Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolaidos, akcijos ir išpardavimai

QUOTE(saulyyyte25 @ 2018 10 22, 07:47)
<p>gal kas žino knygų klubo nuolaidos kodą? smile.gif
</p>

-25% nuolaidos kodu: SU-GIMTADIENIU
Atsakyti
LIDL (2018 10 25 - 2018 10 31)
Atsakyti
MAXIMA 2018.10.23 - 2018.10.29
RIMI 2018.10.23 - 2018.10.29
Atsakyti
Ieškau pigu.lt nuolaidos kodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2018 10 23, 11:25)
Ieškau pigu.lt nuolaidos kodo  4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Kur labiausia apsimoka pirkt vaistus?

Dar praeita savaite pirkau camelijoje internetu ir vaistinej atsiemiau, kainos buvo daug geresnes, bet dabar ziuriu ner tu geru kainu :(.

Gal kazkuriomis dienomis su kokia nors kortele?

Please, patarkite...

Atsakyti

Kur labiausia apsimoka pirkt vaistus?

Dar praeita savaite pirkau camelijoje internetu ir vaistinej atsiemiau, kainos buvo daug geresnes, bet dabar ziuriu ner tu geru kainu :(.

Gal kazkuriomis dienomis su kokia nors kortele?

Please, patarkite...

Pasitikrinkite visose internetinėse vaistinėse arba šioje svetainėje - vaisatai.lt. Šiaip man nors ir be akcijų - internete dažniausiai būna pigiau nei vaistinėse. Reiktų žiūrėti konkretų vaistą, nes kartais Gintarinė pigiau duoda, kartais Eurovaistinė, bet šiaip dažniausiai man Camelijoje internetu pigiausiai gaunasi. Camelijoje dabar 13-15 val iki 30%, bet berods vaistams 20%

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERVInga: 24 spalio 2018 - 10:08
Gal matėt kur batams nuolaidos?
Atsakyti

Sveikos! Gal kur matėte pigiau moliūgų (pjaustymui Hellowyno šventei)?

Atsakyti

Sveikos! Gal kur matėte pigiau moliūgų (pjaustymui Hellowyno šventei)?

Maximoj 0,39 ct

Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2018 10 24, 10:56)
<p>Kur labiausia apsimoka pirkt vaistus?</p><p>Dar praeita savaite pirkau camelijoje internetu ir vaistinej atsiemiau, kainos buvo daug geresnes, bet dabar ziuriu ner tu geru kainu verysad.gif.</p><p>Gal kazkuriomis dienomis su kokia nors kortele?</p><p>Please, patarkite...</p>

Paprašykite senelių ir jų vardu pasidarykite Eurovaistinės senjoro kortelę. Su ja perkant tris prekes, pritaiko iki 30 proc. nuolaidą. Tas tris prekes nesunku susirinkti, o nuolaidą duoda joms visoms trims. Bet reikia pirkti pilnas prekes, t.y. negalima pirkti tik vieno lapelio vaistų. Jau jeigu dėžutė, tai visą.
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2018 10 24, 11:06)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="hollie" data-cid="72241703" data-time="1540367766">
<div>
<p>Kur labiausia apsimoka pirkt vaistus?</p>
<p>Dar praeita savaite pirkau camelijoje internetu ir vaistinej atsiemiau, kainos buvo daug geresnes, bet dabar ziuriu ner tu geru kainu verysad.gif.</p>
<p>Gal kazkuriomis dienomis su kokia nors kortele?</p>
<p>Please, patarkite...</p>
</div>
</blockquote>
<p>Pasitikrinkite visose internetinėse vaistinėse arba šioje svetainėje - vaisatai.lt. Šiaip man nors ir be akcijų - internete dažniausiai būna pigiau nei vaistinėse. Reiktų žiūrėti konkretų vaistą, nes kartais Gintarinė pigiau duoda, kartais Eurovaistinė, bet šiaip dažniausiai man Camelijoje internetu pigiausiai gaunasi. Camelijoje dabar 13-15 val iki 30%, bet berods vaistams 20%</p>


Pritariu. Aš irgi vaistai.lt pirmiausia žiūriu. Galima užsiprenumeruot, kad praneštų, kai vaistas atpinga 👍
Atsakyti