Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai


Labas rytas.
Jo gauk tu to 70 laipsnių.Prad-ioje karantino dairiausi paduotuvėse,daugiausia 45 buvau radųsi. ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
labas 4u.gif

Ingridėl, migreninio pobūdžio galvasopis, vakar su tabletkom visą dieną pragulėjau lovoj, gerai, kad koldūnų turėjau kameroj, tai alkani nelikom smile.gif

Meri, kai baigsis tos koronos, būtinai nueik pas gydytojus, ištirs dėl alzhaimerio, jei ką, tabletkų gausi, kad kiek pristabdytų ėjimą užmaršumo link.

tupiu namie, pomidorus laukinius saugau tongue.gif tongue.gif kilpelės lenda biggrin.gif

Sapniuk, dezinfekcinio antradienį pirkau maxsej, 1 l.- 6 pinigai. Prikrauta belenkiek buvo mirksiukas.gif

purškalioju, kai kas pareina, durų rankenas, jungiklius, kt. Dar koks mėnuo ir būsim priklausomi nuo dezinfekavimo, cha biggrin.gif

o šiaip tai, gavom visi parų, tiurmos, tik su pagerintom sąlygom biggrin.gif

NORIU Į LAISVĘĘĘĘĘĘĘ
Atsakyti
Mane tai rankų tirpimas kankina juodai. bigsmile.gif blink.gif Vakar roviau dilgėles,noriu parsivežti iš sodybos prieskonius,prie vieno šiltnamio,buvo užleista žemelė.Į sodybą neprilakstysiu prieskonių,tai dalį parsivešiu į miestą. mirksiukas.gif Tai taip roviau dilgėles sąžiningai,nes jau avietės buvo pradėję eiti į dilgėlyną.Už tai cypiau nuo tirpimo naktį. mirksiukas.gif
O pas mane narcizai sužydo ant palangės,kaip tik virš galvos ant palangės kur miegu.Ir frezijos dvi sukrovė pumpurus-stebuklas. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas

vedrynus susodinau i kiviu dezute. Is senuku dvi begonijas i nuo mesos indeli. Pries naktine vyras parnes is rusio vazonu, tai pasodinsiu du ankstyvus pomidorus, nes jau ziedus krauna. Agurkas jau keleta 5mm. agurkiuku turi. Kiti du agurkai galvas iskise.
Atsakyti
Liniuk kaip jūs?Vis kasdieną pagalvoju apie jus. 4u.gif 4u.gif
Sapniuk,nu tu duodi su augalais. mirksiukas.gif blink.gif Mano pirmi agurkai numiro,tai dabar vienas tik žiedus sukrovė. ax.gif
Kur įkišau arbūzų skėlas,iš žmogaus atsisiunčiau naktyvus ir žinau pasidėjau kad rasčiau.O kur??????? blink.gif blink.gif
Prisivežiau sedulos,reiks kokį vainiką velykinį sukurpti.Taip gerai laukuose pasivaikščiojau užėjau fainių laukinių sudžiūvųsių gėlių,kažkokį įdomų krūmą,panašų į šaltalankį. bigsmile.gif bigsmile.gif Reiks kažką sukurpti iš viso gėrio. mirksiukas.gif
Pasiknysau tarp sėklų radau dar arbatmedžio sėklas.IK apsimoka sėti?(ceanothus sanguineus)Žydi baltai,o tai auga jie pas mus.Vilkpedijoje viskas angliškai tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 04 balandžio 2020 - 12:36
as arbuzu seklas vandeny jau vakar vakare ant gyvatuko parisau biggrin.gif

na su tuo agurku jau taip gavosi ax.gif tie ankstyvi pomidorai truputi virs sprindzio, tik ziedus krauna, liepiau snd. vyrui po darbo is rusio du vazonikus parnest. Jauciu uzmirs biggrin.gif Ai salotu dar turiu, kuriu neispikiavau per tinginyste.
Atsakyti
Mano pomidorai irgi dar tik sprindiniai,bet be žiedų ir taip sutvirtėję,tfu tfu baisu nužiūrėti. ax.gif
Oi mano salotos jau auga šiltnamyje žemelėje.Jau nemažos.
Radau arbūzus,bet pasodinau tik du pokelius.Palauks kiti dar. mirksiukas.gif Turiu dar 4 rūšis. ax.gif
Atsakyti
mano iki desimties arbuzu pamerktu. Daugiau gal net nesesiu. Gali jiems liudna but augt balkone ax.gif

Kupiskio siltnami gal tik sapnuose matysiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Buvau darbuke, sukroviau mėtines cigaretes gražinimui, liepė vadovė. Tuo pačiu lidlą aplankiau, nu nykuma, nei vieno cyko, tik apsmurgę visokios gėlės, nieko nepirkau.
Ai, prie kiosko taip gražiai narcizai žydi, pasigrožėjau, gal nenulauš. Ketvirtadienį turėtų darban būti, bet neaišku ką carienė sugalvos. Dar šmutkių namo nesinešiau.
Reiks daktarės prašyti, nes visi požymiai dėl A ligos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 04 balandžio 2020 - 13:57
Meri, as, kai skaiciau Medicinos enciklopedija, tai beveik visom ligom sirgau pagal pozymius ax.gif
Nenusistatinek sau ligu.
Atsakyti
Kaimietuke, kažkur minėjai, kad šilauoges reik rūgštint su siera. Kas per siera ir kur jos pirkt bei kaip naudot?

pietums ale kijevo kotletai su bulvių koše ir paskutiniais savais burokėliais. Beliko daug bulvių ir vienas poras, na ir konservai, kur kažkaip l.keistai šiemet šparaginės pupelės bais vertinamos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.
Normaliai pas mus. Aš karantinuojuos pjaustydama malkas, maniskis prie kompo smile.gif
Jei važiuojam kur į miestą, tai mašina patampa automatine, pavaras aš junginėju biggrin.gif Kol kas susitvarkau. Ranką skauda mažiau, bet judesiukai labai nedideli, na sakė daktaras, kad apie tris mėnesius gijimas, o visai atsigaut iki metų.
Nei agurkų, nei pomidorų tokių didelių neturiu. Bet daigai tai tamsesnę spalvą įgavę.
Akiniuotam su kauke vaiksčiot tai tragedija. Akiniai iškart rasoja, gerai, kad retai tereik
Atsakyti