Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 14, 12:45)
Jei ausinukai, i sausi, ir dar su isores triuksmo slopinimu, tai tiek ir kainuoja ir 300 geresni kainuoja.

Cia tie kurie trinasi viesose vietose, tai ko gero reikia...

Ausines su noise cancellation jei kokybiskos tai virs 100 kainuoja

Jis ir tu I ausis prisipirkes, ir bandūrų brqngiu...va kur leidzia uzdirbrus pinigus rolleyes.gif
Kada vaikinai suauga I vyrus? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 14, 09:32)
JIe mokslininkai?
AR vis delto politikai, viesi zmones, bandantys tiesiogiai bednrauti su savo rinkejais...

Tu rimtai nezinai Grybauskaites issilavinimo ? blink.gif kaip tu balsuoji????? doh.gif

Bet kalba cia apie kitka, manai, moklsininkai neisnaudoja internetu youtubu ir socialiniais tinklais???
Mums kiekvienam projektui, kuri darom, reikia kurti twiterio ir t.t. visu socialiniu tinklu paskyra. Projektai mokslinis tyrimas, jei ka.

ant kiek jus davatkos is kakzokio kaimo kryzkeleje, nemokancios nei naudotis siu laiku technologijom, kad net baisu jus skaityti kartais darosi...

bet mano zinute buvo apie tai kad politikai nebeklauso mokslininku, o daro kaip jiem sauna i galva, nei to nesugebejot suprasti ale tas noras ikast, rast kazka prie ko prikibt visai jau jum smegenis uzspaude...
ir galu gale kuom jum neitiko Rimas Jankunas, jo issilavinimas per mazas, ar patirtis biomedicinoje? argumentas logiskas butu apie tai, o jus varto adhominem, kaip tryda kokia ir vel sakysi as tau tau nesakysiu argumentu, man patinka triesti , triesti ir triesti, nes as negerbiu saves ant tiek, kad parasycia protinga, logiska, argumentuota posta lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 14, 09:46)
na SM mokslininkė tai laksto po televizijas pvz. Tai gal irgi tada ne mokslininkė? smile.gif
Apsispręskit, o tai drauges apvarot. Ou - a ou 4u.gif

televizijos gerai is dezuets kaip sneka gerai, bet va jei laida bus i youtuba ikelta, kaip ir vsikas visi moksliniia lapsniai dingsta doh.gif bet tu gali bet suvokti, koks zmoniu bukumas?? man zinok niekaip nedaiana, kaip galima ant tiek nemastyti, bijoti interneto, socialiniu kanalu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 14, 09:59)
aga, Trampas taip, pamenam kaip siūlė savo piliečiams dezinfekcinio susileisti į veną smile.gif
Papildyta:

ėė, pamiršai folijos kepuraitę ryte užsidėti  biggrin.gif  4u.gif

nesiule, melage, jei nesupranti anglu ir neziuri jo tiesioginiu interviu gal patylek, tavo delfiai tau pamelavo.. mirksiukas.gif

ale koks juokingas bajeris, kaip visi zvengiam is jo jau 5 metus.. dar apei acta parasyk, juk tu tokia samojinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 13:55)
Jis ir tu I ausis prisipirkes, ir bandūrų brqngiu...va kur leidzia uzdirbrus pinigus  rolleyes.gif
Kada vaikinai suauga I vyrus?  biggrin.gif  biggrin.gif

Kieno uždirbtus, tavo diedo?😂 Juk tu net lidlo triusikam neužsidirbi, tai ką gali vaikui duoti? Ar nori pasakyt, dirba tipo? Tai kada mokosi?
Papildyta:
Alio, karpa!! Vis dar laukiu citatos, kur moonte sakė apie mano kačiūūūką
Atsakyti
Ar čia cambala kitu niku užgimė?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 14, 13:09)
Ar čia cambala kitu niku užgimė?

Ne

Cia dar viena teletabė.

Dabar supranti apie ka as kalbejau? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 14 gegužės 2021 - 13:11
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 14, 11:49)
Taip, viena antros eilės tetulė mirė, jau pusę metų daržovė buvo, vaikai ruošėsi seniai laidotuvėms, slaugos ligoninėj gulėjo, tai ir kovidą ten gavo. Ir mirė ne nuo daugybės ligų, bet nuo kovido. Aš nesuprantu tikslo tokius senolius kovido aukoms pripaišyti. Kad kitiems baisiau būtų? Kažkur skaičiau, kad vidutinis kovido aukų amžius gal 10 metų didesnis nei vidutinis visų mirčių amžius. Tai tikėtina kad virš 70 metų gal kokiam 10-čiai procentų kovidas ir padėjo numirti, kiti ir taip būtų mirę. Čia ne jokie faktai, čia aš taip galvoju biggrin.gif .

kaip tai nesupranti? zinai suma, kokia gavo Lietuva is ES del kovido ? bigsmile.gif pradzioje, taigi visai beveik nesirgio lietuviai ir nemire nuo covido ir paskui matyt susisgrizbo, kad o dieve, mes gi nieko negausim, niekas i kisenes nenubyres lotuliukas.gif

man idomu, kas ir uz keik ta galimybiu pasa kure, jauciu cia bus dar vienas nuetekejiams pinigeliu i savas kisenes, juk jis is esmes bevertis ir bereiksmis biggrin.gif

Ta video, kur idejau, tas mokslininkas ir pasakoja paie viena tyrima, kad istirti visi numire nuocovid, bet neivienas nebuvo mires be gretutiniu sunkiu ligu, sako taip gal covid pasitarnavo kaip katalizatorius, skao panasiia buna ir gripo atveju...Vaiku Lt nei vieno nemire iki 20m nuo covid, o juos baisiausiai testuoja, dabar jau ir skiepytis varo abituriantus, na kam? kam taip rizikuoja jauni zmones, ju tevai, jei jiem numirti nuo covido rizika lygi 0? o skiepo salutiniai is vis dar neaiskus.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 14, 14:10)
Ne

Cia dar viena teletabė.

Dabar supranti apie ka as kalbejau?  mirksiukas.gif

Bet cambalos ilgai nesimato besiputojančios, gal į daugiadienes išėjo...
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 14, 14:16)
man idomu, kas ir uz keik ta galimybiu pasa kure, jauciu cia bus dar vienas nuetekejiams pinigeliu i savas kisenes, juk jis is esmes bevertis ir bereiksmis  biggrin.gif

Galimybių pasas padės atsigauti verslams, tai gal kaip tik padės sukurti pridėtinę vertę.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 14, 12:55)
Matau apacioje prisijungusi lutuke skaito.

Del kaciuko, apie kuri neva Moonte tau, ar kazkam ten rase...
Monteverte, dabar as "pagavau kampa", supratau apie ka tu ten rasei, kazkaip nusiminimo is tavo puses nebuvo, o juk neva blogai su gyvuneliu buvo...
Pastoviai akrtoji, kad Cambala nezmogus, kad laidojo tavo sunyti... O pati, kas esi, kad dziaugeisi "pasekmemis", gyvunelio kanciomis...

Ar vis del to, tas gyvunelis nesirgo, cia jus isgalvojot?

Jei ka, as nebuvau jusu temoje, bet juk yra kiti budai suzinoti kas joje rasoma.
Vnz, lutuke eilini karta skleidzia melagienas, forumo nemelage.

lotuliukas.gif yra yra, tai avdinasi - pletkais lotuliukas.gif o daznai turit sekli musu temoje, kruis vsiak atraportuoja? bigsmile.gif

na ko tu cia dabar neigi, gi parasiai man i az, kad zkb kaciukas buvo susizeides ir ji negali i foruma prisjungti, kad mes jos pagailetume ir nerasytume nieko bloga, nes jai ir taip sunku. ale kokia veidmaine biggrin.gif as tik pasinaudojau pastininkes pattarimais nieko neslepti is az
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 14, 13:19)
Bet cambalos ilgai nesimato besiputojančios, gal į daugiadienes išėjo...


Skaito, kaip ir babūnia skaite uzsislepus kelis menesius..tuoj išlys, galiu sporintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 14, 13:16)
Taigi ji psichiškai nesveika, sakė cambos katiną numarins. Ar sveiko proto žmogus taip kalbėtų?

tai Moonte melavo, tavo kaciukas nebuvo susizeides? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 14, 14:20)
lotuliukas.gif yra yra, tai avdinasi - pletkais lotuliukas.gif o daznai turit sekli musu temoje, kruis vsiak atraportuoja?  bigsmile.gif

na ko tu cia dabar neigi, gi parasiai man i az, kad zkb kaciukas buvo susizeides ir ji negali i foruma prisjungti, kad mes jos pagailetume ir nerasytume nieko bloga, nes jai ir taip sunku. ale kokia veidmaine  biggrin.gif as tik pasinaudojau pastininkes pattarimais nieko neslepti is az


Kas tikit, kad as lutukei rasau i AZ?

Jei lutuke ne melage, ji mano zinute gali laisvai pacituoti mirksiukas.gif
As jai nedraskysiu akiu, kaip ji draske pastininkei, del to.

Bet, diduma zinom, kas yra kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 14 gegužės 2021 - 13:24
AŪŪU, KARPA?! TAI KUR CITATA?!!
Atsakyti