Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

-700 startas  :yahoo: laikomes, laikomes ir toliau :) 

Atsakyti
Dar trecios savaites neperejau,o jau apie ketvirta galvoju...kazi ar man jos laikytis ,o gal i pirma parlekt rolleyes.gif Gal vistik reiketu visas viena karta pabaigt tongue.gif
Irikira,o Tu taip tvarkingai pasiryzus visas 4 issilaikyt? mirksiukas.gif
Susitvarkiau nagucius,kaip dabar su tokiais graziais po zeme kapstytis ax.gif zadejau siandien namie sodininkydte pradet,o ryt siltnamyje...gaila manikiuro tongue.gif
Oneiga,kada sodinti?Ar is generolo gavai nurodymu? biggrin.gif Pasufleruot ir man nepamirsk mirksiukas.gif
Atsakyti

Aš šiandien pasėjau, net valandą anksčiau atsikėliau, labai jau norėjosi  :B 

Kovo 14nusimato balius, tai gerai būtų keturias savaites praeiti ir iš pirmo karto taip, op ir padaryta  :rolleyes:  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2020 02 19, 00:23)
<p>Aš šiandien pasėjau, net valandą anksčiau atsikėliau, labai jau norėjosi  cool.gif </p><p>Kovo 14nusimato balius, tai gerai būtų keturias savaites praeiti ir iš pirmo karto taip, op ir padaryta  rolleyes.gif  hmm.gif </p>

ka sejai?As namie paprikas pasejau,ryt gal siltnamyje pavyks pasidarbuot rolleyes.gif
Mastau,kad gal ir pomidorams jau laikas ....juk pavasaris paankstejes ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

-600g šiaip ne taip :unsure: 

Nieko nesėjau, nes visiškai tingiu.Įkalbinėju save pasodint begonijas, bet kol kas niekaip :D 

Matai, su generolu problema, nes brolis šiltnamį nuvertė, tai ji nepatenkinta vis kalba,kad nebus salotyčių ir ridikėlių, ir vis žada kiemą jau grėbt, o koja tai išoperuota :D .Bet tikrai grėbs, nes į darželį jau buvo įsirovus :D Tai va, nieks nekamandavos, gali sėt kada nori ir kada nuotaikos turi :D 

Atsakyti
Sveikos,+300g ax.gif Nedietinis tas vegetariskas maistas unsure.gif Siandien avinzirniu nebevalgysiu..bus tik salotos ir vaisiai.
Atsakyti

Pomidorus ir paprikas viska kartu :) aj, neturiu laiko zaisti po kelis kartus seti... Siandien tik -200, vis gerai, nei pliusas :D Na kaip ismesti vaiku nesuvalgyta maista... privalgiau makaronu  :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irikira: 19 vasario 2020 - 20:10
As siandien kaip ir tvarkingai issilaikiau,gal tik darzoviu laaabai mazai buvo ax.gif
Visa diena vien kepti obuoliai,o vakare po porcijos keptu obuoliu keleta dziovintu pomidoru.
Diena tokia gan sekminga,sode pasportavau,ridikeliu su spinatais paberiau...
Dukra mano istverme ir kantrybe bando doh.gif issikepe pyrageli,leda raito...Isgeriau zoleliu arbateles,kentesiu,nenusidesiu wacko.gif
Atsakyti

-1.1kg  :yahoo: jau daugiau nenusižengsiu, pažadu  :B​ 

Atsakyti
blink.gif oho,te 4u.gif O pas mane visi sonai,visi raumenai skauda-po rimto sporto juk biggrin.gif
Susilaike gal skysciai,tik vargani -400g,300g priaugtuju...tai tik 100g tenubirejo unsure.gif
Oneiga,kaip pas tave mirksiukas.gif
Siandien pas mane svente-zuvies diena,tik jos man niekas nepagamina ax.gif tad sedziu dar alkana,kava vien gyva....
Atsakyti

Ir man balionėlį, prašom duot :D   -1,1kg :yahoo: .Kad tik neprisidžiaugus :D 

Begonijos vakar pasodintos, ridikėliai, špinatai ir krapai pasėti, laukiu vakaro, čiupsiu virbalus, raikia dovaną nunarpliot.

Atsakyti

Oneiga ir tau  :4u: puikus rezultatas  :D​ 

Atsakyti