Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Kai ką nors užsiimi nešalta biggrin.gif, VAKAR su įkarščiu persodinejau kaip kokius augaliukus , kažkada neapgalvotai prisipirkome letai augančiu žemaūgiu spygliučių tai jau dabar vargšus gožia kiti teko traukti i dienos šviesą juos smile.gif

ar esate kas pirkę iš šilingiu medelyno? Surizikavau ir užsisakiau internetu jazminą ir hortenzija Levana, kitur ji po 19 eur pva parko.lt o ten 8 ir dar vazonas didesnis tai idomu ka gausiu

Iš Kaimo vis pagalvojukaip tu raskilas giri smile.gif, ar visos jos pasiteisnę ar tik vieną kokią veislę turi nusižiūrėjus? mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyžuka, pas mane beveislės. Kažkada nusipirkau pakutį, pasėjau. dabar pačios prisisėja. Arba kelmus išskirstau, nes milžiniški.. Tik irgi su jomis bėda. Gražu, kol žydi. Bet paskui taip uždrimba ant visko aplinkui. Gerai tik tiek, kad žolė po jomis net neauga.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nu blyn, negavau alūnių ldl, radau apšepusią raudoną soruolę, dar narcizų nugriebiau, tų perdaug nebūna. Kitąsyk netempsiu gumos su važiavimu.
Kažin ar jau sodinti pavasarines svogūnines gėles ar dar ankstoka?
Ai tiesa, viena pirkėja sako, sėdi čia kažkokia lerva ir taip jau nužiūrėjo, dar taip nebuvau vadinta svetimų žmogėnų ax.gif
Atsakyti
Meri, o tau reikėjo atsakyti " Vaikšto čia visokios kreivapy....dos"
Tai sakote, į Lidlą nebėra ko važiuoti....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Antradienį pas mus dar buvo alūnių ir soruolių.Man soruolių kaina gal per didelė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 09 22, 21:28)
Meri, o tau reikėjo atsakyti " Vaikšto čia visokios kreivapy....dos"
Tai sakote, į Lidlą nebėra ko važiuoti....

geriau dar "žabos" biggrin.gif

aš turiu kazkokia gal ten visai ne raskila su kazkuriuo augalu gavus kraičio tai ji be proto uzsiseja visu lygiai kaip tie kiškiakopusciai tragedija o ne augalas nufotografuosiu ja vakare verysad.gif

o gal kuri turit ta hortenzija levana? Šiandien jau atveža man sodinukus i namus ir vietoj 5 eur pristatymas liko tik 2 tai žodziu ryt atsiliepimus parašysiu bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O Levana ne iš tų didžiųjų, po 2 m ūgio ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kai pirkau medelyne hortenzijas 10,surašė viską ant augalo poperėlio,po pirmo lietaus nusitrynė,tai žinau,kad 4 skirtingos veislės ir vanila nėra. ax.gif
Atsakyti
Niu taip, soruolių kaina didelė, bet pernai turguje irgi tiek prašė, įskaitant, kad viskas pabrango ir dideli norai..., skaitau, geriau mažiau paėsiu. Paskutiniu metu apetitas sumažėjęs, visą dieną išbūnu su keturiais sausainiais, taip užkemša.
Jau kad prajuokinot, geriausiai patiko su žabomis biggrin.gif
D., kaip gerai, atvargau, ryt miegosiu kaip žmogus, nereiks penktą keltis. Nu bet vyras visą savaitę nieko nedarė, vėl teks užuot ilsėjus, rėkauti ir pykčius rodyti ar pačiai griebtis ir padaryti, ėt...
Atsakyti
Taip norėjau vakarą ramiai praleisti, bet ryte patiesė keturis kalakutus...

Buvau mūsų šventėje, Radžis koncertavo. Taip smagiai kumpius į taktą judinome. Paskui baliukas, liuks kompanija senai nematytų draugų, visokios atrakcijos, brendžiukas. Gerai , kad iki namų parvažiuoti 300 m. O tai būčiau pripūtusi kaip viena madama... Na gerai, pagal išgertą kiekį ir mano svorį gal tiek nebūtų biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na bet po tokios šventės kalakutai laukia.......užuojauta. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

tai kad po tokios smagios šventės, dar pasistačius kokią taurę-nepajusi kaip kalakutus ir sudorosi mirksiukas.gif

žadu spausti obuolių ir morkų sultis, kokiu santykiu reik dėti, kad būt skanu?

ryt žada gerą orą-vėl griūsiu į bulvių vageles, gal kaip nors nukasiu, ochhhh ax.gif
Atsakyti