažasis keikia,kažkada buvo atidaręs įmonę,dabar bando uždaryti,tokia nesamonė. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif pensininkiė skambinėja,vis prie kažko kabinasi. blink.gif blink.gif Vilniuje visai kita tvarka. ax.gif
Luety pas mus irgi rytoj žada iki +12. bigsmile.gif bigsmile.gif Gaila pamiršau ridikėlių sėklas namie.Tai bent rukolą ir braškes dėžėse uždangiau agroplėvele. mirksiukas.gif Kitą savaitę bent pokelį subersiu žemėn. ax.gif
Jurginėli,kaip norėčiau su lašinukais. bigsmile.gif
Pas mus kalafiorai 0.35,Vilniuje nėra to gėrio.Jei rytoj bus pripirksiu vaikams.Pakepinau šiandien vakarienei,apsivalgymas su žuvimi. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, atsilikai 100 metų. Nereikia į visokias VMi vaikščioti seniausiai. Yra EDS, išsitrauki formą , susipildai ir pateiki. Leidimus irgi išsitrauki, žinutes ir visą kitą briedą.
Laimingai uždeklaravai. wub.gif
Šiandien troškinys su bulvių koše.
Reikės pabandyti brokolių sriubą išsivirti.
Žiedinių kopūstų dar šaldiklyje turiu kelis pokus, reikėtų apnaikinti.
Kažko klaviatūra pastrigo. Š raidės neįkala iš pirmo karto.
Atsakyti
Tai aišku,kad atsidarinėji ir uždarinėji per internetą,bet kad vis atranda kliūčių. bigsmile.gif bigsmile.gif Ir tik mūsū mieste būtent. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Kiek mažasis turi įmonių,tik pas mus vis atranda prie ko kabintis. blink.gif blink.gif O vis priskiria pagal gyvenamąją vietą. bigsmile.gif
Net aš atidarinėju ir uždarinėju,nematydama,kas ten už sienos. mirksiukas.gif bigsmile.gif
O man patinka vištiena tailadietiškai.Gaila citrinžolės nebe auginu.Gal šiemet sugalvoti auginti? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Niu ką, laukiam rekordinės šilumos bigsmile.gif
Atsikėliau kaip visada, nors vėliau darban kulniuosiu, db ką veikti smile.gif
Sniego nė ženklo. Bet už tai per kokią košę kiemais tenka žingsniuoti.
Atsakyti
labas 4u.gif

aš myliu Lietuvą, ar myli Tu ją?
su švente lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Su švente visas.Mylime,mylime................. wub.gif wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 16 vasario 2019 - 08:59
QUOTE(jurginėlis @ 2019 02 16, 08:12)
labas 4u.gif

aš myliu Lietuvą, ar myli Tu ją?
su švente  lithuania.gif  lithuania.gif  lithuania.gif

wub.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif

Labas
Atsakyti
Laba 4u.gif
Jurginėli, Ingrida, Sapniuk, aš irgi myliu Lietuvą. Su švente visas:wub: .
Pavasarį žada, nors pas mus žadėtos saulės nebėra, o sniego laukuose iki kelių, nešiau stirnoms smulkių morkų, o kurapkom grikių, vos ėjau. Nors, pavasarį jaučiu. Grįžo laukinių antyčių porelė, prūdas užšalęs, bet Mb nuolat laikė elektrinį „burbuliatorių“, kad žuvys neuždūstų, yra nemažas lopas vandens, tai antytės jame džiaugiasi gyvenimu. Mydobro sėklas atsiuntė, kaupiuosi sėjai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarema: 16 vasario 2019 - 09:59
Su gvente, gyvenkite imtą metų kaip ir Lietuva. lithuania.gif
Vasarema, ar seniai buvai i Mydobro užsisakiusi ? Man jau antra savaitė, o siuntinio nesimato.
Vėjas kol kas nemalonus. Eičiau sodo apžiūrėti , gal ką nors pagenėti.
Atsakyti
Dvi savaites laukiau užsakymo iš Mydobro. Kalbėjau su tuo vyriškiu telefonu, jis sakė, kad minimum 10 dienų formuos siuntinį, nes turi daug užsakymų. Aš pernai taip ir negavau.
Saulę mums padavė, valio smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Puiki diena,geras oras,na ne su tautiniais rūbais,bet grynas oras.Poklabiai su vaikais.
Paskui pietūs,pasikvietus mamą ir su vaikais. wub.gif wub.gif Norėtųsi kad tokia diena tęstųsi ilgai ilgai........ ax.gif
Atsakyti