Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Su šv.Velykom
Labukas. 4u.gif

Šponkiuko vėliavėlė liuks plėvesuojanti biggrin.gif
Ainu pilvelis ,kudlotas kudlotas taip ir prašosi niurkomas.
Grikis kaip matau ir arbatėlės draugams pasiruošęs ,puikus vaišių stalas wub.gif
Magnumos,Lisitėjos velykų medžiai wub.gif

O pas mane nekas ..atkrito mano mergaičiukė .Velykų rytą atsikėlė patenkinta dėliojo kam kokį savo dažytą margutį veža,o tik nuvykom į svečius akyse leipt pradėjo ,sukarščiavo-parvarėm namo.Temp-a laikosi virš 39,šiandien 39,6 kraujus pasidarėm CRB 27,antibiotikų dar neskiria,bet visiška bejėgė-gerai,kad dar geria,ir jogurtuko geriamo pasriubčioja,nežinau kas bus toliau....
Atsakyti

Mudu, jums su mažiule debesys sveikatos :4u:.Kas gi jai yra?Nors kai paklausai, vaikiukai masiškai serga, tai sloga, tai gerklė  :unsure: 

Atsakyti

Mudu, sveikatėlės mergaičiukei. Kiek jai metų?

Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2019 04 23, 21:50)
<p>Mudu, sveikatėlės mergaičiukei. Kiek jai metų?</p>

Gielux Ačiū. 3metukai.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 23, 21:47)
<p>Mudu, jums su mažiule debesys sveikatos 4u.gif.Kas gi jai yra?Nors kai paklausai, vaikiukai masiškai serga, tai sloga, tai gerklė  unsure.gif 
</p>

Imu tuos debesis 😎Ačiū. Net nežinau ką kaltint...1.kaip rašiau pasveikom sugrįžom į darželį, o ten pasitiko blogai besijaičianti šeimininkutė , kuri sekančią dieną nebepasirodė ...susirgo Galvoju na mažyle atsilaikyk vistiek organizmas pasilpes po aukštos temp-os...lyg ir ok.
2.po kelių dienų kita auklėtoja serganti...na nėra kam dirbt...
3.važiuoju pro darželį penktadienį apie 11val matau vaikučiai lauke ir jau " išrengti" be kepurių, be bliuzoniukų..pati be kepurytės tikrai dar nevedžioju ir nemanau , kad buvo taip šilta, bet yra kaip yra ...tenka sveikatos ieškoti.
Atsakyti

Mudu - glėbys sveikatos mažylei  :4u:  :4u: 

Vakarykštis poilsis

20190423-184755.jpg

Rainosios bando susitalpinti kartu

20190423-191013.jpg

20190423-191029.jpg

Ir ech, man rodos palikau neužkeltą meninės išraiškos priemonės ritinėlį  :hmm:​  gal vakare jus pradžiuginsiu nauja instaliacija

Atsakyti

Magnun, mes čia paprogramavome tau pasąmonę su Šponkiuku :hihihi: 

Mudu, sveikit  :4u: 

Rainosios puikios  :wub: 

O aš tradiciškai, žiemą nesirgau (praktiškai), o daba - snarglyzzzz apstojo  :blink:  Dirbam su katais namuose  :unsure:  :)​ 

Atsakyti

Erendira -  :D  jaučiu meninykė džiaugiasi tokiais programavimo gebėjimais  :D  o tu su uodegomis intensyviai dirbk sveikimo linkme  :4u:​ 

Atsakyti
Sveikutės

Ir Mudu mažylei, ir Erendirai daug sveikatos, laikykitės 4u.gif

Šponkiuko vėliava liuks, šaunuoliai didis.gif

Instaliacijos pas Magnuna verčia šypsotis ir krizenti biggrin.gif
Drąskyklė pas tave teisinga, kiekvienam po apartamentus hihihi.gif

Šią savaitę dukra išvažiavusi, o vakar grįžau apie 20 val. Mėta visą dieną buvo viena ir be koncervų pietums, tai vakare labai garsiai pasakė, ką ji apie mane ir mano elgesį galvoja. Šiandien grįšiu dar vėliau, tai įdomu, ką išgirsiu vakare mastau.gif
Atsakyti

O ką Jūs veikiat per pietų pertrauką?

20190424-120509.jpg

20190424-115925.jpg

Atsakyti

Erendirai ir Mudu dukrytei glėbys sveikatos  :4u:​  Sveikit!

Atsakyti
Erendira nepasiduok tai bjauriai pavasarinei zarazai 4u.gif

Manoji pabudo su 37,6 , o po val jau turėjo 39 doh.gif Taip kad imu visus palinkėjimus sveikt,nes darbai kaupiasi,o kai su tokia temp-a,tai tik ant rankų ir labai jau graudulinga dėl visko ,va šiandie Meškis pasislėpė ir nesileido glostomas tai pasikūkčiodama verkė,ėjom abi traukt iš po stalo karalaičio :-)

Mūsų baltajam kudliui šiandien vieneri wub.gif
O taip pat visus keturkojus lojančius draugus sveikinam su šuniukų diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tiek įvairiausių renginių žadėjom aplankyti,o dabar tenka tupėti namuose unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Šponkiukas @ 2019 04 24, 13:45)
<p>O ką Jūs veikiat per pietų pertrauką?</p><p></p><p>

Šponkiuk nuostabios tavo pertraukos ,lankant toookią drauguže wub.gif
Atsakyti

Baltapūkiui kudliui bučkis gimimo dienos proga  :oro_buckis: Mudu - tokia proga galėtum karalaitį ir parodyti  :rolleyes: 

Šponkučio pietų pertrauka - tiesiog tobula  :D​ 

Atsakyti