Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Oneiga,te gaudyk 4u.gif Ir kaip jums taip graziai krenta unsure.gif ,gal mano svarstykles sugedo tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas,0g ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

-300g :) 

Mute, Tau irgi krito pirmą savaitę, ir dar kaip :)​ 

Atsakyti
cray.gif ,bet jau trecia savaite,nematyt man kovo astuntajai 75kg....Imsiu pirmadieni 1aja tongue.gif
Vakar vakare buvo 82,5kg,o ryte 83,1kg.Negi vakariene taip priaugino blink.gif
Siandien malta mesa su kalafiorais,-ryt jei minuso nesulauksiu... aggressive.gif svarstykles i kampa pastatysiu tongue.gif
Atsakyti

Ne vakarienė priaugino, o nemiegota naktis, ot!!! :P​ Ko blūdiji iki 2 nakties,a?O jei rimtai, tai miego stygius man visada pliusiuką duoda.

Atsakyti

Tikrai, tikrai.. reik būtinai išsimiegoti ;) mano tik -100 šian buvo ryte

Atsakyti
Sutinku,jau visa savaite kaip neissimiegu ax.gif O tada ir prie saldumynu traukia,t.y. ledu norisi rolleyes.gif Jau siandien paluzau ir prisivalgiau ledu blush2.gif
Atsakyti

Mute, aš su Tavimi :D​ Jau antrą rafaelo įsimečiau burnon.Prieš tai buvo trinti juodi serbentai...

Atsakyti

Labas rytas,

0 :) Jaučiu, nereikėjo valgyt uogyčių ir saldainiukų :D​ 

Atsakyti
ninja.gif +500g ninja.gif Vakar ledu padauginau,labai padauginau topsecret.gif
Atsakyti

Tai valgot abi??? :D 

Pas mane 0,vėl užkandau šio bei to :B​ 

Atsakyti
Labas,tai aisku,kad valgau tongue.gif ryte svarstykles is proto isejo,parode 84,6kg doh.gif Nereikejo ledu dabaiginet,sausainiu kept,grybu su grietine,saltienos priest!!!Oi kaip nereikejo!!!
Siandien valgau pagal pirmadienio meniu ax.gif Sudirbau trecia savaite juodai blush2.gif
Piemadieni pirmoji biggrin.gif Oneiga,o pas tave irgi 1sav. mirksiukas.gif
Atsakyti