Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas vakaras,0 ir pas mane.Nereikejo vakar nakti susveist bulviu,mat liko kelios,bijojau kad nesugestu ax.gif Dar veliau keleta mandarinu ,,isgelbejau'',keleta riekeliu sudytos lasisos...Siandien dar viskas pagal dietos nurodymus rolleyes.gif
Atsakyti
Labas,prisipazinsiu,kad nesigauna saziningai dietintis,tai ,,kazkas'' sutrugdo,tai tortadieniai islenda...Pas mane gruodis labai sventinis,dietoms visiskai nepritaikytas cool.gif
Kaip suprantu ir pas Tave su dietinimusi nekas?Pradingai ploja.gif
Atsakyti

Visai pasileidau.Turiu rūpesčių, tai visą dieną nevalgau, o vakare tiesiog ėdu.O tikėjausi šventėms būti graži išore :D Atrodo, vėl graži būsiu vidumi :D Abi būsim :P 

Man sausį prasidės balių maratonas.O jau kaip nelaukiu.

Aš dar dovanų neturiu.Dukrai nupirkau ir sėdėjau rami, kad dar toli tos Kalėdos, o jos ėmė ir beveik atėjo.O Tu jau viską turi?

Atsakyti
Labas drauge pasileidele tongue.gif Gal sekancia savaite vardan kaledu kazkiek surimtejam ,o tai sukneles kazko susitrauke rolleyes.gif
Dovanos netik supirktos,bet ir beveik visos iteiktos ax.gif Dar turiu minciu ka kam dapirkt,pagamint ir bus viskas.
Atsakyti

Kas čia per dovanų įteikimas nesulaukus Kalėdų, ką????Greit viską atsiimi ir padovanoji iš naujo tada,kada priklauso :P  :D 

Sutarta, surimtėjam nuo pirmadienio... kažkurio :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 12 15, 00:46)
<p>Kas čia per dovanų įteikimas nesulaukus Kalėdų, ką????Greit viską atsiimi ir padovanoji iš naujo tada,kada priklauso tongue.gif  biggrin.gif </p><p>Sutarta, surimtėjam nuo pirmadienio... kažkurio biggrin.gif </p>

Taigi va kaip cia gaunasi,dovanos sudovanotos anksciau laiko nes jos laaabai reikalingos ir jau sekmingai naudojamos ir jomis apdovanotieji dziaugiasi smile.gif
Per kaledas bus pagrinde dziaugiamasi paciomis kaledomis,buvimu kartu...o ir po eglute kazkas bus ax.gif
Tarp kitko seniai seniai gruodzio 13 d.buvo kaip ir kaledos ,ale sviesos diena...mirksiukas.gif Tad taip iseina,kad visa gruodzio menesi reikia svesti biggrin.gif O svenciant juk dietintis nesigauna tongue.gif
Nujauciu,kad mano dieta prasides 20taisiais,o Tavoji vasario men. drinks_cheers.gif
Zinok siandien pusryciai dietiski,gal netycia ir visa diena valgyt gausis pagal dieta tongue.gif
Atsakyti

Pirmą kartą girdžiu, kad buvo tokia šviesos diena.Kaip idomu.

O dėl dietinimosi, tai gal reikia nors kokį kg nuritint dar šiemet, kaip manai? :)​ 

Atsakyti
Labas,bandau rimtet(nebesakysiu ,,startuot'').Vakar labai nedietine diena buvo,keista ,kad nepripliusavau .Pirmadienis su 83,3kg.Gerai butu Kucias nors su 80kg sutikt ax.gif
Atsakyti

Aš su savo 72,8 niekaip neišsiskiriu :D​ 

Atsakyti
Labas rytas,-200g.Sis bei tas ax.gif Tau tai sekasi,negrizti i 80 mirksiukas.gif Dziaukis!!!
Atsakyti

Labas,

-500g :) Būčiau sumuštinių su lašiša nepriėdus, mandarinų neprikimšus, būtų geriau.

O Tu matei, kad jie dabar klementinai?Čia kodėl?

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 12 17, 12:11)
<p>Labas,</p><p>-500g smile.gif Būčiau sumuštinių su lašiša nepriėdus, mandarinų neprikimšus, būtų geriau.</p><p>O Tu matei, kad jie dabar klementinai?Čia kodėl?</p>

Oho,o tai kodel man tik uz riekute sudytos lasisos ir 4kivius taip nuskriaude blink.gif ner teisybes....
Aha,pastebejau,kad nebeliko mandarinu tongue.gif Gal koks hibridas hmm.gif Reikes pasiaiskinti kodel taip unsure.gif
Zinok pietus praleidau,pamirsau pavalgyt ax.gif Dabar verdu kiausinius,mastau ka salotoms pasirinkt...
Atsakyti