Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Sveikos, ana tema iki Naujako nedatrauke, tai versim nauja lapa cia 4u.gif 4u.gif Jaukaus laukimo wub.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Romy, su kukulio gimtadieniu 4u.gif Laikas bega labai greit.
Atsakyti
kaip pakeičia makiažas

Pažiūrėjus tikrai gali kilti noras dažytis smile.gif
Atsakyti
Iš 12 dovanų (9 kalėdinės ir 3 gimtadieniai), 7 jau yra. Likusias tris kalėdines dovanas jau išrinkusi, reikia tik nueiti ir nupirkti. Tai liks dar du gimtadieniai po naujų.
Draugams suruošiu kokį pyragą ar desertą, jeigu rasim laiko šventiniu laikotarpiu susitikti (pas juos vaikai iš užsienių grįžta, tai nesinori trukdyti). Jei ne, tai susitiksim sausį, kai vaikai vėl į mokslus išvažinės.

Taip lengvai ir be skubos šiemet viskas dėliojasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 07, 08:42)
Ten kur as matau valgancius yra skanu, del to kam butent sveika rupi- valgo salotas, kas nori "musteku" i IKI submarinu visokiu eina arba cia pat bandelias ir picas perka- skanu nors nesveika. Zodziu pas mus musteku tikrai nekas nesinesa is namu. Valgykloje as nzn ar valgo kas atsinesta maista, pasiima arbatos issinesimui ir valgo kitur, su savu i valgykla man atrodo ne ar retas.


Mergiona,o tu matei kiek iki tas sumustiakas kainuoja ir kiek jo ten ir is ko jis ten biggrin.gif uz ta kaina namie kelis normalius padarysi ir dar liks...
maniskis tauposi savo kisenpinigius, nes nedaug gauna, o namie juk maistas ''nekainuoja'' biggrin.gif

Pagyvenus labai daug skiria vaikams, nezinau gerai ar blogai, bet as nei puses tiek neduodu unsure.gif atskirai pildau telefona, nuolatini, renginius. kisenpinigiu gauna 5-15eur savaitei. kai kazkur eina pasipraso atskirai. riboju, nes maniskis dabar tam periode, kur pinigus leidzia ne tam, kam reiktu...

San, gal receptu pasidalinsi ax.gif

Pagyvenus, as tai manau, kad prie tu makijazu dar ir pc prisidejes...
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 07, 15:30)

San, gal receptu pasidalinsi ax.gif




na pilnas googlas ir youtubas (specialiai angliškai pavadinimą surašiau smile.gif )
Pvz.: http://www.ricenflou...esecake-recipe/
Aš pagal kažkokį kitą darau - tai ten nėra apelsino žievelės ir vanilės.



Mūsų beveik visos dovanos jau suruoštos. Tik dėl tėvų niekaip neapsisprendžiu. Norėjau bilietus į kokį koncertą. Bet nieko tinkamo nerandu artimiausius 3 mėn. unsure.gif Teks matyt tradiciškai - prenumeratą paimti. Bet kažkaip nuobodžiai atrodo - kasmet vis tas pats unsure.gif

Kaunietės, kaip jums atrodo: jei vietoj LRyto Kauno dieną užsakyti? ar būna ten ko įdomaus? O kuom ypatingas pirmadienio numeris (kad jį galima atskirai prenumeruoti - tik pirmadienio)?
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2016 12 07, 14:46)
kaip pakeičia makiažas

Pažiūrėjus tikrai gali kilti noras dažytis  smile.gif


Na reik atsargiai unsure.gif nes paskui vyras į teismą paduos, kad vaikai negražūs gimė smile.gif
Atsakyti
san, aš mamai pirkau žuvų taukus. pati, žinau, kad sau nepirks kol pas gydytoją neprispirs eiti, o kai gaus, tai suvartos ir tikrai bus naudinga.
Papildyta:
QUOTE(san @ 2016 12 07, 16:48)
Na reik atsargiai unsure.gif nes paskui vyras į teismą paduos, kad vaikai negražūs gimė smile.gif

Tai padažysi prieš vyrui rodydama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 07 gruodžio 2016 - 15:56
QUOTE(pagyvenus @ 2016 12 07, 15:51)
sun, aš mamai pirkau žuvų taukus. pati, žinau, kad sau nepirks kol pas gydytoją neprispirs eiti, o kai gaus, tai suvartos ir tikrai bus naudinga.


Papildų aš jiems ir taip nemažai perku - na kasdienybė-būtinybė.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 07 gruodžio 2016 - 16:12
QUOTE(san @ 2016 12 07, 16:54)
p.s. mano nick'as su saule nesusijęs mirksiukas.gif

blush2.gif pataisiau
dabar ir tu taisyk smile.gif
Atsakyti
Mirsta musu zuviukas verysad.gif 5d iki metu pas mus nedatrauke verysad.gif bandau gydyt bet vilties 0,0000... verysad.gif
Atsakyti
Mergiona, tu net zuvi gydai???

Kas isrado Primark'a ir kodel jo nera LT? Puse lagamino pripirkau -sau pizama (nes pamirsus is namu buvau, salau visa savaite -ilgom kelnem), vaikams kiekvienam po 2 maikutes ilgom rankovem, sau bliuskute nai nai, kiekvienam vaikui po triusiku rinkini (mergoms po 7 vnt, bicui 3 bokseriai), panelei 2 vnt ale liemeneliu, dar abiem emrgom po gumeliu i plaukus rinkini. Sumokejau 42 svarus (51 eur). Kur ant Lietuvos tokios kainossss?? Is 100% medvilnes viskas ir nei vieno akcijinio daikto.

Dar kuo toliau sia savaite gyvenu, tuo labaiu mastau kad galeciau Londone gyvent. Reikia su MB kalbet, jei pva vaikams mokyklas baigtu islektu jie studijuot, gal man reikia kelius tiesti po 10 m i Londona issikomandiruot dirbt? Buciau kaip tik, visa savaite susirinkimuose su kone seneliais savo sedziu ir kvailai jauciuosi tokia jauna budama smile.gif. Oras cia siandien kaip pas mus balandzio gale!!!
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 08, 00:13)
Mergiona, tu net zuvi gydai???

Sumokejau 42 svarus (51 eur). Kur ant Lietuvos tokios kainossss??


ugu unsure.gif

nu tak mes gi turtingiausia europos salis, galim sau leisti bigsmile.gif
Atsakyti