Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 14, 13:16)
Taigi ji psichiškai nesveika, sakė cambos katiną numarins. Ar sveiko proto žmogus taip kalbėtų?



Zinai, dabar vis galvoju...
Tikra esu, kad su jomis po tavo iterptos informacijos apie ponia Rita, sia tema, apalamai pie tave nebendravau, net nebuvau uzsiminusi. 100proc.

Bet... Kazka apie tavo gyvunus esu rasiusi anksciau, nepamenu kam. Todel, galimai gali iterpti sena posta, is to kontingento galima tiketis visko.

Tai va, jei iterps, ziuresim datas, kam buvo rasoma ir kodel.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 14, 13:13)
Ponia Rita, as maciau lutukes posta nuosavom akim, kur tai teigiama.

Kaip ir puikiai atsimenu ka rasiau tamstai, nieko konkretaus, tik tai kad zinau.

Todel ir pasidare idomu.

Bet kaip minejau, tiek to, nesvarbu, tas farsas, ir jo tesimas tai jusu bednravimo terpe, jauciates tame kaip zuvis vandenyje, tai ne man.

Moonte, ar tu stebiesi? Kašalotui juk šizofrenija, aš įsvaizduoju, kaip artimiesiems yra sunku su ja gyvent. O sprendžiant iš to, ką ji yra rašius apie savo gimines, tai paveldėta iš motinos pusės, jos sesuo irgi ne aštriausias peilis stalčiuj.
Atsakyti
As esu MARGARITA - teletabių valdovė biggrin.gif biggrin.gif


(Margarita juosiasi balsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 13:22)
Vadinkite mane MARGARITA - teletabių valdove  biggrin.gif  biggrin.gif

What about ŽIBUTĖ(konteinerio)?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 13:22)
Vadinkite mane MARGARITA - teletabių valdove  biggrin.gif  biggrin.gif


Ponia Rita, metuose moteris esat, jau turetumet zinoti, kad ne visi norai pildosi.
Jusu teletabiai ir taip jums meldziasi, ar nepakanka tu keliu asabu i vieno ypatingojo... Suprantu, jus kaip kito filmuko personazas.

https://www.youtube....h?v=uTkgbs6In4k
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 13:26)
As esu MARGARITA - teletabių valdovė  biggrin.gif  biggrin.gif
(Margarita juosiasi balsu  biggrin.gif

Ne. ŽIBUTĖ atsikrenkštė, nusibraukė rankove snarglį, spjovė riebų skreplį ant grindų ir truktelėjo serbentų užpiltinės iš trilitrinio, dūšiai pataisyt
Atsakyti
Visdelto as sugebu buti geros kokybes lakmuso juostele jusu sielos juodumui matuoti. biggrin.gif Dar vis neprarandu įgūdžių biggrin.gif Visą savo esybę parodot anksciau ar veliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 14 gegužės 2021 - 12:39
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 13:34)
Visdelto as sugebu buti geros kokybes lakmuso juosteele jusu sielos juodumui matuoti.  biggrin.gif  Dar vis neprarandu  įgūdžių  biggrin.gif Visą savo esybę parodot anksciau ar veliau  biggrin.gif


Tu ja ne ka maziau demonstruoji, gaila, kad niekaip to nesuvoki.
To priezastis, tavo bendravimo ratas cia, SM.

Juk nepaslaptis, kad savo rata mes formuojame patys. Vadinasi, kokie,mes tokie ir mus supantys zmones. Tai taikoma visiem zmonem, islygu nera. Net ir virtualaus pasaulio personazams. Giminingos sielos traukia vienas kita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 14 gegužės 2021 - 12:42
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 13:34)
Visdelto as sugebu buti geros kokybes lakmuso juostele jusu sielos juodumui matuoti.  biggrin.gif  Dar vis neprarandu  įgūdžių  biggrin.gif Visą savo esybę parodot anksciau ar veliau  biggrin.gif

Tik va, kad per tą lakmusą savęs pačios nematai
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 13:20)
Mano bebenciukas uz ausines sumokejo virs 200. Pyzdį gavo nuo mamos, o jam kas, stovejo ir sypsojosi kartu su tevu, kaip livarai  biggrin.gif Visai niekas neklauso manes namuose  biggrin.gif  biggrin.gif .



Jei ausinukai, i ausi, ir dar su isores triuksmo slopinimu, tai tiek ir kainuoja ir 300 geresni kainuoja.

Cia tie kurie trinasi viesose vietose, tai ko gero reikia...

Ausines su noise cancellation jei kokybiskos tai virs 100 kainuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 14 gegužės 2021 - 12:55
QUOTE(Moonte @ 2021 05 14, 12:41)
Tu ja ne ka maziau demonstruoji, gaila, kad niekaip to nesuvoki.
To priezastis, tavo bendravimo ratas cia, SM.

Juk nepaslaptis, kad savo rata mes formuojame patys. Vadinasi, kokie,mes tokie ir mus supantys zmones. Tai taikoma visiem zmonem, islygu nera. Net ir virtualaus pasaulio personazams. Giminingos sielos traukia vienas kita.

Iki paskutibio qtodusio draskysies, mes tai jau supratom seniai...visi 4u.gif
Atsakyti
BAla nemate to alaso.
****************************

VAkar paminejau Urte.

ATsiminiau, jos interviu. Manau SM kontekste, populiarinant moksla. Bus idomu isgirti ir suvokti pati save.

https://www.lrt.lt/m...ininkai-nustate
Atsakyti