Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

:D  :D  :D nemaitino, pažiūrėjo, kaip atrodau ir sakė vsio :D 

Šiandien 0.Man kaip Rebutia- visada pirmos savaitės pirma diena :rolleyes: 

Pamaklinėjau Vilniaus gatvėmis, kaip gražiai pasipuošęs miestas :wub: Ir man kilo noras kažką daryt.Tu dar nepuoši namų?

Atsakyti
Pakarsciau svieseliu girliandu,veliau perkarsciau... tongue.gif Reiketu kazkaip imt ir pasipuost normaliai.Bet gi va,vis kazka kitka nusitveriu veikt,laiko puosybai nebelieka.
Tai ir Vilniaus eglute ivertinai mirksiukas.gif kaip ji ten realybeje?
Kas del dietos ,-pas mane tik pusryciai dietiniai ,o veliau palaida bala doh.gif Vis tikiuosi,jog jau ryt busiu surimtejus biggrin.gif Tai va,ryt rimtejam ,ane mirksiukas.gif tongue.gif
Siandien vel 80,5kg topsecret.gif
Atsakyti

Žinok, graži ta eglė.Tiesiog ji kitokia negu visos. O tos visos kritikos, tai man juokingos.Noreciau pamatyt ką, labiausiai kritikuojantys, patys susikūrė namuose :D

O pas mane -300g, ot :D 

Aš vakar irgi švieseles įjungiau, nes kabėjo jos nuo pernai.

Atsakyti
Pas mane neaisku kiek,nesisveriau,mat vis isdykauju su ledais ,saldainiais,sausainiais:ax: O svieseles pas mane netobulai sukabinetos,neturiu laiko pasikarstyti tongue.gif Reikia kada prisiversti ir pasipuosti,o tai ziurek ir sventes praeis blink.gif
Ir nebeminusuok taip sparciai,gi apsipavydesiu iki negaliu!!!
Atsakyti

Pasakei ir šventa :D​ 0 šiandien.

Atsakyti
biggrin.gif ,o as palengvejau kazkiek ax.gif 79,7kg.Vakar visai nesidietinau...siandien bandau rimciau pasilaikyt,vakare bus aisku ar pavyko tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas,

kaip visada :D​ startas.78,7kg.Kaip pas Tave?

Atsakyti
Sveika smile.gif 80,4kg topsecret.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas,-200g ax.gif Vis sis tas smile.gif Gal ryt jau ir pabegsiu is 80 rolleyes.gif Pietums zirnienes viriau,nevalgiau mesos.Vakarieei salotos su pekino kopustu,porais,kiausiniais,dz.pomidorais ir majonezu.Ai dar su skrudintu batonu istrintu cesnaku smile.gif Gi reikia priesvirusini maista vartot biggrin.gif
Jau kaip siandien salta blink.gif reikia laukui siltos ir patogios aprangos....pasirodo neturiu tokios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 08 gruodžio 2020 - 15:27

Tikrai šalta.

Aš tai pliusuoju, net nesisvėriau šiandien :unsure: Reikėtų namie veidrodį uždengti, labai negražiai rodo, kai einu pro šalį.Jaučiu, sugedęs :D​ 

Atsakyti
...as taip pat nesisveriu ir i veidrodi neziuriu unsure.gif negerai ir svarstykles ir veidrodis rodo.
Atsakyti
Laba smile.gif 79,2kg.Vakar po pietudieta buvo pasibaigus,kepiau kuciukus,meduolius(pipirinius),degustavau,o grizus i sodyba rukytos skumbres sumustiniu ir barskytes su melynes privalgiau.Reiketu dar 1kg nupurtyt iki pirmadienio rolleyes.gif Bet be sansu ,nusimato tortadienis...
Atsakyti