Įkraunama...
Įkraunama...

Mažų dydžių rūbai XXS-XS-S

New look firmos nauja suknelė - tunika atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvutį audinuką puošia stilingos spalvos bei madingi raštai wub.gif Stilingas 3/4 ilgio rankovių sukirpimas wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas užsisega nugaroje sagute. Modeliuko nugara madingai ilgesnė už priekį wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 45 cm. AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 87 - 83 cm. Dydis - 8. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Labai geros būklės klasikinis, vilnonis Cubus švarkelis, 36 dydis. Kaip naujas, be dėvėjimo žymių, drąsiai galima eiti į bet kokią darbovietę, gražios spalvos, gera medžiagos sudėtis - vilna su viskoze.
Per pečius matuojant tiesiai 37,5 cm, per pažastis - 43, bet dar yra įsiuvai krūtinei, tad realiai per pažastis kokie 45 cm. Ilgis nugaroje be apykaklės - 55 cm, rankovė nuo peties - 62 cm, nuo pažasties 46 cm. Kaina - 6 eurai, Vilnius, siunčiu


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
mais il est ou le soleil firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Šios firmos visi modeliukai visada originalus stilingi ir madingi wub.gif Burgundiško vyno audinuką puošia peršviečiamos gėlės wub.gif Audinukas švelnus kaip barchatas wub.gif Modeliukas turi pasijonį. Dar viena dailutė detalė - apačią puošianti klostuota juostelė wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Ilgis - 57 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

YRA TOKIO PAT AUDINIO TOS PAČIOS FIRMOS NUOSTABI SUKNELĖ wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
holly&whyte by lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia dabar taip madingi stilingų spalvų taškučiai wub.gif Dar viena stilinga detalė - karbatkėlė viršuje wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 35 cm. MATUOTA RAMYBES BUSENOJE. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
ZARA firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Madingą modeliuką priekyje puošia kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Stilingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Jos padailintos madingu audiniu wub.gif Jį galima atlenkti mirksiukas.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenuką - 40 cm. MODELIUKAS NĖRA APTEMPTAS. Per klubiukus apie 47 cm. MATUOTA RAMYBES BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 85 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
New look firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Taikliai suderinta spalvų gama - tamsiai mėlyna - rožių wub.gif Madinga V formos apykaklė wub.gif Madingą modeliuką šonuose puošia kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Stilingos 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Nuo juosmenuko audinukas padailintas klostelėmis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Stilingas ilgis - 88 cm. Dydis - 10. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
HOLD firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvutį audinuką puošia stilingi raštai bei spalvų gama wub.gif Dar viena daili detalė - dviguba apykaklė wub.gif mirksiukas.gif Nuo juosmenuko audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Apačioje yra tiulis - jo dėka audinukas dailiai išlaiko formą wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 43 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. IR DAILIAI ATRODO. Per juosmenuką - 36 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Amosphere firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Skater tipo modeliukas. Švelniai persiko spalvos audinukas (REALYBĖJE RYŠKENIS) padailintas nuostabių spalvų gėlytėmis wub.gif Labai dailiai sukirptos petnešos wub.gif Dar viena daili detalė - nugarytė iškirpta daugiau nei priekis wub.gif Modeliukas turi pamušalą - nugaroje užtrauktuką. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Ilgis - 90 cm. Dydis - 12. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujas lininės kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Baltą lininį audinuką puošia nuostabių spalvų gėlytės wub.gif Labai stilingas modeliuko sukirpimas wub.gif Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus apie 48 cm. Vidinės siūlės ilgis - 80 cm. Ilgis - 103 cm. Apačia - 28 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Cubus firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Mna deja mažoka. Stilingi šiais metais dryžiai - juoda - balta wub.gif Priekis susisega sumaniai paslėptomis sagutėmis wub.gif Yra atsarginė sagutė. Labai stilinga sukirpimo forma dailiai krentanti klostelėmis wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 34 , BET LABIAU TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Vero moda firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Madingas audinukas papuoštas originalios formos kišenėmis wub.gif Modeliuką taip pat puošia barchato juostelės wub.gif Dar viena daili detalė - tiek priekyje tiek nugaroje modeliuką puošia klostelės wub.gif Yra pamušalas - šone užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Ilgis - 55 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
TOP SHOP firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai originaliai suderinti audinukai wub.gif Modeliukas priekyje susisega po audinuku paslėptomis sagomis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Stilingas rankovės ilgis - 53 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti