Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Monteverte @ 2021 01 26, 22:35)
tai pala. Jei mes nepažįstame tos šalies, tai kaip tada galime iš viso apie ją kažką rašyti tiek gero, tiek blogo? Ar blogo jau leisi rašyti, o gero ne? Kaip čia taip įdomiai išeina?

Nei viena niekada čia to nepadarė. Ašaka pvz. turėjo galimybę, kai susivarė, kad metraščiuose nieko nėra apie Dievus, religijas. Bet net įdėjus įrodymus toliau kliedėjo


Kas mes? Tu galimai, uz mane nebuk tokia uztikrinta.

O siaip kaip supratau neikirtai apie ka as rasiau. pvz.

Ka apie knyga gali pasakyti zmogus, kuris visiskai neskaito knygu? Neturi skaitymo igudziu. RAsydama termina skaitymas turiu mintyse teksto analize.

Kitas pvz. Kaip gali aprasyti-apsakyti skoni, kurio niekada nesi ragaves?

Analogsikai ir su kultura, skoniu ir t.t. Visa tai yra lavinama, bet jei tai nera lavinama, ko verta neislavinto zmogaus nuomone apie siuos igudzius.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 26, 23:34)
va kaip teisingai sakot 4u.gif  4u.gif  4u.gif Pritariu. Kazin kas padekos, kad suzinojo tiek dalyku is manes, va paskutinis, kada tapo zmogum pvz.




Jau senai zinom, kad pati ne Sokratas. Nuo kuklumo ir kritinio mastymo sau, nenumirsi.
Pacios diletantizmas nemanau, kad gali buti kam nors idomus, o svarbiausia informatyvus. Nes del to, dazniausiai ir kyla gincas.

Nematau uz ka dekoti.

Va Montevertei as padekojau uz jos, man savu laiku, suteikta informacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 sausio 2021 - 23:02
QUOTE(Moonte @ 2021 01 26, 23:08)
Jau senai zinom, kad pati ne Sokratas. Nuo kuklumo ir kritinio mastymo sau, nenumirsi.
Pacios diletantizmas nemanau, kad gali buti kam nors idomus, o svarbiausia informatyvus. Nes del to, dazniausiai ir kyla gincas.
Nematau uz ka dekoti.
Va Montevertei as padekojau uz jos, man savu laiku, suteikta informacija.

Juoku neuspranti visai biggrin.gif suprantu, kad jus geriau kelnes per galva pasivilksit, nei pripazinsit kad as buvau teisi. biggrin.gif

Moonte tu gali cia filosofuoti kiek nori, bet as zinau, ka teigia biologijos mokslas apie zmogu, klausimas ar tu zinai ? ir ar zino tavo drauges, kurios is to tyciojasi, tau normalu tai? kai tyciojamasi is to ka teigia kazkokia mokslo saka, As cia ne prie ko is vis.... ar bet kas kokia informacija pasidalinciau AS , jums reikia negti? is principo? i rtai tau normalu? kad ir kaip absurdiskai viskas gautusi ir vadinti tai dilentizmu, sakai visi kas pripazysta biologijos moksla yra diletantai?

ar tu supranti, kad pati labai retai naudojiesi savo patarimais? biggrin.gif nes puikybe per didele.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2021 01 26, 23:08)
Ka apie knyga gali pasakyti zmogus, kuris visiskai neskaito knygu? Neturi skaitymo igudziu. RAsydama termina skaitymas turiu mintyse teksto analize.

Kitas pvz. Kaip gali aprasyti-apsakyti skoni, kurio niekada nesi ragaves?

Analogsikai ir su kultura, skoniu ir t.t. Visa tai yra lavinama, bet jei tai nera lavinama, ko verta neislavinto zmogaus nuomone apie siuos igudzius.

siais laikais yra audio knygos. uztenka buti demesingu, psichiskai sveiku ir sugebesi suprasti, ka girdi, net ir neskaitydamas.

skonius galime nusakyti pasireme panasiais skoniais, nera nieko kazko labai iskiritnio sioje planetoje ir kad neitu nupasakoti per zmogui zinomus dalykus vienaip ar kitaip. Skonis turi esminius elementus, saldu, rugstu, kartu.

ieskok kitu pvz biggrin.gif

tiek, pat kiek ir issilavinusio, nes kiekvienas zmogus yra zmogus, ir jo visos nuomones yra vertingos.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 01:18)
Juoku neuspranti visai  biggrin.gif suprantu, kad jus geriau kelnes per galva pasivilksit, nei pripazinsit kad as buvau teisi.  biggrin.gif

Moonte tu gali cia filosofuoti kiek nori, bet as zinau, ka teigia biologijos mokslas apie zmogu, klausimas ar tu zinai ? ir ar zino tavo drauges, kurios is to tyciojasi, tau normalu tai? kai tyciojamasi is to ka teigia kazkokia mokslo saka, As cia ne prie ko is vis.... ar bet kas kokia informacija pasidalinciau AS , jums reikia negti? is principo? i rtai tau normalu? kad ir kaip absurdiskai viskas gautusi ir vadinti tai dilentizmu, sakai visi kas pripazysta biologijos moksla yra diletantai?

ar tu supranti, kad pati labai retai naudojiesi savo patarimais? biggrin.gif nes puikybe per didele.


Kaip supratau, cia tik pati ir tau pritariantys mokesi biologija, yra humoristai, suprask suprantantys tavaji arkliska humoriuka ir t.t.
Na parasei ir gipsas, kiba as su tavimi dabar gincysiuos del to kas tau vaidenasi.

Kuklumo tu musu iskunijimas, kuris pastoviai sau gieda ditirambus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 sausio 2021 - 00:27
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 26, 22:35)
Ašaka pvz. turėjo galimybę, kai susivarė, kad metraščiuose nieko nėra apie Dievus, religijas. Bet net įdėjus įrodymus toliau kliedėjo


Matau, labai jau įsiskaudinot, kad mano keletą frazių po daugiau nei trijų metų prisimenat smile.gif Visa diskusija čia:
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Na, bet ar ne kvailystė savo tikėjimo tiesų ieškoti metraščiuose? Ypač žinant, kad juos rašė beveik išimtinai vienuoliai, kurie jei ir rašė apie pagonis, objektyvumu juos vargiai galėtum apkaltinti
Atsakyti
Na siaip, ar galima suvartyti zmogu, kuris sioje srityje dirba ne viena desimtmeti... Su motinos pienu gaves suvokima apie etnopavelda. Nuo mazumes augo to apsuptas.

*********

Tik eilni karta nesivartykite reikalaudamos mano zodzius patvirtinancius dokumentus.
Nes pati, Monteverte, iki siol nenurodei tavo neva studijuojamu metrasciu saraso. O juk, gerai pagalvojus, nera jau tiek daug.

Monteverte, cia tau pradziai, pasidomek apie metrascius.
http://www.xn--altin...dex/details/858

Sorry, bet vel gi kas cia susivarte? O svarbiausia, niekas is cia esanciu net neturejo poreikio ka prigauti ir suvartyti. Tiesiog pataise TAVO KLAIDA. Toliau viskas priklausys nuo taves. Tik neversk zmonems kaltes, neva jie zemina, tyciojasi, ar istikti puikybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 sausio 2021 - 08:43
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 00:24)
Juoku neuspranti visai  biggrin.gif suprantu, kad jus geriau kelnes per galva pasivilksit, nei pripazinsit kad as buvau teisi.  biggrin.gif

Visa esmė ir yra tame, kad teisi tu tik pati sau.
Be to, tavo tiesos keičiasi pagal vėjo kryptį - kaip tau pačiai patogiau.
Kažin, ar pati nors kartą pripažinai kitų teisumą? Verčiau iki pamėlynavimo ginčijies. O kai nebėr ką pasakyt, seka argumentai apie oponentų protinius gebėjimus ir lyginimai su cambala smile.gif
Esi diskutavimo anti-pavyzdys.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2021 01 27, 00:50)
Na, bet ar ne kvailystė savo tikėjimo tiesų ieškoti metraščiuose? Ypač žinant, kad juos rašė beveik išimtinai vienuoliai, kurie jei ir rašė apie pagonis, objektyvumu juos vargiai galėtum apkaltinti

Metraščiuose ir rankraščiuose (nes minėti kitoje diskusijoje buvo ir jie, kažin kodėl taip nepatogu buvo tas žinutes įkelti?) yra viskas paminėta. Aišku, ne lietuvių kalba rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 08:38)
Tik eilni karta nesivartykite reikalaudamos mano zodzius patvirtinancius dokumentus.
Nes pati, Monteverte, iki siol nenurodei tavo neva studijuojamu metrasciu saraso. O juk, gerai pagalvojus, nera jau tiek daug.

niekada ir nenurodysiu čia forume, nes kaip ten sakai? Nebarstau perlų kiaulėms mirksiukas.gif ir nematau kam čia ką turėčiau įrodinėti?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 08:38)
Monteverte, cia tau pradziai, pasidomek apie metrascius.
http://www.xn--altin...dex/details/858

prie ko čia Lietuva iš viso? smile.gif
Papildyta:
na nebent mano klaida gali būti tik tame, kad aš blogai išverčiau tai į lietuvių kalbą. Matau dabar, kad rusiškai pvz. yra 3 variantai Хро́ника Летопись Анналы. Tai didžiosios mokslininkės tikriausiai supranta, kad pirmą variantą pirmiausią turiu omeny? Tai kaip tai bus lieutviškai? Kronika? Neprasidės tada išjuokimai, kad maišau su kriminaline kronika? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 26, 07:45)
klausimas tai ne toks buvo 4u.gif

kiek permečiau, gal neatidžiai, buvo apie antigripinių reklamavimą.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 09:59)
. Tai didžiosios mokslininkės tikriausiai supranta, kad pirmą variantą pirmiausią turiu omeny?

Kodėl tu pastoviai įsivaizduoji, kad kiti žmonės be komunikacijos turi suprasti, ką tu turi omeny? Rašai kaip kaprizinga merga.
Atsakyti

kiek permečiau, gal neatidžiai, buvo apie antigripinių reklamavimą.

 

Ir nuoroda ideta, kurioje nebuvo jokios informacijos apie anti gripinius vaistus. :) As, kaip ir Nakvisa, irgi nesupratau ka toje nuorodoje reikejo iskaityti. :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 01 27, 10:48)
Ir nuoroda ideta, kurioje nebuvo jokios informacijos apie anti gripinius vaistus. smile.gif



Yra visokiuu vaistu, prasome pasirinkti antigripino vaistu skyriuje:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 10:59)
Metraščiuose ir rankraščiuose (nes minėti kitoje diskusijoje buvo ir jie, kažin kodėl taip nepatogu buvo tas žinutes įkelti?) yra viskas paminėta. Aišku, ne lietuvių kalba rolleyes.gif


Įkėliau tik visas savo žinutes šiuo klausimu (na, ir ankstesnes Jūsų žinutes, kad būtų aišku, apie ką eina kalba) ne tam, kad paskatinčiau diskusiją apie tai, ar galima ieškoti savo tikėjimo tiesų metraščiuose, o kad pademonstruočiau, kaip iš keleto mano klausimų po >3 metų buvo sukurta melaginga istorija teigiant:

QUOTE(Monteverte @ 2021 01 26, 22:35)
Nei viena niekada čia to nepadarė. Ašaka pvz. turėjo galimybę, kai susivarė, kad metraščiuose nieko nėra apie Dievus, religijas. Bet net įdėjus įrodymus toliau kliedėjo


Kaip matote iš įkeltų žinučių, neteigiau, kad 1) metraščiuose nieko negali būti rašoma apie dievus ar religijas; 2) Jokie "įrodymai" nebuvo pateikti; 3) įkėliau visas savo žinutes šiuo klausimu, nariai gali patys įsitikinti, kokie mano "kliedesiai" buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaka: 27 sausio 2021 - 11:18