Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas rytas,buvo vakar 3 saldainiai su valerijonu....-100g ax.gif
Atsakyti

Jokių saldainių ir 0 :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 06 03, 12:49)
<p>Jokių saldainių ir 0 unsure.gif </p>

Tai tada man palengvejo tongue.gif O tai jau maniau,kad pas Tave maziausiai -500g bus ax.gif
Migrena mane uzpuole,maiso sportuot is peties.Truputi atsigavau,eisiu trimerio kankint..salta kazkaip,gal kudeju biggrin.gif
Laukiu vakarienes,taip neskaniai pietums varskes suris buvo..kazkoks rugstus...
Atsakyti
Laba,-300g :ax:78,4kg.Kazi ar pavyks i 77 perbegt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 04 birželio 2020 - 10:19

Labas rytas,

-200g per dvi dienas.Netirpsta tie lašiniai, nors tu ką.

Atsakyti
Laba,0 ax.gif
Atsakyti
Tylu cia,savaitgalis,kemsat mirksiukas.gif biggrin.gif As nekimsau,bet ir teisingai nesimaitinau ax.gif Lauksiu pasekmiu rolleyes.gif
Atsakyti

Labas rytas,

0.Graikiškos salotos pakišo koją.Tiksliau bliūdas jų :D​ 

Atsakyti
Laba,keista,kad nuo salotu svoris pastrigo blink.gif As jau tikejausi,kad turesiu +,masciau nelipt ant svarstykliu...uzlipau,va kokia pareiginga,tam reikejo nusirengti tongue.gif -300g bigsmile.gif 78,1kg Jau atsirado vilties i 77,7 isokt smile.gif
Vakar labai su saldumynais isdykavau ax.gif
Lekiu kapiniu tvarkyt,vakare kepsiu zarijose visciuka folijoj.Pietums turiu persiku,obuoliu...nezinau ko noresiu,gal to ir to prigriebsiu ax.gif
Atsakyti
...nu viskas,prisidirbau...ryt garantuotas pliusas ir kvietimas kartoti pirmaja savaite ax.gif
Atsakyti

Nežinau kaip Tu, bet aš tai tikrai prisidirbau.+700g.Neapsižiūrėjau ir nusipirkau nedietinio Proseco ir nedietinio sūrio :D O dar vytintas kumpelis...Žodžiu,vėl atsitiko savaitgalis :D Labas :4u:​ 

Atsakyti
Labas,vel mane nuraminai biggrin.gif +200g,vakar nebuvo nieko netycia tongue.gif :pica,saldainiai(snikeriukai,marsiukai),naminiai sausainiai,bananas.Labai reikejo padeti dukrai suvalgyti pica tongue.gif Po kapiniu uzsukom i PC del wc=kavines aplankymas biggrin.gif Veliau grizau,sveciu sulaukiau,visciuka zarijose iskepiau,pasivaisinom...gi kaip be saldumynu prie kavos tongue.gif Neturiu saldytuvo su saldymo kamera,ledu negaliu prikaupt ax.gif ,tai uztat saldainiai su sausainukais uzsiveise tongue.gif
As siandien rimteju,o Tu? mirksiukas.gif
Atsakyti