Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jurginėlis,kad ankstyva. bigsmile.gif
Na šiandien reikia pasilepinti namie.Kugelį gal išsikepti?Virtų apelsinų pyragą?Mačiau kaip kepa australai,mūsų googlas visagalis įvedžiau virtų apelsinų pyrgas ir primetė receptų.Bandysime. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

reiketu naujam bute sienas ir lubas giluminiu gruntu nutept, bijom, neinam.

B negales teisiu issilaikyt, nieks nedirba, o birzely jau galetu turet.

Liudniausia, kad ant mamytes kapelio negaliu nuvaziuot. Atsiprasau mintyse, nuraudu partija. Net paminklo negaliu ieskot, uzsakyt. Bet cia smulkmenos, svarbu gyviems islikt.
Atsakyti
Sapniuk, neliūdėk 4u.gif
Nespėjo apdulkėti, gerai džiuvo, du kartus pertraukėm. Užsakiau žemių, po žiemos viskas išsikilnoje. Nesuprantu kas čia per vieta, gal kokia pelkė buvus, nu bet kalnas? Niekaip neišlyginu. Nu bet atvežimas koks brangus, bet ką daryti, atgailėsiu ir pamiršiu. Kol nedirbu, gera proga.
Dar norėjau ant tvoros soliar šviestuvėlių, bet, pabūgau pirkti iš paveikslėlio.
Ką aš žinau, vakar susodinau anemonas, reiks uždengti. Kaimynė tulpes persodinėjo biggrin.gif Tokios mes ir sodininkės, visai augalų negailime.
D., ryt sedėsiu viena, koks bus ramiakas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sapniukai, išėjusieji nenori, kad mes pas juos atsikraustytume. Palauks tie kapeliai.

Ingrida, negundyk su tais pyragais. Man vien nuo skaitymo svoris auga.
Cepelinus verdu. Vėjas, šalta, kaip tik oras cepelinams valgyti.
Atsakyti
https://worldrecipes...gas-pagal-beata
Labai lengvas.
Jurginėli,žiūrėjai laidą "Valgome namie",nu jau kaip skaniai pagamino vištieną.Noriu tokios,pridėjo azijietiškų prieskonių,galiausiai sumalė kokoso drožles ir supylė.Žiūrint seilės skyrėsi. bigsmile.gif bigsmile.gif Kepu kugelį,verda buljonas,širdukės.Sugalvojau grikių duonos išsikepti,stovi mielės šaldytuve,galvojau gal bandeles kepti,varškės neturiu su džemu man neskanu.Turi būti"vatruškos" mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikutės, malonu,kad plepat, seniai bebuvau paskaitinėjau jūsų kalbeles. Vakar jau pagalvojau,kad karantinas baigėsi, per mūsų miestelį kaip per Vilniaus centrą mašinos lėkė viena paskui litą iki vėlumos, aplinkiniai kaimai nuo dainų skamba, kiemai sprogsta nuo mašinų kiekio. Vasara taip nebūna kaip dabar. Eisiu ir aš siūti kaukes, nes žadam šią savaitę į parduotuvę važiuoti. Jei nereikėtų man vaistų tai dar nevažiuotume. Maniškiui karantinas visai patiko, pusryčiams šviežios bandelės ar pyragas, kartais čirviniai... 

Atsakyti
Nieko gero tas karantinas. Miegu ir ėdu. blink.gif
jeigu būtų šilta, eičiau kieme kuistis. betgi šalta. doh.gif

Iškepiau vyniotinį su serbentais, tai vis pro skardą nepraeinu. unsure.gif
Atsakyti
žiūrėjau, Ingridėl, labai skaniai susižiūrėjo biggrin.gif ypač daržovės su kuskusu smile.gif

diedulis landžioja po fb-sako, dabar visi tik virtuvėse ir sėdi, tai pyragai, tai bundukai, tai dar kokie gardėsiai, atsivalgysim biggrin.gif biggrin.gif

vakar buvo keksas, šiand kibinai, ką valgysim ryt, dar nesugalvojau biggrin.gif

tai kaip su tom veronikom, a?
Atsakyti
Gražu, kaip Dvylikos mėnesių pasakoje, vakar vasara, šiandien apsnigta wub.gif
Atsakyti
Jurginėli, gležni augaliukai tos veronikos. Nesukišk labai giliai. Paprastai ant daigų matosi, kokiame gylyje augo. Žodžiu, šakniastiebis ne giliau 5 cm gylyje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar mokėjau už butą pas buhalterę ir apstulbau.Tokiu metu sueiti dviems laiptinėms?Na mokėjome nors ne bute,laiptinėje ir kai aš buvau ačiū dievui nebuvo daugiau žmonių.Bet ko dar sėdėjo kad ir su kauke,kitos laiptinės pirmininkė,jau pensininkė. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Pasiūliau kitą mėnesį duoti sąskaitą,pakabinti kiek kam mokėti ir atsiskaitome per banką.Tai višta pirmininkė kaip aš surasiu kiek kas mokėjo?Tai gi pagal pavardę. blink.gif blink.gif Gal ne visi moka mokėti per banką? blink.gif mirksiukas.gif Bet tai sakau kitą mėnesį gal dar baisiau bus?Nu nežinau aš daugiau ten neisiu per karantiną. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Tai tos pensininkės nesuvokia situacijos rimtumo, juk visiems blogai, ypač inkiluose, jokio bendravimo. Gali toliau pro langus žiūrėti.
Vakar dukrius užpirko maisto, kad nesibastyčiau su pundais, visko turiu. Pietūs nuo vakar, tik pašildyti, reik atsigulėti metams į priekį, nes nežinia kada vėl bus tokia galimybė. Galvoju, kad toliau prastovas mums formins. Nlb suprantu kas tai, bet geriau nei nemokamas atostogas.
Sedėkite ir jūs, venkite kontaktų. Vakar pažiūrėjau filmą, žiauru. Blogiausia, kad jokių vaistų, visi paliekami ant išgyvenimo. Tiek laiko, dar nesukūrė.
Atsakyti