Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.


Heida, kaip tu laikais?

Labas.

Na kazkaip laikausi, kazkoks virusas prikibo, sloga, gerkle skauda, buvo temp uzkilusi, ir dar darbe kaip tik buvau, tai visa slapia gryzau.  Ligu sezonas  :rolleyes: 

Grazus oras siandien, smagu kol dar lietus neprasidejo.

Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Heida, sveik greiciau 4u.gif o kaip seimyna? Laikosi dar?

Giega, man ziauriai veikia miegas savoj. Anksciau to nejausdavau, nu dabar ziauriai tas jaucias. Lt nuvaziavus prireikia keliu naktu, kad nors siek tiek nakti pamiegociau. Namo gryztu - atsimiegu uz visa nemiegota laika biggrin.gif

Atsakyti

Laba, 

Šiandienos rungtynės labai gražios buvo. Pirmą kėlinį pralošėm 0:2. Antrą kėlinį mano vaikis per 2 minutes išlygino rezultatą, paskui įkalė dar vieną. O, pabaigai kitas žaidėjas dar du įvarčius. Laimėjom 5:2 ir grįžom visi su šypsena nuo ausies iki ausies. Treneris norėjo duoti Man of the match medalį, bet sakė, nebegaliu. Dvi savaitės iš eilės gavo, nebegražu prieš komandą būtų, 3ią duoti  :D Pasigyriau  :P 


Šį savaitgalį tvarkau spintą. Net lengviau kvėpuoti, kai rūbų mažiau.  :D 

Atsakyti
Limcamca, smagu del vaikio mirksiukas.gif saunuolis 4u.gif auginat Maradona mirksiukas.gif

O as vyra siandien isleidau i pirti. Laukiu, kaip ir turetu neuzilgo gryzt. Isskalbiau patalyne - lauke dziusta. Vista eisiu kept, tupi pamarinuota, laukia... biggrin.gif
Atsakyti

Heida, sveik  :4u: 

Patalynė lauke, faina, paskui labai kvepia gaiviai. 

Kaip jūsų šunytė? 

Atsakyti

Laba,

Na, ar pirksite ka nors per Juodaji penktadieni? Planu turit?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2018 11 20, 11:08)
<p>Laba,</p><p></p><p>Na, ar pirksite ka nors per Juodaji penktadieni? Planu turit?</p>


Kazkaip nesureiksminu juodojo penktadienio. Perku kas reikia - kada reikia mirksiukas.gif specialiai nelaukiu ... mirksiukas.gif

Giega, kur dingus?
Atsakyti
Biziakas... Va net si sekmad dirbsiu.. Cia juodojo penktad siuntinius vesim.. Dabar stoviu laukiu kol ateis is virno namo
Atsakyti
Tai varai be iseiginiu? Kaip koja tavo?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 11 20, 16:05)
Tai varai be iseiginiu? Kaip koja tavo?

ne ne,nors 1 d turi but laisva. bet iki nauju po 1d savaitgalio teks dirbt,noriu ar nenoriu..
Tas ju biziakas biziakas,tai bent kol kas as nejauciu.. Ksip turejau po 80-100 siuntiniu,tsip ir turiu.. Na ryt zada daugiau,jau net prase ateit truputi anksciau.Ziuredim.

Nikstelejau suandien koja.. Grizus uzsidedu ledo,atleidzia.. Eit man neskauda,tik pavargus tokia..
Atsakyti
Ta pacia koja nikstelejei?

Siandien uosviene pagulde i ligonine. Apendicitas truko. Operuos siandien. Laukiam MB brolio skambucio.
Vat sako, netikek sapnais. Jau tokius purvinus laukus sapnavau. Lyg po lietaus zeme tokia slapia ir sunki... o as brendu po ta visa slapuma ... unsure.gif kazkur reikia nueit, bet taip man sunku kojas kilnot... unsure.gif nachiort kad tik viskas gerai praeitu unsure.gif
Atsakyti
Sveikatos uosvienei 4u.gif

Ta pacia koja,per ta pati keliena.. Susiverzt negaliu,nepatogu vaiksciot,is masinos islipt..Turiu toki antkeli,bet su juo irgi nepatogu,taip einu.. va pastaciau kazkaip kreivsi koja ir suklibejo per lenkima..
Atsakyti