Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Iš Kaimuko, dėkui 4u.gif Pildosi pildosi svajonės, tik reikia atsargiai svajoti.
Blyn, senolė dičkė Botia užsilenkė, ištraukiau iš akvos, kad kitų žuvų netraumuoti. Gamta yra gamta. Žiauriai nemalonu, jos tokios gražios.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Dukra paliko savo akvariumus prižiūrėti. Vėžlys neišlipa iš vandens, gal nepagaišo. O kitame akvariume gyvena gaidelis, nors jo irgi nematau. Ai, poryt grįžta, tegul ieškosi savo ūkyje kas kur gyvena.
Sūnus kelis kartus buvo išleidęs triušę, o jos desertas yra bet kokie laidai. Nusiaubė dukros apartamentuose eglutę, suvalgė girlliandos laidą. Ir kaip ta padla nenusitrenkia. Graužia net po įtampa. Degutis kažko neturi viename bliūde. Gal smėlio ? Nes pašaro tai įpilu. Ir katinas vis kur nors lyg tai privemia, lyg tai prižiaugčioja.
Greičiau nors keli užsilenktų. Jeibogu, iškilmingus šermenis padaryčiau. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,papasakok,kaip patiko dukrai Malta?
Sūnus išskrenda rytoj ilgam pagyventi ten.Bus kur mūms nuskristi gal?Įdomu būtų po 10 metų.Dukra kviečia į Ispaniją,draugai vis skrenda pas juos.
Iki Birštono nuvažiuokime,vasario 26 baigiasi kuponas dviems paroms.Peržiūrėjau sausį,arba klientai ,arba mūms pas gydytojus. ax.gif Keturi metai neišsiruošiame. ax.gif
Atsakyti
Mano katė visada vemia ant lovos, vos spėju nustumt, ot, turi madą. Gerai, kad nors nemyža ir nešika, kiek prisiskaitau FB. Ačiū jai ir už tai.
Jau gavau žinutę, atskrido akvai dezinfekuojantis vandenį spaecialus generatorius, ir nuo ligų tinka. Čia LT tokių nemačiau. Blogiau nebus. Šiaip jau nenoriu į akvą investuoti, brangus malonumas, Bent dabar ryškiai mažiau dumblas ant stiklo auga. Brangus dėl elektros, nes abu sėdim patamsyje kaip žiurkos, o mokam už elektrą beveik šimtą.
Apie vėžliukus nieko nežinau, jie ten šildomi specialia ropliams lempa ir tikrai turi salelę išlipimui. Netraukia manęs. Pavasarį vėl pirksiu skaliarų, gražu man jie, nors ir ilgai netraukia. Sako, kad turginiai būna stipresnės sveikatos, na, kur žmonės veisia, bet problema su pirkimu, mes juk neturim mašinos.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2026 01 04, 10:25)
Brangus dėl elektros, nes abu sėdim patamsyje kaip žiurkos, o mokam už elektrą beveik šimtą.


Meri,šimtą kilovatų ar šimtą eurų????
Mes,kol neturėjome sename name patogumų,mokėdavome už apie 150 kilovatų.Dabar prisukame apie 500 kilovatų.Jei keičiame viską abiejuose namukuose,skalbiankė sukasi 6-7 kartus,per dieną.Pripumpuoti iš šulinio,pašildyti. bigsmile.gif Dar tv įjungtas nuo ryto iki vakaro,man turi būti fonas. ax.gif Mes naudingi Ignyčiui,dar apie tūkstantį per abu namukus žiemą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pasnigo naktį vėl.
Svarbiausia ūkininkas nebe atvažiuoja pravalyti keliuko.Ir nuo miestelio niekas nevalo.
Atsakyti
Ingridut, iki šimto eurų, kiek kW nežinau, pas mus stovi skaitmeninis skaitliukas, kuris automatiškai perduoda parodymus ir mums nereikia nurašinėti. Pakeitė skaitliuką neatsiklausę.
Pas mus dar prie akvos, boileris pastoviai šildo vandenį, tas ko gero geras rijikas.
Šalta, drėgna, nemalonu namuose, senis tyngi kurti ir man neleidžia, tipo, malkas taupo ir neišsigalvočiau rolleyes.gif
Labai saulės norisi 4u.gif
Atsakyti
Pakeikiau ūkininką,tas gal išgirdo mano keiksmus. biggrin.gif Šast ir atvažiavo ir nuvalė,lenkiu galvą žemai.
Meri ,kažkas negerai pas jus,iš kur tiek sunaudojate?Pas mus dar du laidai įkišti ištisai kaitina vandenį iš lauko,kondicionieriai kiek paiima.Kubilai marmaliuoja,šviesos dega,du internetai sujungti ištisai,šaldytuvai.Jei ir nebūtų svečių,čia jau bestovint kiek sunaudojama.
Aiškinkis negalite su akvariumu tiek sunaudoti? ax.gif
Atsakyti
Ingrida, tik šiandien parskrido iš Maltos, dar namų nepasiekė, nežinau įspūdžių.
Meri, kiek metų tavo boileriui? Greičiausiai jis yra rijikas kilovatų. Nebūčiau patikėjusi , bet iš patirties. Senasis boileris pradėjo vandenį leisti, nusipirkome ir tokiu pačiu pakeitėme. Iki tol sąskaitos būdavo po 200 eurų . Tik pakeitus boilerį krito iki 100. Boilerį dėl įdomumo išdaužė dugną. Bože mano , kas ten buvo. Gal 10 cm kalkių. Todėl ir rijo elektrą.
Atsakyti