Įkraunama...
Įkraunama...

Mažų dydžių rūbai XXS-XS-S

Divided by H&M firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą modeliuką puošia stilingi balti #kaspinukai wub.gif Atrodo labai originaliai, romantiškai ir tuo pačiu žaismingai wub.gif Priekyje dar viena stilinga detalė - dvi dabar taip madingos #karbatkėlės wub.gif Į rankoves įvertos gumutės dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Modeliukas susisega nugaroje sagute. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 45 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 50 cm. Dydis - 34. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mademoiselle de Paris firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Mna deja mažoka. Audinuką puošia nuostabios spalvos bei labai taikliai suderinti raštai wub.gif Stilinga detalė - užtrauktukas priekyje wub.gif Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę - 46 cm. Stilingas ilgis - 76 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Nauja French Connection palaidine, dydis XS. 40 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Nauja Tommy Hilfiger palaidine, dydis XS, 23 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Next firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Lengvą audinuką puošia dabar taip madingas smulkiai #plisuotas audinys wub.gif Miela alyvų spalvytė wub.gif Modeliukas apačioje turi pamušaliuką. Juosmenukas iš gumos. Per juosmenuką - 30 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
AMISU firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS SKIRTAS ŠALTAJAM SEZONUI wub.gif mirksiukas.gif Labai madingas languotas audinukas wub.gif Juosmenukas padailintas juostele wub.gif Yra pamušalas. Šone - užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 45 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
UCB firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Tamsiai mėlyna madinga #karališka #spalva wub.gif REALYBĖJE ŽYMIAI TAMSESNĖ NEI NUOTRAUKOJE mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė bei dirželis wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Apačioje į kantelius įvertos gumutės nugarinėje pusėje mirksiukas.gif Ji stilingai keičia modeliuko formą wub.gif Priekyje tik dailus kantelis - audinukas be gumos mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką - 34 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 47 cm. Vidinės siūlės ilgis - 68 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas padailintas gėlėmis wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Priekis dailiai sumetamas wub.gif Yra pamušaliukas - nugaroje užtrauktukas. Modeliukas nugaroje turi skeltuką. Per krūtinę apie 42 + cm. Per juosmenuką - 32 cm. Per klubiukus - 44 cm. Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas padailintas taikliai suderintomis spalvomis bei stilingais raštais wub.gif Priekis padailintas klostele wub.gif Laisvai #krentančio modeliuko sukirpimas wub.gif Yra pamušaliukas. Modeliukas nugaroje užsisega dailia sagtele wub.gif Per krūtinę 45 cm. MATUOTA NEĮŠSKLEIDŽIANT KLOSTELĖS. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kokybiška dirbtinės odos imitacija wub.gif Madingas skater stilius wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 33 cm. Ilgis - 44 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Next firmos nauja suknelė - marškinukai viename atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodos spalvos šilko švelnumo elegantiškas bei labai madingas modeliukas wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė kuri stilingai keičia modeliuką wub.gif Taip pat yra ir dirželis wub.gif Modeliukas susisega per visą priekį sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Per juosmenuką - 28 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Rankovės ilgis - 61 cm. Stilingas ilgis - 86 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Indi firmos nauja suknelė . Lietuvių kūrėjų. Man deja mažoka. Skater stiliaus modeliukas wub.gif Švelnutį tamsiai mėlyną audinuką puošia stilingi baltos spalvos taškučiai wub.gif Madingo 3/4 ilgio rankovės wub.gif Apykaklė padailinta raudonu kantu wub.gif STILINGA wub.gif Labai madingai sukirpta apačia - ji dailiai krenta klostelėmis wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - MEDVILNĖ. Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 36 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS mirksiukas.gif Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - 38. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Minisize suknelė, S/170, puikios būklės, dėvėta vos pora kartų. Atiduodu ypač pigiai, nusibodus, tikrai nenešiosiu 15-----» 10 €. Siunčiu!
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti