Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Labas rytas.
Nova, nesirk 4u.gif
Apie balandzius ir as galvoju, gal rytoj susukt, senokai bedariau.
Man rods is city dar nevyksta skrydziai.
Atsakyti
Sveikos,

Na, išaušo būti ar nebūti Brexit, diena bigsmile.gif bigsmile.gif

Nova
, skrydžiai prasidės nuo balandžio, su persėdimu, bet nuo gegužės bus tiesioginiai.

Man visai patinka Ikea. Tokie klasikiniai baldai, daug kur tinka, bet kokiam stiliui.

Sveik Nova 4u.gif
Atsakyti
Na ir kaip galvojat-ivyks neivyks tax brexitas?

Mus uzkviete i sidabrines vestuves birzelio pabaigoj LT.. Paziurejau bilietus,tai dar puse velnio.. Bet nepirkau dar.. Dabar biski issileisim nemazai.. O dar tutim 150£ nuolaida easy jetui.. gaila,jis i lt neskrenda...
Atsakyti
Po referendumo aš jau nieko nebeprognozuoju. Vakar kaip tik prisiminėm su vyru tą rytą po balsavimo, koks štilius buvo.
Stebėsiu svaro kursą. Jis man aktualus šiuo metu. O, dėl brexito matysim po šiandienos balsavimo.
Atsakyti
ant A12, netoli Ganshill stoties yra tokia keitykla,ten visada 1-2piskem daugiau duoda,nei kur kitur.Mes keitem po 1,10... Atrodo 1piske,bet kai keiti nemaza suna,tai va kaip mums net 25£ susidare.. nu geri pietus biggrin.gif
Orouoste 1£ maziau nei 1euras blink.gif
Atsakyti
Jo, žinau tą keityklą.
Blogiausias kursas yra pašte. Net, nežinau iš ko jie nukabina tuos kursus. blink.gif blink.gif

Bet, tai Lietuvoje kokia žiema, kaip pusto. Mums, čia, be sniego sėdint taip gražu wub.gif
Atsakyti
Laba,

Patarkit. Ant suknelės užsidrėbiau barbekiu padažo. Kuom išvalyti?
Atsakyti
Labukas

Matau sniega per langa smile.gif)) Man tai zavesio jis visai nekelia.. dar ryt kazkaip iki Kauno dasikast reiks..Slidu.. Vakar palatoj gulejau su mergina,kuri papu pakelima dare. Irgi is Kauno,pati su masina atvarius.. Tai siandien jau stresavo,kaip parvairuos atgal..

Nezinau kaip isvalyt.. Playciau su kokiu fairiu..
Atsakyti

Sveikos mergaites kas nuomoja gyv patalpas Londone noriu ispeti.Isnuomavau buta Ilforde dviem panom,viena is ju vardas Anastasiya sneka su stipriu rusisku akcentu veikeja is Vilniaus.Butas buvo paverstas landyne,lankesi visokie neaiskaus plauko vyrai,galu gale paaiskejo,kad dirbo eskortu ir pabego isiskolinus uz komunalkes.Saugokites.

 

Nastute http://cutt.us/Nastute

 

Turke Soraya baisine Nevala http://cutt.us/TurkeSoraya

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lilijana147: 16 sausio 2019 - 17:51
Kazi ar teisybe ar spam'as cia?
Atsakyti

Ai as net nuorodos neatidarineju nes visai nesenai prisidirbau visai nekalta dalyka padariusi. Ieskojau kavos puodeliu graziu per googla, vieni patiko, paspaudziau ant nuotraukos, ir opa, pareina zinute i tel, aciu kad uzsisaket paslauga kazkokia ibooks, kainuos 4.50£ per savaite. Greit ieskot internete, tai iskart radau kad daznam o2 vartotojui sis reikalas nutinka, per o2 puslapi ir susitvarkiau, bet tai blyn pilnas svietas aferistu 

Atsakyti

Limcamca, ar priveikei deme? As ir gal pirma su indu plovikliu bandyciau, po to jau su demiu valikliu.

Atsakyti