Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ladydut, su torto diena 4u.gif
Kaip gyveni, pareik namo biggrin.gif

Lietus lietus ir dar kartą lietus, atsilis už visą vasarą ax.gif
Atostogas nukėlė, nesigaus rugsėjį, kaip visada, nėra kuom pakeisti.
Atsakyti
Lady, ilgai ir laimingai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Užsuk nors retkarčiais pas mus. l; fc
Pas mane vien geros naujienos. Vakar vėlai baigėme kulti. Šiandien sėkmingai baigėsi laukų patikra. Na, ir prilijo 30 mm. Opriedo dar šiandien jau ilsėjausi.
Atsakyti
Aš irgi ilsėjausi šiandien,nuo ryto po parduotuves pasidaviau. ax.gif Po to šiltnamius aptvarkiau,pomidorus susidėliojau,nuo trejų ilsėjausi,naktines užuolaidas pakeičiau dviejuose kambariuose,skanią vakarienę pagaminau,namus apkuopiau,dukra grįžta.Panakotos prigaminau............ ax.gif Su visais vaikai pabendravau,gerai retkarčiais toks stabdis-liūtis. mirksiukas.gif
Na jau rytoj tai į trasą,grybauti. mirksiukas.gif
Atsakyti
na snd. ilsejaisi biggrin.gif kaip atrodytu tavo darbo, ne poilsio diena ax.gif

Temsiu ir as guminius i masina, gal nuvaziuosim iki misku.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Ladut, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif lai pildosi troškimai mirksiukas.gif

maskatuojuos tarp kaimo-sodybos-namų rolleyes.gif gėrybių taip protingai turiu, bet vistiek daug, tai kišu stiklainiuosna, šaldiklin.

gerai, kad pas mus nėr uogų ir grybai baigės(šių labai saikingai), nes kitaip nebežinočiau kur pult tongue.gif

Ingridėl , mūsų baloj moteros jau ėmė rinkti spanguoles mirksiukas.gif dar kiek nedanokę

naikinsiu senas braškes, ką galėsiu jų vieton kitais metais pasodint? ir ką sodinat po kopūstų?

Kaimietuke, rudens pabaigai prašysiu cibulių 20-30 kg mirksiukas.gif šiemet su jais pas mane striuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 08 21, 18:25)
Aš irgi ilsėjausi šiandien,nuo ryto po parduotuves pasidaviau. ax.gif Po to šiltnamius aptvarkiau,pomidorus susidėliojau,nuo trejų ilsėjausi,naktines užuolaidas pakeičiau dviejuose kambariuose,skanią vakarienę pagaminau,namus apkuopiau,dukra grįžta.Panakotos prigaminau............ ax.gif Su visais vaikai pabendravau,gerai retkarčiais toks stabdis-liūtis. mirksiukas.gif
Na jau rytoj tai į trasą,grybauti. mirksiukas.gif



Na, jau tikrai. Pelenės vertas "poilsis" biggrin.gif
Jurginėli, gali po braškių kad ir bulves sodinti. Po kopūstų svarbu nebūtų kryžmažiedžių šeimos. Pvz ridikai, ridikėliai, ropės...
Iškepiau vakarienei orkaitės varškėčių.
Atsakyti
jurgiinelii, idomu nebijo tos ciocios baudos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 21 rugpjūčio 2019 - 20:07
Lady, su gimtadieniu 4u.gif
Linkiu sėkmės ir džiaugtis gyvenimu 4u.gif
Man irgi šypseną kelia Ingridos poilsis biggrin.gif
Turiu apie 40 kg česnakų parduoti, nežinau, kaip čia iškišiu kur, gražūs, dideli. Miestukas mažas, daug kas visko užsiaugina, tai su perteklium sunkiai.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 08 21, 19:25)
Aš irgi ilsėjausi šiandien,nuo ryto po parduotuves pasidaviau. ax.gif Po to šiltnamius aptvarkiau,pomidorus susidėliojau,nuo trejų ilsėjausi,naktines užuolaidas pakeičiau dviejuose kambariuose,skanią vakarienę pagaminau,namus apkuopiau,dukra grįžta.Panakotos prigaminau............ ax.gif Su visais vaikai pabendravau,gerai retkarčiais toks stabdis-liūtis. mirksiukas.gif
Na jau rytoj tai į trasą,grybauti. mirksiukas.gif

Čia aš vadinu sunki darbo diena biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Kiba jūs kitaip ilsitės?Liniuk,tu tai iš viso be išeiginių,kur išeiginės su gyvūliais?Kiek dabar tavo ūkyje? bigsmile.gif Ne čia jau išeiginė,pasiilgau namų. ax.gif O tai grįždavau tik permiegoti. ax.gif vAKAR DAR SKARĄ PABAIGIAU,LIKO IŠTAMYTI,IŠPLAUTI.pRADĖJAU JAU KITĄ. mirksiukas.gif
Nuo pusės keturių laukiu kada prašvis.Ligonis,įdomu priklausomybių centre gydytų?Kiekvieną rudenį priklausomybių centro gydytojas ateina pas mane pirkti spanguolių.Jaučiu užklausiu šiemet. biggrin.gif Nekantruju grybauti. ax.gif
Sapniuk,pasenę tavo žinios.Šiemet panaikino visas datas uogavimo. bigsmile.gif Žinau vieną durnę turguje giriasi kasmet liepos mėnesį susirenka spanguoles.Ir šiemet jau prieš dvi savaites pasiuogavo.Sakau gi žalios,ai susimalsiu bus raudonos.Idiotė.Tai va jaučiu kol pirmadienį važiuosiu babulkos išrinks uogas,nors buvo labai daug. ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 08 22, 05:24)
Labas rytas.
Kiba jūs kitaip ilsitės?

va kaip biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

o retsykiais taip biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 22 rugpjūčio 2019 - 06:50
Net užpavydėjau tiek energijos bigsmile.gif biggrin.gif Nieko nemarinuoju, pyragų nekepu, uogienių kibirais neverdu, gyvenu paprastą miesčionišką gyvenimą. Paskutiniu metu net valgyt nedarau ax.gif aš tai kūdinuosi, gryžus juodos duonos riekė pertepta sviestu, pomidoras nuo krūmo, dieną sūrio gabaliukas su kava ir sotu. Kažkaip man pritiko toks meniu.
Papildyta:
Pietus verdu sekmadienį biggrin.gif
Atsakyti