Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Ale visvien kaip susiemei bigsmile.gif Saunuole 4u.gif Reikia ir man surimtet ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,77,5kg ax.gif Negeros svarstykles! Pusryciams pasiruosiau kiausinienes su baravykais.Bandysiu siandien saldainiu nebekist uz zando tongue.gif Reikia pradet rimtesnius patiekalus gamintis,o tai visokie ,,ant greituju'' laaaabai negeri ir neteisingi gaunasi.
Nuo pirmadienio rimtesiu su pirmaja savaite biggrin.gif
Atsakyti

Mute, aš, kaip visada, su Tavimi :D 

Vakar buvau grybaut, tai šiandien +500g.Radau baravykų, juos svieste pakepinau, grietinytes uzsimečiau, bulkytės pasiskrudinau ir taip visą keptuvę sulapnojau.Kur tuo metu buvo protas, supratimo neturiu :D 

Viskas, einu aplinkos tvarkyti.

Mute, ar dar nekliauja po sklypą Tavo želdiniai?Maniškiai vakar pradėjo keliones :D​ 

Atsakyti
...grizau is sodo,parsitempiau augaliuku,sukisiu i ,,karantina'',kitamet jie prades keliones po sklypa tongue.gif
Surijau sauja sokoladiniu saldainiu ir visa milkos sokoladuka ax.gif Kazkas uzejo,kad taip ant sokolado patrauke rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas,78kg doh.gif Reikia sustot pliusavus ir saldumynus valgius ax.gif
Pirva Ntoji savaite!
Kaip pas jus?
Atsakyti

Laba, 

78,3kg.Vakar papuoliau į cepelinų balių :rolleyes: 

Aišku, pirmoji savaitė :D Nu bet keptos duonos jau užkišau už žando.

Bet kokios gražios dienos.Taip ir norisi lauke būt. 

Atsakyti
O as ledu privalgiau,nu susinerviniavau ir va... ax.gif Ryt pliusas...
Atsakyti

Laba, 

+100g. Tai savaites rezultatas 0. Na gal sia pavyks is 9 zonos islipt. Gal tiek nepaslysiu, kaip sia :) 

Atsakyti

Laba,

:unsure:​ 

Atsakyti
Sveikutes,-100g smile.gif Siandien eisiu,,sportuot'',gal kazkiek nupurtyt pasiseks.
Atsakyti
Labas rytas,pliusuoju,jau 78,5kg ax.gif Vakar lygiadieni paminejau,ta proga ledu,vafliu...zodziu pasidziuginau tongue.gif
Atsakyti

Laba, 

nu teisingai, reikia gi sventes svest :D 

Pas mane -400g.

Atsakyti