Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Prieš gamtą nepapūsi, šiąnakt katė pagavo peliuką cirkininką ir, kaip visada, atnešė man į lovą. Gaila, kad peliukas nepasinaudojo galimybe išbėgti laukan, nes dėl jo, kai buvo šilta, laikiau pravertą vitriną. Katė į sodelį išleidžiama tik su pavadėliu.
Niekad šuniuko neturėjau. Jo auginimas man atrodo kosmosas, su katinu paprasčiau.
Kai dirbau, kasmet savo vmi procentus skirdavau Penktai kojai, dar ir vyro buvau užrašius.
Atsakyti
Labas

paskaitau jus tai vien mirtys. Suniuku- labai uzjauciu, labai sunku. Lapes ir peles. As tai vaikiui memorialus rasau, apie senelius, prosenelius ir t.t. Nubraukiu net asara, koks sunkus pokaris buvo mano tevams is abieju pusiu. Na cia dar puse bedos, bet liepe man apie mane parasyt. biggrin.gif Cia jau reiks save kazkaip aprasyt, o cia musu abieju nuomones labai skiriasi. Nezinau net kokiu cia dideliu ar mazu sriftu rasau, tai nepykit.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,knygą rašote?
Apie mano a.a. uošvius reiktų parašyti,va ten tai margas gyvenimas buvo.Mano a.a. anyta net Panevėžio kalėjime kalėjo,prieš išvežant. ax.gif Uošvis grįžo į LT tik prie Garbačiovo. ax.gif Buvo nuteistas sušaudymui,paskui pakeitė.Va čia tai gyvenimas buvo.
Atsakyti
Na, ir pas mus vakar gedulingi pietūs buvo. Dukra kažkokiam klientui pardavė sirinį žiūrkėną, tas po dienos atgal parnešė, mol, su kitu pešasi. O gyvūnai negrąžinami, tai įsiūlė sūnui. Toks gražus, baltas. O jau nusipenėjo, kaip kukulis. Kažkaip per dieną pradėjo viduriuoti, pamažu sustingo. Atvežė dukra vakar dar antibiotikų, bandėm sugirdyti, bet jau nereagavo.

Mūsų visi gyvūnai priglaustukai. Tai nuo kelio paimti, tai iš griovio ištraukti.

Meri, nupirk katei mechaninę pelę. Buvo dukra mūsų kašarikui parvežusi. nelabai žaidė, tai šuo pagriebė, pusdienis ir tos pelės neliko, tik skutai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 11 gegužės 2024 - 15:36
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 05 11, 15:36)
Meri, nupirk katei mechaninę pelę. Buvo dukra mūsų kašarikui parvežusi. nelabai žaidė, tai šuo pagriebė, pusdienis ir tos pelės neliko, tik skutai.

nereikia, pro praviras duris iš lauko gyvos įbėga.
Tie sirijiniai žiurkėnai ilgai netraukia, du metai ir amen...
Šį savaitgalį pranešė dideles magnetines audras, bet gal ne visiems vienodai veikia.
Atsakyti
Veikia,veikia Meri.Aš į senatvę pradėjau jausti. ax.gif
Pirmiausia peliokas pakliuvo į spastus,visą savaitę nervavo,kaip tik pusiaunaktis,mezgu,matau,kaip iš po spintos išlenda,jaučiu iš lauko įlenda,yra pamate ventiliacijos anga,buvau uždengųsi akmeniu,jaučiu išjudino.Naktį,kai viską išjungiu,prasideda vaikščiojimas,papyliau grūdų -nuodų,girdžiu kaip puotauja ir neveikia. bigsmile.gif
Tai pusę pirmos taukšt spastukai,tada atsikėliau dar leksotonilio prie savo tabletės išgėriau,neveikia miegas. ax.gif Paskaičiau ryte magnetinė audra buvo,vadinasi veikė? blink.gif

Lyžuka,tu augini auksaspalvį žilakrūmį?Mano neatsigauna po žiemos. ax.gif
Pažiūrėjau šiltnamyje pomidorai uždengti puikiai,žydi.Trys agurkai nei tai apšąlę,nei tai numirę,tokie suvelti.Gal atsigaus? mirksiukas.gif Antradienį pabaigsiu pirkti pomidorus,susodinti.
Arbūzai sunkiai dygsta,nu bet dygsta.
Atsakyti
Laba

Ingrida, vaikiui aprasau, ka zinau. Nies sake, kad as numirsiu, o jis apie gimine nezinos. Sunkiai ir man su arbuzais, melionai nemirkyti dygsta/
Atsakyti
Ingrida, gal pas tave peliukai - Herakliai, kad akmenis ritina ?
Vakar žiūrėjom filmą apie ABBA. Po vidurnakčio baigėsi. Visi Fb kelia pašvaistės nuotraukas, tai pasižiūrėjau pro langą - akurat, rožinė juosta ar dvi nutiesta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar vėl graužėsi iš lauko turbūt pelė.Ką lauke nėra kas veikti?Suprantu žiemai. ax.gif
Po vidurnakčio dar ėjau į lauką,nebuvo pašvaistės dar. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2024 05 09, 19:46)
Lyžuka, o tai ne dykai iš prieglaudos pasiimti galima?
Mes irgi buvom galvoję imti iš prieglaudos, gal kelių metų, kad nepalikti po savęs kažkam. Bet vėl, kokį išsiauginsi, toks ir bus. Juk ir paukščiai, ir anūkas, nenoriu kokio agresyvaus. Ten, kai paskaitai, tai beveik visi labai geri, o kaip iš tikro, nežinosi.
Prisijungiau prie dovanojamų gyvūnų ir pasitaikė, kad aptikau atiduodamus šuniukus. Tokių didesnių nelabai tėra. Mažų tai pilna. 8 turėjo atvestus, tai rinkaus nuotraukoj iš 3, kai nuvažiavom, jau paskutinis palikęs. Vežiaus suktuką ir buteliuką už šuniuką, sakiau, pagal aplinkybes. Bet davėm trauktinės, nors, manau, baltos labiau šeimininkas būtų norėjęs  biggrin.gif
Anūkas irgi gerą maršą nuverkė, sako , mano vaikystės draugas.

vat ir ne verysad.gif, pasirodo ne tik kad turi padengti skiepu, sterilizacijos kainas dar atvažiuotu i namus žiuret salygu...o jau arogancija unsure.gif mes turim but dekingi kad iš ju gauūnam o ne kad jie atiduoda...bet čia mus tik rajono taip , nzn kaip kitur, nu netikiu kad imant šuni iš kokiu Šiauliu dar atvaziuotu i namus tikrint salygu...
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 11, 17:51)


Lyžuka,tu augini auksaspalvį žilakrūmį?Mano neatsigauna po žiemos. ax.gif
Pažiūrėjau šiltnamyje pomidorai uždengti puikiai,žydi.Trys agurkai nei tai apšąlę,nei tai numirę,tokie suvelti.Gal atsigaus? mirksiukas.gif Antradienį pabaigsiu pirkti pomidorus,susodinti.
Arbūzai sunkiai dygsta,nu bet dygsta.

seniai jau pamirė verysad.gif, jis toks buvo labai traškus smile.gif nuo didesnio vėjo šakos iš pagrindo išluždavo...esmej man nepasiteisino
Atsakyti
Kai pamirė mano Čiaumas, ieškojau po skelbimus juodo katino po prieglaudas, na ir ką, gi negavau. Sesė sakė, kad važiuoja, tikrina sąlygas ir seniams neduoda. Na nebent Nuaras ne toks reiklus. Iš tikro, dabar imtis jauną katinėlį būtų nesąmonė, va, su savo kice abi pasensim, ir jos senatvė užtikrinta, tikrai nepaklius į blogas rankas.
Bože, kaip nėra sveikatos, su autobusu važiavau iki banko, pasirodo, piš... atiduos visą sukauptą II pakopos pensiją, mokės dalimis dvidešimt metų bigsmile.gif ir teks antrąkart važiuoti, kai turėsiu pensijos pažymėjimą. Kol kas iš SODROS jokių žinių, dar anksti.
Nusipirkau ružavais žiedeliais pakabinamą braškę, visada norėjau, tai iš tų nervų, lidle. Dar į lovelius norėjau, bet nieko nebuvo, reiks kurią dieną daryt ekskursiją į turgų.
Atsakyti