Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Labas rytas, mano svoris šiandien 106,1. Valioooo, pradžia yra biggrin.gif Jaučiuosi puikiai. Valgau 5 kartus per dieną, tik derinu maistą, nevalgau kepto riebaluose, tikrai nesijaučiu alkana.
Atsakyti
labas rytas 98,6 4u.gif
nejudu i prieky unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaitės 4u.gif

Atsirito pavasaris, saulutė lepina tai ir nuotaika puiki smile.gif Visą gyvenimą maniau, kad esu bevalė..Pasirodo kad visgi taip nėra smile.gif Taigi, po trijų savaičių nuo savojo kelio pradžios galiu pasigirti numestais 7 kg bei 8 cm sumažėjusiu liemeniu smile.gif Džiaugiuosi lyg mažas vaikas kiekvienu centimetru ir kilogramu yahoo.gif Jaučiuosi nuostabiai, tad tai kelia motyvaciją nesustoti ir keliauti tik pirmyn smile.gif Linkiu ir Jums jaustis nuostabiomis, mylimomis ir svarbiausia laimingomis, nes tik laiminga moteris yra pati pati gražiausia, nepriklausomai nei nuo kilogramų nei nuo centimetrų 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, pas mane šiandien 73 kg.
Atsakyti
82,5 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meandro @ 2018 04 20, 08:10)
Labas rytas mergaitės  4u.gif

Atsirito pavasaris, saulutė lepina tai ir nuotaika puiki smile.gif Visą gyvenimą maniau, kad esu bevalė..Pasirodo kad visgi taip nėra smile.gif Taigi, po trijų savaičių nuo savojo kelio pradžios galiu pasigirti numestais 7 kg bei 8 cm sumažėjusiu liemeniu smile.gif Džiaugiuosi lyg mažas vaikas kiekvienu centimetru ir kilogramu  yahoo.gif Jaučiuosi nuostabiai, tad tai kelia motyvaciją nesustoti ir keliauti tik pirmyn  smile.gif  Linkiu ir Jums jaustis nuostabiomis, mylimomis ir svarbiausia laimingomis, nes tik laiminga moteris yra pati pati gražiausia, nepriklausomai nei nuo kilogramų nei nuo centimetrų  4u.gif

Sveikinimai,koks siandieninis svoris?
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2018 04 20, 09:08)
Sveikinimai,koks siandieninis svoris?


Šiandien turiu 106 kg smile.gif Nemažai, bet...jau mažiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meandro @ 2018 04 20, 12:39)
Šiandien turiu 106 kg smile.gif Nemažai, bet...jau mažiau  biggrin.gif


Vienodo svorio - draugės friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 20 balandžio 2018 - 16:05
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kaip savaitgalis ? Aš atsilaikiau, nors pagundų buvo biggrin.gif
Užsisakiau naujas svarstykles, matuojančias riebalų, raumenų, vandens kūne kiekius, tai labai laukiu. Tikiuosi jos padės man išlaikyti motyvaciją ir eiti teisingu keliu link tikslo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2018 04 22, 18:09)
Kaip savaitgalis ? Aš atsilaikiau, nors pagundų buvo  biggrin.gif 
Užsisakiau naujas svarstykles, matuojančias riebalų, raumenų, vandens kūne kiekius, tai labai laukiu. Tikiuosi jos padės man išlaikyti motyvaciją ir eiti teisingu keliu link tikslo.  rolleyes.gif

Na, svarstyklės tokios tikrai neblogas daiktas motyvacijai, ypač jeigu rodo gerėjančius rezultatus biggrin.gif , mus darbe kas keli mėnesiai išsveria ir išmatuoja, tai turiu kelių metų savo duomenis.
Savaitgalis atsilaikytas prievartiniu būdu, nes kažkuo apsinuodijau, tai buvo beveik badas. Bet šiandien jau viskas eina į trasą, reiks rytoj vėl užtraukti rankinį.
Atsakyti
Sveikos,as kai visada is po savaitgalio kratau pliusa smile.gif
Atsakyti