Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 12:15)
tai online zoominis seminaras, bele prisijungti, galesiu cia parasineti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

tiksliai gi, dar vadinasi man į kraują neįaugo karantinas smile.gif
Atsakyti
va vienas tiksliausiu situacijos apibudinimas...Manau is tikro tai erzina zmone sir ju kantrybe baigiasi, tik nemanau, kad seimu marsas kazka isspres...

„Ginantys šeimas“ realiai jas gina ne nuo gėjų (net jei kartais negrabiai susakytų kažkaip taip), o nuo augančių politinių iniciatyvų nurodinėti, kaip elgtis namuose, kam dirbti garaže, kam plauti indus, kaip kurti santykius, kaip auklėti vaikus, kokius žaislus jiems pirkti ar žaidimus žaisti, kaip rengti, kokias knygeles skaityti, kaip vertinti tai, kas perskaityta, kaip bendrauti darbe, kieme ar pasimatyme – nuo landžių pedagogų, socialinių darbuotojų, nevyriausybininkių, tarnybų, tarybų, centrų, fondų, kaimynų žvilgsnių, įtarimų, skundų, nuo „lytinio ugdymo“ pamokėlių, nuo ideologizuotų absurdiškų mokymų ir kursų, nuo anketų „atpažink smurtą“ (manai, kad jums viskas gerai? nemanyk!) – nuo kurstymo, sekimo, tikrinimo ir prievolės teisintis, nuo padėties, kai apie judviejų reikalus geriau išmano kolegos, praeiviai, kaimynai, pedagogai, NVO darbuotojai, policija ir valstybė, bet tik ne jūs patys; ne, jūs neturite kompetencijos, ne, jumis pasitikėti negalima, ne, jūs per kvaili ir per tamsūs – jus reikia šviesti, jus reikia perauklėti.

Gina ne tam, kad nevaržomai smurtautų (niekas ir niekur nė karto nėjo su tokiu šūkiu), o kad atsikratytų jūsų, besiveržiančių visus a priori apkaltinti smurtavimais ir fobijomis, prevenciškai užsiundyti ekspertais ir dieną naktį budinčiais virtualiais ar nevirtualiais patruliais. Nuo jūsų – neprašytų konsultantų, visus, išskyrus save, laikančių griežčiausios priežiūros reikalinga banda (nors ne, save jūs irgi tokia laikote, nes net nebesugebate be kaltės ištarti „aš“– vietoje „aš“ jums driekiasi tapatybių solidarumo tinklai ir niekam negeras, niekieno neužsakytas „bendrasis gėris“).
Tad tegul jie tik eina. Bijau ne „liaudies“, ne „tradicinių šeimų“, ne seksistų, mizoginų ar homofobų – bijau ilgėjančių biurokratų čiuptuvų, kontrolės visuomenės ir esamo politinio gero skonio, to, kurio gerumą sudaro ryžtas demontuoti vieną po kitas visas konstitucines teises, demokratiją, privatybę ir, galop, patį individą (kaip atskirą socialinį vienetą). Už jūsų ir mūsų (taip, aš iš LGBT) laisvę, dabar sakyčiau! Mes – ne priešai. Mūsų priešas tas pats, bendras.

https://m.delfi.lt/r...php?id=87128683

QUOTE(Monteverte @ 2021 05 11, 12:18)
tiksliai gi, dar vadinasi man į kraują neįaugo karantinas smile.gif

na jau prasideda ir gyvai pamazu viskas, bet dar labai negreitai bent musu sritis gris i ofisus, nes tikria nebutina. Jau kirpejai atsidare, reiks bookintis , o jau verkiant reikia apsikirpti biggrin.gif Bet taip nelogiskai vsikas, kirpejai dirba, o va rubu parduotuves itk po savaites, kaizn kur didesnis sansas uzsikresti smile.gif Ir tai vienos dirba rubu parudotuves, kitos nedibra, koks skirtumas tarp ju neisivaizduoju. Net tose skyriuose kur dirbo, atitverti kai kurie rubai, tipo sporto rubai ri pizamso butinos, o va normlaus ruba ir batai jau nebe lotuliukas.gif jau net vaikai surpanta iki kokiu absurdu nusiritom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 gegužės 2021 - 11:38
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 12:15)
tai matai, kaip gerai, o man tenka  biggrin.gif



Nes tavo ta Airija yra degradavus... Del to ir tenka nesamonem uzsiimti...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 11, 12:55)
Nes tavo ta Airija yra degradavus... Del to ir tenka nesamonem uzsiimti...

nieko Lietuva ziurek septinmyliais batais vejasi lotuliukas.gif bet cia bent nepiktybiniai zinai tokie, ramiai viskas..
nei su vakcinom niekas pas mus neskuba...nekisa nereklamuoja, nuolaidu parduotuvese nesiulo, kol kas senukus tik skiepyja pamazu...
Visas pasaulis degradaves , deja, ir jau seniai, renkiesi kur patogiau gyvenasi.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 11:15)
Tai mano isverstaskuriskumas seniai aisku, dziaugiuosi, kad pagaliau pripazinai, kad ir Moonte tokia pat  biggrin.gif

Dar liko issaiskinti, ka Moonte apie tave is tikro galvoja.. bigsmile.gif

Šaunu, kad pripažįsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 11, 13:23)
Šaunu, kad pripažįsti  4u.gif

dar sauniau, kad jus pagaliau isdristat pasakyti, ka galvojat, ne tik apie mane, bet ir viena apie kita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 12:35)
dar sauniau, kad jus pagaliau isdristat pasakyti, ka galvojat, ne tik apie mane, bet ir viena apie kita  4u.gif

Tai va, mokykis iš mūsų, nes tu Montevertei tik padukus laižai, taip ir nepasakai atvirai, ką apie ją galvoji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 11, 14:11)
Tai va, mokykis iš mūsų, nes tu Montevertei tik padukus laižai, taip ir nepasakai atvirai, ką apie ją galvoji  rolleyes.gif

o tu gal tada psichiatrinės vadovė, kad taip cambutę proteguoji? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 11, 14:11)
Tai va, mokykis iš mūsų, nes tu Montevertei tik padukus laižai, taip ir nepasakai atvirai, ką apie ją galvoji  rolleyes.gif

Manau ji drasi, ismintinga moteris, turinti gera nuojauta, sazininga, tiesi. mirksiukas.gif

Pas jus labai iskreiptas poziuris i bendravima, jei su zmogum nesirieji, jei nemeluoji apie ji, vadinasi padukus laizai? blink.gif Neisiena jums zmoniskai bendrauti su zmonemis, kuriu pasauleziura kitokia. Monteverte zino, kad musu poziuris pvz i dievus nesutampa, mes apie tai diskutavom ir nieko ji issake savo poziuri, as savo, padiskutavom, mane sudomino jos pasauleziura, nei as jos galiu patvirtinti, nei paneigti, bet as pasauli siek tiek kitaip suprantu ir ka, mustis man dabar su ja kas diena, kaip jus kad darot? bigsmile.gif
Nei ji man savo tiesu neirodineja, nei as jai. Ziurek, jai nei nekliuna mano visos kalbos apie paleisutvystes, nes ji is tiesu masto kitokiom, ne kriksiconiskom vertybem ir tiek. O jus vis pakimbat ant savo davatkiskumo biggrin.gif

Tokiom moderniom, kaip jus vaizduojat, savokos, kaip "paliestuvystes" is vis neturetu nei kabint...
o jus metu metus tampot biggrin.gif mane taip pavadino , vaje palundra, baisu lotuliukas.gif as gi ne tokia, as gi cielkute 9 abortu biggrin.gif
Papildyta:
taip gereja , gereja gyvenimas Lietuvoje, ko tie zmones dabar emigruoja, tipo kvaili?

Balandį, lyginant su pernai, mirė dešimtadaliu daugiau žmonių, nei pernai, mažėjo gimstamumas, taip pat triskart išaugo emigrantų skaičius, rodo pirmadienį paskelbti Statistikos departamento demografiniai rodikliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 gegužės 2021 - 14:00
visas tas paleistuvystes ir proto lygius galima greitai išspręsti pažiūrėjus kas pas konkretų narį realybėje. Pas mylimukę nei vyro, nei darbo smile.gif
Atsakyti
Labai teisingas pastebėjimas apie maršą:
„Jeigu tai yra šeimų maršas, tai aš jį įsivaizduoju, kaip gražų pikniką, kuriame visi su šeimomis, su vaikais sueina ir mėgaujasi geru oru, diskutuoja apie Lietuvos pasirodymą „Eurovizijoje“ ir kitus dalykus, bet ne apie tai, kaip „Seimą išnešti ant šakių“ ar panašius akivaizdžiai politinius ir nieko bendro su šeimų reikalais neturinčius klausimus. Kai graži idėja tampa politiniu renginiu, tai jau nebe šeimų maršas, o politinis mitingas“,– tvirtina „darbietis“, pažymėdamas, kad kai kurie renginio organizatorių pareiškimai išgąsdino ir jo paties vaikus.„Iš to, ką stebėjau viešojoje erdvėje ir iš asmenų, kurie prisistatė kaip organizatoriai, tai gal ne tiek man, kiek mano vaikams šiek tiek bauginančiai nuskambėjo, kad juos čia kažkur „medžios“ organizatoriai“,– tikino A. Mazuronis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...s.d?id=87162363


Papildyta:
Tik vieno nesuprantu-ką Mazuronis veikia toj darba parcijoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 11, 15:31)
Labai teisingas pastebėjimas apie maršą:
„Jeigu tai yra šeimų maršas, tai aš jį įsivaizduoju, kaip gražų pikniką, kuriame visi su šeimomis, su vaikais sueina ir mėgaujasi geru oru, diskutuoja apie Lietuvos pasirodymą „Eurovizijoje“ ir kitus dalykus, bet ne apie tai, kaip „Seimą išnešti ant šakių“ ar panašius akivaizdžiai politinius ir nieko bendro su šeimų reikalais neturinčius klausimus. Kai graži idėja tampa politiniu renginiu, tai jau nebe šeimų maršas, o politinis mitingas“,– tvirtina „darbietis“, pažymėdamas, kad kai kurie renginio organizatorių pareiškimai išgąsdino ir jo paties vaikus.„Iš to, ką stebėjau viešojoje erdvėje ir iš asmenų, kurie prisistatė kaip organizatoriai, tai gal ne tiek man, kiek mano vaikams šiek tiek bauginančiai nuskambėjo, kad juos čia kažkur „medžios“ organizatoriai“,– tikino A. Mazuronis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...s.d?id=87162363
Papildyta:
Tik vieno nesuprantu-ką Mazuronis veikia toj darba parcijoj ax.gif

gaila nepaskaitei Vasiliauskaites straipsnio, ji labai gerai sudelioja viska ir atsako i panasias nuomones...

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 11, 15:18)
visas tas paleistuvystes ir proto lygius galima greitai išspręsti pažiūrėjus kas pas konkretų narį realybėje. Pas mylimukę nei vyro, nei darbo smile.gif

butent, zinai ta patarle vagie kepure dega... Kas ramiai jauciasi savo gyvenime, savo pasirinkimuose ir nepuola isizeidineti metu metus...dar prikures ant virsaus visko, ka as pasakiau biggrin.gif
Atsakyti