Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Lietaus Mėlyna @ 2018 02 19, 10:12)
Aciu, frolka, uz lentele smile.gif

Na, sventine savaite baigesi, griztam i vezes!

Griztam griztam,nezinau ar nukratysiu visa sventini bagaza iki penktadienio biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, iš tiesų pirmadienis, vasario pabaiga, greit pavasaris, metas baigti ėdimus, šiandien dar porą gabalų torto, ir viskas, po to sportas ir vakarienei brokolis. Užrišu su valgymu, nes po šventinio savaitgalio nebetilpsiu į lentelę.
Atsakyti
Man krize galvoj, tai krize ir ant svarstykliu. Reikia susiimti, bo stoviu vietoje kaip ikasta. Atsilikau nuo svorio metimo grafiko nevaikiskai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 02 19, 15:19)
Man krize galvoj, tai krize ir ant svarstykliu. Reikia susiimti, bo stoviu vietoje kaip ikasta. Atsilikau nuo svorio metimo grafiko nevaikiskai verysad.gif

As irgi megstu svorio metimo plana tureti, bet kartais jis trukdo. Pvz atsilieku nuo plano, tada norisi pagreitinti, kad pasivyciau, tada dar sunkiau pasidaro ir savijauta tik blogeja... tai stengiuosi dziaugtis bet kokiu minusu ir negalvoti, kada pasieksiu tuos tikslus smile.gif

Na, as jau vakarieniauju - valgau agurkine sriuba. Jei dar noresiu veliau valgyti, tai isgersiu stikline kefyro, reikia biski padeti organizmui issivalyti nuo savaitgalio saldumynu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 02 19, 14:45)
Sveikos merginos, iš tiesų pirmadienis, vasario pabaiga, greit pavasaris, metas baigti ėdimus, šiandien dar porą gabalų torto, ir viskas, po to sportas ir vakarienei brokolis. Užrišu su valgymu, nes po šventinio savaitgalio nebetilpsiu į lentelę.

As torta pabaigiau vakar biggrin.gif pakolkas negrybauju,bet pas mane tos dienos tai galiu greit ant cukraus patraukt biggrin.gif

Kin,tie planai labai kerta per smegenys,as dabar nestatau saves i remus,ryskiai matau kad nuo rugpjucio stoviu tam paciam taske pirmyn atgal ,bet nespaudziu saves ir tiesiog neatleidziu vadeliu iki galo smile.gif laikykis!
Atsakyti

Sveikos merginos gal priimsite pas save I rately.sakiau jau gana dasiauginau svorio siai dienai 90 kg jau I save nebegaliu ziureti reikia kazkada jau susiimti vasara arteja noreciau 65 kg Fidel is dar A’s bus visko bet reikia

As torta pabaigiau vakar biggrin.gifpakolkas negrybauju,bet pas mane tos dienos tai galiu greit ant cukraus patraukt biggrin.gif

Kin,tie planai labai kerta per smegenys,as dabar nestatau saves i remus,ryskiai matau kad nuo rugpjucio stoviu tam paciam taske pirmyn atgal ,bet nespaudziu saves ir tiesiog neatleidziu vadeliu iki galo smile.giflaikykis!

oi kaip cia gavosi ikelti

Atsakyti
QUOTE(lauralina3 @ 2018 02 21, 14:06)
<p>Sveikos merginos gal priimsite pas save I rately.sakiau jau gana dasiauginau svorio siai dienai 90 kg jau I save nebegaliu ziureti reikia kazkada jau susiimti vasara arteja noreciau 65 kg Fidel is dar A’s bus visko bet reikia</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="frolka25" data-cid="72005900" data-time="1519052582"><div><p>As torta pabaigiau vakar vartotojo įkelta nuotraukapakolkas negrybauju,bet pas mane tos dienos tai galiu greit ant cukraus patraukt vartotojo įkelta nuotrauka

Kin,tie planai labai kerta per smegenys,as dabar nestatau saves i remus,ryskiai matau kad nuo rugpjucio stoviu tam paciam taske pirmyn atgal ,bet nespaudziu saves ir tiesiog neatleidziu vadeliu iki galo vartotojo įkelta nuotraukalaikykis!</p></div></blockquote><p>oi kaip cia gavosi ikelti</p>

Sveika,koks ugis tavo?kaip zadi mest kg?
Atsakyti

Laba diena, merginos, 

Noriu ir aš pas jus. Priimsit?  :ax: 

Nuo ko pradėti? Ką papasakoti? Kokius duomenis prisiduoti? 

Atsakyti
QUOTE(*Wanilla* @ 2018 02 22, 14:13)
<p>Laba diena, merginos, </p><p></p><p>Noriu ir aš pas jus. Priimsit?  ax.gif </p><p></p><p>Nuo ko pradėti? Ką papasakoti? Kokius duomenis prisiduoti? </p>

Laba,ugi svori dabartini ir norima smile.gif kaip su kg kovot zadi?ale ziuriu pavasariop visos kad nurimo,kad pamirso naujametinius pazadus biggrin.gif
Atsakyti
As kazkaip sia savaite ne viena ryta nepasisveriau, tai bijau, kad ryt bus nemaloni staigmena. Kazkokia soti man si savaite...

Sveikos prisijungusios naujokes smile.gif

Pasidalinkit, kur jus motyvacijos ieskot, kai jos pritruksta smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Antra savaitė be jokios disciplinos. unsure.gif gyvenu be pusryčių, daug kavos ir valgymas tik nuo 17 val unsure.gif suprantu, kad suds su režimu ir svorio metimu bash.gif nežinau ką ryt pridursiu, bet nuo ryt bandysiu dieta, bent savaitę bandyt, norisi sujudint kg.
Atsakyti

Ūgis mano 175 cm. Kažkada svėriau 75kg, dasigyvenau iki 106 kg :geda:  ( skirtumas - 10 metų). Norėčiau vėl grįžti į 75 kg., bet pradžiai ir 90kg būtų nerealiai  :)

 

Drastiškų dietų nesilaikysiu ir organizmui šoko nevarysiu, nes labai norėtume  :nestuke . Bandysim valgyti protingai ir sveikai. Didžiausias tikslas- atprasti valgyti vakarais ( tada didžiausias alkis puola, nes dirbu ilgai namie).

 

 

Kažkas klausė apie motyvaciją... tai jos su mano valia abi kažkur valkiojasi jau senokai... :lol:  Kada grįš - nežinau. :lol: Baisiausia , kad esu iš tų, kuriom reikia čia ir dabar... pasilaikiau, rezultato nėra ir vėl - bardakas.  :oh:  :oh:  :oh:  

 

Dabar didžiausia motyvacija -  :nestuke . Bijau , kad dėl svorio nieks ir nesigauna.... o bet o, bijau ir pagalvot jei užkibtų ir kaip su pirmąja pupa +20kg - tai kas iš manęs tada būtų ? :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  

 

O kaip jūs čia svoriu atsikratot? Dietom? Valymais? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Wanilla*: 22 vasario 2018 - 17:16