Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ačiū IK,žinau net kur gyvena Narbutas(mb pernai važiavo žiūrėti remonetuoti po avarijos jo mašinos),esu pirkųsi iš jo ir sausmedį ir vynuogių.Kainos pas jį tikrai geros,o ir pataria. ax.gif
Roviau ,roviau garšvą,kažin ar išrinkau,po agrastais,bet radau 7 agrastukus,padauginau. mirksiukas.gif
Jūms būna taip?Tik nusipirkau sekatorrių taip džiaugiausi,o vakar įmečiau su šiukšlėmis į maišą ir išmečiau į konteinerį.Šakės,nieko nesakau mb,sakys žiopla.Geriau nusipirksiu vėl ir nieko nesužinos. mirksiukas.gif
Bitė pabučiavo į kaklą,mb lindo į avilį,nu ir piktos.Dar dabar patinę. blink.gif blink.gif
Atsakyti
dėkui Kaimietuke 4u.gif

Atsakyti
ryt į sodybą, rasit tik telefonu mirksiukas.gif
čia jei kas ieškos kur dingau tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jurginėli,sėkmės darbuose.
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2020 04 06, 20:00)
ryt į sodybą, rasit tik telefonu mirksiukas.gif
čia jei kas ieškos kur dingau tongue.gif

kuriam laikui karantinuosiesi? biggrin.gif

Sveikos smile.gif

prisodinau našlaičiu visur, akys prašviesėjo nuo ju grožio wub.gif

senukai mačiau pirmom dienon tai bile kokią smulkmeną nemaokamai vežė, o dabar jau ir terminai ir pristatymas kainuoja...aš dar kai ka nusiperku ermitaze per el. prekybą smile.gif

o mano dar lenkučiai nesusodinti, tik lelijos, kaip tik vakaras taip apie juos ir pamirštu mirksiukas.gif

Ingrida, tai vis dar pletiesi ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 balandžio 2020 - 07:14
Plečiuosi Lyžuka. mirksiukas.gif Jau galvoju sodybon gal arbūzus,moliūgus perkelti,ten tokios platybės. blink.gif blink.gif
Jau lelijas sodini?O kaip su jurginais,mano pernykščiai dar rūsy. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 04 07, 08:17)
Plečiuosi Lyžuka. mirksiukas.gif Jau galvoju sodybon gal arbūzus,moliūgus perkelti,ten tokios platybės. blink.gif  blink.gif
Jau lelijas sodini?O kaip su jurginais,mano pernykščiai dar rūsy. bigsmile.gif  bigsmile.gif

leliju gi ir rudeni nereikia iškasti jos šalčiu nebijo, tai ir susodinau o jurginus šiaip jei klasikinis pavasaris be balandzio pabaigos ni ni smile.gif, bet aš esu prisprekinus lubinu, astilbių ir kitu panašiu kvietku tai šitas butinai reikia sodinti smile.gif, nes tuose maišeliuose ir pūt prades
Atsakyti
Ką veikiam, šildomes saulėje cool.gif
Atsakyti
mes su vyru buvom ant uosviu kapeliu. Nuejom ir gryzom pestute. Truputi kojos pavargo. Uzsisedejau namie.

Pasimokiau anglu klb. rasybos, dabar ruosiuosi ziuret filma.

Labas
Atsakyti
Išgenėjau pušis , visa galva sakais sulipusi. Knisu po truputį gėlynus.
Gal jau rytoj nuvažiuoti ir nusipirkti šio to Velykoms ? Kai plūstelės visi , nieko neliks.
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Vos parėjau, o pasigirti, kad kažką ypatingo nuveikiau, negaliu. Sausa labai, šiltnamius su laistytuvu laistau, nedygsta, o kas sudygo, neauga taip greitai, kaip norėčiau. Šiandien paprikas nakčiai palikau šiltnamyje, taip nusibodo nešioti ryte-vakare. Reikėtų namus sutvarkyti, prieš šventes, bet tie šimtai vazonėlių ant palangių, vėl prilaistysiu, pribarstysiu. Man visai patinka, kad nebus jokių svečių, šventė lovoje su knyga - nuostabi šventė. Atsikeli, pavalgai ir vėl į lovą ax.gif Mb visada bijo, kad maisto gali būti per mažai, sakė ryt važiuos į parduotuvę. Aš rizikos grupėje, man širdies ritmas sutrinka, o be to visai nenoriu stovėti eilėje už parduotuvės durų, per antsnukį sunku kvėpuoti, ką nupirks, tas bus gerai smile.gif Kokį pyragą iškepsiu, mėsos šmotą į orkaitę įkišiu, kibinų padarysiu, kiaušinių svogūnų lukštuose išvirsiu ir gali būti gana.
Atsakyti

Labas rytas.
Vakar maximoje pasisekė,įėjau laisvai,kai ėjau laukan ,jau stovėjo eilė įeiti.Mėsos skyrius kažkaip apytuštis pasirodė. bigsmile.gif bigsmile.gif
Vasarema,man irgi vis atrodo,kad trūksta maisto. ax.gif
Ketvirtadienį važiuosiu į Lidlą jau rimčiau užsipirkti. mirksiukas.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 balandžio 2020 - 06:37