Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Bet kaip idomiai. Be jusu zinios kiti tiekejei nusprende persirasyt? Nu nieko sau. Mes ir su eon, bet laisko negavom jokio apie tai biggrin.gif nors nesistebiu, gal dar gausim biggrin.gif siandien tik is mortgages laiskas atejo, kelia interesus.
Giega, kaip jusu bankas? Dar laisko negavot?
Atsakyti
LAbukas

Biziakas biziakas,o darbo nera biggrin.gif Nejau i darba nei vakar,nei siandien nereikejo biggrin.gif Aisku galejau eit del poros h,bet nei uzdarbio,tik diena susigadini..

Lygtai anksciau gavom kazkoki laiska is banko,bet cia MB viska moka,tvarko,tai as kazkaip ir nekreipiau demesio..

Vakar Lakeside buvom,uzsidaro House of fraser blink.gif JAu rmtai uzsidaro,ispardavimai..GAila truputi..Negaliu pasakyt,kad buvo mylimiausia parde,bet megdavau uzeit i ja..

Siandien gavom siuntini,adresas musu,pavarde-ne.+ nieko tokio ir neuzsisakinejom..Reiks eit kaimynu paklausinet..
Atsakyti

Giega, gal vel kas kaip su pica? 

Mano elektra irgi kaimynai perrase man. Tikiuosi taip ir baigsis. 

Pasipuosem vakar eglute.  :4u:​ 

Atsakyti
GAl biggrin.gif Bet si karta niekas jokiu pinigu nenusiskaiciavo biggrin.gif

As galvoju-puost ar ne g.gif Yra,kas greit nupuos biggrin.gif GAl palaukt,kol jie i Lenkija isvaziuos biggrin.gif

Nuvariau masina nusiploviau biggrin.gif I savitarna,pora sv uztenka man apiplaut,nebutina idealiai biggrin.gif Nors namie kercheri turim,bet jungt ten elektras,vandenius,o ir vanduo saltas biggrin.gif Einu namus apsitvarkyt,kol namie nieko nera biggrin.gif DAug visko i palepe sukelt reikia..Visokiu sterilizatoriu,vaikstyniu,isaugtu rubu jau kalnas atrinktas-vesim kitais metais i Carbotke biggrin.gif
Atsakyti
Papuosiau vis del to eglute biggrin.gif Tuoj anuke gris,ziuresim,ar neteks i kiemeli isnest biggrin.gif Mizernai papuosiau,daug zaiskiulu nekabinau,nes daug turiu is tokiu smulkiu detaliu,tai jei nulups,suvalgys,pasprings...
https://scontent-lht...amp;oe=5C961342
Atsakyti

O koks mandras paukstis virsuneje  :wub:​ 

Atsakyti
Nu labai grazi eglike mirksiukas.gif dirbtine cia? Nepuosiu, anksti man .... nors dar ne egles neturiu. Noriu gyvos vazone. Auginsim kieme paskui mirksiukas.gif vakar matem, pas mus Lidle egles. Jau puse be spygliu biggrin.gif gal norit pasipuost kamienus ir plikas sakas - prasom i musu lidla uzsukt biggrin.gif

Giega, kada seimyna i lenkija isvaziuoja?
Atsakyti
Dirbtine mano egle biggrin.gif Gundemes gyvai,bet ai,kitais metais biggrin.gif

Kazkaip tikejaus,kad labiau domesis egle.Praktiskai visiskai nekreipia demesio biggrin.gif
Atsakyti
Labas šaltą rytą,

Kol iš pašto iki auto daėjau, visai rankas nušaliau. unsure.gif
Vakar FB įdėjau 2010 metų kalėdinę foto. Galėtų ir šiemet taip būti bigsmile.gif

Giega, eglė vis dar laikosi? Anūkė ratu apeina? O, katinas? KLientė savo siuntą nusisiuntė ne tuo adresu. Prisiminiau tave, užtai FB ir klausiau tavo adreso. GAlvojau, gal sutapimas. Pas tave bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas

Ne,mano tikrai macdonald avenue biggrin.gif ir post codas rm10 mirksiukas.gif

Is pradziu kazkaip bijojo tos egles,kalbina is tolo,su zaislais paliecia.. paskui isidrasino biggrin.gif Vieno zaisliuko jau nudauze pakabinima,su kitu kaip su kamuoliuku pazaide. dar kitus pajudina,bet vistiek labai nelenda,galvojau bus baisiau biggrin.gif O katinas is vis nereaguoja i egle.. niekad ja nesidomejo,net kai maziukas buvo.
Atsakyti
LAbukas

TAi dirbat visos biggrin.gif O mes juokiames is to kaledinio biziako biggrin.gif biggrin.gif KAsdien gazdina,kasdien jo vis nera biggrin.gif VA jau namie mirksiukas.gif
Is vienos puses visai gerai grizt anksti namo,is kitos puses-nu kazkaip nusiteikus buvau dideliam darbui ir dideliems pinigams biggrin.gif Ner darbo,ner dideliu pinigu biggrin.gif

O dar prisigalvoja visokiu nesamoniu..Renka maisto nepasiturincioms seimoms..Nemaciau dar nei vieno,kad kas ka nors atnestu biggrin.gif biggrin.gif Penktad Kalediniu megztuku diena,neturiu nei tokio megztuko,nei ruosiuos pirkt del 1 dienos biggrin.gif biggrin.gif Ir dar kaip mokyklose-turi susimoket 1sv,kad ne dariniais rubais ateisi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bando šventinę atmosferą įnešti. O, bus kalėdinis balius?
Pas mane biziakas baigėsi vakar. Dabar šiek tiek mažiau iki antros Kalėdų dienos, paskui vėl iki kovo bus.

Klausykit, gal kas žinot. Mes turim aukso dirbinių. Visokios grandinėles sutrūkę ir pan. Ar yra čia UK tokia galimybė, nešti į parduotuvę priduoti ir vietoj to, pasiimti naujus gaminius? LT žinau taip daro, įdomu čia kaip.
Atsakyti