Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 15:47)
gaila nepaskaitei Vasiliauskaites straipsnio, ji labai gerai sudelioja viska ir atsako i panasias nuomones...



Nieko ji nesudėlioja. Jei ta tavo Nida turi priešų, lai ir kovoja-aš su ta kompanija bendrų priešų neturiu. Kažkokia nesąmonė- šeimas nori saugoti visokie iškrypėliai (Orlausko kitaip nepavadinsi), šimtus kartų išsiskyrę arba visai nesusituokę ir vaikų neauginantys... Lai savo smegenines susitvarko, paskui kažką gina. Normalioms šeimoms tokių gynėjų nereikia. Jų niekas nepuola.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 11 gegužės 2021 - 15:35
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 14:02)
Manau ji drasi, ismintinga moteris, turinti gera nuojauta, sazininga, tiesi.  mirksiukas.gif

Pas jus labai iskreiptas poziuris i bendravima, jei su zmogum nesirieji, jei nemeluoji apie ji, vadinasi padukus laizai? blink.gif Neisiena jums zmoniskai bendrauti su zmonemis, kuriu pasauleziura kitokia. Monteverte zino, kad musu poziuris pvz i
dievus nesutampa, mes apie tai diskutavom  ir nieko ji issake savo poziuri, as savo, padiskutavom, mane sudomino jos pasauleziura, nei as jos galiu patvirtinti, nei paneigti, bet as pasauli siek tiek kitaip suprantu ir ka, mustis man dabar su ja kas diena, kaip jus kad darot? bigsmile.gif
Nei ji man savo tiesu neirodineja, nei as jai. Ziurek, jai nei nekliuna mano visos kalbos apie paleisutvystes, nes ji is tiesu masto kitokiom, ne kriksiconiskom vertybem ir tiek. O jus vis pakimbat ant savo davatkiskumo  biggrin.gif

Tokiom moderniom, kaip jus vaizduojat,  savokos, kaip "paliestuvystes" is vis neturetu nei kabint...
o jus metu metus tampot  biggrin.gif mane taip pavadino , vaje palundra, baisu lotuliukas.gif as gi ne tokia, as gi cielkute 9 abortu biggrin.gif
Papildyta:
taip gereja , gereja gyvenimas Lietuvoje, ko tie zmones dabar emigruoja, tipo kvaili?

Balandį, lyginant su pernai, mirė dešimtadaliu daugiau žmonių, nei pernai, mažėjo gimstamumas, taip pat triskart išaugo emigrantų skaičius, rodo pirmadienį paskelbti Statistikos departamento demografiniai rodikliai.

Tavo paklodės įdomios tik tau pačiai. Man gali nerašyt, neskaitau.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 11, 14:18)
visas tas paleistuvystes ir proto lygius galima greitai išspręsti pažiūrėjus kas pas konkretų narį realybėje. Pas mylimukę nei vyro, nei darbo smile.gif

Bent vienoj vietoj lutukė teisi. Tu tiek linksniuoji mano darbą, kad jau visi baigia suprast, jog tau ten labai opi vietelė biggrin.gif Užtat vyras bent PAKLUSNUS šunelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 14:47)
gaila nepaskaitei Vasiliauskaites straipsnio, ji labai gerai sudelioja viska ir atsako i panasias nuomones...

Papildyta:

butent, zinai ta patarle vagie kepure dega... Kas ramiai jauciasi savo gyvenime, savo pasirinkimuose ir nepuola isizeidineti metu metus...dar prikures ant virsaus visko, ka as pasakiau  biggrin.gif

Paklausk Montevertės, kuri vieta pas ją dega, kad jau kelinti metai vis skaito senienas už miegamojo durų ir vis ieško mane kompomituojančios medžiagos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 11, 16:30)
Nieko ji nesudėlioja. Jei ta tavo Nida turi priešų, lai ir kovoja-aš su ta kompanija bendrų priešų neturiu.  Kažkokia nesąmonė- šeimas nori saugoti visokie iškrypėliai (Orlausko kitaip nepavadinsi), šimtus kartų išsiskyrę arba visai nesusituokę ir vaikų neauginantys... Lai savo smegenines susitvarko, paskui kažką gina. Normalioms šeimoms tokių gynėjų nereikia. Jų niekas nepuola.

tai vadiasi nesupratai, ka ji raso, ar vis ateksta perskaitei ar tik mano istrauka? Ne apie seimu saugojima kalba , o apie lindima i mzoniu gyvenimus ir nora nuo to apsisaugoti. ir kodel dabar Orlauskas iskrypelis? konkreciai?

na pamatysim, ka masto normalios seimos sestadieni ar jom reikia pokyciu ar jos laimingos su esmom tvarkom....
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 11, 16:38)
Tavo paklodės įdomios tik tau pačiai. Man gali nerašyt, neskaitau.
Papildyta:

Bent vienoj vietoj lutukė teisi. Tu tiek linksniuoji mano darbą, kad jau visi baigia suprast, jog tau ten labai opi vietelė  biggrin.gif  Užtat vyras bent PAKLUSNUS šunelis  biggrin.gif

Visiskai nebutina apie tai rasyti 150 karta, nenori neskaitai, nereikai ataskaitu man, ka tu skaitai ir ko ne. mirksiukas.gif

Tas tinka jum labai , tom, kurios labai domisi mano darbu, issilavinimu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 11, 17:21)
Paklausk Montevertės, kuri vieta pas ją dega, kad jau kelinti metai vis skaito senienas už miegamojo durų ir vis ieško mane kompomituojančios medžiagos?  biggrin.gif

Tu klausk, kas tau aktualu, kas man aktualu as ir paklausiu mirksiukas.gif cia ka vaiku darzelis? biggrin.gif
O ta medziaga tikrai tave kompromituoja? nesijauti gerai tame, ka darei? del to paleistuvystes tema tau tokia skausminga? kam tu vis tai iskeli?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 17:44)
tai vadiasi nesupratai, ka ji raso, ar vis ateksta perskaitei ar tik mano istrauka? Ne apie seimu saugojima kalba , o apie lindima i mzoniu gyvenimus ir nora nuo to apsisaugoti. ir kodel dabar Orlauskas iskrypelis? konkreciai?

na pamatysim, ka masto normalios seimos sestadieni ar jom reikia pokyciu ar jos laimingos su esmom tvarkom....

Ar klauseisi Orlausko anekdotą, kur Tapinas buvo įdėjęs su N18? Tik šlykštus iškrypėlis gali tokius anekdotus pasakoti. Neskaičiau viso straipsnio, man pakako ką tu įdėjai. Niekas į normalių žmonių gyvenimus nelenda. Bet kaip gražu, prasidėjo viskas nuo to kad niekas dėmesio nekreipė į parašus prieš Raskevičių. Dabar jau visas "problemas" jie sprendžia- gina tiek norą mušti vaikus, tiek nenorą skiepytis biggrin.gif .
Normalios šeimos į tą maršą neis. Normalios šeimos turi kuo užsiimti. Normalios šeimos šeštadienį su vaikais leidžia, o ne Seimą šturmuoja.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 11, 17:30)
Nieko ji nesudėlioja. Jei ta tavo Nida turi priešų, lai ir kovoja-aš su ta kompanija bendrų priešų neturiu.  Kažkokia nesąmonė- šeimas nori saugoti visokie iškrypėliai (Orlausko kitaip nepavadinsi), šimtus kartų išsiskyrę arba visai nesusituokę ir vaikų neauginantys... Lai savo smegenines susitvarko, paskui kažką gina. Normalioms šeimoms tokių gynėjų nereikia. Jų niekas nepuola.


įdomu, su kelinta savo tradicine šeima Orlauskas gins vertyyybę : su pirma, ar su antra ?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 11, 17:51)
Ar klauseisi Orlausko anekdotą, kur Tapinas buvo įdėjęs su N18? Tik šlykštus iškrypėlis gali tokius anekdotus pasakoti. Neskaičiau viso straipsnio, man pakako ką tu įdėjai. Niekas į normalių žmonių gyvenimus nelenda. Bet kaip gražu, prasidėjo viskas nuo to kad niekas dėmesio nekreipė į parašus prieš Raskevičių. Dabar jau visas "problemas" jie sprendžia- gina tiek norą mušti vaikus, tiek nenorą skiepytis biggrin.gif .
Normalios šeimos į tą maršą neis. Normalios šeimos turi kuo užsiimti. Normalios šeimos šeštadienį su vaikais leidžia, o ne Seimą šturmuoja.

ne nesiklausiau, man tai neidomu.

tai va atsakymas i tai ka tu rasai is to straipsnio :

"Kokia nesąmonė! Kas tas šeimas puola? – trauko pečiais ir krizena dalis mano socialinio burbulo. Ta nuosaikesnė. O likusi (didesnioji) imasi aktyvių veiksmų: organizuoja aistringą baisėjimosi, smerkimo, dezinformacijos, tyčiojimosi kampaniją ne tik iš organizatorių, rėmėjų ar galimų dalyvių, traukdami (arba primąstydami) apie juos viską, ką tik įmanoma rasti negražaus ar nepagirtino (nuo poelgių darželyje ir santykių su žmona iki tėvų ir senelių biografijų), įdarbindami progresyvų lombrozinės veidų fotografijose analizės metodą ir specialiai kompromitavimui kurdami už juos „jų himnus“, bet iš kiekvieno, kas netaiko ar nepataiko į burbulo gerą toną.

Pvz.: Nepritari „galimybių pasui“ arba premjerės sąmojai tau neatrodo šmaikštūs? Ai, ai, beveik dugnas, o tokiu protingu, beveik savu tave laikiau... Kur toliau eisi? Kalbų rėžti į „šeimų maršą!“ O ten juk gėjus deginti, žmonas ir vaikus mušti išsiruošusi tamsuomenė žengia, neapykanta garuojančiais nasrais, su pagaliukais nosyje! Tokios jos tradicijos!"


ziurek tu leidi sau visus, kurie ten dalyvaus, isvadinti nenormaliais? tikrai? as zinau zmoniu net labai normaliu,issilavinusiu, turinciu grazias seimas, kurie ten ruosiasi dalyvauti. Mano mama irgi sake vaziuos dalyvaus.... Jei kas panasuas ka pasakytu apie koki lgbt rengini, butu isvadinti homofobais, atsilikeliais, netolerantiskais, nehumaniskais...O va apie seimas, zmones, kurie palaiko tradicines vertybes, kurie nenori to valdzios diktavimo, kaip jiem gyventi jau galima visa bruda pilti????

nu ir kas , kad tas Orlauskas pasakoja nesvankius anekdotus, ar kas ne taip ka padare savo gyvenime, manau tobulu nera, Tu jau nesi nusikeikusi ir ka ne tai ppasakius ir padarius? kaip tai siejasi su daguma zmoniu, kurie ten vyksta? Organizatoriai tik gavo leidima, parinko vieta, jie nera kokie idejiniai vadai. Jau seniai zmones nori sukilti, del karantino nesamoniu, del vaiku teisiu bujojimo, del kisimosi nuolatinio i gyvenima, del vaiku testavimu , del skiepu kisimu, del galimybes pasu ir t.t ir t.t.

tik abejoju ar jiem kas gausis pakeisti...
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2021 05 11, 17:57)
įdomu, su kelinta savo tradicine šeima Orlauskas gins vertyyybę : su pirma, ar su antra ?

vat butent ir ginasi zmones nuo tokiu blusinejimusi, kelinta seima, kiek k issikyres, kiek meiluziu turejes, kada kur nusikeike, kada pirstelejo, kokiu tonu snekejo su zmona, ar visa gyvenima sypsojosi kaimynam, ar nepasake jokio netinkamo komplimento moteriai per visa gyvenima ir t.t. ir panasaus visiem igrisusio bulshido, zmones paprasciausiai nori gyventi, laisvai, kad niekas ju nekontroliutu, kaip mazu vaiku...su sankcijom, baudom, gasdinimais....
Papildyta:
kalba is vis neina apie tobulu seimu sukurimo seminara, kalba eina apie zemiskus paprastus zmones, kurie klysta, myli, skiriasi, iesko, siekia ir tiek, kuriem iki gyvo kaulo igriso valdzios diktatas asmeniniame , seimos gyvenime.
Atsakyti
"Mes didžiojo šeimos gynimo maršo organizatoriai ir dalyviai atsakingai pareiškiame, kad taikaus maršo tikslas yra atkreipti pasiklydusios vertybėse Seimo daugumos dėmesį.
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas, valstybė saugo šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. (...) Kodėl dabar priešiškos valstybei jėgos nori per jėga brukamą Stambulo konvenciją sutrypti Lietuvos respublikos konstituciją ir visuomenės bei valstybės pagrindą – šeimą?

vartotojo įkelta nuotrauka


"Jau keleri metai Jungtinėse Amerikos Valstijose su vaikais, 15-mete Ieva ir 16-mečiu Martynu, gyvenanti Vitalija Orlauskienė neseniai patyrė vieną didžiausių sukrėtimų gyvenime. Moteris atsitiktinai sužinojo, jog su 11 metų jaunesne sugyventine laiką leidžiantis teisėtas jos vyras ir vaikų tėvas humoristas Artūras Orlauskas Lietuvoje slapta ėmė vykdyti teisminę skyrybų procedūrą."
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 19:06)

kalba eina apie zemiskus paprastus zmones, kurie klysta, myli, skiriasi, iesko, siekia ir tiek, kuriem iki gyvo kaulo igriso valdzios diktatas asmeniniame , seimos gyvenime.


problema ne valdžioje, o tame, kad tie paprasti žemiški žmonės neatpažįsta tų kitų paprastų žemiškų žmonių buvimo, ar tai vaikas, ar tai sutuoktinis, ar pasidažęs jaunuolis. Jų klaidų ir ieškojimų "gynėjai" neatleidžia.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 05 11, 19:00)
problema ne valdžioje, o tame, kad tie paprasti žemiški žmonės neatpažįsta tų kitų paprastų žemiškų žmonių buvimo, ar tai vaikas, ar tai sutuoktinis, ar pasidažęs jaunuolis. Jų klaidų ir ieškojimų "gynėjai" neatleidžia.

tu cia apie ka konkreciai sneki, tu nesugebi atpazinti zmoniu? mano aplinkoje tai nera tokiu nesveiku, o tavo yra?

Tame ir esme, va toks tonas is aukstybiu kaip tavo, aiskinantis, kam kaip gyventi....jei abiem sutuoktiniam gerai, koks tavo reikalas, kaip jie bendraus? i kursus visus nusiusi, jei bendrauja, ne taip kaip tau atrodo tinkama?

Jei zmogui nebus priimtina pasidazes jaunuolis, tai ir NEBUS, supranti, tai ir yra laisve, mastyti, kaip NORI, o ne kaip valdzia padiktuoja mirksiukas.gif Kol realiai nera padaryta nusikaltimu pries kita zmogu, tol valdzia ir neturetu kistis i musu mintis, zodzius, gyvenima savoje seimoje, nejaugi tai labai sunku suprasti?
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2021 05 11, 18:07)
"Mes didžiojo šeimos gynimo maršo organizatoriai ir dalyviai atsakingai pareiškiame, kad taikaus maršo tikslas yra atkreipti pasiklydusios vertybėse Seimo daugumos dėmesį.
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas, valstybė saugo šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. (...) Kodėl dabar priešiškos valstybei jėgos nori per jėga brukamą Stambulo konvenciją sutrypti Lietuvos respublikos konstituciją ir visuomenės bei valstybės pagrindą – šeimą?

"Jau keleri metai Jungtinėse Amerikos Valstijose su vaikais, 15-mete Ieva ir 16-mečiu Martynu, gyvenanti Vitalija Orlauskienė neseniai patyrė vieną didžiausių sukrėtimų gyvenime. Moteris atsitiktinai sužinojo, jog su 11 metų jaunesne sugyventine laiką leidžiantis teisėtas jos vyras ir vaikų tėvas humoristas Artūras Orlauskas Lietuvoje slapta ėmė vykdyti teisminę skyrybų procedūrą."

kaip sios dvi zinutes risasi? norejai parodyti, kad veinas is marso organizatoriu tik paparstas zmogus?ne sventasis, ar jis gal ruosiasi mokyti zmones kaip kurti seimas? bigsmile.gif

o siaip labai abejoju, kad jei zmona jau keleri metai gyvena Jav, o vyras su kita, kad jai buvo didziausiasi gyvenime sukretimas, kad jis visgi pradejo tvarkyti skyrybu dokumentus ir ne bet kaip o slaptai lotuliukas.gif manau sito turejo laukti kiekveinas mastantis bent siek tiek zmogus. Na bet nebutu zurnalistai, reikai gi is adatos vezima priskaldyti , cia gal tu rasei si straipsni? bigsmile.gif kam tu dedi tokias levas istraukas, cia gal Tapino publikai sueis, ne sicia mirksiukas.gif O be Orlausko, kiti organizatoriai neturi tokiu baisiu nuodemiu ar irgi turi?
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 05 11, 16:57)
įdomu, su kelinta savo tradicine šeima Orlauskas gins vertyyybę : su pirma, ar su antra ?

Ofkoz su antra biggrin.gif šviežesnė gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 19:16)
Kol realiai nera padaryta nusikaltimu pries kita zmogu, tol valdzia ir neturetu kistis i musu mintis, zodzius, gyvenima savoje seimoje, nejaugi tai labai sunku suprasti?
Papildyta:

kaip sios dvi zinutes risasi? norejai parodyti, kad veinas is marso organizatoriu tik paparstas zmogus?ne sventasis, ar jis gal ruosiasi mokyti zmones kaip kurti seimas? bigsmile.gif


Kur ir kada ta valdžia kišasi į tavo mintis, asmeninį gyvenimą? Iki tol kol nedarai nieko nusikalstamo?
Va kokia Orlausko tradicinė šeima, ar tokia siekiamybė tradicinės šeimos gyvenime:
https://www.facebook...223449276533338
Normalus žmogus ir pagalvot apie tokius iškrypimus nepagalvotų, o va Orlauskas pasakoja plačiai publikai.
Atsakyti