Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

grizo mano keliauninke is DE,priveze griesnu lauktuviu...kad salduma numust saltienos uzkandau...ai ,prigriesijau,sugunde,is doros kelio isvede ...ax.gif Ryt pliusas garantuotas rolleyes.gif
Kas tas Tavo saldainiukas,ryt vel erzinsi mane su minusu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,81,6kg ax.gif Viskas,einu kiausiniu valgyt,nebezaisiu su ta 3aja!Siandien ketvirtadienis is 1osios tongue.gif
Atsakyti

+500g :unsure:​ Tave tai privertė valgyti, o aš pati priėdžiau...

Atsakyti

Labas,

-800g.Vakar taip dirbau, kad vakarienei tik porą riekių čebatos su kepenine suvalgiau vakarienei ir griuvau miegot.Konstravau kalėdinį vainiką.Nu taip reikėjo vakar, taip reikėjo :D ,guli koridoriuj ant grindų.Reiks gal kažkur padėt :D​ 

Atsakyti
Labas, dry.gif gi is pavydo sprogsiu rolleyes.gif Pas mane nezinau kiek to pliuso,bet va 82,1kg doh.gif Vakar vakarienei rukyta skumbre,3 ledai ant pagaliuko(glaistyti baltu sokoladu),belekiek mandarinu,bananas,apelsinas,kruasanas,cipsai-nu visiskai nuo proto nusokau fool.gif
Ale kokia Tu saunuole bigsmile.gif As vis apie eglute pamislioju,taip norisi parsivilkt namo....galvoju,kad siemet gal vazonelyje nusipirkt ax.gif pasisodinsiu veliau arba sode,arba savo miske tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas,

+600g :unsure:​ Nu kaip neėst????

Atsakyti
Labas, +900g ax.gif Nenori 8 manes paleist tongue.gif
Atsakyti
Labas,siandien STARTAS biggrin.gif Pradedu su 82,2kg(antrosios rode 82,6).
Pusryciai tarkingi,pietums turiu mandarinu,dukra zadejo dar vaisiu kokteili su kalogenu suplakt.Tai gal to kokteiliuko ir uzteks ax.gif Vakarienei yra sonkauliuku pomidoru (naminiame) padaze..Tikiuosi pasiseks surimtet rolleyes.gif
Kaip Tau sekesi?
Atsakyti

Labas, 

irgi startas :D su tais pačiais 72,3kg.

Bet jau tiek prišveičiau kotletų su bulvėm, kad kažin kaip čia bus :D​ 

Atsakyti

Nu kaip kitaip, +400g :rolleyes:​ 

Atsakyti
biggrin.gif ,pas mane daugiau+500g tongue.gif Siandien gan graziai diena issilaikiau,bet va dar ne vidurnaktis blush-anim-cl.gif
Dieno meniu;1 ant sviesto keptas L kiausinis,balinta kava,mandarinas(didelis)
1 vistienos ketvirtis ,toks ne is didziuju.Kepiau maiselyje.Balinta kava.
2 virti kiausiniai,grazgarstes,truputis majonezo,2 riekutes skrudintos tamsios ciabatos.Is gerimu turbut bus balinta kava ax.gif
Mazytis griekelis keli mandarinai.Dabar reiketu ties vandeneliu apsistot rolleyes.gif Taip save ir matau:lendu i saldikli ledu,o ten uzrasas,,vanduo,vanduo ir tik vanduo'' tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas,

0, nereikėjo sūdytų riešutų ėst...

Atsakyti